Protesta në Holandë/ Bllokohet autostrada e Hagës! 1500 të arrestuar, mes tyre edhe të famshëm

para 4 muajve - Top Channel

Më shumë se 1500 protestues të klimës janë arrestuar nga policia në Holandë pasi bllokuan një autostradë kryesore në Hagë. Gjatë protestës, të organizuar nga Extinction Rebellion, aktivistët dolën në autostradën...

Protesta në Holandë/ Bllokohet autostrada e Hagës, 1500 të arrestuar mes tyre edhe të famshëm

para 4 muajve - Top Channel

Më shumë se 1500 protestues të klimës janë arrestuar nga policia në Holandë pasi bllokuan një autostradë kryesore në Hagë. Gjatë protestës, të organizuar nga Extinction Rebellion, aktivistët dolën në autostradën...

Protesta në Holandë/ Bllokohet autostrada e Hagës! 1500 të arrestuar, mes tyre edhe të famshëm

para 4 muajve - Bota Sot

Më shumë se 1500 protestues të klimës janë arrestuar nga policia në Holandë pasi bllokuan një autostradë kryesore në Hagë. Gjatë protestës, të organizuar nga Extinction Rebellion, aktivistët dolën në autostradën...

Arrestohen mbi 1500 aktivistë për klimën në Hagë

para 4 muajve - Klan

Arrestohen mbi 1500 aktivistë për klimën në Hagë Me pankarta në duar, ata bllokuan autostradat kundër përdorimit të karburanteve Më shumë se 1,500 aktivistë u arrestuan gjatë protesteve të organizuara...

Arrestohen mbi 1500 aktivistë për klimën në Hagë

para 4 muajve - Klan Macedonia

Me pankarta në duar, ata bllokuan autostradat kundër përdorimit të karburanteve Më shumë se 1,500 aktivistë u arrestuan gjatë protesteve të organizuara nga grupi i klimës “Extinction Rebellion” në Hagë....

Hagë: Arrestohen mbi 1.500 aktivistë për klimën

para 4 muajve - Klan Macedonia

ME PANKARTA NE DUAR ATA BLLOKUAN AUTOSTRADAT KUNDER PERDORIMIT TE KARBURANTEVE Me pankarta në duar mbi 1500 aktivistë për klimën të cilët bllokuan disa autostradat kryesore u arrestuan në Hagë . Ata i...

Protesta për ndryshimet klimatike, 1,500 të arrestuar në Holandë

para 4 muajve - ABC News

Më shumë se 1,500 persona u arrestuan të shtunën nga policia holandeze, në shenjë proteste ndaj subvencioneve të karburanteve fosile. Sipas një zëdhënësi të Extinction Rebellion, rreth 7,000 njerëz morën...

Çfarë ndodhi në Holandë? Qytetarët ‘pushtojnë’ sheshet, policia arreston 1500 persona

para 4 muajve - Bota Sot

Mbi 1500 protestues të klimës janë arrestuar nga Policia e Holandës, pasi ata bllokuan një autostradë kryesore në Hagë, raporton BBC. Gjatë protestës, së organizuar nga grupi “Extinction Rebellion”, aktiviztët...

Protesta masive në Holandë, policia arreston 1500 persona

para 4 muajve - Syri

Mbi 1500 protestues të klimës janë arrestuar nga Policia e Holandës, pasi ata bllokuan një autostradë kryesore në Hagë, raporton BBC. Gjatë protestës, së organizuar nga grupi “Extinction Rebellion”, aktiviztët...

Protesta masive në Holandë, policia arreston 1500 persona. Përdori ujë për të shpërndarë turmën

para 4 muajve - Panorama

Mbi 1500 protestues të klimës janë arrestuar nga Policia e Holandës, pasi ata bllokuan një autostradë kryesore në Hagë, raporton BBC. Gjatë protestës, së organizuar nga grupi “Extinction Rebellion”, aktiviztët...

Policia holandeze arreston mbi 1500 protestues që bllokuan autostradën

para 4 muajve - Koha.net

Mbi 1500 protestues të klimës janë arrestuar nga Policia e Holandës, pasi ata bllokuan një autostradë kryesore në Hagë, raporton BBC. Gjatë protestës, së organizuar nga grupi “Extinction Rebellion”, aktiviztët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK