Deputeti i VV-së e quan vizitore Von Cramon, i propozon ta vizitojë Prizrenin

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Reagimet nga VV-ja sa vijnë e shtohen pas deklaratës së Von Cramon. Këtë herë është deputeti tjetër i zëshëm i Prizrenit, Artan Abrashi duke e quajtur raportuesen e Parlamentit Evropian, vizitore dhe me...

“Çka dreqin ju solli këtu?”, Von Cramon pyet policët në Zveçan

para 4 muajve - TV21

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon ka vizituar sot në veriun e Kosovës. Derisa ishte duke ecur në rrugë me disa zyrtarë serbë, në një video të postuar në rrjetet sociale...

Von Cramon pyet policët në Zveçan: Çka dreqin ju solli këtu

para 4 muajve - RTV 21

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon ka vizituar sot në veriun e Kosovës. Derisa ishte duke ecur në rrugë me disa zyrtarë serbë, në një video të postuar në rrjetet sociale...

Von Cramon pyet policët në veri: Çka dreqin ju solli këtu

para 4 muajve - Koha.net

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon ka qëndruar sot në veriun e Kosovës. Derisa ka bërë një shëtitje me disa zyrtarë serbë, ajo ka pyetur policët e Kosovës se “çfarë dreqin...

Von Cramon policëve të Kosovës në Zveçan: Çka dreqin ju solli këtu, ku është kërcënimi

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Europian, Viola Von Cramon e ka vizituar veriun dhe nga Zveçani tha se “kjo është e frikshme”, ndërsa dikush po i tregonte se çfarë ndodhi të premtën. Në afërsi të...

Von Cramon policëve të Kosovës në Zveçan: Çka dreqin ju solli këtu, ku është kërcënimi?

para 4 muajve - Reporteri

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Europian, Viola Von Cramon e ka vizituar veriun dhe nga Zveçani tha se “kjo është e frikshme”, ndërsa dikush po i tregonte se çfarë ndodhi të premten. Në afërsi të...

Von Cramon në Zveçan i drejtohet policit: Ku është rreziku, çka dreqi ju solli këtu?

para 4 muajve - Kallxo

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, ka qëndruar gjatë ditës së sotme në veri të Kosovës. Ajo ka qëndruar pranë Komunës së Zveçanit, e më pas është shoqëruar edhe afër objekteve...

Von Cramon e ashpër me Policinë e Kosovës në Zveçan: Çka dreqin ju solli këtu? (VIDEO)

para 4 muajve - Klan Kosova

Raportuesja e Parlamentit Evropian, Viola von Cramon, është shprehur e acarur ndaj pranisë së madhe të forcave policore në veri të vendit. Veçanërisht ajo mllefin ndaj këtij veprimi e ka shprehur ndaj...

Von Cramon policëve të Kosovës në Zveçan: “Ku është kërcënimi? Pse… Çfarë dreqin ju solli këtu?”

para 4 muajve - Alsat-M

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Europian, Viola Von Cramon e ka vizituar veriun dhe nga Zveçani tha se “kjo është e frikshme”, ndërsa dikush po i tregonte se çfarë ndodhi të premtën. Në afërsi të...

Von Cramon policëve të Kosovës në Zveçan: Çka dreqin ju solli këtu, ku është kërcënimi?

para 4 muajve - Gazeta Express

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Europian, Viola Von Cramon e ka vizituar veriun dhe nga Zveçani tha se “kjo është e frikshme”, ndërsa dikush po i tregonte se çfarë ndodhi të premtën. Në afërsi të...

Von Cramon policëve të Kosovës në Zveçan: Çka dreqin ju solli këtu, ku është kërcënimi?

para 4 muajve - Zeri

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Europian, Viola Von Cramon e ka vizituar veriun dhe nga Zveçani tha se “kjo është e frikshme”, ndërsa dikush po i tregonte se çfarë ndodhi të premtën. Në afërsi të...

Von Cramon ‘shpërthen’ ndaj policëve të Kosovës në Zveçan: Çka dreqin ju solli këtu, ku është kërcënimi?

para 4 muajve - Bota Sot

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Europian, Viola Von Cramon e ka vizituar veriun dhe nga Zveçani tha se “kjo është e frikshme”, ndërsa dikush po i tregonte se çfarë ndodhi të premtën. Në afërsi të...

Von Cramon policëve të Kosovës në Zveçan: Çka dreqin ju solli këtu, ku është kërcënimi?

para 4 muajve - OraInfo

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Europian, Viola Von Cramon e ka vizituar veriun dhe nga Zveçani tha se “kjo është e frikshme”, ndërsa dikush po i tregonte se çfarë ndodhi të premtën. Në afërsi të...

Von Cramon policëve të Kosovës në Zveçan: Çka dreqin ju solli këtu, ku është kërcënimi?

para 4 muajve - Indeks online

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Europian, Viola Von Cramon e ka vizituar veriun dhe nga Zveçani tha se “kjo është e frikshme”, ndërsa dikush po i tregonte se çfarë ndodhi të premtën. Në afërsi të...

Von Cramon e vrazhdë me policët në veri: Çka dreqin ju solli këtu, ku është kërcënimi

para 4 muajve - ACTV

Raportuesja për Kosovën në PE, Viola Von Cramon, të dielën ka vizituar veriun e Kosovës. Cramon e cila qëndroi në komunën e Zveçanit, “Çka dreqin ju solli këtu, ku është kërcënimi”. “Ne vetëm po i zbatojmë...

Von Cramon policëve të Kosovës në Zveçan: Çka dreqin ju solli këtu, ku është kërcënimi?

para 4 muajve - Infokusi

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Europian, Viola Von Cramon e ka vizituar veriun dhe nga Zveçani tha se “kjo është e frikshme”, ndërsa dikush po i tregonte se çfarë ndodhi të premtën. Në afërsi të...

“Çka dreqin ju solli këtu?”, Von Cramon pyet policët në Zveçan

para 4 muajve - Top Shqip

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon ka vizituar sot në veriun e Kosovës. Derisa ishte duke ecur në rrugë me disa zyrtarë serbë, në një video të postuar në rrjetet sociale...

Viola Von Cramon pyet Policinë e Kosovës në Zveçan: Çka dreqin ju solli këtu?

para 4 muajve - Shqip

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola Von Cramon, ka vizituar të dielën komunën e Zveçanit. Gjatë vizitës, Von Cramon, është parë duke biseduar me Policinë e Kosovës në Zveçan, teksa dëgjohet...

Von Cramon e ashpër me Policinë e Kosovës në Zveçan: Çka dreqin ju solli këtu?

para 4 muajve - Arbresh

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, ka vizituar sot veriun e vendit ku është shprehur e acaruar ndaj pranisë së madhe të forcave policore. Veçanërisht ajo mllefin ndaj këtij...

Viola Von Cramon e ka pyetur Policinë e Kosovës: Çka dreqin ju solli këtu, ku është kërcënimi

para 4 muajve - Dukagjini

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola Von Cramon e ka pyetur Policinë e Kosovës në komunën Zveçanit, “Çka dreqin ju solli këtu, ku është kërcënimi”. “Ne vetëm po i zbatojmë urdhrat, dhe...

Von Cramon policëve të Kosovës në Zveçan: Çka dreqin ju solli këtu, ku është kërcënimi?

para 4 muajve - Gazeta10

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Europian, Viola Von Cramon e ka vizituar veriun dhe nga Zveçani tha se “kjo është e frikshme”, ndërsa dikush po i tregonte se çfarë ndodhi të premtën. Në afërsi të...

Von Cramon policëve të Kosovës në Zveçan: Çka dreqin ju solli këtu, ku është kërcënimi?

para 4 muajve - Periskopi

Von Cramon policëve të Kosovës në Zveçan: Çka dreqin ju solli këtu, ku është kërcënimi? 28 May, 18:15 Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Europian, Viola Von Cramon e ka vizituar veriun dhe nga Zveçani...

Von Cramon e ashpër me policët e Kosovës në Zveçan: Çka dreqin ju solli këtu, ku është kërcënimi?

para 4 muajve - Bota Press

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Europian, Viola Von Cramon e ka vizituar veriun dhe nga Zveçani tha se “kjo është e frikshme”, ndërsa dikush po i tregonte se çfarë ndodhi të premtën. Në afërsi të...

Von Cramon arrogante me policët në Zveçan: Çka dreqin ju solli këtu, ku është kërcënimi?

para 4 muajve - Zyrtare

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Europian, Viola Von Cramon e ka vizituar veriun dhe nga Zveçani tha se “kjo është e frikshme”, ndërsa dikush po i tregonte se çfarë ndodhi të premten. Në afërsi të...

Von Cramon policëve të Kosovës në Zveçan: Çka dreqin ju solli këtu, ku është kërcënimi?

para 4 muajve - Fakti Ditor

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Europian, Viola Von Cramon e ka vizituar veriun dhe nga Zveçani tha se “kjo është e frikshme”, ndërsa dikush po i tregonte se çfarë ndodhi të premtën. Në afërsi të...

Von Cramon s’kursehet ndaj policëve të Kosovës në Zveçan: Çka dreqin ju solli këtu, ku është kërcënimi?

para 4 muajve - Gazeta Metro

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Europian, Viola Von Cramon e ka vizituar veriun dhe nga Zveçani tha se “kjo është e frikshme”, ndërsa dikush po i tregonte se çfarë ndodhi të premtën. Në afërsi të...

Von Cramon arrogante me policët në Zveçan: Çka dreqin ju solli këtu, ku është kërcënimi?

para 4 muajve - Insajderi.org

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Europian, Viola Von Cramon e ka vizituar veriun dhe nga Zveçani tha se “kjo është e frikshme”, ndërsa dikush po i tregonte se çfarë ndodhi të premten. Në afërsi të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK