“Notre Dame De Paris” në Tiranë, Elhaida Dani rrëfen përjetimet në “Flasim”: E bindur se do ketë sukses të madh

para 4 muajve - Top Channel

Elhaida Dani: Ka 25 vjet që Notre- Dame ka lindur, në 97 dhe ka kaluar në gjithë botën dhe ka çifte që atëherë vinin vetëm, vinin çift, vinin me fëmijë të vegjël, sot kthehen fëmijët e tyre ta shohin dhe...

Elhaida Dani: “Notre-Dame de Paris” në Shqipëri do të jetë një sukses i madh

para 4 muajve - Klan

Elhaida Dani: “Notre-Dame de Paris” në Shqipëri do të jetë një sukses i madh Të dielën në “Air Albania”, publiku shqiptar do të ketë mundësi të shijojë muzikalin francez “Notre Dame de Paris”. Një trupë...

”Notre Dame de Paris”, Rama podcast me këngëtaren Elhaida Dani

para 4 muajve - RTSH

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Elhaida Dani ishte e ftuara e rradhës në podcastin e kryeministrit Edi Rama, dhe jo pa qëllim pasi më 28 maj do të vijë për herë të parë në Shqipëri, spektakli më i shikuar...

VIDEO/ Elhaida Dani: "Notre Damme" në Shqipëri, ky vend e meriton

para 4 muajve - Ora news

Kryeministri Edi Rama në episodin e 8-të të tij në Podcast kishte të ftuar këngëtaren e mirënjohur Elhaida Danin, yllin shqiptar që nesër së bashku me kastin e Notre-Dame de Paris zbret në Air Albania...

‘Notre Dame De Paris’ në Tiranë, Rama në podcast me Elhaida Danin: Ka qenë një fiksim i përbashkët

para 4 muajve - Lexo

Sot në podcastin e kryeministrit Edi Rama, ‘Flasim’, ka qenë e ftuar këngëtarja e mirënjohur Elhaida Dani e cila ka folur për sfidat e hasura në karrierën e saj dhe për spektaklin më të shikuar në Evropë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK