Situata brenda partisë, Bardhi thërret mbledhjen e Kryesisë dhe Grupit Parlamentar të PD

para 4 muajve - Gazeta Express

Kreu i Grupit Parlamentar të PD, Gazment Bardhi ka njoftuar se ka vendosur thirrjen e mbledhjes së Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike dhe të Kryesisë gjatë javës së ardhshme. Sipas Bardhit kjo thirrje...

Diskutim mbi situatën në vend dhe brenda partisë, Bardhi thërret mbledhjen ...

para 4 muajve - BalkanWeb

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka njoftuar se ka vendosur thirrjen e mbledhjes së Grupit Parlamentar të PD dhe të Kryesisë gjatë javës së ardhshme. Sipas Bardhit kjo thirrje...

Takimet e Bashës, reagon Gazmend Bardhi: thërret urgjentisht mbledhjen e grupit dhe kryesisë së PD

para 4 muajve - Gazeta Tema

Pas daljeve të Lulzim Bashës në publik, ka ardhur regimi i parë i strukturave të PD-së. gazmend Bardhi, i cili ka marrë rolin e kreut të grupit parlamentar ndërkohë që është edhe Sekretar i Përgjithshëm...

‘Rimëkëmbja’ e PD/ Bardhi mbledh Kryesinë, detaje të axhendës

para 4 muajve - Bota Sot

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka njoftuar mbledhjes e radhës së Kryesisë së kësaj force politike. Sipas tij, kjo mbledhje vjen me kërkesë të vetë anëtarëve të Kryesisë,...

Situata brenda PD-së, Bardhi thërret mbledhjen e Kryesisë dhe Grupit Parlamentar

para 4 muajve - Albeu

Kryetari i Grupit Parlamentar të PD-së, Gazment Bardhi ka njoftuar se javën e ardhshme ka thirrur mbledhjen e Grupit. Sipas Bardhit kjo thirrje ka ardhur nisur nga kërkesa e disa kolegëve anëtarë të Kryesisë...

Situata në PD pas zgjedhjeve të 14 majit, Gazment Bardhi thërret mbledhjen e Kryesisë dhe të Grupit Parlamentar

para 4 muajve - Panorama

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka njoftuar se ka vendosur të thërrasë mbledhjen e Grupit Parlamentar të PD dhe të Kryesisë gjatë javës së ardhshme. Përmes një njoftimi,...

‘Rimëkëmbja’ e PD/ Bardhi mbledh Kryesinë, detaje të axhendës

para 4 muajve - Vizion Plus

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka njoftuar mbledhjes e radhës së Kryesisë së kësaj force politike. Sipas tij, kjo mbledhje vjen me kërkesë të vetë anëtarëve të Kryesisë,...

Ringritja e PD-së, ditët e para të qershorit mbledhje për Grupin Parlamentar dhe Kryesinë

para 4 muajve - FaxWeb

Gazment Bardhi, sekretari i përgjithshëm dhe kryetar i Grupit Parlamentar të PD-së, ka bërë thirrje për mbledhje të Grupit dhe të Kryesisë më datat 5 dhe 6 qershor. Qëllimi i të dyja mbledhjeve do të ketë...

‘Rimëkëmbja’ e PD/ Bardhi mbledh Kryesinë, detaje të axhendës

para 4 muajve - TvNews

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka njoftuar mbledhjes e radhës së Kryesisë së kësaj force politike. Sipas tij, kjo mbledhje vjen me kërkesë të vetë anëtarëve të Kryesisë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK