Turistë dhe punëtorë të huaj, edhe Vlora pret të thyejë rekord për prenotime

para 4 muajve - Top Channel

Në Vlorë bashkia nuk e ka çelur ende zyrtarisht sezonin turistik, por turistët nga vende të ndryshme kanë vërshuar në qytetin bregdetar. Vranësirat e shpeshta të motit, nuk i kanë penguar pushuesit që...

Turistë dhe punëtorë të huaj, edhe Vlora pret të thyejë rekord për prenotime

para 4 muajve - Lexo

Në Vlorë bashkia nuk e ka çelur ende zyrtarisht sezonin turistik, por turistët nga vende të ndryshme kanë vërshuar në qytetin bregdetar. Vranësirat e shpeshta të motit, nuk i kanë penguar pushuesit që...

Vlora ‘pushtohet’ nga turistët, pret 30% më shumë këtë vit

para 4 muajve - Lexo

Plazhi në Vlorë ka nisur. Të huaj dhe shqiptarë e kanë zgjedhur për të kaluar pushimet, megjithatë qyteti po përballet ende me disa problematika. Kreu i operatoreve turistikë për Jugun e Vendit Vasil Bedinaj...

Vlora mbushet me pushues, turistët e huaj zgjedhin Zvërnecin dhe Radhimën

para 4 muajve - Bota Sot

Bregdeti i Vlorës është pushtuar këtë fundjavë nga pushues vendas, por edhe të huaj. Nga plazhi i vjetër e deri në Orikum, pushuesit kanë frekuentuar këtë të dielë gjithë bregdetin. Siç duket edhe nga...

Vlora mbushet me pushues, turistët e huaj zgjedhin Zvërnecin dhe Radhimën

para 4 muajve - Vizion Plus

Bregdeti i Vlorës është pushtuar këtë fundjavë nga pushues vendas, por edhe të huaj. Nga plazhi i vjetër e deri në Orikum, pushuesit kanë frekuentuar këtë të dielë gjithë bregdetin. Siç duket edhe nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK