Dhunoi bashkëshorten, arrestohet 47 vjeçari në Korçë

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Një 47 vjeçar me iniciale A. F. është arrestaur pasi ka dhunuar bashkëshorten e tij. Sipas njoftimit të policisë, për bashkëshorten u plotësua kërkesëpadia për lëshimin e urdhrit të mbrojtjes së menjëhershme....

Dhunoi bashkëshorten, arrestohet 47 vjeçari në Korçë

para 4 muajve - Zhurnal

Një 47 vjeçar me iniciale A. F. është arrestaur pasi ka dhunuar bashkëshorten e tij. Sipas njoftimit të policisë, për bashkëshorten u plotësua kërkesëpadia për lëshimin e urdhrit të mbrojtjes së menjëhershme....

Dhunoi bashkëshorten, arrestohet 47 vjeçari në Korçë

para 4 muajve - Syri

Një 47 vjeçar me iniciale A. F. është arrestaur pasi ka dhunuar bashkëshorten e tij. Sipas njoftimit të policisë, për bashkëshorten u plotësua kërkesëpadia për lëshimin e urdhrit të mbrojtjes së menjëhershme....

Dhunonte fizikisht bashkëshorten, pranga 47-vjeçarit!

para 4 muajve - Flaka

Një 47-vjeçar me inicialet A.F banues në Korçë është vënë në pranga pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij. Njoftimi i Policisë: DVP Korçë -Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit...

Dhunonte fizikisht bashkëshorten, pranga 47-vjeçarit në Korçë

para 4 muajve - FaxWeb

Një 47-vjeçar me inicialet A.F banues në Korçë është vënë në pranga pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij. Njoftimi i Policisë: DVP Korçë -Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit...

Dyshohet se ushtronte dhunë ndaj babait të tij, 39-vjeçari procedohet në gjendje të lirë

para 4 muajve - FaxWeb

Ka filluar procedimi në gjendje të lirë për 39-vjeçarin me inicialet Sh.Xh banues në fshatin Vërdovë, Pogradec, pasi dyshohet se ushtronte dhunë ndaj babait të tij. Njoftimi i Policisë: DVP Korçë Po këta...

Grushte dhe sende të forta ndaj 64-vjeçarit, procedohen tre persona në Pogradec

para 4 muajve - FaxWeb

Procedohen në gjendje të lirë shtetasit: K.C 28 vjeç, A.C 31 vjeç dhe P.C 59 vjeç, pasi kanë goditur me grushte dhe sende të forta një 64-vjeçar. Njoftimi i Policisë: DVP Korçë -Specialistët për Hetimin...

Kallëzim të rremë, dhunë dhe shkelje e rregullave/ Katër të arrestuar në Vlorë

para 4 muajve - Top Channel

Katër persona janë arrestuar dhe dy të tjerë po ndiqen në gjendje të lirë nga Policia e Vlorës, për vepra të ndryshme penale. Në pranga ka rënë A. H., 45 vjeç, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj bashkëjetueses...

Dhunoi bashkëjetuesen arrestohet 45 vjeçari, procedohet penalisht dhe e reja

para 4 muajve - Bota Sot

Një 45 vjeçar është vënë në prangat e policisë së Vlorës. Kjo pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses së tij 23 vjeç. Sipas policisë është proceduar penalisht edhe e reja, e cila...

Dhunoi bashkëjetuesen arrestohet 45 vjeçari, procedohet penalisht dhe e reja

para 4 muajve - ABC News

Një 45 vjeçar është vënë në prangat e policisë së Vlorës pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses së tij 23 vjeç. Sipas policisë është proceduar penalisht edhe e reja, e cila dyshohet...

‘Efektivi i policisë’ konfliktohet fizikisht me një person në Vlorë, nis procedimi penal për të

para 4 muajve - FaxWeb

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Vlorë referuan materialet në Prokurori ku nisi procedimi në gjëndje të lirë për shtetasin D. L., 29 vjeç, banues në Vlorë, pasi dyshohet se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK