Video/ Kanali i Venecias merr pamje të pazakontë, uji kthehet në të gjelbër fosforeshente

para 4 muajve - Top Channel

Venedikasit u zgjuan të dielën në mëngjes me një pamje të pazakontë, pasi një pjesë ujë në kanalet qendrore të qytetit dukej se ishte kthyer në jeshile fluoreshente. Autoritetet lokale kanë mbledhur mostra...

Uji në Venecia merr ngjyrë të gjelbër (FOTO)

para 4 muajve - Klan Kosova

Një pjesë e kanalit të madh të Venecias u bë e gjelbër e ndezur sot, duke bërë që policia të hetojë mes spekulimeve se ishte një marifet nga aktivistët mjedisorë. Gjelbërimi u pa se shtrihej nga Ura e...

Uji në Venecia merr ngjyrë të gjelbër, s’dihen shkaqet

para 4 muajve - Koha.net

Ujërat në kanalin kryesor të Venecias u kthyen në jeshile fluoreshente të dielën në zonën pranë urës Rialto dhe autoritetet po kërkojnë të gjurmojnë shkakun, tha departamenti i zjarrfikësve të Italisë....

Uji i kanalit të madh bëhet jeshil, prefekti i Venecias thërret mbledhje urgjente: Duhet zbuluar shkaku

para 4 muajve - Java News

Një pjesë e Kanalit të Madh të Venecias në Itali u bë ngjyrë e gjelbër sot duke bërë që policia të nisë hetimet mes spekulimeve se mund të ishte planifikuar nga aktivistët mjedisorë. Ngjyra e gjelbër shtrihej...

Kanali i Venecias merr pamje të pazakontë, uji kthehet në ngjyrë të gjelbër

para 4 muajve - Arbresh

Venedikasit u zgjuan të dielën në mëngjes me një pamje të pazakontë, pasi një pjesë ujë në kanalet qendrore të qytetit dukej se ishte kthyer në jeshile fluoreshente. Autoritetet lokale kanë mbledhur mostra...

Autoritetet të shqetësuar, kanali në Venecia “ngjyroset” në jeshil

para 4 muajve - FaxWeb

Venedikasit u zgjuan të dielën në mëngjes me një pamje të pazakontë, pasi një pjesë uji në ujrat qendrore të qytetit dukej se ishte kthyer në jeshile fluoreshente. Autoritetet lokale kanë mbledhur mostra...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK