Sulmuan policinë në kufi, burg për 6 trafikantët

para 4 muajve - Klan

Sulmuan policinë në kufi, burg për 6 trafikantët Do të qëndrojnë në qeli për 3 muaj Gjashtë shtetasit nga Lindja e Mesme të cilët 3 ditë më parë sulmuan policinë në kufirin mes Shqipërisë dhe Kosovës,...

6 emigrantë shkëmbyen zjarr me policinë në Morinë| Sirianë, algjerianë e marokenë mbeten në burg

para 4 muajve - Java News

Gjykata e Kukësit ka dhënë masën e arrestit me burg me afat 3 mujor për gjashtë emigrantët sirianë, algjerianë e marokenë, te cilët dy ditë me parë u arrestuan ne kufirin e gjelbër në Morinë. Kjo ngjarje...

Qëlluan policinë me armë, gjykata e Kukësit jep masën për algjerianët e sirianët

para 4 muajve - Syri

Gjykata e Kukësit ka dhënë masën e ‘arrestit me burg me afat 3 mujor’ për 6 emigrantët sirianë, algjerianë e marokenë, të cilët pak ditë më parë u arrestuan ne kufirin e gjelbër në Morinë, një ngjarje...

Gjykata jep masën për emigrantët e arrestuar në Morinë, shpërthejnë në të shara

para 4 muajve - Gazeta Express

Ditën e sotme Gjykata e Kukësit ka dhënë masën “arrest me burg me afat 3-mujor” për gjashtë emigrantët sirian, alegjerian dhe maroken. Dy ditë më parë, ata u arrestuan në kufirin e gjelbër në Morinë, ngjarje...

Sulmuan me armë policët në kufi, Gjykata e Kukësit lë në burg 6 trafikantët e huajt

para 4 muajve - Ora news

Gjykata e Kukësit ka dhënë masën arrest me burg me afat 3 mujor për gjashtë emigrantet sirian, algjerian e maroken te cilët dy ditë me parë u arrestuan ne kufirin e gjelbër në Morin, ngjarje me shkëmbim...

U arrestuan në kufirin e gjelbër në Morin, jepet masa, emigrantët shpërthejnë në të shara

para 4 muajve - Bota Sot

Gjykata e Kukësit ka dhënë masën ‘arrest me burg me afat 3-mujor’ për gjashtë emigrantët sirian, alegjerian dhe maroken. Dy ditë më parë, ata u arrestuan në kufirin e gjelbër në Morin, ngjarje kjo e cila...

Sulmuan me armë policët në Morinë, arrest me burg për 6 gjashtë emigrantët

para 4 muajve - Albeu

Gjykata e Kukësit ka dhënë masën ‘arrest me burg me afat 3-mujor’ për gjashtë emigrantët sirian, alegjerian dhe maroken. Dy ditë më parë, ata u arrestuan në kufirin e gjelbër në Morin, ngjarje kjo e cila...

VIDEO/ U arrestuan në kufirin e gjelbër në Morin, jepet masa, emigrantët shpërthejnë në të shara

para 4 muajve - ABC News

Gjykata e Kukësit ka dhënë masën ‘arrest me burg me afat 3-mujor’ për gjashtë emigrantët sirian, alegjerian dhe maroken. Dy ditë më parë, ata u arrestuan në kufirin e gjelbër në Morin, ngjarje kjo e cila...

Gjykata jep masën për emigrantët e arrestuar në Morinë, shpërthejnë në të shara

para 4 muajve - Gazeta Metro

Ditën e sotme Gjykata e Kukësit ka dhënë masën “arrest me burg me afat 3-mujor” për gjashtë emigrantët sirian, alegjerian dhe maroken. Dy ditë më parë, ata u arrestuan në kufirin e gjelbër në Morinë, ngjarje...

Sulmuan me armë policët në kufi, Gjykata e Kuksit lë në burg 6 trafikantët e huajt

para 4 muajve - FaxWeb

Gjykata e Kukësit ka dhënë masën arrest me burg me afat 3 mujor për gjashtë emigrantet sirian, algjerian e maroken te cilët dy ditë me parë u arrestuan ne kufirin e gjelbër në Morin, ngjarje me shkëmbim...

LAJM I FUNDIT/Sulmuan me armë policët në kufi, Gjykata e Kuksit lë në burg 6 trafikantët e huajt

para 4 muajve - FaxWeb

LAJM I FUNDIT/Sulmuan me armë policët në kufi në Kukës, gjykata lë në burg 6 trafikantët e huajt të klandestinëve Vijon…

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK