Osmani uron Erdoganin: Le të forcohet marrëdhënia mes Kosovës dhe Turqisë

para 4 muajve - Reporteri

Recep Tayyip Erdogan e ka shpallur fitoren në zgjedhjet presidenciale në Turqi. Ai është uruar nga presidentja e Kosovës Vjosa Osmani. Osmani tha se mezi pret që të punojnë së bashku me Erdoganin. “I shprehim...

Osmani uron Erdoganin

para 4 muajve - Koha.net

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka uruar Recep Tayyip Erdogan, që sipas rezultateve jozyrtare, është fitues i mandatit të radhës në krye të Turqisë. Osmani shkroi në Tëitter të dielën se derisa Erdogani...

Presidentja e Kosovës uron Erdoganin

para 4 muajve - TV21

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka uruar Recep Tayyip Erdogan, që sipas rezultateve jozyrtare, është fitues i mandatit të radhës në krye të Turqisë. Osmani shkroi në Twitter të dielën se derisa Erdogani...

Presidentja Osmani e uron në Twitter Erdoganin për fitoren, shkruan edhe turqisht

para 4 muajve - Gazeta Express

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka uruar homologun e saj turk, Recep Taip Erdogan për fitoren në balotazhin e zgjedhjeve presidenciale të Turqisë që ia mundëson atij mbajtjen e pushtetit për edhe...

Osmani uron Erdoganin: Le të forcohet marrëdhënia mes Kosovës dhe Turqisë

para 4 muajve - Klan Kosova

Recep Tayyip Erdogan e ka shpallur fitoren në zgjedhjet presidenciale në Turqi. Ai është uruar nga presidentja e Kosovës Vjosa Osmani. Osmani tha se mezi pret që të punojnë së bashku me Erdoganin. “I shprehim...

Erdogan pret konfirmimin zyrtar, dy liderët botërorë i urojnë fitoren presi...

para 4 muajve - BalkanWeb

Fitorja e Erdoganit ende nuk është konfirmuar zyrtarisht, por kjo nuk ka penguar udhëheqësit e Katarit dhe Hungarisë që ta urojnë atë për fitoren. Emiri i Katarit, Sheik Tamim bin Hamad Al Thani, shkroi...

Fitoi zgjedhjet presidenciale në Turqi, kush janë 2 liderët që uruan të parët Erdogan

para 4 muajve - Panorama

Dy liderët e parë që uruan Erdogan për fitoren në zgjedhjet presidenciale janë Emiri i Katarit, Sheik Tamim bin Hamad Al Thani dhe Kryeministri hungarez Viktor Orbán. Përmes postimeve respective në Twitter,...

Në shqip dhe turqisht, Rama uron Erdogan për fitoren

para 4 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka uruar presidentin turk, Recep Tayyip Erdogan, për rizgjedhjen e tij në krye të vendit me fitoren e balotazhit kundrejt rivalit Kemal Kiliçdaroglu me 52% të votave....

Osmani e uron Erdoganin për fitoren: Të forcohet partneriteti jonë

para 4 muajve - Indeks online

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka uruar Recep Tayyip Erdoğan për fitoren në zgjedhje. “I shprehim urimet tona të përzemërta Presidentit Erdogan në fitoren e sotme. Ndërsa ju vazhdoni ta udhëheqni...

Osmani uron Erdoganin për fitoren në zgjedhjet për president të Turqisë

para 4 muajve - Zeri

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani është ndër të parët liderë botërorë që kanë uruar Recep Tayyip Erdogan për fitoren në zgjedhjet e balotazhit në Turqi. “I shprehim urimet tona të përzemërta...

Edi Rama uron Erdoganin për fitoren e zgjedhjeve presidenciale

para 4 muajve - RTSH

Pasi Rexhep Tajip Erdogan fitoi zgjedhjet presidenciale në Turqi pas balotazhit të ditës së sotme, kreu i shtetit turk ka marrë edhe urimet e rastit nga liderët botërorë. Midis tyre është edhe kryeministri...

Erdogan fiton zgjedhjet në Turqi, liderët botërorë i dërgojnë urimet e tyre

para 4 muajve - ABC News

Në Turqi kanë mbetur më pak 2% e votave për t’u numëruar. Recep Tayip Erdogan ka siguruar mandatin e tretë pasi kryeson me mbi 52% përballë rivalit të tij Kemal Kilicdaroglu me 47.88%. Liderat botëror...

Presidentja Osmani e uron Erdoganin për fitoren në zgjedhjet presidenciale

para 4 muajve - Lajmi.net

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka uruar homologun e saj turk, Recep Taip Erdogan për fitoren në balotazhin e zgjedhjeve presidenciale të Turqisë. ”I shprehim urimet tona të përzemërta Presidentit...

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani uron Erdoganin për fitoren

para 4 muajve - Shenja

Edhe presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka uruar presidentin e Turqisë, pas fitores në zgjedhjet presidenciale, raporton SHENJA. “I shprehim urimet tona të përzemërta Presidentit Reçep Taip Erdogan për...

Erdogan fiton zgjedhjet, liderët botërorë i dërgojnë urimet e tyre

para 4 muajve - Flaka

Recep Tayip Erdogan ka siguruar mandatin e tretë pasi kryeson me mbi 52% përballë rivalit të tij Kemal Kilicdaroglu me 47.88%. Liderat botëror tashmë i kanë dërguar urimet e tyre Erdoganit për fitoren...

Pse dua që sot të fitojë presidenti Erdogan?!

para 4 muajve - Bota Sot

Sot në Republikën e Turqisë zhvillohen zgjedhjet presidenciale. Në garë është presienti në detyrë, Rexhep Tayp Erdogan dhe kandidati i opozitës, Kilicdaroglut. Duket se Erdogan është favorit i zgjedhjes...

Osmani uron Erdoganin: Le të forcohet marrëdhënia mes Kosovës dhe Turqisë

para 4 muajve - Top24

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka uruar presidentin e rizgjedhur të Turqisë, Recep Tayyip Erdogan për fitoren në zgjedhjet e balotazhit. Përmes një postimi në rrjetin social Twitter, Osmani ka thënë...

Osmani uron Erdoganin: Le të vazhdojë të forcohet partneriteti mes Kosovës dhe Turqisë

para 4 muajve - Shqip

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka uruar Recep Tayyip Erdogan, i cili shpalli fitoren e zgjedhjeve në Turqi, teksa po numërohen edhe votat e fundit. Osmani, përmes një postimi në Twitter, ka shkruar...

Osmani uron Erdogan për fitoren e zgjedhjeve presidenciale

para 4 muajve - Gazeta10

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka uruar presidentin e Turqisë, Rexhep Tajip Erdogan për fitorën e zgjedhjeve të sotme presidenciale. Osmani ka shkruar në Twitter se derisa Erdogan do të vazhdojë ta...

Osmani uron Erdoganin: Le të forcohet marrëdhënia mes Kosovës dhe Turqisë

para 4 muajve - Arbresh

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka uruar presidentin e rizgjedhur të Turqisë, Recep Tayyip Erdogan për fitoren në zgjedhjet e balotazhit. Përmes një postimi në rrjetin social Twitter, Osmani ka thënë...

Presidentja e Kosovës uron Erdoganin

para 4 muajve - Lajm

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka uruar Recep Tayyip Erdogan, që sipas rezultateve jozyrtare, është fitues i mandatit të radhës në krye të Turqisë. Osmani shkroi në Twitter të dielën se derisa Erdogani...

Presidentja Osmani e uron Erdoganin

para 4 muajve - Epoka e Re

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka uruar homologun e saj turk, Recep Taip Erdogan për fitoren në balotazhin e zgjedhjeve presidenciale të Turqisë që ia mundëson atij mbajtjen e pushtetit për edhe...

Presidentja Osmani e uron Erdoganin për fitoren, shkruan edhe turqisht

para 4 muajve - Gazeta Metro

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka uruar homologun e saj turk, Recep Taip Erdogan për fitoren në balotazhin e zgjedhjeve presidenciale të Turqisë që ia mundëson atij mbajtjen e pushtetit për edhe...

Vjosa Osmani ia uron fitoren Erdoganit: Mezi pres të punojmë së bashku

para 4 muajve - Insajderi.org

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ia ka uruar fitoren në zgjedhjet presidenciale presidentit turk, Rexhep Taip Erdogan. Osmani, me anë të një postimi në ‘Twitter’, deklaroi se mezi pret që të bashkëpunojnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK