Nis sezoni në Fier! Në bregdetin e Darzezës premtohen kushte më të mira

para 4 muajve - Gazeta Tema

Këtë fundjavë është çelur zyrtarisht me një sërë aktivitetesh kulturore e artistike, sezoni veror në bregdetin e Semanit dhe të Darzezes. “Darzeza dhe Semani janë dy porta shumë të rëndësishme për zhvillimin...

Bashkia zgjeron investimet në Fier, fluks i shtuar vizitorësh

para 4 muajve - Java News

Bashkia e Fierit ka çelur zyrtarisht sezonin turistik. Me një vijë bregdetare 27 km të gjatë, ajo synon të zgjerojë flukset turistike, përmes investimit në infrastrukturë dhe zhvillimit të plazheve. Një...

Nis sezoni në Fier! Në bregdetin e Darzezës premtohen kushte më të mira

para 4 muajve - Lexo

Këtë fundjavë është çelur zyrtarisht me një sërë aktivitetesh kulturore e artistike, sezoni veror në bregdetin e Semanit dhe të Darzezes. “Darzeza dhe Semani janë dy porta shumë të rëndësishme për zhvillimin...

Nis sezoni në Fier! Në bregdetin e Darzezës premtohen kushte më të mira

para 4 muajve - Top Channel

Këtë fundjavë është çelur zyrtarisht me një sërë aktivitetesh kulturore e artistike, sezoni veror në bregdetin e Semanit dhe të Darzezes. Bashkia premton kushte më të mira për akomodim. Zhvillimi i zonave...

Hapet sezoni turistik në Fier, fluks vizitorësh, bashkia do zgjerojë investimet

para 4 muajve - Euronews

Bashkia e Fierit ka çelur zyrtarisht sezonin turistik. Me një vijë bregdetare 27 km të gjatë, ajo synon të zgjerojë flukset turistike, përmes investimit në infrastrukturë dhe zhvillimit të plazheve. Një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK