Një grua në Sariyer, rrethi i Stambollit, ka shkuar për të votuar e shoqëruar nga keci i saj

para 4 muajve - Alsat-M

Një grua në Sariyer, distrikt i Stambollit, ka shkuar për të votuar në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale e shoqëruar nga një qengj. Qengji e pati të veshur një bluzë me ngjyrë me vija, qytetarët...

Zgjedhjet në Turqi: Një grua në Stamboll shkon për të votuar e shoqëruar nga qengji i saj

para 4 muajve - Reporteri

Një grua në Sariyer, distrikt i Stambollit, ka shkuar për të votuar në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale e shoqëruar nga një qengj. Qengji e pati të veshur një bluzë me ngjyrë me vija, qytetarët...

Stamboll, gruaja shkon për të votuar e shoqëruar nga qengji i saj (VIDEO)

para 4 muajve - Klan Macedonia

Një grua në Sariyer, distrikt i Stambollit, ka shkuar për të votuar në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale e shoqëruar nga një qengj. Qengji e pati të veshur një bluzë me ngjyrë me vija, qytetarët...

Stamboll, gruaja shkon për të votuar e shoqëruar nga qengji i saj (VIDEO)

para 4 muajve - Klan Kosova

Një grua në Sariyer, distrikt i Stambollit, ka shkuar për të votuar në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale e shoqëruar nga një qengj. Qengji e pati të veshur një bluzë me ngjyrë me vija, qytetarët...

Një grua turke merr qengjin me vete në vendvotim

para 4 muajve - Zeri

Derisa qytetarët e Turqisë ia kanë mësyrë qendra të votimit, për të ushtruar të drejtën e tyre për të votuar për të preferuarin e tyre, një ngjarje e pazakontë është regjistruar nga mediat e atjeshme,...

VIDEO/ Zgjedhjet në Turqi, gruaja shkon për të votuar e shoqëruar nga një qengj

para 4 muajve - Gazeta Tema

Një votuese turke ka mbërritur në një qendër votimi në Stamboll për të votuar së bashku me një qengj të bardhë. Videoja është bërë menjëherë virale në rrjetet sociale. Rikujojmë se sot mbahet raundi i...

Zgjedhjet në Turqi/ Qytetari shkon për të votuar me barelë

para 4 muajve - ABC News

Një qytetar turk nuk e ka penguar as fakti që ka qenë i sëmurë dhe i shtruar në spital për të votuar. Me barelë, ai është transportuar nga spitali në një qendër votimi, i cili është brohoritur dhe duartrokitur...

Stamboll: Gruaja shkon për të votuar e shoqëruar nga qengji i saj

para 4 muajve - Revista Kosovarja

Një grua në Sariyer, distrikt i Stambollit, ka shkuar për të votuar në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale e shoqëruar nga një qengj. Qengji e pati të veshur një bluzë me ngjyrë me vija, qytetarët...

VIDEO/ Gruaja shkon për të votuar e shoqëruar nga një qengj

para 4 muajve - ABC News

Një votuese turke ka mbërritur në një qendër votimi në Stamboll për të votuar së bashku me një qengj të bardhë. Videoja është bërë menjëherë virale në të gjitha platformat e rrjeteve sociale. İstanbul’da...

Gruaja turke shkon për të votuar e shoqëruar nga qengji i saj (VIDEO)

para 4 muajve - Gazeta10

Një grua në Sariyer, distrikt i Stambollit, ka shkuar për të votuar në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale e shoqëruar nga një qengj. Qengji e pati të veshur një bluzë me ngjyrë me vija, qytetarët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK