Grenell: Kosova ka nevojë përsëri për Hashim Thaçin në krye

para 4 muajve - Klan Kosova

Ish-emisari special i ShBA-së për dialogun, Richard Grenell, ka thënë se Kosova ka nevojë përsëri për ish-presidentin Hashim Thaçi në krye të vendit. “Kosova ka nevojë përsëri për Hashim Thaçin në krye”,...

Grenell: Kosova ka nevojë për Thaçin në krye

para 4 muajve - TV21

Richard Grenell, ish i dërguari i SHBA-së për dialogun Kosovë-Serbi edhe njëherë ka thënë ka nevojë për kthimin e ish-presidentit dhe ish-kryeministrit Hashim Thaçi. “Kosova ka nevojë për Hashim Thaçin...

Grenell: Kosova ka nevojë përsëri për Thaçin në krye

para 4 muajve - Zeri

Ish-emisari special i SHBA-së për dialogun, Richard Grenell, ka thënë se Kosova ka nevojë përsëri për ish-presidentin Hashim Thaçi në krye të vendit. “Kosova ka nevojë përsëri për Hashim Thaçin në krye”,...

Grenell: Kosova ka nevojë për Thaçin në krye

para 4 muajve - RTV 21

Richard Grenell, ish i dërguari i SHBA-së për dialogun Kosovë-Serbi edhe njëherë ka thënë ka nevojë për kthimin e ish-presidentit dhe ish-kryeministrit Hashim Thaçi. “Kosova ka nevojë për Hashim Thaçin...

Grenell: Kosova ka nevojë përsëri për Thaçin në krye

para 4 muajve - Zeri

Ish-emisari special i SHBA-së për dialogun, Richard Grenell, ka thënë se Kosova ka nevojë përsëri për ish-presidentin Hashim Thaçi në krye të vendit. “Kosova ka nevojë përsëri për Hashim Thaçin në krye”,...

Grenell publikon një foto: Kosova ka nevojë për Thaçin në krye, Kurti shumë anti-amerikan

para 4 muajve - Gazeta Express

Richard Grenell, ish i dërguari i SHBA-së për dialogun Kosovë-Serbi ka thënë se Kosova ka nevojë për kthimin e ish-presidentit dhe ish-kryeministrit Hashim Thaçi. “Kosova ka nevojë për Hashim Thaçin përsëri...

S'ndalet Grenell: Kurti është 'anti-amerikan', Thaçi të kthehet në krye

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Ish-emisari special i ShBA-së për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka vazhduar thumbimet ndaj Qeverisë së Kosovës lidhur me tensionet e fundit në veri. Ai përmes një fotografie të përbashkët të...

Grenell thumbon sërish kryeministrin: Kurti është “anti-amerikan”, Thaçi të kthehet sërish si president

para 4 muajve - Reporteri

Ish-emisari special i ShBA-së për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka vazhduar thumbimet ndaj Qeverisë së Kosovës lidhur me tensionet e fundit në veri. Ai përmes një fotografie të përbashkët të...

Grenell: Kosova ka nevojë që Thaçi sërish të kthehet në krye

para 4 muajve - Zhurnal

Ish-emisari special i ShBA-së për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka vazhduar thumbimet ndaj Qeverisë së Kosovës lidhur me tensionet e fundit në veri. Ai përmes një fotografie të përbashkët të...

Grenell publikon një foto: Kosova ka nevojë për Thaçin në krye, Kurti shumë anti-amerikan

para 4 muajve - Infokusi

Richard Grenell, ish i dërguari i SHBA-së për dialogun Kosovë-Serbi ka thënë se Kosova ka nevojë për kthimin e ish-presidentit dhe ish-kryeministrit Hashim Thaçi. “Kosova ka nevojë për Hashim Thaçin përsëri...

“Kosova ka nevojë për Hashim Thaçin”

para 4 muajve - Dukagjini

Ish ambasadori i ShBA-ve në Gjermani dhe ish i dërguari special për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka reaguar duke thënë se shtetit i Kosovës shumë nevojë për ish-presidentin Hashim Thaçin. “Kosova...

Kosova ka nevojë për Thaçin në krye

para 4 muajve - Top Shqip

Richard Grenell, ish i dërguari i SHBA-së për dialogun Kosovë-Serbi edhe njëherë ka thënë ka nevojë për kthimin e ish-presidentit dhe ish-kryeministrit Hashim Thaçi. “Kosova ka nevojë për Hashim Thaçin...

Grenell publikon foton e famshme: Kosova ka nevojë për Thaçin në krye, Kurti shumë anti-amerikan

para 4 muajve - Ekonomia Online

Richard Grenell, ish i dërguari i SHBA-së për dialogun Kosovë-Serbi ka thënë se Kosova ka nevojë për kthimin e ish-presidentit dhe ish-kryeministrit Hashim Thaçi. “Kosova ka nevojë për Hashim Thaçin përsëri...

Grenell thumbon sërish kryeministrin: Kurti është “anti-amerikan”, Thaçi të kthehet sërish si president

para 4 muajve - GazetaBlic

Ish-emisari special i ShBA-së për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka vazhduar thumbimet ndaj Qeverisë së Kosovës lidhur me tensionet e fundit në veri. Ai përmes një fotografie të përbashkët të...

Grenell: Kosova ka nevojë për Thaçin në krye, Kurti shumë anti-amerikan

para 4 muajve - Epoka e Re

Richard Grenell, ish i dërguari i SHBA-së për dialogun Kosovë-Serbi ka thënë se Kosova ka nevojë për kthimin e ish-presidentit dhe ish-kryeministrit Hashim Thaçi. “Kosova ka nevojë për Hashim Thaçin përsëri...

Grenell publikon një foto: Kosova ka nevojë për Thaçin në krye, Kurti shumë anti-amerikan

para 4 muajve - Periskopi

Grenell publikon një foto: Kosova ka nevojë për Thaçin në krye, Kurti shumë anti-amerikan 28 May, 16:40 Richard Grenell, ish i dërguari i SHBA-së për dialogun Kosovë-Serbi ka thënë se Kosova ka nevojë...

Grenell thumbon sërish kryeministrin: Kurti është “anti-amerikan”, Thaçi të kthehet sërish si president

para 4 muajve - Infokusi

Ish-emisari special i ShBA-së për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka vazhduar thumbimet ndaj Qeverisë së Kosovës lidhur me tensionet e fundit në veri. Ai përmes një fotografie të përbashkët të...

Grenell: Kosova ka nevojë që Thaçi sërish të kthehet në krye

para 4 muajve - Lajmi.net

Ish-emisari special i ShBA-së për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka vazhduar thumbimet ndaj Qeverisë së Kosovës lidhur me tensionet e fundit në veri. Ai përmes një fotografie të përbashkët të...

Grenell: Kosova ka nevojë që Thaçi sërish të kthehet në krye

para 4 muajve - Zyrtare

Ish-emisari special i ShBA-së për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka vazhduar thumbimet ndaj Qeverisë së Kosovës lidhur me tensionet e fundit në veri. Ai përmes një fotografie të përbashkët të...

Grenell: Kosova ka nevojë që Thaçi sërish të kthehet në krye

para 4 muajve - Insajderi.org

Ish-emisari special i ShBA-së për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka vazhduar thumbimet ndaj Qeverisë së Kosovës lidhur me tensionet e fundit në veri. Ai përmes një fotografie të përbashkët të...

Grenell: Kosova ka nevojë që Thaçi sërish të kthehet në krye

para 4 muajve - Arbresh

Ish-emisari special i ShBA-së për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka vazhduar thumbimet ndaj Qeverisë së Kosovës lidhur me tensionet e fundit në veri. Ai përmes një fotografie të përbashkët të...

Grenell vazhdon ‘kunjat’ ndaj Kurtit, kërkon që Thaçi ta udhëheqë sërish Kosovën

para 4 muajve - Gazeta10

Ish-emisari special i ShBA-së për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka vazhduar thumbimet ndaj Qeverisë së Kosovës lidhur me tensionet e fundit në veri, shkruan Gazeta10. Ai përmes një fotografie...

Grenell: Kurti e ka prishur lidhjen e fortë SHBA-Kosovë

para 4 muajve - RTK

Ish i dërguari special i SHBA-së për Kosovën, Richard Grenell, ka kritikuar kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, për qasjen e tij në raport me SHBA-në. Ai, përmes rrjetit social Twitter, ka shkruar se...

"Hashim Thaçi, kemi nevojë për ju tani", Grenell kritikon Kurtin për veprimet e fundit në Veri të Kosovës

para 4 muajve - Gazeta Tema

Ish i dërguari i Posaçëm i SHBA për Ballkanin Perëndimor, Richard Grenell ka vazhduar kritikat e tij në drejtim të Kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti veçanërisht për veprimet e fundit në Veri të Kosovës....

“Hashim Thaçi, kemi nevojë për ty tani”, Grenell – Kurtit: Rrënuat lidhjen e fortë ShBA-Kosovë

para 4 muajve - Dukagjini

Ish ambasadori i ShBA-ve në Gjermani dhe ish i dërguari special për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka kritikuar kryeministrin e Kosovës, Albin Kurtin, për aksion e policisë gjatë ditë së premte...

GRENELL TAKON RAMËN: DUHET BËRË MË SHUMË QË HASHIM THAÇI TË LIROHET NGA HAGA

para 4 muajve - KDPolitik

Ish i dërguari i Posaçëm i SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Richard Grenell, të enjte ka zhvilluar një takim me kryeministrin Edi Rama në Tiranë. Lajmin e ka bërë publik vetë Grenell përmes një postimi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK