Ish-kreu i UÇK: Ja pse Albin Kurti ra në grackën e Vuçiqit

para 4 muajve - Gazeta Tema

Deputeti i PDK-së dhe njëri prej themeluesve të UÇK-së, Xhavit Haliti tha për Euronews Albania se Qeveria e Kosovës ka rënë në grackën e përgatitur nga presidenti serb, Aleksandër Vuçiq. Sipas tij, Vuçiq...

Haliti komenton tensionet në veri: Kosova ra në grackën e Vuçiqit

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Deputeti i PDK-së, Xhavit Haliti ka thënë se Qeveria e Kosovës ka rënë në grackën e përgatitur nga presidenti serb Aleksandar Vuçiq. Sipas tij, Vuçiq ka pasur si qëllim që të shkaktoheshin këto trazira...

Situata e krijuar në veri, Haliti thotë se Kurti ra në grackën e Vuçiqi

para 4 muajve - Reporteri

Deputeti i PDK-së dhe njëri prej themeluesve të UÇK-së, Xhavit Haliti tha se Qeveria e Kosovës ka rënë në grackën e përgatitur nga presidenti serb, Aleksandër Vuçiq. Sipas tij, Vuçiq ka pasur si qëllim...

Haliti komenton tensionet në veri: Kosova ra në grackën e Vuçiqit

para 4 muajve - Gazeta Express

Deputeti i PDK-së, Xhavit Haliti ka thënë se Qeveria e Kosovës ka rënë në grackën e përgatitur nga presidenti serb Aleksandar Vuçiq. Sipas tij, Vuçiq ka pasur si qëllim që të shkaktoheshin këto trazira...

Situata e krijuar në veri, Haliti thotë se Kurti ra në grackën e Vuçiqit

para 4 muajve - Zhurnal

Deputeti i PDK-së dhe njëri prej themeluesve të UÇK-së, Xhavit Haliti tha për Euronews Albania se Qeveria e Kosovës ka rënë në grackën e përgatitur nga presidenti serb, Aleksandër Vuçiq. Sipas tij, Vuçiq...

Haliti komenton tensionet në veri: Kosova ra në grackën e Vuçiqit

para 4 muajve - Zeri

Deputeti i PDK-së, Xhavit Haliti ka thënë se Qeveria e Kosovës ka rënë në grackën e përgatitur nga presidenti serb Aleksandar Vuçiq. Sipas tij, Vuçiq ka pasur si qëllim që të shkaktoheshin këto trazira...

Situata e krijuar në veri, Haliti thotë se Kurti ra në grackën e Vuçiqi

para 4 muajve - OraInfo

Deputeti i PDK-së dhe njëri prej themeluesve të UÇK-së, Xhavit Haliti tha për Euronews Albania se Qeveria e Kosovës ka rënë në grackën e përgatitur nga presidenti serb, Aleksandër Vuçiq. Sipas tij, Vuçiq...

Situata e krijuar në veri, Haliti thotë se Kurti ra në grackën e Vuçiqi

para 4 muajve - Indeks online

Deputeti i PDK-së dhe njëri prej themeluesve të UÇK-së, Xhavit Haliti tha për Euronews Albania se Qeveria e Kosovës ka rënë në grackën e përgatitur nga presidenti serb, Aleksandër Vuçiq. Sipas tij, Vuçiq...

Haliti për situatën në veri: Vuçiq do të mungoj në takime, Kosova ra në grackën e tij

para 4 muajve - GazetaBlic

Deputeti i PDK-së, Xhavit Haliti ka thënë se Qeveria e Kosovës ka rënë në grackën e përgatitur nga presidenti serb Aleksandar Vuçiq. Sipas tij, Vuçiq ka pasur si qëllim që të shkaktoheshin këto trazira...

Situata e krijuar në veri, Haliti thotë se Kurti ra në grackën e Vuçiqi

para 4 muajve - Infokusi

Deputeti i PDK-së, Xhavit Haliti tha se Qeveria e Kosovës ka rënë në grackën e përgatitur nga presidenti serb, Aleksandër Vuçiq. Sipas tij, Vuçiq ka pasur si qëllim që të shkaktoheshin këto trazira në...

Haliti: Kosova ra në grackën e Vuçiç

para 4 muajve - Lajmi.net

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Xhavit Haliti ka komentuar mbi zhvillimet e fundit në pjesën veriore të vendit. Ai është shprehur se Qeveria e Kosovës ka rënë në grackën e përgatitur nga presidenti...

“Kosova ra në grackën e Vuçiç”, Haliti: Ç’pritet të ndodhë me Marrëveshjen e Ohrit

para 4 muajve - Java News

Deputeti Xhavit Haliti, një prej themeluesve të UÇK tha për Euronews Albania se qeveria e Kosovës ka rënë në grackën e përgatitur nga presidenti serb Aleksandër Vuçiç. Sipas tij presidenti Vuçiç ka pasur...

Situata e krijuar në veri, Haliti thotë se Kurti ra në grackën e Vuçiqit

para 4 muajve - Tetova Sot

Deputeti i PDK-së dhe njëri prej themeluesve të UÇK-së, Xhavit Haliti tha për Euronews Albania se Qeveria e Kosovës ka rënë në grackën e përgatitur nga presidenti serb, Aleksandër Vuçiq. Sipas tij, Vuçiq...

Haliti komenton tensionet në veri: Kosova ra në grackën e Vuçiqit

para 4 muajve - Fakti Ditor

Deputeti i PDK-së, Xhavit Haliti ka thënë se Qeveria e Kosovës ka rënë në grackën e përgatitur nga presidenti serb Aleksandar Vuçiq. Sipas tij, Vuçiq ka pasur si qëllim që të shkaktoheshin këto trazira...

Haliti komenton tensionet në veri: Kosova ra në grackën e Vuçiqit

para 4 muajve - Pa censure

Deputeti i PDK-së, Xhavit Haliti ka thënë se Qeveria e Kosovës ka rënë në grackën e përgatitur nga presidenti serb Aleksandar Vuçiq. Sipas tij, Vuçiq ka pasur si qëllim që të shkaktoheshin këto trazira...

Haliti komenton tensionet në veri: Kosova ra në grackën e Vuçiqit

para 4 muajve - Bota Press

Deputeti i PDK-së, Xhavit Haliti ka thënë se Qeveria e Kosovës ka rënë në grackën e përgatitur nga presidenti serb Aleksandar Vuçiq. Sipas tij, Vuçiq ka pasur si qëllim që të shkaktoheshin këto trazira...

Haliti komenton tensionet në veri: Kosova ra në grackën e Vucicit

para 4 muajve - Gazeta Metro

Deputeti i PDK-së, Xhavit Haliti ka thënë se Qeveria e Kosovës ka rënë në grackën e përgatitur nga presidenti serb Aleksandar Vuçiq. Sipas tij, Vuçiq ka pasur si qëllim që të shkaktoheshin këto trazira...

Situata e krijuar në veri, Haliti thotë se Kurti ra në grackën e Vuçiqit

para 4 muajve - Zyrtare

Deputeti i PDK-së dhe njëri prej themeluesve të UÇK-së, Xhavit Haliti tha për Euronews Albania se Qeveria e Kosovës ka rënë në grackën e përgatitur nga presidenti serb, Aleksandër Vuçiq. Sipas tij, Vuçiq...

“Kosova ra në grackën e Vuçiç”, Haliti: Ç’pritet të ndodhë me Marrëveshjen e Ohrit

para 4 muajve - Euronews

Deputeti Xhavit Haliti, një prej themeluesve të UÇK tha për Euronews Albania se qeveria e Kosovës ka rënë në grackën e përgatitur nga presidenti serb Aleksandër Vuçiç. Sipas tij presidenti Vuçiç ka pasur...

Situata e krijuar në veri, Haliti thotë se Kurti ra në grackën e Vuçiqit

para 4 muajve - Insajderi.org

Deputeti i PDK-së dhe njëri prej themeluesve të UÇK-së, Xhavit Haliti tha për Euronews Albania se Qeveria e Kosovës ka rënë në grackën e përgatitur nga presidenti serb, Aleksandër Vuçiq. Sipas tij, Vuçiq...

Haliti për tensionet në veri: Kosova ra në grackën e Vuçiqit

para 4 muajve - Ekonomia Online

Deputeti i PDK-së, Xhavit Haliti ka thënë se Qeveria e Kosovës ka rënë në grackën e përgatitur nga presidenti serb Aleksandar Vuçiq. Sipas tij, Vuçiq ka pasur si qëllim që të shkaktoheshin këto trazira...

Haliti për tensionet në veri: Kosova ra në grackën e Vuçiqit

para 4 muajve - Epoka e Re

Deputeti i PDK-së, Xhavit Haliti ka thënë se Qeveria e Kosovës ka rënë në grackën e përgatitur nga presidenti serb Aleksandar Vuçiq. Sipas tij, Vuçiq ka pasur si qëllim që të shkaktoheshin këto trazira...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK