Udhëheqësit botërorë kanë filluar të urojnë Erdoganin për fitoren

para 4 muajve - Alsat-M

Kjo është bërë e ditur nga vetë Recep Tayyip Erdogan. Udhëheqësit nga Azerbajxhani dhe Libia kanë qenë në telefon, ai u tha turmave që prisnin jashtë shtëpisë së tij. Ai u tha mbështetësve të kënaqur se...

Erdogan pret konfirmimin zyrtar, dy liderët botërorë i urojnë fitoren presi...

para 4 muajve - BalkanWeb

Fitorja e Erdoganit ende nuk është konfirmuar zyrtarisht, por kjo nuk ka penguar udhëheqësit e Katarit dhe Hungarisë që ta urojnë atë për fitoren. Emiri i Katarit, Sheik Tamim bin Hamad Al Thani, shkroi...

Fitoi zgjedhjet presidenciale në Turqi, kush janë 2 liderët që uruan të parët Erdogan

para 4 muajve - Panorama

Dy liderët e parë që uruan Erdogan për fitoren në zgjedhjet presidenciale janë Emiri i Katarit, Sheik Tamim bin Hamad Al Thani dhe Kryeministri hungarez Viktor Orbán. Përmes postimeve respective në Twitter,...

Në shqip dhe turqisht, Rama uron Erdogan për fitoren

para 4 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka uruar presidentin turk, Recep Tayyip Erdogan, për rizgjedhjen e tij në krye të vendit me fitoren e balotazhit kundrejt rivalit Kemal Kiliçdaroglu me 52% të votave....

Erdogan fiton zgjedhjet në Turqi, liderët botërorë i dërgojnë urimet e tyre

para 4 muajve - ABC News

Në Turqi kanë mbetur më pak 2% e votave për t’u numëruar. Recep Tayip Erdogan ka siguruar mandatin e tretë pasi kryeson me mbi 52% përballë rivalit të tij Kemal Kilicdaroglu me 47.88%. Liderat botëror...

Erdogan fiton zgjedhjet, liderët botërorë i dërgojnë urimet e tyre

para 4 muajve - Flaka

Recep Tayip Erdogan ka siguruar mandatin e tretë pasi kryeson me mbi 52% përballë rivalit të tij Kemal Kilicdaroglu me 47.88%. Liderat botëror tashmë i kanë dërguar urimet e tyre Erdoganit për fitoren...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK