Do të sulmonin rafinerinë e naftës pranë Detit të Zi, Rusia shkatërron disa dronë

para 4 muajve - Bota Sot

Sistemet ruse të mbrojtjes ajrore shkatërruan disa dronë që shkonin drejt një rafinerie nafte në rajonin Krasnodar pranë Detit të Zi, thanë zyrtarët lokalë. “ Disa mjete ajrore pa pilot (UAV) u përpoqën...

Rusia thotë se ka penguar një sulm me dronë në një rafineri të naftës

para 4 muajve - Bota Sot

Sistemet e mbrojtjes ajrore të Rusisë kanë shkatërruar disa dronë teksa këto fluturake po i afroheshin rafinerisë së naftës Ilski, që gjendet në rajonin Krasnodar, thanë zyrtarët. Ky rajon rus ndodhet...

Rusia: Kemi penguar një sulm me dronë në një rafineri të naftës

para 4 muajve - Vizion Plus

Sistemet e mbrojtjes ajrore të Rusisë kanë shkatërruar disa dronë teksa këto fluturake po i afroheshin rafinerisë së naftës Ilski, që gjendet në rajonin Krasnodar, thanë zyrtarët. Ky rajon rus ndodhet...

Rusia thotë se ka penguar një sulm me dronë në një rafineri të naftës

para 4 muajve - Evropa e Lirë

Sistemet e mbrojtjes ajrore të Rusisë kanë shkatërruar disa dronë teksa këto fluturake po i afroheshin rafinerisë së naftës Ilski, që gjendet në rajonin Krasnodar, thanë zyrtarët. Ky rajon rus ndodhet...

Rusia thotë se ka penguar një sulm me dronë në një rafineri të naftës

para 4 muajve - GazetaBlic

Sistemet e mbrojtjes ajrore të Rusisë kanë shkatërruar disa dronë teksa këto fluturake po i afroheshin rafinerisë së naftës Ilski, që gjendet në rajonin Krasnodar, thanë zyrtarët. Ky rajon rus ndodhet...

Rusia shkatërron disa dronë që do sulmonin rafinerinë e naftës pranë Detit të Zi

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Sistemet ruse të mbrojtjes ajrore shkatërruan disa dronë që shkonin drejt një rafinerie nafte në rajonin Krasnodar pranë Detit të Zi, thanë zyrtarët lokalë. “Disa mjete ajrore pa pilot (UAV) u përpoqën...

Do të sulmonin rafinerinë e naftës pranë Detit të Zi, Rusia shkatërron disa dronë

para 4 muajve - Ora news

Sistemet ruse të mbrojtjes ajrore shkatërruan disa dronë që shkonin drejt një rafinerie nafte në rajonin Krasnodar pranë Detit të Zi, thanë zyrtarët lokalë. “Disa mjete ajrore pa pilot (UAV) u përpoqën...

Rusia shkatërron disa drone që do sulmonin rafinerinë e naftës pranë Detit të Zi

para 4 muajve - Syri

Sistemet ruse të mbrojtjes ajrore shkatërruan disa dronë që shkonin drejt një rafinerie nafte në rajonin Krasnodar pranë Detit të Zi, thanë zyrtarët lokalë. “Disa mjete ajrore pa pilot (UAV) u përpoqën...

Rusia: Kemi penguar një sulm me dronë në një rafineri të naftës

para 4 muajve - Debat

Sistemet e mbrojtjes ajrore të Rusisë kanë shkatërruar disa dronë teksa këto fluturake po i afroheshin rafinerisë së naftës Ilski, që gjendet në rajonin Krasnodar, thanë zyrtarët. Ky rajon rus ndodhet...

Rusia: Kemi penguar një sulm me dronë në një rafineri të naftës

para 4 muajve - TvNews

Sistemet e mbrojtjes ajrore të Rusisë kanë shkatërruar disa dronë teksa këto fluturake po i afroheshin rafinerisë së naftës Ilski, që gjendet në rajonin Krasnodar, thanë zyrtarët. Ky rajon rus ndodhet...

Rusia shkatërron dronet, ishin nisur për të sulmuar rafinerinë e naftës

para 4 muajve - Euronews

Sistemet e mbrojtjes ajrore të Rusisë kanë shkatërruar disa dronë teksa këto fluturake po i afroheshin rafinerisë së naftës Ilski, që gjendet në rajonin Krasnodar, thanë zyrtarët. Ky rajon rus ndodhet...

Rusia kreu sulmin më të madh me dron në Kiev që nga fillimi i agresionit – (VIDEO)

para 4 muajve - Insajderi.org

Rusia nisi valë sulmesh ajrore në Kiev gjatë natës, në atë që zyrtarët thanë se ishte sulmi më i madh ajror në qytet që nga fillimi i luftës, ndërsa kryeqyteti ukrainas përgatitej të festonte përvjetorin...

Rusi, sulmohet me dron një ndërtesë e administratës së tubacionit të naftës

para 4 muajve - ABC News

Një shpërthim në rajonin Pskov të Rusisë, afër kufirit me Bjellorusinë, dëmtoi një ndërtesë të administratës ruse të tubacionit të naftës, tha sot guvernatori rajonal Mikhail Vendernikov në një postim...

Rusi, sulmohet me dron një ndërtesë e administratës së tubacionit të naftës

para 4 muajve - Syri

Një shpërthim në rajonin Pskov të Rusisë, afër kufirit me Bjellorusinë, dëmtoi një ndërtesë të administratës ruse të tubacionit të naftës, tha sot guvernatori rajonal Mikhail Vendernikov në një postim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK