“Ish-ambasadorët” që kërkojnë të zbojnë SHBA nga Kosova

para 4 muajve - Gazeta Tema

Këshilli i Ambasadorëve shqiptarë, një organizatë joqeveritare e cila vlen vetëm për të kuptuar qëndrimet diplomatike të Ilir Metës dhe Sali Berishës, ka bërë sot një deklaratë e cila nuk ka lidhje as...

“Ish-ambasadorët” që kërkojnë të zbojnë SHBA nga Kosova

para 4 muajve - Lexo

Nga Mero Baze/ Këshilli i Ambasadorëve shqiptarë, një organizatë joqeveritare e cila vlen vetëm për të kuptuar qëndrimet diplomatike të Ilir Metës dhe Sali Berishës, ka bërë sot një deklaratë e cila nuk...

Situata në veri/ KASH apel faktorit ndërkombëtar: Ndihmoni Kosovën të vendosë sundimin e ligjit

para 4 muajve - RTSH

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë i ka bërë apel faktorit ndërkombëtar që të mbështesë Kosovën në mënyrë qët të vendosë sundimin e ligjit e të Kushtetutës në të gjithë territorin e saj. “ Këshilli i Ambasadorëve...

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë për ngjarjet në veri: Ndërkombëtarët ta ruajnë neutralitetin

para 4 muajve - Gazeta10

Këshillit i Ambasadorëve Shqiptarë ka reaguar pas zhvillimeve të fundit në veri të Kosovës. Në njoftimin e tyre, KASH ka thënë se Qeveria e Kosovës duhet të jetë e angazhuar dhe në konsultim me partnerët...

Situata e tensionuar në Veri, KASH: Integriteti territorial i Kosovës është i pacenueshëm! Ndërkombëtarët të dënojnë provokimet e palës serbe

para 4 muajve - Panorama

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë kanë reaguar në lidhje me situatën e tensionuar në Veri të Kosovës, ku në një deklaratë për mediat theksojnë se integriteti i këtij shteti është i pacenueshëm dhe se dënon...

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë thirrje faktorit ndërkombëtar që ta ndihmojë Kosovën për veriun

para 4 muajve - Zeri

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë i ka bërë thirrje faktorit ndërkombëtar të ruajë neutralitetin dhe të mbështesë Republikën e Kosovës që të vendosë sundimin e ligjit dhe të kushtetutës në të gjithë territorin...

KASH thirrje faktorit ndërkombëtar që ta ndihmojë Kosovën për veriun

para 4 muajve - RTK

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë i ka bërë thirrje faktorit ndërkombëtar të ruajë neutralitetin dhe të mbështesë Republikën e Kosovës që të vendosë sundimin e ligjit dhe të kushtetutës në të gjithë territorin...

Situata në veri të Kosovës, Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë: Faktori ndër...

para 4 muajve - BalkanWeb

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë ka reaguar për situatën e fundit në veri të Kosovës. Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë (KASH) ka ndjekur dhe trajtuar në vijimësi situatën në veri të Kosovës. Kemi shprehur...

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë i ka bërë thirrje faktorit ndërkombëtar të ruajë neutralitetin dhe të mbështesë Republikën e Kosovës

para 4 muajve - Radio Kosova e Lire

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë i ka bërë thirrje faktorit ndërkombëtar të ruajë neutralitetin dhe të mbështesë Republikën e Kosovës. Në reagim thuhet se Republika e Kosovës është shtet sovran dhe integriteti...

Tensionet në Kosovë, Këshilli i Ambasadorëve: Ndërkombëtarët të ruajnë neutralitetin, të dënojnë provokimet nacionaliste serbe

para 4 muajve - Ora news

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë ka reaguar për situatën e fundit në veri të Kosovës. Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë (KASH) ka ndjekur dhe trajtuar në vijimësi situatën në veri të Kosovës. Kemi shprehur...

KASH, thirrje ndërkombëtarëve: Ruani neutralitetin, mbështesni Kosovën për sundimin e ligjit

para 4 muajve - Syri.net Kosova

"Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë i bën thirrje faktorit ndërkombëtar të ruajë neutralitetin dhe të mbështesë Republikën e Kosovës që të vendosë sundimin e ligjit dhe të kushtetutës në të gjithë territorin...

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë: Ndërkombëtarët të ruajnë neutralitetin dhe të mbështesin Kosovën

para 4 muajve - Reporteri

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë (KASH) ka reaguar për situatën që është krijuar në veri të Kosovës. Ata kanë thënë në këtë reagim se Kosova është shtet sovran dhe integriteti i saj territorial është...

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë: Ndërkombëtarët të ruajnë neutralitetin dhe të mbështesin Kosovën

para 4 muajve - Indeks online

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë (KASH) ka reaguar për situatën që është krijuar në veri të Kosovës. Ky këshill thotë në reagim se Kosova është shtet sovran dhe integriteti i saj territorial është i pacënueshëm....

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë: Ndërkombëtarët të ruajnë neutralitetin dhe të mbështesin Kosovën

para 4 muajve - Klan Kosova

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë (KASH) ka reaguar për situatën që është krijuar në veri të Kosovës. Ata kanë thënë në këtë reagim se Kosova është shtet sovran dhe integriteti i saj territorial është...

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë: Ndërkombëtarët të ruajnë neutralitetin dhe të mbështesin Kosovën në vendosjen e sundimit të ligjit

para 4 muajve - GazetaBlic

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë (KASH) ka reaguar për situatën që është krijuar në veri të Kosovës. Ky këshill thotë në reagim se Kosova është shtet sovran dhe integriteti i saj territorial është i pacënueshëm....

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë: Ndërkombëtarët të ruajnë neutralitetin dhe të mbështesin Kosovën

para 4 muajve - Bota Sot

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë (KASH) ka reaguar për situatën që është krijuar në veri të Kosovës. Ky këshill thotë në reagim se Kosova është shtet sovran dhe integriteti i saj territorial është i pacënueshëm....

KASH: Ndërkombëtarët të ruajnë neutralitetin dhe të mbështesin Kosovën

para 4 muajve - OraInfo

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë: Ndërkombëtarët të ruajnë neutralitetin dhe të mbështesin Kosovën. Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë (KASH) ka reaguar për situatën që është krijuar në veri të Kosovës....

KASH, thirrje ndërkombëtarëve: Ruani neutralitetin, mbështesni Kosovën për sundimin e ligjit!

para 4 muajve - Syri

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë ka reaguar pas tensioneve që u krijuan përpara godinave të komunave në veri të Kosovës, ku qytetarë serbë kanë reguar me dhunë duke mos lejuar hyrjen e kryetarëve të rinj...

KASh thirrje ndërkombëtarëve, mbështeteni Kosovën

para 4 muajve - Shqip

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë i ka bërë thirrje faktorit ndërkombëtar të ruajë neutralitetin dhe të mbështesë Republikën e Kosovës që të vendosë sundimin e ligjit dhe të kushtetutës në të gjithë territorin...

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë: Ndërkombëtarët të ruajnë neutralitetin dhe të mbështesin Kosovën

para 4 muajve - Infokusi

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë (KASH) ka reaguar për situatën që është krijuar në veri të Kosovës. Ky këshill thotë në reagim se Kosova është shtet sovran dhe integriteti i saj territorial është i pacënueshëm,...

Ambasadorët shqiptarë thirrje ndërkombëtarëve: Ruajeni neutralitetin, mbështeteni sundimin e ligjit në veri

para 4 muajve - Gazeta10

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë (KASH) ka reaguar për situatën që është krijuar në veri të Kosovës. Ky këshill thotë në reagim se Kosova është shtet sovran dhe integriteti i saj territorial është i pacënueshëm,...

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë: Ndërkombëtarët të ruajnë neutralitetin dhe të mbështesin Kosovën

para 4 muajve - Revista

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë (KASH) ka reaguar për situatën që është krijuar në veri të Kosovës. Ky këshill thotë në reagim se Kosova është shtet sovran dhe integriteti i saj territorial është i pacënueshëm,...

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë: Ndërkombëtarët të ruajnë neutralitetin dhe të mbështesin Kosovën

para 4 muajve - Fakti Ditor

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë (KASH) ka reaguar për situatën që është krijuar në veri të Kosovës. Ky këshill thotë në reagim se Kosova është shtet sovran dhe integriteti i saj territorial është i pacënueshëm....

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë: Ndërkombëtarët të ruajnë neutralitetin dhe të mbështesin Kosovën

para 4 muajve - Periskopi

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë: Ndërkombëtarët të ruajnë neutralitetin dhe të mbështesin Kosovën 28 May, 12:31 Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë (KASH) ka reaguar për situatën që është krijuar në veri...

Ambasada ruse në Beograd: Kosova të ndalojë menjëherë dhunën ndaj serbëve

para 4 muajve - Bota Press

Ambasada ruse në Serbi dënoi veprimin e djeshëm të policisë në veri të Kosovës, pasi policia e Kosovës sulmoi me forcë ndërtesat e komunave Leposaviq, Zveçan dhe Zubin Potok, duke përdorur gaz lotsjellës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK