Von Cramon: Kosova nuk ka legjitimim për të hyrë në ndërtesat komunale në veri

para 4 muajve - TV21

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Von Cramon: Kosova nuk ka legjitimim për të hyrë në ndërtesat komunale në veri

para 4 muajve - Top Channel

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Von Cramon: Kosova nuk ka legjitimim për të hyrë në ndërtesat komunale në veri

para 4 muajve - RTV 21

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Von Cramon: Kosova s’ka legjitimitet të hyjë në ndërtesat komunale në veri, jemi shumë të shqetësuar

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Von Cramon: Kosova nuk ka legjitimim për të hyrë në ndërtesat komunale në veri

para 4 muajve - Reporteri

Eurodeputetja gjermane, Viola von Cramon Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë...

Viola Von Cramon përplaset me Policinë e Kosovës në veri: Çka dreqin ju solli këtu, ku është kërcënimi?

para 4 muajve - GazetaBlic

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Europian, Viola Von Cramon gjatë ditës së sotme e ka vizituar veriun e vendit. Në një momentë gjatë vizitës së saj ajo është përballur edhe me dy pjesëtarë të Policisë...

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian: Kryetarët e komunave në Ve...

para 4 muajve - BalkanWeb

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Von Cramon: Kosova nuk ka legjitimim për të hyrë në ndërtesat komunale në veri

para 4 muajve - Koha.net

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Von Cramon: Kosova nuk ka legjitimim për të hyrë në ndërtesat komunale në veri

para 4 muajve - Vizion Plus

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian: Kryetarët e komunave në Ve...

para 4 muajve - BalkanWeb

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Jabllanoviq paralajmëron tjetër përkeqësim të situatës në veri: Fajëson VV-në dhe Albin Kurtin

para 4 muajve - Reporteri

Ish-ministri i Kosovës për Kthim dhe Komunitete, Aleksandar Jabllanoviq thotë se situata në veri të Kosovës doli jashtë sistemit për shkak të lëvizjeve të pamenduara dhe të njëanshme të kryeministrit,...

Reporterja e Parlamentit Europian për Kosovën sulmon Albin Kurtin: Nuk e ka legjitimitetin për të hyrë në ndërtesat e komunave në veri

para 4 muajve - Gazeta Tema

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Jabllanoviq: Unë dhe kolegët e mi do të jemi pjesë e rezistencës serbe kundër “terrorit” të Kurtit

para 4 muajve - Zeri

Kryetari i Partisë së Serbëve të Kosovës, Aleksandar Jabllanoviq, ka thënë se do të mbështesë dhe do të jetë pjesëmarrës i, siç iu referua ai, rezistencës demokratike serbe për kundërshtimin e legjitimitetit...

Von Cramon: Kosova s’ka legjitimitet të hyjë në ndërtesat komunale në veri, jemi shumë të shqetësuar

para 4 muajve - Gazeta Express

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Jabllanoviq paralajmëron tjetër përkeqësim të situatës në veri, fajëson VV-në dhe Kurtin

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Ish-ministri i Kosovës për Kthim dhe Komunitete, Aleksandar Jabllanoviq thotë se situata në veri të Kosovës doli jashtë sistemit për shkak të lëvizjeve të pamenduara dhe të njëanshme të kryeministrit,...

Von Cramon befason me deklaratën: Kosova nuk ka legjitimim për të hyrë në ndërtesat komunale në veri

para 4 muajve - Bota Sot

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian: Kryetarët e komunave në Veri nuk kanë legjitimitet për të hyrë në ndërtesat e institucionit

para 4 muajve - Shekulli

Publikuar më 28.05.2023 nga shekulli_admin Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me...

Von Cramon: Komuniteti ndërkombëtar, i shqetësuar për situatën në veri

para 4 muajve - RTK

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Von Cramon: Kosova nuk ka legjitimim për të hyrë në ndërtesat komunale në veri

para 4 muajve - Indeks online

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Von Cramon: Kosova nuk ka legjitimim për të hyrë në ndërtesat komunale në veri

para 4 muajve - Zeri

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Von Cramon: Kosova nuk ka legjitimim për të hyrë në ndërtesat komunale në veri

para 4 muajve - OraInfo

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Von Cramon: Kosova s’ka legjitimitet të hyjë në ndërtesat komunale në veri, jemi shumë të shqetësuar

para 4 muajve - GazetaBlic

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Von Cramon: Kosova nuk ka legjitimim për të hyrë në ndërtesat komunale në veri

para 4 muajve - Panorama

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Von Cramon: Kosova nuk e ka legjitimitetin për të hyrë në ndërtesat e komunave në veri

para 4 muajve - ABC News

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Von Cramon: Kosova nuk ka legjitimim për të hyrë në ndërtesat komunale në veri

para 4 muajve - Kallxo

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Jabllanoviq paralajmëron tjetër përkeqësim të situatës në veri: Fajëson VV’në dhe Albin Kurtin

para 4 muajve - Gazeta Metro

Ish-ministri i Kosovës për Kthim dhe Komunitete, Aleksandar Jabllanoviq thotë se situata në veri të Kosovës doli jashtë sistemit për shkak të lëvizjeve të pamenduara dhe të njëanshme të kryeministrit,...

Viola Von Cramon përplaset me Policinë e Kosovës në veri: Çka dreqin ju solli këtu, ku është kërcënimi?

para 4 muajve - Lajmi.net

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Europian, Viola Von Cramon gjatë ditës së sotme e ka vizituar veriun e vendit. Në një momentë gjatë vizitës së saj ajo është përballur edhe me dy pjesëtarë të Policisë...

Von Cramon: Kosova nuk ka legjitimim për të hyrë në ndërtesat komunale në veri

para 4 muajve - Top24

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Jabllanoviq paralajmëron tjetër përkeqësim të situatës në veri: Fajëson VV’në dhe Albin Kurtin

para 4 muajve - GazetaBlic

Ish-ministri i Kosovës për Kthim dhe Komunitete, Aleksandar Jabllanoviq thotë se situata në veri të Kosovës doli jashtë sistemit për shkak të lëvizjeve të pamenduara dhe të njëanshme të kryeministrit,...

Von Cramon: Kosova s’ka legjitimitet të hyjë në ndërtesat komunale në veri, jemi shumë të shqetësuar

para 4 muajve - Infokusi

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Von Cramon: Kosova nuk ka legjitimim për të hyrë në ndërtesat komunale në veri

para 4 muajve - Lajmi.net

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon ka komentuar mbi zhvillimet e fundit në pjesën veriore të vendit. Ai thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri...

Von Cramon: Kosova nuk ka legjitimim për të hyrë në ndërtesat komunale në veri

para 4 muajve - Shenja

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Kosova nuk ka legjitimim për të hyrë në ndërtesat komunale në veri

para 4 muajve - Top Shqip

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Cramon para komunës së Zveçanit: Zero legjitimet politik nëse hyhet si të premten; jemi të shqetësuar

para 4 muajve - Ekonomia Online

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Von Cramon: Kosova s’ka legjitimitet të hyjë në ndërtesat komunale në veri, jemi shumë të shqetësuar

para 4 muajve - Fakti Ditor

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Jabllanoviq: Unë dhe kolegët e mi do të jemi pjesë e rezistencës serbe kundër terrorit të Albin Kurtit

para 4 muajve - Fakti Ditor

Kryetari i Partisë së Serbëve të Kosovës, Aleksandar Jabllanoviq, ka thënë se do të mbështesë dhe do të jetë pjesëmarrës i, siç iu referua ai, rezistencës demokratike serbe për kundërshtimin e legjitimitetit...

Kurti i quajti “institucione shtetërore” objektet komunale në veri, BE-ja e demanton: S’keni legjitimitet

para 4 muajve - Zyrtare

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, në mbledhjen e fundit e Qeverisë së Kosovës prej nga edhe njoftoi për mbajtjen e seancave konstituive për betimin e kryetarëve të rinj në komunat veriore, iu referua...

Jabllanoviq: Unë dhe kolegët e mi do të jemi pjesë e rezistencës serbe kundër terrorit të Albin Kurtit

para 4 muajve - Zyrtare

Kryetari i Partisë së Serbëve të Kosovës, Aleksandar Jabllanoviq, ka thënë se do të mbështesë dhe do të jetë pjesëmarrës i, siç iu referua ai, rezistencës demokratike serbe për kundërshtimin e legjitimitetit...

Kurti i quajti “institucione shtetërore” objektet komunale në veri, BE-ja e demanton: S’keni legjitimitet

para 4 muajve - Insajderi.org

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, në mbledhjen e fundit e Qeverisë së Kosovës prej nga edhe njoftoi për mbajtjen e seancave konstituive për betimin e kryetarëve të rinj në komunat veriore, iu referua...

Jabllanoviq paralajmëron tjetër përkeqësim të situatës në veri: Fajëson VV’në dhe Albin Kurtin

para 4 muajve - Lajmi.net

Ish-ministri i Kosovës për Kthim dhe Komunitete, Aleksandar Jabllanoviq thotë se situata në veri të Kosovës doli jashtë sistemit për shkak të lëvizjeve të pamenduara dhe të njëanshme të kryeministrit,...

Von Cramon: Kosova nuk ka legjitimim për të hyrë në ndërtesat komunale në veri

para 4 muajve - Dukagjini

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Von Cramon: Kosova nuk ka legjitimim për të hyrë në ndërtesat komunale në veri

para 4 muajve - Radio Kosova e Lire

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon ka deklaruar se Kosova nuk ka legjitimim për të hyrë në ndërtesat komunale në veri. Ajo ka thënë më tutje se e kupton që kryetarët e rinj...

Von Cramon: Kosova nuk ka legjitimim për të hyrë në ndërtesat komunale në veri

para 4 muajve - FaxWeb

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Von Cramon: Kosova nuk ka legjitimim për të hyrë në ndërtesat komunale në veri

para 4 muajve - Epoka e Re

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon ka komentuar mbi zhvillimet e fundit në pjesën veriore të vendit. Ai thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri...

Von Cramon: Kosova s’ka legjitimitet të hyjë në ndërtesat komunale në veri, jemi shumë të shqetësuar

para 4 muajve - Periskopi

Von Cramon: Kosova s’ka legjitimitet të hyjë në ndërtesat komunale në veri, jemi shumë të shqetësuar 28 May, 17:01 Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që...

Von Cramon: Kosova s’ka legjitimitet të hyjë në ndërtesat komunale në veri, jemi shumë të shqetësuar

para 4 muajve - Gazeta Metro

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Jabllanoviq: Unë dhe kolegët e mi do të jemi pjesë e rezistencës serbe kundër terrorit të Albin Kurtit

para 4 muajve - Insajderi.org

Kryetari i Partisë së Serbëve të Kosovës, Aleksandar Jabllanoviq, ka thënë se do të mbështesë dhe do të jetë pjesëmarrës i, siç iu referua ai, rezistencës demokratike serbe për kundërshtimin e legjitimitetit...

Von Cramon: Kosova s’ka legjitimim për të hyrë në ndërtesat komunale në veri

para 4 muajve - Gazeta10

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Von Cramon: Kosova nuk ka legjitimim për të hyrë në ndërtesat komunale në veri

para 4 muajve - Arbresh

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Von Cramon: Kosova nuk ka legjitimim për të hyrë në ndërtesat komunale në veri

para 4 muajve - Lajm

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Von Cramon: Kosova nuk ka legjitimim për të hyrë në ndërtesat komunale në veri

para 4 muajve - Insajderi.org

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Von Cramon: Kosova nuk ka legjitimim për të hyrë në ndërtesat komunale në veri

para 4 muajve - Shqip

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, thotë se kupton që kryetarët e rinj shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, mund të kenë të drejtë të ushtrojnë...

Auto Draft

para 4 muajve - Epoka e Re

Pas tensioneve të fundit në veri të Kosovës, Mentor Vrajolli, njohës i fushës së sigurisë, thotë se autoritetet e Kosovës duhet ta kuptojnë që zgjedhjet e parakohshme në veri të vendit nuk u zhvilluan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK