Moti gjatë javës së ardhshme në Kosovë

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka njoftuar se gjatë pesë ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me intervale te gjata me diell. Siç raportohet deri më...

Diell, stuhi dhe breshër/ Ky është parashikimi i motit për këtë javë

para 4 muajve - Gazeta Express

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës parasheh që gjatë javës në vijim të ketë mot kryesisht të vranët dhe me intervale të gjata me diell. Ky është parashikimi: Parashikimi i Motit për pesë ditë (29maj-02...

TABELA/ Java nis me mot të paqëndrueshëm, priten reshje shiu e breshër. Ja si do të jenë temperaturat gjatë ditëve në vazhdim

para 4 muajve - Panorama

Moti për javën që vjen pritet të jetë nën ndikimin e kushteve të paqëndrueshme të cilat kanë përfshirë kontinentin europian, sipas parashikimit nga SHMU. Pritet që java të nisë me paqëndrueshmëri, ku kryesisht...

parashikimi i motit për këtë javë

para 4 muajve - OraInfo

Diell, stuhi dhe breshër/ Ky është parashikimi i motit për këtë javë Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës parasheh që gjatë javës në vijim të ketë mot kryesisht të vranët dhe me intervale të gjata me...

Parashikimi i motit për pesë ditë

para 4 muajve - RTV 21

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka njoftuar se moti për pesë ditët e ardhshme do jetë kryesisht i vranët dhe me intervale të gjata me diell. “Deri më 2 qershor nuk parashihen ndryshime rrënjësore...

Java e fundit e majit me mot të ndryshueshëm

para 4 muajve - Koha.net

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar për motin gjatë pesë ditëve të javës së ardhshme. Sipas IHMK-së, në javën e fundit të muajit maj do të ketë mot kryesisht të vranët dhe me intervale të...

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Në Kosovë në pesë ditët e ardhshme pritet të mbajë mot i ngjashëm me të kësaj jave. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, Deri më 2 qershor nuk parashihen ndryshime rrënjësore sa i përket parametrave...

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

para 4 muajve - Reporteri

Në Kosovë në pesë ditët e ardhshme pritet të mbajë mot i ngjashëm me të kësaj jave. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, Deri më 2 qershor nuk parashihen ndryshime rrënjësore sa i përket parametrave...

Diell, stuhi dhe breshër/ Ky është parashikimi i motit për këtë javë

para 4 muajve - Infokusi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës parasheh që gjatë javës në vijim të ketë mot kryesisht të vranët dhe me intervale të gjata me diell. Ky është parashikimi: Parashikimi i Motit për pesë ditë (29maj-02...

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

para 4 muajve - Klan Kosova

Në Kosovë në pesë ditët e ardhshme pritet të mbajë mot i ngjashëm me të kësaj jave. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, Deri më 2 qershor nuk parashihen ndryshime rrënjësore sa i përket parametrave...

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

para 4 muajve - Indeks online

Në Kosovë në pesë ditët e ardhshme pritet të mbajë mot i ngjashëm me të kësaj jave. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, Deri më 2 qershor nuk parashihen ndryshime rrënjësore sa i përket parametrave...

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

para 4 muajve - GazetaBlic

Në Kosovë në pesë ditët e ardhshme pritet të mbajë mot i ngjashëm me të kësaj jave. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, Deri më 2 qershor nuk parashihen ndryshime rrënjësore sa i përket parametrave...

Parashikimi i motit për javën e ardhshme

para 4 muajve - Zeri

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka njoftuar se gjatë pesë ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me intervale te gjata me diell. IHMK njofton se, deri...

parashikimi i motit për këtë javë

para 4 muajve - Redaksia

Diell, stuhi dhe breshër/ Ky është parashikimi i motit për këtë javë Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës parasheh që gjatë javës në vijim të ketë mot kryesisht të vranët dhe me intervale të gjata me...

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme – Telegrafi

para 4 muajve - Debat

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka njoftuar se gjatë pesë ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me intervale te gjata me diell. IHMK njofton se, deri...

Parashikimi i motit për sot

para 4 muajve - Gazeta Express

Moti sot paradite do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, pasdite me reshje shiu, bubullima dhe erë të përforcuar. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 8 deri në 16, ndërsa ajo maksimale...

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme – Telegrafi

para 4 muajve - Desk.al

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka njoftuar se gjatë pesë ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me intervale te gjata me diell. IHMK njofton se, deri...

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

para 4 muajve - Lajmi.net

Në Kosovë në pesë ditët e ardhshme pritet të mbajë mot i ngjashëm me të kësaj jave. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, Deri më 2 qershor nuk parashihen ndryshime rrënjësore sa i përket parametrave...

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

para 4 muajve - Infokusi

Në Kosovë në pesë ditët e ardhshme pritet të mbajë mot i ngjashëm me të kësaj jave. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, Deri më 2 qershor nuk parashihen ndryshime rrënjësore sa i përket parametrave...

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

para 4 muajve - Shqip

Javën e ardhshme në Kosovë, pritet të mbaje mot kryesisht i vranët dhe me intervale me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, deri më 2 qershor nuk parashihen ndryshime rrënjësore sa i...

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

para 4 muajve - Bota Press

Në Kosovë në pesë ditët e ardhshme pritet të mbajë mot i ngjashëm me të kësaj jave. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, Deri më 2 qershor nuk parashihen ndryshime rrënjësore sa i përket parametrave...

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

para 4 muajve - Zyrtare

Në Kosovë në pesë ditët e ardhshme pritet të mbajë mot i ngjashëm me të kësaj jave. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, Deri më 2 qershor nuk parashihen ndryshime rrënjësore sa i përket parametrave...

Mot i ndryshueshëm gjatë javës së ardhshme në Kosovë

para 4 muajve - Gazeta10

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë pesë ditëve të javës së fundit të muajit maj, do të jetë mot kryesisht i vranët dhe me intervale te gjata me diell. Sipas institutit, deri më...

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

para 4 muajve - Ekonomia Online

Në Kosovë në pesë ditët e ardhshme pritet të mbajë mot i ngjashëm me të kësaj jave. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, Deri më 2 qershor nuk parashihen ndryshime rrënjësore sa i përket parametrave...

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

para 4 muajve - Arbresh

Në Kosovë në pesë ditët e ardhshme pritet të mbajë mot i ngjashëm me të kësaj jave. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, Deri më 2 qershor nuk parashihen ndryshime rrënjësore sa i përket parametrave...

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

para 4 muajve - Epoka e Re

Në Kosovë në pesë ditët e ardhshme pritet të mbajë mot i ngjashëm me të kësaj jave. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, Deri më 2 qershor nuk parashihen ndryshime rrënjësore sa i përket parametrave...

Parashikimi i motit në Shqipëri

para 4 muajve - RTK

Shërbimi Meteorologjik në Shqipëri bën të ditur se sot moti do të ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me kthjellime e vranësira mesatare deri të dendura. Në...

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

para 4 muajve - Periskopi

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme 28 May, 15:32 Në Kosovë në pesë ditët e ardhshme pritet të mbajë mot i ngjashëm me të kësaj jave. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, Deri më 2...

Paradite mot i vranët me periudha dielli, pasdite priten reshje shiu në Maqedoni

para 4 muajve - TV21

Paradite do të mbajë mot kryesisht me diell dhe me vranësira, me reshje lokale të shiut. Pasdite pritet mot jostabil me reshje të rrëmbyeshme lokale, bubullima dhe erë të fortë. Ndërkaq, sipas DPHM, në...

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

para 4 muajve - Insajderi.org

Në Kosovë në pesë ditët e ardhshme pritet të mbajë mot i ngjashëm me të kësaj jave. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, Deri më 2 qershor nuk parashihen ndryshime rrënjësore sa i përket parametrave...

Moti paradite me diell dhe vranësira, pasdite me reshje shiu

para 4 muajve - Zhurnal

Shkup, 27 maj – Moti sot paradite do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, pasdite me reshje shiu, bubullima dhe erë të përforcuar. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 8 deri në 16, ndërsa...

Mot me diell dhe vranësira për sot

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Në Kosovë sot pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat parashihen të sjellin reshje shiu dhe rrufe. Në njoftimin e Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës thuhet se temperaturat minimale parashihen...

Edhe sot kushte të paqëndrueshme dhe reshje shiu, parashikimi i motit

para 4 muajve - Top Channel

Dita e sotme pritet të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet të nisë me kthjellime dhe prej mesdite zhvillim të vranësirave. Sipas Shërbimit Meterologjik Ushtarak,...

Moti sot në Kosovë

para 4 muajve - RTV 21

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se dita e diel parashihet të jetë me mot me diell dhe vranësira, të cilat parashihen të sjellin reshje shiu dhe rrufe. Temperaturat minimale parashihen...

Mot me diell e vranësira të dielën në Kosovë

para 4 muajve - Koha.net

Të dielën parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira, të cilat pritet të sjellin reshje shiu dhe rrufe. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se temperaturat do të jenë të ngjashme si...

Parashikimi i motit për sot në Maqedoni

para 4 muajve - Aktuale

Moti sot paradite do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, pasdite me reshje shiu, bubullima dhe erë të përforcuar. Marketing Temperatura minimale do të jetë në interval prej 8 deri në 16, ndërsa ajo...

Mot me diell dhe vranësira, kaq do të jenë temperaturat për këtë të diel

para 4 muajve - Reporteri

Në Kosovë sot pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat parashihen të sjellin reshje shiu dhe rrufe. Në njoftimin e Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës thuhet se temperaturat minimale parashihen...

Parashikimi i motit për sot në Maqedoni

para 4 muajve - Bota Sot

Moti sot paradite do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, pasdite me reshje shiu, bubullima dhe erë të përforcuar. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 8 deri në 16, ndërsa ajo maksimale...

Sot pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira

para 4 muajve - OraInfo

Mot me diell dhe vranësira për sot. Në Kosovë sot pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat parashihen të sjellin reshje shiu dhe rrufe. Në njoftimin e Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës...

Reshje shiu dhe stuhi, parashikimi i motit për sot

para 4 muajve - News33

Moti parashikohet të nisë me kthjellime sot, ndeërsa nga mesdita pritet të ketë zhvillime të vranësirave. Në orët e mesditës deri pasdite vranësirat do të pasohen nga reshje shiu të cilat hera-herës do...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 4 muajve - Klan Macedonia

Moti sot paradite do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, pasdite me reshje shiu, bubullima dhe erë të përforcuar. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 8 deri në 16, ndërsa ajo maksimale...

Parashikimi i motit për sot, reshje shiu dhe stuhi në vend

para 4 muajve - Gazeta Express

Moti parashikohet të nisë me kthjellime sot, ndeërsa nga mesdita pritet të ketë zhvillime të vranësirave. Në orët e mesditës deri pasdite vranësirat do të pasohen nga reshje shiu të cilat hera-herës do...

Moti paradite me diell dhe vranësira, pasdite me reshje shiu

para 4 muajve - Alsat-M

Moti sot paradite do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, pasdite me reshje shiu, bubullima dhe erë të përforcuar. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 8 deri në 16, ndërsa ajo maksimale...

Parashikimi i motit 28 Maj 2023

para 4 muajve - Klan

Parashikimi i motit 28 Maj 2023 Sipas MeteoAlb, deri në orët e mesditës i gjithë vendi ynë do të jetë nën dominimin e kthjellimeve dhe kalimeve të lehta të vranësirave të cilat më të dukshme do të jenë...

Moti paradite me diell dhe vranësira, pasdite me reshje shiu

para 4 muajve - TvNews

Moti sot paradite do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, pasdite me reshje shiu, bubullima dhe erë të përforcuar. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 8 deri në 16, ndërsa ajo maksimale...

Mot me diell dhe vranësira për sot

para 4 muajve - Klan Kosova

Në Kosovë sot pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat parashihen të sjellin reshje shiu dhe rrufe. Në njoftimin e Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës thuhet se temperaturat minimale parashihen...

Mos harroni çadrën! Edhe këtë të dielë nuk do të mungojnë reshjet e shiut

para 4 muajve - Bota Sot

Edhe kjo e dielë pritet të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet të nisë me kthjellime dhe prej mesdite zhvillim të vranësirave. Sipas Shërbimit Meterologjik Ushtarak,...

Parashikimi i motit për sot

para 4 muajve - Indeks online

Në Kosovë sot pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat parashihen të sjellin reshje shiu dhe rrufe. Në njoftimin e Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës thuhet se temperaturat minimale parashihen...

Mot me diell dhe vranësira, temperaturat deri 24 gradë

para 4 muajve - Zeri

Në Kosovë sot pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat parashihen të sjellin reshje shiu dhe rrufe. Në njoftimin e Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës thuhet se temperaturat minimale parashihen...

Paradite me diell, pasdite rrebeshe me bubullima – ky është moti për sot

para 4 muajve - Gazeta Express

Mbetet mot jostabil edhe përgjatë ditëve të fundit të majit. Orëve të pasdites priten zhvillime të rrebesheve me bubullima. 28.05 – Paradite intervale me diell, në ultësira kushte edhe për mjegull. Pasdite...

Mos harroni çadrën! Edhe këtë të dielë nuk do të mungojnë reshjet e shiut

para 4 muajve - ABC News

Edhe kjo e dielë pritet të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet të nisë me kthjellime dhe prej mesdite zhvillim të vranësirave. Sipas Shërbimit Meterologjik Ushtarak,...

Parashikimi i motit për sot

para 4 muajve - Open-TV

Moti sot paradite do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, pasdite me reshje shiu, bubullima dhe erë të përforcuar. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 8 deri në 16, ndërsa ajo maksimale...

Moti sot, merrni ombrellat me vete!

para 4 muajve - Flaka

Paradite do të mbajë mot kryesisht me diell dhe me vranësira, me reshje lokale të shiut. Pasdite pritet mot jostabil me reshje të rrëmbyeshme lokale, bubullima dhe erë të fortë. Ndërkaq, sipas DPHM, në...

Reshje shiu dhe stuhi, parashikimi i motit për sot

para 4 muajve - Albeu

Moti parashikohet të nisë me kthjellime sot, ndeërsa nga mesdita pritet të ketë zhvillime të vranësirave. Në orët e mesditës deri pasdite vranësirat do të pasohen nga reshje shiu të cilat hera-herës do...

Moti sot, me diell e vranësira dhe mundësi reshje shiu

para 4 muajve - RTK

Sot mbi vendin ton parashihet të mbajë mot kryesisht i ngjashme me ditën e djeshme, me diell dhe vranësira, të cilat parashihen të sjellin reshje shiu dhe rrufe. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të...

Paradite me diell, pasdite rrebeshe me bubullima – ky është moti për sot në Kosovë

para 4 muajve - GazetaBlic

Paradite me diell, pasdite rrebeshe me bubullima – ky është moti për sot Mbetet mot jostabil edhe përgjatë ditëve të fundit të majit. Orëve të pasdites priten zhvillime të rrebesheve me bubullima. 28.05...

Diell dhe vranësira edhe sot, parashihen reshje shiu pasdite

para 4 muajve - Bota Sot

Gjatë ditës së sotme parashihet të mbajë mot kryesisht i ngjashëm si dje. IHMK njofton se do të ketë diell dhe vranësira të cilat mund të sjellin reshje shiu dhe rrufe. Temperaturat minimale parashgen...

Moti paradite me diell dhe vranësira, pasdite me reshje shiu

para 4 muajve - Tetova Sot

Moti sot paradite do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, pasdite me reshje shiu, bubullima dhe erë të përforcuar. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 8 deri në 16, ndërsa ajo maksimale...

Parashikimi i motit me Erza Hotin

para 4 muajve - ATV Live

Dita e sotme në Kosovë pritet të ketë kryesisht reshje të shiut. Temperatura minimale do të jetë në Gjakovë me 11 gradë Celsius, ndërsa maksimalja pritet që të jetë në Prizren me 22 gradë Celsius. Edhe...

Mot me diell dhe vranësira, kaq do të jenë temperaturat për këtë të diel

para 4 muajve - Infokusi

Në Kosovë sot pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat parashihen të sjellin reshje shiu dhe rrufe. Në njoftimin e Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës thuhet se temperaturat minimale parashihen...

Parashikimi i motit

para 4 muajve - Shenja

Sipas parashikimit moti sot në Maqedoninë e Veriut paradite do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, pasdite me reshje shiu, bubullima dhe erë të përforcuar. Temperatura minimale do të jetë në interval...

Moti paradite me diell dhe vranësira, pasdite me reshje shiu

para 4 muajve - Fakti Ditor

Moti sot paradite do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, pasdite me reshje shiu, bubullima dhe erë të përforcuar. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 8 deri në 16, ndërsa ajo maksimale...

Parashikimi i motit

para 4 muajve - Lajm

Moti sot paradite do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, pasdite me reshje shiu, bubullima dhe erë të përforcuar. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 8 deri në 16, ndërsa ajo maksimale...

Reshje shiu dhe stuhi ere kryesisht në vijën bregdetare, moti për sot

para 4 muajve - FaxWeb

Edhe kjo e dielë pritet të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet të nisë me kthjellime dhe prej mesdite zhvillim të vranësirave. Sipas Shërbimit Meterologjik Ushtarak,...

Mot me diell dhe vranësira për sot

para 4 muajve - Periskopi

Mot me diell dhe vranësira për sot 28 May, 8:06 Në Kosovë sot pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat parashihen të sjellin reshje shiu dhe rrufe. Në njoftimin e Institutit Hidrometeorologjik...

Ky është parashikimi i motit për 3 ditët e ardhshme në vendin tonë

para 4 muajve - Bota Press

Mbetet mot jostabil edhe përgjatë ditëve të fundit të majit. Orëve të pasdites priten zhvillime të rrebesheve me bubullima. 28.05 – Paradite intervale me diell, në ultësira kushte edhe për mjegull. Pasdite...

Moti sot me diell e vranësira, her her edhe reshje shiu

para 4 muajve - Revista Kosovarja

Në Kosovë sot pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat parashihen të sjellin reshje shiu dhe rrufe. Në njoftimin e Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës thuhet se temperaturat minimale parashihen...

Mësojeni se si do të jetë moti për ditët e fundit të majit

para 4 muajve - Redaksia

Ky do të jetë moti për ditët e fundit të majit. Rrëbeshet e shiut dhe bubullimat janë më të pritshmet, ndërsa dielli i zbehur nuk do të mungojë në intervale të shkurta kohore. 28.05 – Paradite intervale...

Parashikimi i motit për ditën e sotme

para 4 muajve - Insajderi.org

Në Kosovë sot pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat parashihen të sjellin reshje shiu dhe rrufe. Në njoftimin e Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës thuhet se temperaturat minimale parashihen...

Parashikimi i motit për sot

para 4 muajve - Shqip

Mbetet mot jostabil edhe përgjatë ditëve të fundit të majit. Orëve të pasdites priten zhvillime të rrebesheve me bubullima. 28.05 – Paradite intervale me diell, në ultësira kushte edhe për mjegull. Pasdite...

Parashikimi i motit për sot

para 4 muajve - Arbresh

Mbetet mot jostabil edhe përgjatë ditëve të fundit të majit. Orëve të pasdites priten zhvillime të rrebesheve me bubullima 28.05 – Paradite intervale me diell, në ultësira kushte edhe për mjegull. Pasdite...

Parashikimi i motit për ditët e fundit të majit

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Rrëbeshet e shiut dhe bubullimat janë më të pritshmet, ndërsa dielli i zbehur nuk do të mungojë në intervale të shkurta kohore. 28.05 – Paradite intervale me diell, në ultësira kushte edhe për mjegull....

Diell apo shi? Ky do të jetë moti për ditët e fundit të majit

para 4 muajve - Reporteri

Rrebeshet e shiut dhe bubullimat janë më të pritshmet, ndërsa dielli i zbehur nuk do të mungojë në intervale të shkurta kohore. 28.05 – Paradite intervale me diell, në ultësira kushte edhe për mjegull....

Parashikimi i motit për ditët e fundit të majit

para 4 muajve - Debat

Rrëbeshet e shiut dhe bubullimat janë më të pritshmet, ndërsa dielli i zbehur nuk do të mungojë në intervale të shkurta kohore. 28.05 – Paradite intervale me diell, në ultësira kushte edhe për mjegull....

Ky do të jetë moti për ditët e fundit të majit

para 4 muajve - Gazeta Express

Rrëbeshet e shiut dhe bubullimat janë më të pritshmet, ndërsa dielli i zbehur nuk do të mungojë në intervale të shkurta kohore. 28.05 – Paradite intervale me diell, në ultësira kushte edhe për mjegull....

Ky do të jetë moti për ditët e fundit të majit

para 4 muajve - Bota Sot

Rrëbeshet e shiut dhe bubullimat janë më të pritshmet, ndërsa dielli i zbehur nuk do të mungojë në intervale të shkurta kohore. 28.05 – Paradite intervale me diell, në ultësira kushte edhe për mjegull....

Moti për ditët e fundit të majit në Kosovë

para 4 muajve - GazetaBlic

Rrëbeshet e shiut dhe bubullimat janë më të pritshmet, ndërsa dielli i zbehur nuk do të mungojë në intervale të shkurta kohore. 28.05 – Paradite intervale me diell, në ultësira kushte edhe për mjegull....

Mësojeni se si do të jetë moti për ditët e fundit të majit

para 4 muajve - OraInfo

Ky do të jetë moti për ditët e fundit të majit. Rrëbeshet e shiut dhe bubullimat janë më të pritshmet, ndërsa dielli i zbehur nuk do të mungojë në intervale të shkurta kohore. 28.05 – Paradite intervale...

Parashikimi i motit për ditët e fundit të majit

para 4 muajve - Lajmi.net

Rrëbeshet e shiut dhe bubullimat janë më të pritshmet, ndërsa dielli i zbehur nuk do të mungojë në intervale të shkurta kohore. 28.05 – Paradite intervale me diell, në ultësira kushte edhe për mjegull....

Ky do të jetë moti për ditët e fundit të majit

para 4 muajve - Infokusi

Rrëbeshet e shiut dhe bubullimat janë më të pritshmet, ndërsa dielli i zbehur nuk do të mungojë në intervale të shkurta kohore. 28.05 – Paradite intervale me diell, në ultësira kushte edhe për mjegull....

Mësojeni se si do të jetë moti për ditët e fundit të majit – Ora Info

para 4 muajve - Lapsi

Ky do të jetë moti për ditët e fundit të majit. Rrëbeshet e shiut dhe bubullimat janë më të pritshmet, ndërsa dielli i zbehur nuk do të mungojë në intervale të shkurta kohore. 28.05 – Paradite intervale...

Ky është parashikimi i motit për katër ditët e ardhshme

para 4 muajve - Periskopi

Ky është parashikimi i motit për katër ditët e ardhshme 27 May, 22:00 Rrëbeshet e shiut dhe bubullimat janë më të pritshmet, ndërsa dielli i zbehur nuk do të mungojë në intervale të shkurta kohore. 28.05...

Moti në Kosovë pesë ditët në vijim

para 4 muajve - Insajderi.org

Rrëbeshet e shiut dhe bubullimat janë më të pritshmet, ndërsa dielli i zbehur nuk do të mungojë në intervale të shkurta kohore. 28.05 – Paradite intervale me diell, në ultësira kushte edhe për mjegull....

Ky do të jetë moti për ditët e fundit të majit

para 4 muajve - Arbresh

Rrebeshet e shiut dhe bubullimat janë më të pritshmet, ndërsa dielli i zbehur nuk do të mungojë në intervale të shkurta kohore. 28.05 – Paradite intervale me diell, në ultësira kushte edhe për mjegull....

Moti për ditët e fundit të muajit maj

para 4 muajve - Gazeta Metro

Ditët e fundit të majit maj, kryesisht parashihen të jenë me mot të paqëndrueshëm. Rrëbeshet e shiut dhe bubullimat janë më të pritshmet, ndërsa dielli i zbehur nuk do të mungojë në intervale të shkurta...

Diell, shi dhe …, parashikimi i motit për ditën e diel

para 4 muajve - Albeu

Edhe përgjatë ditës së diel do të kemi mot të paqendrueshëm në të gjithë territorin. Paraditja do të jetë me mot të kthejllët dhe me temperatura të larta, të cilat në mesditët pritet të arrijnë në 30 gradë...

Edhe sot moti do të jetë i ndryshueshëm

para 4 muajve - Gazeta Express

Paradite do të kemi mot me diell e me vranësira mesatare, ndërsa nga mesdita mot jostabil me reshje lokale të rrëmbyeshme, bubullima dhe erë të fortë. Në disa vende do të ketë paqëndrueshmëri më intensive...

Pasdite priten reshje shiu dhe bubullima

para 4 muajve - TV21

Pasdite pritet mot jostabil me reshje të rrëmbyeshme lokale, bubullima dhe erë të fortë. Në disa vende do të ketë paqëndrueshmëri më intensive në formë stuhie me paraqitje të izoluar të breshrit, njofton...

Moti sot

para 4 muajve - Zhurnal

Shkup, 27 maj – Paradite do të kemi mot me diell e me vranësira mesatare, ndërsa nga mesdita mot jostabil me reshje lokale të rrëmbyeshme, bubullima dhe erë të fortë. Në disa vende do të ketë paqëndrueshmëri...

Parashikimi i motit për sot

para 4 muajve - Alsat-M

Moti sot paradite me diell dhe vranësira të vogla, pasdite me reshje shiu, bubullima dhe erë të përforcuar. Temperature minimale do të jetë në interval prej 8 deri në 15, ndërsa ajo maksimale do të arrij...

Parashikimi i motit për sot

para 4 muajve - RTV 21

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka informuar se sot parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas parashikimeve, vranësirat gjatë ditës, kryesisht gjatë pjesës së dytë parashihen...

Dita nis me diell dhe vranësira, parashikimi i motit për fundjavën

para 4 muajve - Top Channel

Këtë të shtunë, pjesa e parë e ditës paraqitet nën mbizotërimin e intervaleve të gjata me kthjellime të cilat më të dukshme do të jenë në ultësirën perëndimore. Në zonat malore herë pas here priten kalime...

Moti në Kosovë, me diell

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas IHK-së, vranësirat gjatë ditës, kryesisht gjatë pjesës së dytë parashihen të shoqërohen...

Parashikimi i motit për sot

para 4 muajve - TvNews

Moti sot paradite me diell dhe vranësira të vogla, pasdite me reshje shiu, bubullima dhe erë të përforcuar. Temperature minimale do të jetë në interval prej 8 deri në 15, ndërsa ajo maksimale do të arrij...

Ky është parashikimi i motit për sot dhe nesër

para 4 muajve - Reporteri

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë vikendit do të ketë mot të ndryshueshëm, me vranësira e intervale kohore me diell. Sipas IHK-së, sot parashihet të mbajë mot i vranët dhe me...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 4 muajve - Bota Sot

Paradite do të kemi mot me diell e me vranësira mesatare, ndërsa nga mesdita mot jostabil me reshje lokale të rrëmbyeshme, bubullima dhe erë të fortë. Në disa vende do të ketë paqëndrueshmëri më intensive...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 4 muajve - Aktuale

Paradite do të kemi mot me diell e me vranësira mesatare, ndërsa nga mesdita mot jostabil me reshje lokale të rrëmbyeshme, bubullima dhe erë të fortë. Marketing Në disa vende do të ketë paqëndrueshmëri...

Reshje shiu edhe sot

para 4 muajve - Koha.net

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka informuar se sot parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas parashikimeve, vranësirat gjatë ditës, kryesisht gjatë pjesës së dytë parashihen...

Moti sot me diell

para 4 muajve - OraInfo

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas IHK-së, vranësirat gjatë ditës, kryesisht gjatë pjesës së dytë parashihen të shoqërohen...

Mësoni si pritet të jetë moti sot

para 4 muajve - Gazeta Express

Sot pritet të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet të nisë me kthjellime dhe prej mesdite zhvillim të vranësirave. Në orët e mesditës deri pasdite vranësirat do të...

Parashikimi i motit, 27 Maj 2023

para 4 muajve - Klan

Parashikimi i motit, 27 Maj 2023 Sipas MeteoAlb, pjesa e parë e ditës paraqitet nën mbizotërimin e intervaleve të gjata me kthjellime të cilat më të dukshme do të jenë në Ultësirën Perëndimore. Ndërsa...

Moti sot në Kosovë

para 4 muajve - Kallxo

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë vikendit do të ketë mot të ndryshueshëm, me vranësira e intervale kohore me diell. Sipas IHK-së, të shtunën parashihet të mbajë mot i vranët...

Parashikimi i motit

para 4 muajve - Klan Macedonia

Paradite do të kemi mot me diell e me vranësira mesatare, ndërsa nga mesdita mot jostabil me reshje lokale të rrëmbyeshme, bubullima dhe erë të fortë. Në disa vende do të ketë paqëndrueshmëri më intensive...

Parashikimi i motit për datën 27 maj 2023

para 4 muajve - News33

Sot pritet të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet të nisë me kthjellime dhe prej mesdite zhvillim të vranësirave. Në orët e mesditës deri pasdite vranësirat do të...

Keni bërë plane për fundjavë? Njihuni më parë me parashikimin e motit

para 4 muajve - Ora news

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bëri të ditur se për ditën e Premte vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me vranësira mesatare deri të dendurasi...

Parashikimi i motit, e diele me diell

para 4 muajve - Indeks online

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas IHK-së, vranësirat gjatë ditës, kryesisht gjatë pjesës së dytë parashihen të shoqërohen...

Moti sot, i vranët dhe me intervale dielli

para 4 muajve - Zeri

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se gjatë ditës së sotme do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas IHK-së, vranësirat gjatë ditës, kryesisht gjatë pjesës së dytë...

Edhe sot moti do të jetë i ndryshueshëm

para 4 muajve - Flaka

Paradite do të kemi mot me diell e me vranësira mesatare, ndërsa nga mesdita mot jostabil me reshje lokale të rrëmbyeshme, bubullima dhe erë të fortë. Në disa vende do të ketë paqëndrueshmëri më intensive...

Moti sot me diell

para 4 muajve - Klan Kosova

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas IHK-së, vranësirat gjatë ditës, kryesisht gjatë pjesës së dytë parashihen të shoqërohen...

Rrebeshe shiu me bubullima, parashikimi i motit për ditët e fundit të majit

para 4 muajve - Gazeta Express

Prishtina Weather ka njoftuart se do të mbetet mot jostabil edhe përgjatë ditëve të fundit të këtij muaji. Orëve të pasdites priten zhvillime të rrebesheve me bubullima, raporton Express. Mot jostabil...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 4 muajve - Tetova Sot

Paradite do të kemi mot me diell e me vranësira mesatare, ndërsa nga mesdita mot jostabil me reshje lokale të rrëmbyeshme, bubullima dhe erë të fortë. Në disa vende do të ketë paqëndrueshmëri më intensive...

Dita nis me diell por keni kujdes orët e pasdites, ja si parashikohen temperaturat për ditën e sotme

para 4 muajve - Bota Sot

Sot pritet të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet të nisë me kthjellime dhe prej mesdite zhvillim të vranësirave. Në orët e mesditës deri pasdite vranësirat do të...

Moti sot

para 4 muajve - Bota Sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka informuar se sot parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas parashikimeve, vranësirat gjatë ditës, kryesisht gjatë pjesës së dytë parashihen...

Moti sot, i vranët dhe me intervale me diell

para 4 muajve - RTK

Sot mbi vendin ton parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës, kryesisht gjatë pjesës së dytë parashihen të shoqërohen me reshje shiu dhe shkarkime rrufesh. Sipas...

Vranësira dhe shira të pakta, si pritet të jetë moti sot

para 4 muajve - ABC News

Shqipëria Pjesa e parë e ditës paraqitet nën mbizotërimin e intervaleve të gjata me kthjellime të cilat më të dukshme do të jenë në ultësirën perëndimore. Ndërsa në zonat malore herë pas here priten kalime...

Parashikimi i motit për sot

para 4 muajve - GazetaBlic

Në mëngjes përgjatë luginave kushte për mjegull, njofton Prishtina Weather raporton Gazeta Blic. Paradite intervale me diell, e pasdite mundësi për ndonjë rrebesh shiu dhe bubullimë. Njoftimi i plotë:...

Kështu do të mbajë moti sot

para 4 muajve - Infokusi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas IHK-së, vranësirat gjatë ditës, kryesisht gjatë pjesës së dytë parashihen të shoqërohen...

Parashikimi i motit për sot

para 4 muajve - Lajmi.net

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka informuar se sot parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas parashikimeve, vranësirat gjatë ditës, kryesisht gjatë pjesës së dytë parashihen...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 4 muajve - Populli

Paradite do të kemi mot me diell e me vranësira mesatare, ndërsa nga mesdita mot jostabil me reshje lokale të rrëmbyeshme, bubullima dhe erë të fortë. Në disa vende do të ketë paqëndrueshmëri më intensive...

Rrebeshe shiu me bubullima, parashikimi i motit për ditët e fundit të majit

para 4 muajve - Bota Press

Prishtina Weather ka njoftuar se do të mbetet mot jostabil edhe përgjatë ditëve të fundit të këtij muaji. Orëve të pasdites priten zhvillime të rrebesheve me bubullima. Mot jostabil dhe i ndryshueshëm...

Reshje shiu edhe sot

para 4 muajve - Ekonomia Online

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka informuar se sot parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas parashikimeve, vranësirat gjatë ditës, kryesisht gjatë pjesës së dytë parashihen...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 4 muajve - Lajm

Paradite do të kemi mot me diell e me vranësira mesatare, ndërsa nga mesdita mot jostabil me reshje lokale të rrëmbyeshme, bubullima dhe erë të fortë. Në disa vende do të ketë paqëndrueshmëri më intensive...

Moti këtë fundjavë me shi e shkarkime rrufesh

para 4 muajve - Revista Kosovarja

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se të shtunën parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. IHK njofton se vranësirat gjatë ditës, kryesisht gjatë pjesës së dytë parashihen...

Parashikimi i motit për ditët e fundit të majit

para 4 muajve - Insajderi.org

Mot jostabil dhe i ndryshueshëm do të mbetet edhe përgjatë ditëve të fundit të muajit maj. Nuk do të mungojnë intervale me diell, por se orëve të pasdites gjithnjë mbeten mundësi për zhvillime të rrebesheve...

Parashikimi i moti për sot

para 4 muajve - Periskopi

Parashikimi i moti për sot 27 May, 8:11 Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas IHK-së, vranësirat gjatë ditës, kryesisht...

Moti në fundjavë, shi e shkarkime rrufesh

para 4 muajve - Gazeta Metro

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se të shtunën parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. IHK njofton se vranësirat gjatë ditës, kryesisht gjatë pjesës së dytë parashihen...

Fundjava me mot të paqëndrueshëm, kthjellime në mëngjes dhe reshje shiu në mbrëmje

para 4 muajve - FaxWeb

Shqipëria Pjesa e parë e ditës paraqitet nën mbizotërimin e intervaleve të gjata me kthjellime të cilat më të dukshme do të jenë në ultësirën perëndimore. Ndërsa në zonat malore herë pas here priten kalime...

Moti sot i vranët dhe me intervale me diell

para 4 muajve - Arbresh

Sot në vendin ton parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës, kryesisht gjatë pjesës së dytë parashihen të shoqërohen me reshje shiu dhe shkarkime rrufesh. Sipas...

Moti sot me diell

para 4 muajve - Shqip

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas IHK-së, vranësirat gjatë ditës, kryesisht gjatë pjesës së dytë parashihen të shoqërohen...

Moti gjatë vikendit, pasditet me reshje shiu e shkarkimeve rrufesh

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë vikendit do të ketë mot të ndryshueshëm, me vranësira e intervale kohore me diell. Sipas IHK-së, të shtunën parashihet të mbajë mot i vranët...

Moti gjatë vikendit, pasditet me reshje shiu e shkarkimeve rrufesh

para 4 muajve - Reporteri

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë vikendit do të ketë mot të ndryshueshëm, me vranësira e intervale kohore me diell. Sipas IHK-së, të shtunën parashihet të mbajë mot i vranët...

Moti gjatë vikendit, pasditet me reshje shiu e shkarkimeve rrufesh

para 4 muajve - Kallxo

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë vikendit do të ketë mot të ndryshueshëm, me vranësira e intervale kohore me diell. Sipas IHK-së, të shtunën parashihet të mbajë mot i vranët...

Moti për të shtunen dhe ditët në vijim

para 4 muajve - Gazeta Metro

Kushte për mjegull mund të paraqiten mëngjesin e së shtunës përgjatë luginave, derisa në pjesët tjera të vendit do të ketë intervale me diell orëve të para të ditës. Pasdite më pas priten zhvillime të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK