Arrestohet 34-vjeçari në Vlorë, theri me thikë një 64-vjeçar

para 4 muajve - Klan Kosova

Është arrestuar një 34-vjeçar në Vlorë, pasi dyshohet se i njëjti ka therur me thikë një 64-vjeçar. Në njoftimin e policisë bëhet e ditur se 64-vjeçari ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve, shkruan...

Arrestohet 34-vjeçari në Vlorë, theri me thikë një 64-vjeçar

para 4 muajve - Top Shqip

Është arrestuar një 34-vjeçar në Vlorë, pasi dyshohet se i njëjti ka therur me thikë një 64-vjeçar. Në njoftimin e policisë bëhet e ditur se 64-vjeçari ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve, shkruan...

Plagosi me thikë 64-vjeçarin, vihet në pranga i riu në Vlorë

para 4 muajve - Vizion Plus

Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 34-vjeçari i cili ka plagosur një person. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “24 Maji”, ndërsa shkak është bërë një konflikt për motive të dobëta. 34-vjeçari pas konfliktit...

Plagosi rëndë me thikë një 64-vjeçar, arrestohet në flagrancë i riu në Vlorë

para 4 muajve - Top Channel

Plagosi rëndë me mjet prerës (thikë) një 64-vjeçar, pas një konflikti për motive të dobëta, falë ndërhyrjes së menjëhershme të Policisë, arrestohet në flagrancë 34-vjeçari. Shërbimet e Komisariatit të...

Arrestohet 34-vjeçari në Vlorë, theri me thikë një 64-vjeçar

para 4 muajve - Insajderi.org

Është arrestuar një 34-vjeçar në Vlorë, pasi dyshohet se i njëjti ka therur me thikë një 64-vjeçar. Në njoftimin e policisë bëhet e ditur se 64-vjeçari ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve, shkruan...

Goditi me thikë të moshuarin, arrestohet 34-vjeçari në Vlorë

para 4 muajve - Gazeta Express

34-vjeçari Luan Dollani në Vlorë ka rënë në prangat e policisë pasi plagosi me thikë një 64-vjeçar për motive të dobëta. Ngjarja ndodhi pas një konflikti të çastit mbrëmjen e djeshme në lagjen 24 maji...

Arrestohet 34-vjeçari në Vlorë, theri me thikë një 64-vjeçar

para 4 muajve - Arbresh

Është arrestuar një 34-vjeçar në Vlorë, pasi dyshohet se i njëjti ka therur me thikë një 64-vjeçar. Në njoftimin e policisë bëhet e ditur se 64-vjeçari ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve. “Nga veprimet...

Sherri në Vlorë, plagoset me thikë 64-vjeçari, arrestohet autori

para 4 muajve - BalkanWeb

VLORË Plagosi rëndë me mjet prerës (thikë) një 64-vjeçar, pas një konflikti për motive të dobëta, arrestohet në flagrancë 34-vjeçari. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Vlorë, menjëherë pas marrjes së...

Plagosi rëndë me thikë 64-vjeçarin, arrestohet 34-vjeçari

para 4 muajve - Klan

Plagosi rëndë me thikë 64-vjeçarin, arrestohet 34-vjeçari Shërbimet e Komisariatit të Policisë Vlorë, menjëherë pas marrjes së njoftimit, për një konflikt ndërmjet 2 shtetasve, në lagjen “24 Maji”, Vlorë,...

Plagosja me thikë në Vlorë, arrestohet autori

para 4 muajve - Bota Sot

34-vjeçari Luan Dollani në Vlorë ka rënë në prangat e policisë pasi plagosi me thikë një 64-vjeçar për motive të dobëta. Ngjarja ndodhi pas një konflikti të çastit mbrëmjen e djeshme në lagjen 24 maji...

EMRI/ Plagosja me thikë në Vlorë, arrestohet autori

para 4 muajve - Albeu

34-vjeçari Luan Dollani në Vlorë ka rënë në prangat e policisë pasi plagosi me thikë një 64-vjeçar për motive të dobëta. Ngjarja ndodhi pas një konflikti të çastit mbrëmjen e djeshme në lagjen 24 maji...

Përleshje në Vlorë, plagoset me thikë 64-vjeçari, arrestohet autori

para 4 muajve - Ora news

Plagosi rëndë me mjet prerës (thikë) një 64-vjeçar, pas një konflikti për motive të dobëta, arrestohet në flagrancë 34-vjeçari. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Vlorë, menjëherë pas marrjes së njoftimit,...

Goditi me thikë të moshuarin, pranga 34-vjeçarit në Vlorë

para 4 muajve - ABC News

VLORË – Një 34-vjeçar është arrestuar pasi një natë më parë ka plagosur me thikë një qytetar në Vlorë. Policia thotë se këta persona janë përplasur mes tyre për motive të dobëta. Grupi hetimor ka nisur...

Përplasi të miturin, arrestohet 64-vjeçari në Tiranë

para 4 muajve - Gazeta Express

Një fëmijë 12 vjeçar ka mbetur i plagosur, pasi një shofer ka hapur derën e makinës duke e përplasur atë. Policia bën me dije se 64-vjeçari, me inicialet A.XH., teksa ka qenë duke drejtuar mjetin e tij...

Plagosi të miturin pasi hapi derën e makinës, arrestohet 64 vjeçari pas largimit nga vendngjarja

para 4 muajve - Syri

Një fëmijë 12 vjeçar ka mbetur i plagosur, pasi një shofer ka hapur derën e makinës duke e përplasur atë. Policia bën me dije se 64-vjeçari, me inicialet A.XH., teksa ka qenë duke drejtuar mjetin e tij...

Hapi derën e makinës, 64-vjeçari plagos fëmijën e mitur në Tiranë, arrestoh...

para 4 muajve - BalkanWeb

Një fëmijë 12 vjeçar ka mbetur i plagosur, pasi një shofer ka hapur derën e makinës duke e përplasur atë. Policia bën me dije se 64-vjeçari, me inicialet A.XH., teksa ka qenë duke drejtuar mjetin e tij...

E rëndë në Tiranë, përplas të miturin me derën e makinës dhe largohen, e pëson keq 64-vjeçari

para 4 muajve - Bota Sot

Një fëmijë 12 vjeçar ka mbetur i plagosur, pasi një shofer ka hapur derën e makinës duke e përplasur atë. Policia bën me dije se 64-vjeçari, me inicialet A.XH., teksa ka qenë duke drejtuar mjetin e tij...

Hapi derën e makinës në mes të rrugës dhe aksidentoi të miturin, arrestohet shoferi në Tiranë

para 4 muajve - Albeu

Një fëmijë 12 vjeçar ka mbetur i plagosur, pasi një shofer duke drejtuar makinën e tij ka hapur derën e mjetit dhe për pasojë ka plagosur të miturin. 12-vjeçari i plagosur u transportua në spital dhe po...

Plagosi fëmijën e mitur pasi hapi derën e makinës, arrestohet 64 vjeçari pas largimit nga vendngjarja

para 4 muajve - Syri

Një fëmijë 12 vjeçar ka mbetur i plagosur, pasi një shofer ka hapur derën e makinës duke e përplasur atë. Policia bën me dije se 64-vjeçari, me inicialet A.XH., teksa ka qenë duke drejtuar mjetin e tij...

Sherri degradon në përdorimin e thikave, plagoset rëndë 64-vjeçari në Vlorë

para 4 muajve - Java News

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Vlorë, menjëherë pas marrjes së njoftimit, për një konflikt ndërmjet 2 shtetasve, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, kanë organizuar punën me qëllim zbardhjen e rrethanave...

Përplasi të miturin, pranga 64-vjeçarit në Tiranë

para 4 muajve - ABC News

TIRANË – Një 64-vjeçar nga Tirana duke drejtuar makinën e tij ka hapur derën e mjetit dhe për pasojë ka plagosur një të mitur. Policia bën me dije se autori i dyshuar është laguar nga vendngjarja, por...

EMRI/ Sherri me thika në Vlorë, plagoset 64-vjeçari, arrestohet autori

para 4 muajve - FaxWeb

34-vjeçari Luan Dollani në Vlorë ka rënë në prangat e policisë pasi plagosi me thikë një 64-vjeçar për motive të dobëta. Ngjarja ndodhi pas një konflikti të çastit mbrëmjen e djeshme në lagjen 24 maji...

Përplasi të miturin, pranga 64-vjeçarit në Tiranë

para 4 muajve - Arbresh

Një 64-vjeçar nga Tirana duke drejtuar makinën e tij ka hapur derën e mjetit dhe për pasojë ka plagosur një të mitur. Policia bën me dije se autori i dyshuar është laguar nga vendngjarja, por aventura...

Tiranë/ Hapi derën e makinës në mes të rrugës dhe aksidentoi të miturën, arrestohet shoferi

para 4 muajve - FaxWeb

Tiranë – A. Xh., 64 vjeç, banues në Tiranë, pasi duke drejtuar automjetin (ka hapur derën e automjetit) dhe ka aksidentuar një të mitur 12 vjeç, dhe më pas ëshrë larguar nga vendi i ngjarjes. 12-vjeçari...

Plagoset me armë 24-vjeçari në Kuçovë; i riu u konfliktua me 4 persona për motive të dobëta

para 4 muajve - Vizion Plus

Një plagosje me armë zjarri ka tronditur Kuçovën pak para mesnate, kur është qëlluar me disa plumba 24-vjeçari Denald Gryshmi. Krimi ndodhi pas një konflikti që i riu kishte me 4 persona të tjerë. Për...

Plagosën me armë 24-vjeçarin, shpallen në kërkim 4 të rinj në Kuçovë

para 4 muajve - Zhurnal

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur sot në qytetin e Kuçovës. Pas një konflikti të çastit është qëlluar në drejtim të 24-vjeçarit D.G., i cili është transportuar drejt spitalit rreth orës 23:30, të...

Plagosja në Kuçovë/ 24-vjeçari është biznesmen, sherri nisi para 3 ditësh

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pak para mesnatës në qytetin e Kuçovës. Policia bën me dije se pas një konflikti të çastit është qëlluar në drejtim të Denald Grymshit, 24-vjeçar, i cili është transportuar...

Plagosën me armë 24-vjeçarin pas konfliktit të çastit, shpallen në kërkim 4 të rinj në Kuçovë

para 4 muajve - Top Channel

Kuçovë/Plagosën me armë zjarri një shtetas, Policia identifikon dhe shpall në kërkim autorët e dyshuar. Vijon kontrolli i zonës për kapjen e tyre. Rreth orës 23:30, të mbrëmjes së djeshme, është paraqitur...

Plagosje me armë zjarri në Kuçovë, i riu nga Tirana plagoset pas konfliktit të çastit

para 4 muajve - Gazeta Tema

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pak para mesnatës së sotme në qytetin e Kuçovës. Policia bën me dije se pas një konflikti të castit është qëlluar në drejtim të Denald Grymshit, 24-vjeçar, i cili...

Plagosja me armë zjarri e 24-vjeçarit, shpallen në kërkim 4 autorët! Çfarë ndodhi në mesnatë në Kuçovë

para 4 muajve - Bota Sot

Janë identifikuar dhe shpallur në kërkim 4 personat e dyshuar si autorë të plagosjes së të riut Donald Grymshi mesnatën e së premtes në lagjen “1 Maji” në Kuçovë. Autorët janë identifikuar si Ledio Serdari,...

Plagosën me armë të riun pas një konflikti të çastit, shpallen në kërkim 4 të rinj në Kuçovë (EMRAT)

para 4 muajve - Gazeta Express

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mesnatën e djeshme në Kuçovë. Policia ka shpallur në kërkim 4 autorët e dyshuar të ngjarjes, Ledio Serdari, Albion Thoma, Vasil Prendi dhe Arben Tabaku Mësohet se...

Plagoset me armë zjarri 24-vjeçari, policia shpall në kërkim 4 të rinj

para 4 muajve - Klan

Plagoset me armë zjarri 24-vjeçari, policia shpall në kërkim 4 të rinj Një 24-vjeçar ka mbetur i plagosur mbrëmjen e së premtes në Kuçovë. Policia ka njoftuar se ai ndodhet në spital si pasojë e plagëve...

EMRI/ Plagoset rëndë një i ri në Kuçovë, transportohet në Tiranë

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Një plagosje me armë ka ndodhur në mesnatën në Kuçovë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e lagjes “1 Maji”, ku autori me inicialet L.S ka qëlluar disa herë me pistoletë në drejtim të Donal Grymshit. I plagosuri...

Plagosje me armë zjarri në Kuçovë, i riu në gjendje të rëndë te Trauma, në kërkim autori

para 4 muajve - Gazeta Express

Një plagosje me armë ka ndodhur në mesnatën në Kuçovë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e lagjes “1 Maji”, ku autori ka qëlluar disa herë me pistoletë në drejtim të Donal Grymshit. Mësohet se i plagosuri është...

EMRAT/ Plagosja e të riut në Kuçovë, shpallen në kërkim 4 autorët

para 4 muajve - Albeu

Pak pas mesnate, në Kuçovë, një 24-vjeçar banues në Tiranë, është plagosur me armë zjarri, pas një konflikti me 4 persona. Pasi janë konfliktuar, autorët janë identifikuar si Ledio Serdari, Arben Tabaku,...

Plagosja në Kuçovë/ 24-vjeçari është biznesmen, sherri nisi para 3 ditësh

para 4 muajve - Syri

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pak para mesnatës në qytetin e Kuçovës. Policia bën me dije se pas një konflikti të çastit është qëlluar në drejtim të Denald Grymshit, 24-vjeçar, i cili është transportuar...

EMRAT/ Plagosën me armë zjarri 24-vjeçarin në Kuçovë, në kërkim 4 autorët

para 4 muajve - Ora news

Policia është vënë në kërkim të 4 autorëve që plagosën me armë zjarri 24-vjeçarin Donal Grymshit mesnatën e djeshme në Kuçovë. Konkretisht në kërkim janë shpallur shtetassit: Ledio Serdari, Albion Thoma,...

Emrat/ Plagosja me armë zjarri e 24-vjeçarit, shpallen në kërkim 4 autorët! Ç’ndodhi në mesnatë në Kuçovë

para 4 muajve - Panorama

Janë identifikuar dhe shpallur në kërkim 4 personat e dyshuar si autorë të plagosjes së të riut Donald Grymshi mesnatën e së premtes në lagjen “1 Maji” në Kuçovë. Autorët janë identifikuar si Ledio Serdari,...

Plagoset me armë zjarri 24-vjeçari në Kuçovë, shpallen në kërkim 4 persona

para 4 muajve - RTSH

Një 24-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri pak para mesnatës në qytetin e Kuçovës. Nëpërmjet një njoftimi, Policia bën me dije se ngjarja është regjistruar në lagjen “1 Maj” të Kuçovës pas një konflikti...

Kuçovë/ Plagosën 24-vjeçarin me armë zjarri, identifikohen dhe shpallen në kërkim 4 persona (EMRAT)

para 4 muajve - NOA

Një plagosje me armë ka ndodhur mesnatën e djeshme në qytetin e Kuçovës. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e lagjes “1 Maji” në këtë qytet, ku është qëlluar disa herë me pistoletë në drejtim të Donal Grymshit....

EMRI/ Plagosje me armë zjarri në Kuçovë, 24-vjeçari përfundon në gjendje të rëndë te Trauma, policia në kërkim të autorit

para 4 muajve - Ora news

Një plagosje me armë ka ndodhur mesnatën e djeshme në qytetin e Kuçovës. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e lagjes “1 Maji” në këtë qytet, ku autori me inicialet L.S ka qëlluar disa herë me pistoletë në drejtim...

Kuçovë/ Plagosën 24-vjeçarin me armë zjarri, identifikohen dhe shpallen në kërkim 4 persona

para 4 muajve - ABC News

Katër persona janë shpallur në kërkim nga policia, pasi dyshohen se janë autorët e plagosjes me armë zjarri të një 24-vjeçari në Kuçovë. Këta shtetas, dyshohet se në bashkëpunim me njëri-tjetrin, plagosën...

Plagosje me armë zjarri në Kuçovë, kush ishte ‘shënjestra’ e sulmit. I riu ...

para 4 muajve - BalkanWeb

Një plagosje me armë ka ndodhur në mesnatën në Kuçovë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e lagjes “1 Maji”, ku autori me inicialet L.S ka qëlluar disa herë me pistoletë në drejtim të Donal Grymshit. Gazetarja...

Sulm me armë zjarri, plagoset rëndë i riu

para 4 muajve - Bota Sot

Një plagosje me armë ka ndodhur në mesnatën në Kuçovë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e lagjes “1 Maji”, ku autori me inicialet L.S ka qëlluar disa herë me pistoletë në drejtim të Donal Grymshit. Burime...

EMRI/ Plagoset rëndë një i ri në Kuçovë, transportohet në Tiranë

para 4 muajve - Syri

Një plagosje me armë ka ndodhur në mesnatën në Kuçovë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e lagjes “1 Maji”, ku autori me inicialet L.S ka qëlluar disa herë me pistoletë në drejtim të Donal Grymshit. I plagosuri...

Plagoset me armë zjarri një i ri në Kuçovë. Autori e qëllon disa herë me pistoletë. Emri

para 4 muajve - NOA

KUÇOVË- Të shtëna me armë zjarri në Kuçovë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e lagjes “1 Maji” në këtë qytet. Autori me inicialet L.S, ka qëlluar disa herë me pistoletë në drejtim të Donald Grymshit. I plagosuri...

Plagoset me armë zjarri 24-vjeçari në Kuçovë, në gjendje të rëndë te Trauma

para 4 muajve - Albeu

Një plagosje me armë ka ndodhur në mesnatë. në qytetin e Kuçovës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën e lagjes “1 Maji” në këtë qytet, ku autori me inicialet L.S ka qëlluar disa herë me pistoletë në...

Plagoset me armë 24-vjeçari në Kuçovë; i riu u konfliktua me 4 persona për motive të dobëta

para 4 muajve - Almakos

Një plagosje me armë zjarri ka tronditur Kuçovën pak para mesnate, kur është qëlluar me disa plumba 24-vjeçari Denald Gryshmi. Krimi ndodhi pas një konflikti që i riu kishte me 4 persona të tjerë. Për...

I riu nga Tirana plagoset me armë zjarri, dërgohet në spital në gjendje të rëndë. Në kërkim 4 të rinjt nga Kuçova

para 4 muajve - Java News

Një 24-vjeçar ka mbetur i plagosur mbrëmjen e së premtes në Kuçovë. Policia ka njoftuar se ai ndodhet në spital si pasojë e plagëve që ka marrë me armë zjarri. “Rreth orës 23:30, të mbrëmjes së djeshme,...

Plagoset me armë zjarri i riu në Kuçovë, u dërgua me urgjencë drejt Traumës. Ja si është gjendja e 24-vjeçarit (Emri)

para 4 muajve - Panorama

Një plagosje me armë ka ndodhur mesnatën e sotme në qytetin e Kuçovës. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e lagjes “1 Maji” në këtë qytet, ku autori me inicialet L.S ka qëlluar disa herë me pistoletë në drejtim...

Plagosët me armë një 24-vjeçar

para 4 muajve - Top Shqip

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pak para mesnatës në qytetin e Kuçovës. Pas një konflikti të çastit është qëlluar në drejtim të 24-vjeçarit D.G., i cili është transportuar drejt spitalit rreth orës...

Plagosët me armë një 24-vjeçar

para 4 muajve - Insajderi.org

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pak para mesnatës në qytetin e Kuçovës. Pas një konflikti të çastit është qëlluar në drejtim të 24-vjeçarit D.G., i cili është transportuar drejt spitalit rreth orës...

Kuçovë/ Plagosën 24-vjeçarin me armë zjarri, identifikohen dhe shpallen në kërkim 4 persona

para 4 muajve - Zyrtare

Katër persona janë shpallur në kërkim nga policia, pasi dyshohen se janë autorët e plagosjes me armë zjarri të një 24-vjeçari në Kuçovë. Këta shtetas, dyshohet se në bashkëpunim me njëri-tjetrin, plagosën...

Plagosja në Kuçovë, zyrtare nga policia: Kemi shpallur në kërkim disa autorë

para 4 muajve - Euronews

Një person ka mbetur i plagosur rëndë mbrëmjen e së premtes në Kuçovë. Donald Grymshi është transportuar drejt Tiranës për të marrë ndihmë mjekësore më të specializuar, ndërsa policia ka bërë me dije se...

EMRAT/ Plagosën me armë zjarri 24-vjeçarin në Kuçovë, identifikohen dhe shpallen në kërkim 4 autorët

para 4 muajve - FaxWeb

Një plagosje me armë ka ndodhur mesnatën e djeshme në qytetin e Kuçovës. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e lagjes “1 Maji” në këtë qytet, ku është qëlluar disa herë me pistoletë në drejtim të Donal Grymshit....

Të shtëna me armë në Kuçovë, një i plagosur rëndë transportohet drejt Tiranës

para 4 muajve - Euronews

Një plagosje me armë ka ndodhur mesnatën e të shtunës në qytetin e Kuçovës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “1 Maji” ku autori me inicialet L.S ka qëlluar disa herë me pistoletë në drejtim të Donal Grymshit....

LAJM I FUNDIT/ Plagosën me armë zjarri 24-vjeçarin në Kuçovë, në kërkim 4 autorët (EMRAT)

para 4 muajve - FaxWeb

LAJM I FUNDIT/ Plagosën me armë zjarri 24-vjeçarin në Kuçovë, në kërkim 4 autorët (EMRAT) Në kërkim Ledio serdari, Albion Thoma, Vasil Prendi dhe Arben Tabaku

EMRI/ Plagosje me armë zjarri në Kuçovë, 24-vjeçari përfundon në gjendje të rëndë te Trauma, policia në kërkim të autorit

para 4 muajve - FaxWeb

Një plagosje me armë ka ndodhur mesnatën e sotme në qytetin e Kuçovës.Ngjarja ka ndodhur në rrugën e lagjes “1 Maji” në këtë qytet,ku autori me inicialet L.S ka qëlluar diaa herë me pistoletë në drejtim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK