Tentoi të vriste gruan me thikë, arrestohet shqiptari në Santorini

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Një 56-vjeçar shqiptar është arrestuar ditën e sotme në Santorini të Greqisë. Ai akuzohet se donte të vriste gruan e tij 53-vjeçare. Sipas mediave greke, 56-vjeçari me shtetësi shqiptare, të cilit nuk...

Tentoi të vriste gruan me thikë, arrestohet shqiptari në Santorini

para 4 muajve - Reporteri

Një 56-vjeçar shqiptar është arrestuar ditën e sotme në Santorini të Greqisë. Ai akuzohet se donte të vriste gruan e tij 53-vjeçare. Sipas mediave greke , 56-vjeçari me shtetësi shqiptare, të cilit nuk...

Tentoi të vriste gruan me thikë, arrestohet shqiptari në Santorini

para 4 muajve - Gazeta Express

Një 56-vjeçar shqiptar është arrestuar ditën e sotme në Santorini të Greqisë. Ai akuzohet se donte të vriste gruan e tij 53-vjeçare. Sipas mediave greke , 56-vjeçari me shtetësi shqiptare, të cilit nuk...

Tentoi të vriste gruan me thikë, arrestohet shqiptari në Santorini

para 4 muajve - NOA

Një 56-vjeçar nga Shqipëria është arrestuar ditën e sotme në Santorini të Greqisë. Ai akuzohet se donte të vriste gruan e tij 53-vjeçare. Sipas autoriteteve greke, 56-vjeçari me shtetësi shqiptare, të...

Tentoi të vriste gruan me thikë, arrestohet shqiptari

para 4 muajve - Flaka

Një 56-vjeçar shqiptar është arrestuar ditën e sotme në Santorini të Greqisë. Ai akuzohet se donte të vriste gruan e tij 53-vjeçare. Sipas mediave greke, 56-vjeçari me shtetësi shqiptare, të cilit nuk...

Tentoi të vriste gruan me thikë, arrestohet shqiptari në Santorini

para 4 muajve - ABC News

Një 56-vjeçar nga Shqipëria është arrestuar ditën e sotme në Santorini të Greqisë. Ai akuzohet se donte të vriste gruan e tij 53-vjeçare. Sipas autoriteteve greke, 56-vjeçari me shtetësi shqiptare, të...

Tentoi të vriste gruan me thikë, e pëson shqiptari në Santorini

para 4 muajve - Bota Sot

Një 56-vjeçar nga Shqipëria është arrestuar ditën e sotme në Santorini të Greqisë. Ai akuzohet se donte të vriste gruan e tij 53-vjeçare. Sipas autoriteteve greke, 56-vjeçari me shtetësi shqiptare, të...

Tentoi të vriste gruan me thikë, e pëson shqiptari në Santorini

para 4 muajve - Albeu

Një 56-vjeçar nga Shqipëria është arrestuar ditën e sotme në Santorini të Greqisë. Ai akuzohet se donte të vriste gruan e tij 53-vjeçare. Sipas autoriteteve greke, 56-vjeçari me shtetësi shqiptare, të...

Burri shqiptar tenton të vrasë gruan me thikë në Santorini të Greqisë

para 4 muajve - Zhurnal

Një ngjare e rëndë ka ndodhu në Santorini, Greqi, ku një 56-vjeçar shqiptar ka tentuar të vrasë me thikë gruan e tij. Mediat greke bëjnë me dije se 53-vjeçarja ka mundur që të shmanget kur i shoqi i është...

Burri shqiptar tenton të vrasë gruan me thikë në Santorini të Greqisë

para 4 muajve - NOA

Greqi- Një ngjare e rëndë ka ndodhu në Santorini, Greqi, ku një 56-vjeçar shqiptar ka tentuar të vrasë me thikë gruan e tij. Mediat greke bëjnë me dije se 53-vjeçarja ka mundur që të shmanget kur i shoqi...

E rëndë në familjen shqiptare, burri tenton të godasë me thikë në bark bas...

para 4 muajve - BalkanWeb

Një ngjare e rëndë ka ndodhu në Santorini, Greqi, ku një 56-vjeçar shqiptar ka tentuar të vrasë me thikë gruan e tij. Mediat greke bëjnë me dije se 53-vjeçarja ka mundur që të shmanget kur i shoqi i është...

Tentoi të godasë me thikë gruan, 53-vjeçarja i shmanget dhe largohet/ Arrestohet shqiptari në Greqi

para 4 muajve - Syri

Një ngjare e rëndë ka ndodhu në Santorini, Greqi, ku një 56-vjeçar shqiptar ka tentuar të vrasë me thikë gruan e tij. Mediat greke bëjnë me dije se 53-vjeçarja ka mundur që të shmanget kur i shoqi i është...

Burri shqiptar tenton të vrasë gruan me thikë në Santorini të Greqisë

para 4 muajve - Tetova Sot

Greqi- Një ngjare e rëndë ka ndodhu në Santorini, Greqi, ku një 56-vjeçar shqiptar ka tentuar të vrasë me thikë gruan e tij. Mediat greke bëjnë me dije se 53-vjeçarja ka mundur që të shmanget kur i shoqi...

Tentoi të vriste gruan me thikë/ Arrestohet shqiptari në Greqi, u denoncua nga i biri

para 4 muajve - Zyrtare

Një 56-vjeçar shqiptar është arrestuar ditën e sotme nga policia greke, pasi dyshohet se ka tentuar të vrasë gruan e tij me thikë. 56-vjeçari nga Shqipëria me banim në Santorini, filloi të ofendonte gruan...

Tentoi të vriste gruan me thikë, arrestohet shqiptari në Santorini

para 4 muajve - Gazeta Metro

Një 56-vjeçar shqiptar është arrestuar ditën e sotme në Santorini të Greqisë. Ai akuzohet se donte të vriste gruan e tij 53-vjeçare. Sipas mediave greke, 56-vjeçari me shtetësi shqiptare, të cilit nuk...

E rëndë në familjen shqiptare në Greqi/ Djali çon në burg të atin pasi tentoi t’i vriste nënën me thikë

para 4 muajve - Java News

Një ngjare e rëndë ka ndodhu në Santorini, Greqi, ku një 56-vjeçar shqiptar ka tentuar të vrasë me thikë gruan e tij. Mediat greke bëjnë me dije se 53-vjeçarja ka mundur që të shmanget kur i shoqi i është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK