Ganiu: Për çdo bashkëpunim në nivel lokal kemi njoftuar Ali Ahmetin, gjithçka kemi bërë me aminin e tij

para 4 muajve - TV21

Kreu i komunës së Çairit, njëherë edhe pjesë e Fraksionit të BDI-së, Visar Ganiu ka reaguar ndaj deklaratave të zëdhënësit të BDI-së, Bujar Osmani në lidhje me bashkëpunimin në nivel lokal të “Grupit të...

Visar Ganiu: Bujar, ti me shok po bëni anarki duke shkelur statutin e BDI-së!

para 4 muajve - Zhurnal

Shkup, 28 maj – Kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu, njëherë anëtar i Këshillit të Përgjithshëm të BDI-së, ka hedhur poshtë pretendimet e Bujar Osmanit, zëdhënësi të BDI-së në emisionin 360 shkallë...

Ganiu: Për çdo bashkëpunim në nivel lokal kemi njoftuar Ali Ahmetin, gjithçka kemi bërë me aminin e tij

para 4 muajve - Aktuale

Kreu i komunës së Çairit, njëherë edhe pjesë e Fraksionit të BDI-së, Visar Ganiu ka reaguar ndaj deklaratave të zëdhënësit të BDI-së, Bujar Osmani në lidhje me bashkëpunimin në nivel lokal të “Grupit të...

Ganiu: Për çdo bashkëpunim në nivel lokal kemi njoftuar Ali Ahmetin, gjithçka kemi bërë me aminin e tij

para 4 muajve - Bota Sot

Kreu i komunës së Çairit, njëherë edhe pjesë e Fraksionit të BDI-së, Visar Ganiu ka reaguar ndaj deklaratave të zëdhënësit të BDI-së, Bujar Osmani në lidhje me bashkëpunimin në nivel lokal të “Grupit të...

Visar Ganiu: Të pavërtetat e thëna nga Bujar Osmani (Video)

para 4 muajve - Zyrtare

Nga Visar Ganiu Të akuzosh për shkelje statuti të partisë në momente kur punon për mirëqenien jo vetëm të banorëve të Çairit por të të gjithë shkupjanëve, është gjë tepër e ulët. Dhe një gjë të tillë e...

Visar Ganiu: Të pavërtetat e thëna nga Bujar Osmani (Video)

para 4 muajve - Lajm

Nga Visar Ganiu Të akuzosh për shkelje statuti të partisë në momente kur punon për mirëqenien jo vetëm të banorëve të Çairit por të të gjithë shkupjanëve, është gjë tepër e ulët. Dhe një gjë të tillë e...

Visar Ganiu: Bujar Osmani flet të pavërteta

para 4 muajve - Lajm

Anëtari i kryesisë së BDI-së nga radhët e fraksionit, Visar Ganiu përmes një reagimi i është përgjigjur Bujar Osmanit, që njëherit është anëtar kryesie dhe zëdhënës i BDI-së. “Të akuzosh për shkelje statuti...

Ganiu “shuplakë” Bujar Osmanit: Ti me shokët e tu po bëni anarki duke shkelur statutin e BDI-së!

para 4 muajve - Lideri

Kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu, njëherë anëtar i Këshillit të Përgjithshëm të BDI-së, ka hedhur poshtë pretendimet e Bujar Osmanit, zëdhënësi të BDI-së në emisionin 360 shkallë në Alsat për...

Kush gënjeu, Ahmeti apo Fatoni? (VIDEO)

para 4 muajve - Zyrtare

Shkruan: Fejzi HAJDARI Kreu i ‘selisë blu’ të Rëçicës së Vogël Ali Ahmeti, pak para mbledhjes së fundit, tha se “mbledhja s’ka të bëjë me shkarime”, por me pika tjeta të rendit të ditës, ndërkohë që sekretari...

Kush gënjeu, Ahmeti apo Fatoni?

para 4 muajve - Almakos

Fejzi HAJDARI Kreu i ‘selisë blu’ të Rëçicës së Vogël Ali Ahmeti, pak para mbledhjes së fundit, tha se “mbledhja s’ka të bëjë me shkarime”, por me pika tjeta të rendit të ditës, ndërkohë që sekretari i...

Kush gënjeu, Ahmeti apo Fatoni?

para 4 muajve - Lajm

Shkruan: Fejzi HAJDARI Kreu i ‘selisë blu’ të Rëçicës së Vogël Ali Ahmeti, pak para mbledhjes së fundit, tha se “mbledhja s’ka të bëjë me shkarime”, por me pika tjeta të rendit të ditës, ndërkohë që sekretari...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK