NATO pritet t’i ofrojë Kievit krijimin e një këshilli NATO-Ukrainë

para 4 muajve - Top Channel

Aleanca Atlantike (NATO) me shumë gjasa do t’i ofrojë Kievit krijimin e një Këshilli NATO-Ukrainë si një mjet për të forcuar marrëdhëniet politike dhe për të mbështetur planin shumëvjeçar të ndihmës ushtarake...

NATO pritet t’i ofrojë Kievit krijimin e një këshilli NATO-Ukrainë

para 4 muajve - Top Channel

Aleanca Atlantike (NATO) me shumë gjasa do t’i ofrojë Kievit krijimin e një Këshilli NATO-Ukrainë si një mjet për të forcuar marrëdhëniet politike dhe për të mbështetur planin shumëvjeçar të ndihmës ushtarake...

NATO pritet t’i ofrojë Kievit krijimin e një këshilli NATO-Ukrainë

para 4 muajve - Lexo

Aleanca Atlantike (NATO) me shumë gjasa do t’i ofrojë Kievit krijimin e një Këshilli NATO-Ukrainë si një mjet për të forcuar marrëdhëniet politike dhe për të mbështetur planin shumëvjeçar të ndihmës ushtarake...

NATO pritet t’i ofrojë Kievit krijimin e një këshilli NATO-Ukrainë

para 4 muajve - RTV 21

NATO pritet t’i ofrojë Kievit krijimin e një këshilli NATO-Ukrainë Aleanca Atlantike (NATO) me shumë gjasa do t’i ofrojë Kievit krijimin e një Këshilli NATO-Ukrainë si një mjet për të forcuar marrëdhëniet...

NATO pritet t’i ofrojë Kievit krijimin e një këshilli NATO-Ukrainë

para 4 muajve - Bota Sot

Aleanca Atlantike (NATO) me shumë gjasa do t’i ofrojë Kievit krijimin e një Këshilli NATO-Ukrainë si një mjet për të forcuar marrëdhëniet politike dhe për të mbështetur planin shumëvjeçar të ndihmës ushtarake...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK