EMRI/ Merrte 500 deri në 1 mijë euro për person, arrestohet 21-vjeçari që t...

para 4 muajve - BalkanWeb

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Pogradec, në vijim të veprimeve hetimore dhe procedurale, të kryera në kuadër të operacionit policor të koduar “Tarifa”, të zhvilluar më datë 30.03.2023, lokalizuan,...

EMRI/ Merrte 500 deri në 1 mijë euro për person, arrestohet 21-vjeçari që transportonte emigrantë të paligjshëm

para 4 muajve - Ora news

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Pogradec, në vijim të veprimeve hetimore dhe procedurale, të kryera në kuadër të operacionit policor të koduar “Tarifa”, të zhvilluar më datë 30.03.2023, lokalizuan,...

U kërkonte 500 deri në 1 mijë euro për ‘kokë’ emigrantëve, kapet 21-vjeçari i shpallur në kërkim. Në pranga dhe bashkëpunëtori

para 4 muajve - Panorama

Një 21-vjeçar është arrestuar në Pogradec, pasi ishte në kërkim në kuadër të operacionit ‘Tarifa’. Mësohet se i riu me iniciale N.C., është kapur duke transportuar 6 emigrantë nga vendet e treta, kundrejt...

Në kërkim për transport emigrantësh në bashkëpunim, arrestohet 21 vjeçari nga Kavaja

para 4 muajve - Syri

Në prangat e policisë ka rënë një 21 vjeçar i shpallur në kërkim si bashkautor i dyshuar i transportimit të 6 emigrantëve, kundrejt shumave 500-1000 euro/person. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Pogradec,...

Kapet 21-vjeçari që transportonte emigrantë të paligjshëm, merrte deri në 1 mijë euro për person

para 4 muajve - Java News

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Pogradec, në vijim të veprimeve hetimore dhe procedurale, të kryera në kuadër të operacionit policor të koduar “Tarifa”, të zhvilluar më datë 30.03.2023, lokalizuan,...

I shpallur në kërkim për transportim emigrantësh për shuma deri në 1 mijë euro, 21-vjeçari vihet në pranga

para 4 muajve - FaxWeb

21-vjeçari me inicialet N.C banues në Kavajë është vënë në pranga pasi dyshohej si bashkëpunëtor në transportimin e emigrantëve, duke u marrë shuma deri në 1 mijë euro. Njoftimi i Policisë: Pogradec Vijon...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK