Ku të shkoni këtë verë? CNN ua sugjeron Shqipërinë

para 4 muajve - Gazeta Express

Vera 2023 ka nisur dhe media ndërkombëtare CNN ka sugjeruar Shqipërinë, edhe pse të fundit në listë, si një nga destinacionet më të mira. Shqipëria është një perlë mesdhetare që mund të jetë më pak e mbushur...

Media prestigjoze rendit Shqipërinë si një ndër 12 destinacionet turistike të kësaj vere: Një perlë mesdhetare

para 4 muajve - Gazeta Express

Shqipëria është renditur nga media prestigjoze amerikane CNN si një ndër 12 destinacionet turistike të kësaj vere. Përshkrimi i CNN fokusohet në jugun e Shqipërisë që ka një sërë plazhesh dhe destinacionesh...

Ku të shkoni këtë verë? CNN përfshin në listë edhe Shqipërinë

para 4 muajve - Top Channel

Vera 2023 ka nisur dhe media ndërkombëtare CNN ka sugjeruar Shqipërinë, edhe pse të fundit në listë, si një nga destinacionet më të mira. Shqipëria është një perlë mesdhetare që mund të jetë më pak e mbushur...

Ku të shkoni këtë verë? CNN rendit Shqipërinë mes 12 destinacioneve kryesore: Perlë mesdhetare!

para 4 muajve - Albeu

Media prestigjioze CNN e ka rendisut Shqipërinë mes 12 destinacioneve turistike që duhen vizituar këtë verë. Sipas CNN , Shqipëria është perlë mesdhetare që ka mundësi të ketë më pak njerëz se Greqia dhe...

Ku të shkoni këtë verë? CNN sugjeron Shqipërinë për pushime: Perlë mesdhetare!

para 4 muajve - Ora news

Vera 2023 ka nisur dhe media CNN ka sugjeruar Shqipërinë, edhe pse të fundit në listë, si një nga destinacionet më të mira. Shqipëria është një perlë mesdhetare që mund të jetë më pak e mbushur me njerëz...

CNN klasifikon Shqipërinë si vendi për t’u vizituar: Është një perlë me një bregdet të mrekullueshëm

para 4 muajve - News33

Në prag të pushimeve verore media prestigjoze “CNN”, ka listuar vendet më të bukura të cilat qytetarët ja vlejnë t’i vizitojnë. Në mesin e shumë pelave qëndron edhe Shqipëria. Në arrtikull shkruhet se...

Ku të shkoni këtë verë? CNN përfshin në listë edhe Shqipërinë

para 4 muajve - Gazeta Tema

Vera 2023 ka nisur dhe media ndërkombëtare CNN ka sugjeruar Shqipërinë, edhe pse të fundit në listë, si një nga destinacionet më të mira. Shqipëria është një perlë mesdhetare që mund të jetë më pak e mbushur...

Media prestigjoze rendit Shqipërinë si një ndër 12 destinacionet turistike të kësaj vere: Një perlë mesdhetare

para 4 muajve - Infokusi

Shqipëria është renditur nga media prestigjoze amerikane CNN si një ndër 12 destinacionet turistike të kësaj vere. Përshkrimi i CNN fokusohet në jugun e Shqipërisë që ka një sërë plazhesh dhe destinacionesh...

CNN sugjeron Shqipërinë: Perla e Mesdheut, vendi ideal për pushimet e verës

para 4 muajve - Java News

Perla e Mesdheut, kështu e cilëson CNN Shqipërinë në një artikull ku vendi ynë është në listën e vendeve më të njohura dhe vizituara në botë, si një sugjerim për të kaluar pushimet e këtij viti. I adresohet...

Media prestigjoze rendit Shqipërinë si një ndër 12 destinacionet turistike të kësaj vere: Një perlë mesdhetare

para 4 muajve - Gazeta Metro

Shqipëria është renditur nga media prestigjoze amerikane CNNsi një ndër 12 destinacionet turistike të kësaj vere. Përshkrimi i CNN fokusohet në jugun e Shqipërisë që ka një sërë plazhesh dhe destinacionesh...

Ku të shkoni këtë verë? CNN përfshin në listë edhe Shqipërinë

para 4 muajve - Arbresh

Vera 2023 ka nisur dhe media ndërkombëtare CNN ka sugjeruar Shqipërinë, edhe pse të fundit në listë, si një nga destinacionet më të mira. Shqipëria është një perlë mesdhetare që mund të jetë më pak e mbushur...

Perla e Mesdheut, CNN sugjeron Shqipërinë për pushimet e kësaj vere!

para 4 muajve - Lexo

Perla e Mesdheut, kështu e cilëson CNN Shqipërinë në një artikull ku vendi ynë është në listën e vendeve më të njohura dhe vizituara në botë, si një sugjerim për të kaluar pushimet e këtij viti. I adresohet...

Shqipëria e para në Europë dhe e treta në botë për rritjen e turizmit

para 4 muajve - Alsat-M

Organizata Botërore e Turizmit ka publikuar statistikat për rritjen e numrit të turizmit, ku Shqipëria zë vendin e tretë në botë, ndërsa të parin në Europë. Në një postim të bërë nga kryeministri Edi Rama...

Shqipëria e para në Europë dhe e treta në botë për rritjen e turizmit

para 4 muajve - Tetova Sot

Organizata Botërore e Turizmit ka publikuar statistikat për rritjen e numrit të turizmit, ku Shqipëria zë vendin e tretë në botë, ndërsa të parin në Europë. Në një postim të bërë nga kryeministri Edi Rama...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK