Ambasadorja Yuri Kim, nis turin e lamtumirës nga... Tropoja!

para 4 muajve - Gazeta Tema

Ambasadorja Yuri Kim vizitoi Tropojën për të nisur procesin e lamtumirës në përfundim të detyrës së saj në Shqipëri. Gjatë vizitës së saj në Bajram Curri, ajo u takua me qytetarë të zonës, duke shprehur...

Yuri Kim drejt largimit nga Shqipëria, nis turin e lamtumirës në Tropojë: Me ju ndihem si me familjen time

para 4 muajve - Albeu

Ambasadorja e SHBA-ve në Tiranë, Yuri Kim, ka nisur turin e lamtumirës në Shqipëri, pasi është në përfundim të mandatit të saj si diplomate amerikane në Shqipëri. Yuri Kim ka zgjedhur të nisë yurin e lamtumirës...

Drejt largimit nga Shqipëria, Yuri Kim nis turin e lamtumirës në Tropojë: Me ju ndihem si me familjen time

para 4 muajve - ABC News

Ambasadorja amerikane, Yuri Kim ka nisur procesin e lamtumirës në përfundim të detyrës së saj në Shqipëri. Ajo ka zgjedhur të vizitojë Tropojën, më konkretisht Bajram Currin, ku është takuar me qytetarë...

Ambasadorja Kim nis turin e lamtumirës, ja mesazhi i rëndësishëm që jep

para 4 muajve - Bota Sot

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim ka nisur turin e lamtumirës në Shqipëri, teksa përfundon detyrën e saj atje. Kim turin e lamtumirës e ka nisur në Tropojë, ku është takuar me disa qytetarë, të cilët...

“Këtu më duket sikur jam me familjen time”, ambasadorja Kim viziton Tropojë...

para 4 muajve - BalkanWeb

Ambasadorja amerikane Yuri Kim është rikthyer në Tropojë, në një turne takimesh e falënderimesh me qytetarët në prag të largimit të saj nga Shqipëria. Ambasadorja Kim u takua me qytetarët madje konsumoi...

Kim rikthehet sërish në Tropojë para largimit nga Shqipëria: Është një nga vendet e mia më të pëlqyera

para 4 muajve - Gazeta Express

Ambasadorja e SHBA-ve në vendin tonë, Yuri Kim, ka vendosur që të rikthehet e të vizitojë sërish bukuritë e Shqipërisë në prag të largimit të saj. Yuri Kim e nisi turin e vizitave nga tropoja për të memorizuar...

“Më duket sikur jam në shtëpinë time”, Yuri Kim viziton Tropojën

para 4 muajve - Java News

Në prag të përfundimit të mandatit të saj në Shqipëri, ambasadorja e SHBA në Shqipëri, Yuri Kim ka zhvilluar vizitë në Tropojë ku i duket sikur është në shtëpi. Kim u takua me qytetarë dhe konsumoi kafe...

Kim viziton sërish Tropojën para largimit nga Shqipëria: Është një nga vendet e mia më të pëlqyera

para 4 muajve - Bota Sot

Ambasadorja e SHBA-ve në vendin tonë, Yuri Kim, ka vendosur që të rikthehet e të vizitojë sërish bukuritë e Shqipërisë në prag të largimit të saj. Kim e nisi turin e vizitave nga tropoja për të memorizuar...

Kim viziton sërish Tropojën para largimit nga Shqipëria: Është një nga vendet e mia më të pëlqyera

para 4 muajve - Albeu

Ambasadorja e SHBA-ve në vendin tonë, Yuri Kim, ka vendosur që të rikthehet e të vizitojë sërish bukuritë e Shqipërisë në prag të largimit të saj. Kim e nisi turin e vizitave nga tropoja për të memorizuar...

Ambasadorja Yuri Kim vizitë në Tropojë: Është një nga vendet e mia më të pëlqyera në Shqipëri, më duket sikur jam me familjen time

para 4 muajve - Panorama

Ambasadorja e SHBA në Shqipëri, Yuri Kim ka zhvilluar ditën e sotme një vizitë në Tropojë, gjatë një turi falënderimi me qytetarët në prag të përfundimit të mandatit të saj në Shqipëri. Kim u takua me...

Yuri Kim në Tropojë: Një nga vendet e mia më të pëlqyera në Shqipëri, këtu më duket sikur jam me familjen time

para 4 muajve - Gazeta Tema

Ambasadorja amerikane Yuri Kim është rikthyer në Tropojë ditën e djeshme, në një turne takimesh e falënderimesh me qytetarët në prag të largimit të saj nga Shqipëria. Ambasadorja Kim u takua me qytetarët...

Kim vizitë lamtumire në Tropojë: Këtu më duket sikur jam me familjen time! Një nga vendet e mia më të pëlqyera në Shqipëri

para 4 muajve - FaxWeb

Ambasadorja e SHBA-së në vendin tonë, Yuri Kim, ditën e djeshme ka filluar turin e saj të falenderimeve në Shqipëri, ku dhe është rikthyer në Tropojë, për një vizitë me qytetarët. Kim përveçse shijoi kafen...

Ambasadorja Yuri Kim viziton Tropojën, mesazhi: Çdo mundësi që do të dalë para jush është…!

para 4 muajve - Lexo

Ambasadorja e SHBA Juri Kim vizitoi sot Tropojën në kuadër të turit të largimit nga Shqipëria. Ajo bëri shëtitje në rrugët e qytetit Bajram Curri duke takuar qytetarë e kalimtarë të rastit. Amasadorja...

Ambasadorja Yuri Kim viziton Tropojën, mesazhi: Çdo mundësi që do të dalë para jush është…!

para 4 muajve - Java News

Ambasadorja e SHBA Juri Kim vizitoi sot Tropojën në kuadër të turit të largimit nga Shqipëria. Ajo bëri shëtitje në rrugët e qytetit Bajram Curri duke takuar qytetarë e kalimtarë të rastit. Amasadorja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK