Gazetarja serbe: Mediat e Vuçiçit publikuan lajme të pavërteta për Kosovën

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Gazetarja serbe Vera Rankoviq ka treguar se si mediet e afërta me pushtetin e Aleksandar Vuçiqit kanë raportuar në mënyrë të pavërtetë rreth gjendjes ndodhur, dy ditë më parë, në veri të Kosovës. Rankoviç...

Gazetarja serbe i nxjerr “të palarat” mediave që mbështeten nga Vuçiç: Publikuan lajme të pavërteta për gjendjen në Kosovë

para 4 muajve - Gazeta Tema

Gazetarja serbe Vera Rankoviç ka treguar se si mediet e afërta me pushtetin e Aleksandar Vuçiçit kanë raportuar në mënyrë të pavërtetë rreth gjendjes ndodhur, dy ditë më parë, në veri të Kosovës. Rankoviç...

Gazetarja serbe i nxjerr “të palarat” mediave që mbështeten nga Vuçiç: Publikuan lajme të pavërteta për gjendjen në Kosovë

para 4 muajve - Top Channel

Gazetarja serbe Vera Rankoviç ka treguar se si mediet e afërta me pushtetin e Aleksandar Vuçiçit kanë raportuar në mënyrë të pavërtetë rreth gjendjes ndodhur, dy ditë më parë, në veri të Kosovës. Rankoviç...

Gazetarja serbe: Mediat e Vuçiçit publikuan lajme të pavërteta për Kosovën

para 4 muajve - Syri

Gazetarja serbe Vera Rankoviq ka treguar se si mediet e afërta me pushtetin e Aleksandar Vuçiqit kanë raportuar në mënyrë të pavërtetë rreth gjendjes ndodhur, dy ditë më parë, në veri të Kosovës. Rankoviç...

Gazetarja serbe, mediave të Vuçiqit: Publikuan lajme të pavërteta për gjendjen në Kosovë

para 4 muajve - GazetaBlic

Gazetarja serbe Vera Rankoviq ka treguar se si mediet e afërta me pushtetin e Aleksandar Vuçiqit kanë raportuar në mënyrë të pavërtetë rreth gjendjes ndodhur, dy ditë më parë, në veri të Kosovës. Rankoviç...

Gazetarja serbe ua nxjerr ‘të palarat’ mediave që mbështeten nga Vuçiq: Publikuan lajme të pavërteta për gjendjen në Kosovë

para 4 muajve - Bota Sot

Gazetarja serbe Vera Rankoviq ka treguar se si mediet e afërta me pushtetin e Aleksandar Vuçiqit kanë raportuar në mënyrë të pavërtetë rreth gjendjes ndodhur, dy ditë më parë, në veri të Kosovës. Rankoviç...

Gazetarja serbe tregon se si mediet e afërta me Vuçiqin raportuan rrejshëm rreth gjendjes në veri të Kosovës

para 4 muajve - Zeri

Gazetarja serbe Vera Rankoviq ka treguar se si mediet e afërta me pushtetin e Aleksandar Vuçiqit kanë raportuar rrejshëm rreth gjendjes ndodhur, ditë më parë, në veri të Kosovës. Rankoviq me anë të një...

Gazetarja serbe tregon se si mediet e afërta me Vuçiqin raportuan rrejshëm rreth gjendjes në veri të Kosovës

para 4 muajve - Arbresh

Gazetarja serbe, Vera Rankoviq ka treguar se si mediat e afërta me pushtetin e Aleksandar Vuçiqit kanë raportuar rrejshëm rreth gjendjes së ndodhur ditë më parë në veri të Kosovës. Rankoviq me anë të një...

Gazetarja serbe i nxjerr “të palarat” mediave që mbështeten nga Vuçiç: Publikuan lajme të pavërteta për gjendjen në Kosovë

para 4 muajve - Tetova Sot

Gazetarja serbe Vera Rankoviç ka treguar se si mediet e afërta me pushtetin e Aleksandar Vuçiçit kanë raportuar në mënyrë të pavërtetë rreth gjendjes ndodhur, dy ditë më parë, në veri të Kosovës. Rankoviç...

Gazetarja serbe, mediave të Vuçiqit: Publikuan lajme të pavërteta për gjendjen në Kosovë

para 4 muajve - Epoka e Re

Gazetarja serbe Vera Rankoviq ka treguar se si mediet e afërta me pushtetin e Aleksandar Vuçiqit kanë raportuar në mënyrë të pavërtetë rreth gjendjes ndodhur, dy ditë më parë, në veri të Kosovës. Rankoviq...

Protestuesit kundër Vuçiqit në Serbi rrethuan televizionin shtetëror dhe Kuvendin

para 4 muajve - Alsat-M

Turma të mëdha të protestuesve që janë kundër Qeverisë së Serbië të shtunën rrethuan ndërtesën e televizionit shtetëror serb në qendër të Beogradit për të nxitur kërkesën e tyre që presidenti i tyre Aleksandar...

Protestuesit kundër Vuçiqit në Serbi rrethuan televizionin shtetëror dhe Kuvendin

para 4 muajve - Klan Kosova

Turma të mëdha të protestuesve që janë kundër Qeverisë së Serbië të shtunën rrethuan ndërtesën e televizionit shtetëror serb në qendër të Beogradit për të nxitur kërkesën e tyre që presidenti i tyre Aleksandar...

Protestuesit kundër Vuçiqit në Serbi rrethuan televizionin shtetëror dhe Kuvendin

para 4 muajve - Bota Sot

Turma të mëdha të protestuesve që janë kundër Qeverisë së Serbië të shtunën rrethuan ndërtesën e televizionit shtetëror serb në qendër të Beogradit për të nxitur kërkesën e tyre që presidenti i tyre Aleksandar...

Protestuesit kundër Vuçiqit në Serbi rrethuan televizionin shtetëror dhe Kuvendin

para 4 muajve - Revista Kosovarja

Turma të mëdha të protestuesve që janë kundër Qeverisë së Serbië të shtunën rrethuan ndërtesën e televizionit shtetëror serb në qendër të Beogradit për të nxitur kërkesën e tyre që presidenti i tyre Aleksandar...

Protestuesit kundër Vuçiqit në Serbi rrethuan televizionin shtetëror dhe Kuvendin

para 4 muajve - Lajmi.net

Turma të mëdha të protestuesve që janë kundër Qeverisë së Serbië të shtunën rrethuan ndërtesën e televizionit shtetëror serb në qendër të Beogradit për të nxitur kërkesën e tyre që presidenti i tyre Aleksandar...

Protestuesit në Beograd po ia ngushtojnë rrethin Vuçiqit

para 4 muajve - Lideri

Turma të mëdha të protestuesve që janë kundër Qeverisë së Serbië të shtunën rrethuan ndërtesën e televizionit shtetëror serb në qendër të Beogradit për të nxitur kërkesën e tyre që presidenti i tyre Aleksandar...

Protesta kundër dhunës dhe kërkesa për shkarkimin e Vuçiqit, mbushen rrugët e Beogradit

para 4 muajve - ATV Live

Në Beograd po mbahet protesta e katërt “Serbia kundër dhunës” pas dy tragjedive të ndodhura para pak ditësh. Gjithashtu partitë opozitare janë duke kërkuar edhe dorëheqjen e presidentit të Serbisë, Aleksander...

Protestuesit kundër Vuçiqit në Serbi rrethuan televizionin shtetëror dhe Kuvendin

para 4 muajve - Insajderi.org

Turma të mëdha të protestuesve që janë kundër Qeverisë së Serbië të shtunën rrethuan ndërtesën e televizionit shtetëror serb në qendër të Beogradit për të nxitur kërkesën e tyre që presidenti i tyre Aleksandar...

Protestuesit kundër Vuçiqit në Serbi rrethuan televizionin shtetëror dhe Kuvendin

para 4 muajve - Periskopi

Protestuesit kundër Vuçiqit në Serbi rrethuan televizionin shtetëror dhe Kuvendin 28 May, 8:18 Turma të mëdha të protestuesve që janë kundër Qeverisë së Serbië të shtunën rrethuan ndërtesën e televizionit...

A po bie Vucic?: Protestuesit në Serbi rrethuan televizionin shtetëror dhe Kuvendin

para 4 muajve - Gazeta Metro

Turma të mëdha të protestuesve që janë kundër Qeverisë së Serbië të shtunën rrethuan ndërtesën e televizionit shtetëror serb në qendër të Beogradit për të nxitur kërkesën e tyre që presidenti i tyre Aleksandar...

Protestuesit kundër Vuçiqit në Serbi rrethuan televizionin shtetëror dhe Kuvendin

para 4 muajve - Epoka e Re

Turma të mëdha të protestuesve që janë kundër Qeverisë së Serbië të shtunën rrethuan ndërtesën e televizionit shtetëror serb në qendër të Beogradit për të nxitur kërkesën e tyre që presidenti i tyre Aleksandar...

Mbushen rrugët e Beogradit: Mijëra persona protestojnë kundër dhunës e kërkojnë largimin e Vuçiqit

para 4 muajve - Reporteri

Në Beograd po mbahet protesta e katërt “Serbia kundër dhunës” pas dy tragjedive të ndodhura para pak ditësh. Gjithashtu partitë opozitare janë duke kërkuar edhe dorëheqjen e presidentit të Serbisë, Aleksander...

Protesta kundër dhunës dhe kërkesa për shkarkimin e Vuçiqit, mbushen rrugët e Beogradit

para 4 muajve - Gazeta Express

Në Beograd po mbahet protesta e katërt “Serbia kundër dhunës” pas dy tragjedive të ndodhura para pak ditësh. Gjithashtu partitë opozitare janë duke kërkuar edhe dorëheqjen e presidentit të Serbisë, Aleksander...

VIDEO/ Protesta - Kërkojnë shkarkimin e Vuçiqit, mbushen rrugët e Beogradit

para 4 muajve - Syri

Në Beograd po mbahet protesta e katërt “Serbia kundër dhunës” pas dy tragjedive të ndodhura para pak ditësh. Gjithashtu partitë opozitare janë duke kërkuar edhe dorëheqjen e presidentit të Serbisë, Aleksander...

Protesta kundër dhunës dhe kërkesa për shkarkimin e Vuçiqit, mbushen rrugët e Beogradit

para 4 muajve - Syri

Në Beograd po mbahet protesta e katërt “Serbia kundër dhunës” pas dy tragjedive të ndodhura para pak ditësh. Gjithashtu partitë opozitare janë duke kërkuar edhe dorëheqjen e presidentit të Serbisë, Aleksander...

Serbia sfidon sovranitetin e Kosovës dhe NATO-n

para 4 muajve - Zeri

Në Serbi u mbajt takimi i Sigurisë Kombëtare, ku u vendos që gatishmëria e ushtrisë të vazhdojë të mbetet në nivelin më të lartë për shkak të tensioneve në veri të Kosovës. Siç njofton gazetarja e RTK-së...

Serbia sfidon sovranitetin e Kosovës dhe NATO-n

para 4 muajve - RTK

Në Serbi u mbajt takimi i Sigurisë Kombëtare, ku u vendos që gatishmëria e ushtrisë të vazhdojë të mbetet në nivelin më të lartë për shkak të tensioneve në veri të Kosovës. Siç njofton gazetarja e RTK-së...

Beogradi stërmbushet nga protestuesit opozitarë, kërkohet dorëheqja e Vuçiqit

para 4 muajve - Lajmi.net

Një ditë pas tubimit të Vuçiqit në Serbi, radha për opozitën. Kjo e fundit ka arritur të sjellë në sheshet kryesore të Beogradit një numër të madh protestuesish, përcjell lajmi.net . Protesta është organizuar...

Protesta kundër dhunës dhe kërkesa për shkarkimin e Vuçiqit, mbushen rrugët e Beogradit

para 4 muajve - Periskopi

Protesta kundër dhunës dhe kërkesa për shkarkimin e Vuçiqit, mbushen rrugët e Beogradit 27 May, 19:51 Në Beograd po mbahet protesta e katërt “Serbia kundër dhunës” pas dy tragjedive të ndodhura para pak...

Një ditë pas tensioneve në veri, serbët në Beograd protestojnë për shkarkimin e Vuçiqit

para 4 muajve - Gazeta10

Në Beograd po mbahet protesta e katërt “Serbia kundër dhunës” pas dy tragjedive të ndodhura para pak ditësh. Gjithashtu partitë opozitare janë duke kërkuar edhe dorëheqjen e presidentit të Serbisë, Aleksander...

Pas tubimit të Vuçiqit, sot qytetarët sërish do të protestojnë në Beograd – kërkohet dorëheqja e presidentit serb

para 4 muajve - Bota Sot

Protesta e radhës “Serbia kundër dhunës” do të mbahet sot para Kuvendit të Serbisë, një ditë pas kundër tubimit të djeshëm të presidentit të Serbisë dhe liderit të SNS-së, Aleksandar Vuçiq. Arsyeja e protestës...

Vuçiqi me lëvizjen e re synon ta zgjatë pushtetin

para 4 muajve - Koha.net

Mijëra njerëz kanë marrë pjesë në tubimin në shenjë përkrahjeje për presidentin autoritar të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, i cili po përballet me revoltë shkaku i krizës pas vrasjeve në masë në fillim të...

Mijëra veta morën pjesë në tubimin e organizuar nga Vuçiçi në Beograd

para 4 muajve - TV21

Dhjetëra mijëra njerëz u mblodhën të premten në kryeqytetin serb në një tubim të madh në mbështetje të presidentit Aleksandar Vuçiç, i cili po përballet me një revoltë të pashembullt kundër sundimit të...

Opozita në Serbi, kritikon Vuçiqin: Asgjë nuk zgjidhet me ushtri

para 4 muajve - Zeri

Lidhur me situatën në veri të Kosovës, opozita në Serbi ka kritikuar veprimet e Qeverisë së Kosovës, por në anën tjetër ka kritikuar edhe veprime e presidentit serb, Akleksandar Vuciq, duke i vlerësuar...

Kompanitë që transportuan serbët në Beograd: Nuk e kemi ditur për tubimin e Vuçiqit

para 4 muajve - Koha.net

Disa kompani transportuese nga Kosova i kanë dërguar qytetarët serbë të Kosovës në Beograd në tubimin e ftuar nga lideri serb, Aleksandar Vuçiq. Sipas mediave serbe, rreth 200 autobusë janë nisur nga Mitrovica...

Opozita në Serbi, kritikon Vuçiqin: Asgjë nuk zgjidhet me ushtri

para 4 muajve - RTK

Lidhur me situatën në veri të Kosovës, opozita në Serbi ka kritikuar veprimet e Qeverisë së Kosovës, por në anën tjetër ka kritikuar edhe veprime e presidentit serb, Akleksandar Vuciq, duke i vlerësuar...

Gjoshi: Kurti i dha fuqi të madhe qëndrimit në pushtet Vuçiqit

para 4 muajve - Klan Kosova

Sekretari Organizativ i Partisë Demokratike e Kosovës Betim Gjoshi, ka thënë se kryeministri i Kosovës Albin Kurti, po e realizon në terren skenarin e përbashkët me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq,...

Gjoshi: Kurti i dha fuqi të madhe qëndrimit në pushtet Vuçiqit

para 4 muajve - Bota Sot

Sekretari Organizativ i Partisë Demokratike e Kosovës Betim Gjoshi, ka thënë se kryeministri i Kosovës Albin Kurti, po e realizon në terren skenarin e përbashkët me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq,...

Gjoshi: Kurti i dha fuqi të madhe qëndrimit të Vuçiqit në pushtet

para 4 muajve - GazetaBlic

Sekretari Organizativ i Partisë Demokratike e Kosovës Betim Gjoshi, ka thënë se kryeministri i Kosovës Albin Kurti, po e realizon në terren skenarin e përbashkët me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq,...

MIJËRA VETA PRITEN NË BEOGRAD PËR TUBIMIN E ORGANIZUAR NGA PRESIDENTI SERB VUÇIÇ

para 4 muajve - KDPolitik

Dhjetëra mijëra njerëz pritet të mblidhen në kryeqytetin serb të premten për një tubim të madh në mbështetje të presidentit Aleksandar Vuçiç, i cili po përballet me një revoltë të pashembullt kundër sundimit...

Mijëra veta morën pjesë në tubimin e organizuar nga Vuçiçi në Beograd

para 4 muajve - Top Shqip

Dhjetëra mijëra njerëz u mblodhën të premten në kryeqytetin serb në një tubim të madh në mbështetje të presidentit Aleksandar Vuçiç, i cili po përballet me një revoltë të pashembullt kundër sundimit të...

‘Kosova është Serbi, si nuk dini serbisht’: Shoferët kosovarë tallen e provokohen nga serbja në tubimin e Vucic në Beograd

para 4 muajve - Gazeta Metro

Një video po qarkullon në internet ku siç duket shoferët kosovarë të kompanive që transportuan serbët e Kosovës për në Beograd tallen e provokohen nga një grua serbe që shkoi të ballafaqohej me ta qëllimisht,...

Gjoshi: Kurti i dha fuqi të madhe qëndrimit në pushtet Vuçiqit

para 4 muajve - Periskopi

Gjoshi: Kurti i dha fuqi të madhe qëndrimit në pushtet Vuçiqit 26 May, 21:03 Sekretari Organizativ i Partisë Demokratike e Kosovës Betim Gjoshi, ka thënë se kryeministri i Kosovës Albin Kurti, po e realizon...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK