Biden dhe McCarthy bëjnë thirrje për miratimin e planit për rritjen e tavanit të borxhit

para 4 muajve - Zëri i Amerikës

Presidenti amerikan Joe Biden dhe kryetari i Dhomës së Përfaqësuesve Kevin McCarthy po i bëjnë thirrje Kongresit të miratojë rritjen e kufirit të huamarrjes për qeverinë për të shmangur mospagimin e borxhit,...

SHBA, republikanët e Senatit kërcënojnë të votojnë kundër marrëveshjes së tavanit të borxhit

para 4 muajve - ABC News

Pas negociatave të vështira me Shtëpinë e Bardhë për një marrëveshje të përkohshme për tavanin e borxhit të SHBA-së, sfida e radhës për kryetarin e Dhomës së Përfaqësuesve Kevin McCarthy është ta shtyjë...

Arrihet dakordësia për borxhin në SHBA, Biden: Lajm i mirë për popullin amerikan

para 4 muajve - Syri

Presidenti i SHBA Joe Biden dhe kryetari i Dhomës së Përfaqësuesve Kevin McCarthy kanë arritur një marrëveshje paraprake për të rritur tavanin e borxhit prej 3.4 trilion dollarësh të qeverisë federale,...

Borxhi, Biden arrin marrëveshje me republikanët

para 4 muajve - Klan

Borxhi, Biden arrin marrëveshje me republikanët Rritet kufiri i borxhit në 2 vjet Pas një ngërçi disa muajsh dhe shqetësimeve në rritje se ekonomia më e madhe në botë nuk mund të paguajë borxhet e saj,...

SHBA, republikanët e Senatit kërcënojnë të votojnë kundër marrëveshjes së tavanit të borxhit

para 4 muajve - Arbresh

Pas negociatave të vështira me Shtëpinë e Bardhë për një marrëveshje të përkohshme për tavanin e borxhit të SHBA-së, sfida e radhës për kryetarin e Dhomës së Përfaqësuesve Kevin McCarthy është ta shtyjë...

Shtëpia e Bardhë shpëton nga falimenti, Biden arrin marrëveshje me Republikanët

para 4 muajve - Vizion Plus

Pas disa  javësh negociata Shtëpia e Bardhë dhe republikanët kanë rënë dakord në parim që të rrisin tavanin e borxhit, duke shmangur kështu falimentimin. Marrëveshja tani duhet të miratohet nga Kongresi...

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët arrijnë marrëveshje për tavanin e borxhit

para 4 muajve - Alsat-M

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët janë pajtuar në parim që të rrisin tavanin e borxhit të Shteteve të Bashkuara, duke shmangur kështu falimentimin pas javësh negociata. Marrëveshja tani duhet të miratohet...

Presidenti Biden dhe Kevin McCarthy arrijnë marrëveshjen paraprake për tavanin e borxhit

para 4 muajve - Dukagjini

Pas një ngërçi disa muajsh dhe shqetësimeve në rritje se ekonomia më e madhe në botë nuk mund të paguajë borxhet e saj, presidenti amerikan Joe Biden dhe kryetari i Dhomës së Përfaqësuesve, republikani...

SHBA shmang falimentin, Biden arrin marrëveshje me McCarthy për tavanin e borxhit

para 4 muajve - Zhurnal

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët janë pajtuar në parim që të rrisin tavanin e borxhit të Shteteve të Bashkuara, duke shmangur kështu falimentimin pas javësh negociata. Marrëveshja tani duhet të miratohet...

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët arrijnë marrëveshje për tavanin e borxhit

para 4 muajve - Top Channel

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët kanë arritur një marrëveshje në parim, për të rritur tavanin e borxhit për dy vite dhe për të kufizuar shpenzimet, konfirmoi të shtunën kryetari i Dhomës së Përfaqësuesve...

Demokratët dhe republikanët ranë dakord për një marrëveshje për tavanin e borxhit

para 4 muajve - Koha.net

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, dhe kundërshtarët e tij republikanë kanë rënë dakord në parim për të rritur tavanin e borxhit të SHBA-së, në mënyrë që të shmangin falimentimin,...

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët arrijnë marrëveshje për tavanin e borxhit

para 4 muajve - Portalb

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët janë pajtuar në parim që të rrisin tavanin e borxhit të Shteteve të Bashkuara, duke shmangur kështu falimentimin pas javësh negociata. Marrëveshja tani duhet të miratohet...

Shtëpia e Bardhë dhe Republikanët arrijnë marrëveshje në parim, për rritjen e tavanit të borxhit

para 4 muajve - Top Channel

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët kanë arritur një marrëveshje në parim, për të rritur tavanin e borxhit për dy vite dhe për të kufizuar shpenzimet, konfirmoi të shtunën kryetari i Dhomës së Përfaqësuesve...

Shmanget falimentimi/ Shtëpia e Bardhë dhe republikanët arrijnë marrëveshje...

para 4 muajve - BalkanWeb

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët janë pajtuar në parim që të rrisin tavanin e borxhit të Shteteve të Bashkuara, duke shmangur kështu falimentimin pas javësh negociata. Marrëveshja tani duhet të miratohet...

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët arrijnë marrëveshje për tavanin e borxhit

para 4 muajve - Kallxo

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët janë pajtuar në parim që të rrisin tavanin e borxhit të Shteteve të Bashkuara, duke shmangur kështu falimentimin pas javësh negociata. Marrëveshja tani duhet të miratohet...

Shtëpia e Bardhë shpëton nga falimenti, Biden arrin marrëveshje me Republikanët

para 4 muajve - TvNews

Pas disa javësh negociata Shtëpia e Bardhë dhe republikanët kanë rënë dakord në parim që të rrisin tavanin e borxhit, duke shmangur kështu falimentimin. Marrëveshja tani duhet të miratohet nga Kongresi...

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët arrijnë marrëveshje për tavanin e borxhit

para 4 muajve - Albeu

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët janë pajtuar në parim që të rrisin tavanin e borxhit të Shteteve të Bashkuara, duke shmangur kështu falimentimin pas javësh negociata. Marrëveshja tani duhet të miratohet...

Zgjidhet ngërçi/ Presidenti Biden dhe republikani Kevin McCarthy arrijnë marrëveshjen paraprake për tavanin e borxhit

para 4 muajve - Panorama

Pas një ngërçi disa muajsh dhe shqetësimeve në rritje se ekonomia më e madhe në botë nuk mund të paguajë borxhet e saj, presidenti amerikan Joe Biden dhe kryetari i Dhomës së Përfaqësuesve, republikani...

VOA/ Presidenti Biden dhe Kevin McCarthy arrijnë marrëveshjen për tavanin e borxhit

para 4 muajve - Syri

Pas një ngërçi disa muajsh dhe shqetësimeve në rritje se ekonomia më e madhe në botë nuk mund të paguajë borxhet e saj, presidenti amerikan Joe Biden dhe kryetari i Dhomës së Përfaqësuesve, republikani...

Presidenti Biden dhe Kevin McCarthy arrijnë marrëveshjen paraprake për tavanin e borxhit

para 4 muajve - Zëri i Amerikës

Pas një ngërçi disa muajsh dhe shqetësimeve në rritje se ekonomia më e madhe në botë nuk mund të paguajë borxhet e saj, presidenti amerikan Joe Biden dhe kryetari i Dhomës së Përfaqësuesve, republikani...

Demokratët dhe republikanët pajtohen në parim për rritjen e tavanit të borxhit, për të shmangur falimentimin në SHBA

para 4 muajve - TV21

Demokratët dhe republikanët kanë rënë dakord në parim për të rritur tavanin e borxhit të SHBA dhe për të shmangur një falimentim pas javësh negociatash mes presidentit Joe Biden dhe kryetarit të Dhomës...

Tavani i borxhit të ShBA-së, demokratët dhe republikanët bien dakord për marrëveshjen në parim

para 4 muajve - Klan Kosova

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët kanë rënë dakord në parim për të rritur tavanin e borxhit të ShBA-së dhe për të shmangur një falimentim pas disave javëve të negociatave të hidhura. Marrëveshja duhet...

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët arrijnë marrëveshje për tavanin e borxhit

para 4 muajve - RTK

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët janë pajtuar në parim që të rrisin tavanin e borxhit të Shteteve të Bashkuara, duke shmangur kështu falimentimin pas javësh negociata. Marrëveshja tani duhet të miratohet...

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët arrijnë marrëveshje për tavanin e borxhit

para 4 muajve - Zeri

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët janë pajtuar në parim që të rrisin tavanin e borxhit të Shteteve të Bashkuara, duke shmangur kështu falimentimin pas javësh negociata. Marrëveshja tani duhet të miratohet...

Presidenti Biden dhe Kevin McCarthy arrijnë marrëveshjen paraprake për vlerën e borxhit

para 4 muajve - Bota Press

Pas një ngërçi disa muajsh dhe shqetësimeve në rritje se ekonomia më e madhe në botë nuk mund të paguajë borxhet e saj, presidenti amerikan Joe Biden dhe kryetari i Dhomës së Përfaqësuesve, republikani...

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët arrijnë marrëveshje për tavanin e borxhit

para 4 muajve - Vizion Plus

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët janë pajtuar në parim që të rrisin tavanin e borxhit të Shteteve të Bashkuara, duke shmangur kështu falimentimin pas javësh negociata. Marrëveshja tani duhet të miratohet...

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët arrijnë marrëveshje për tavanin e borxhit

para 4 muajve - GazetaBlic

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët janë pajtuar në parim që të rrisin tavanin e borxhit të Shteteve të Bashkuara, duke shmangur kështu falimentimin pas javësh negociata. Marrëveshja tani duhet të miratohet...

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët arrijnë marrëveshje për tavanin e borxhit

para 4 muajve - Evropa e Lirë

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët janë pajtuar në parim që të rrisin tavanin e borxhit të Shteteve të Bashkuara, duke shmangur kështu falimentimin pas javësh negociata. Marrëveshja tani duhet të miratohet...

SHBA/ Arrihet marrëveshja paraprake për tavanin e borxhit

para 4 muajve - Klan

SHBA/ Arrihet marrëveshja paraprake për tavanin e borxhit Marrëveshja rrit kufirin e borxhit për 2 vjet duke kufizuar disa shpenzime, pasiguria mbetet nëse do të kalojë Kongresin Presidenti i SHBA Joe...

McCarthy: Negociatorët janë ‘më afër një marrëveshjeje’ për krizën e borxhit, por ende nuk ka marrëveshje

para 4 muajve - Dukagjini

Kryetari i Dhomës së Përfaqësuesve, Kevin McCarthy tha të shtunën se negociatorët republikanë ishin “më afër një marrëveshjeje” që do të zgjidhte krizën e borxhit, por se ende nuk kishin arritur një marrëveshje...

SHBA/ Arrihet marrëveshja paraprake për tavanin e borxhit

para 4 muajve - Klan Macedonia

Marrëveshja rrit kufirin e borxhit për 2 vjet duke kufizuar disa shpenzime, pasiguria mbetet nëse do të kalojë Kongresin Presidenti i SHBA Joe Biden dhe kyetari i Dhomës së Përfaqësuesve, Kevin McCarthy...

Rritja e tavanit të borxhit të SHBA, demokratët dhe republikanët bien dakord në parim

para 4 muajve - RTSH

Demokratët dhe republikanët kanë rënë dakord në parim për të rritur tavanin e borxhit të SHBA dhe për të shmangur një falimentim pas javësh negociatash mes presidentit Joe Biden dhe kryetarit të Dhomës...

Shmanget falimentimi/ Shtëpia e Bardhë dhe republikanët arrijnë marrëveshje për tavanin e borxhit

para 4 muajve - Flaka

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët janë pajtuar në parim që të rrisin tavanin e borxhit të Shteteve të Bashkuara, duke shmangur kështu falimentimin pas javësh negociata. Marrëveshja tani duhet të miratohet...

Biden arrin marrëveshje me republikanët për borxhin, SHBA shmang falimentimin

para 4 muajve - ABC News

Kryetari republikan i Dhomës së Përfaqësuesve, Kevin McCarthy njoftoi se ka arritur një marrëveshje në parim me presidentin Joe Biden për të rritur kufirin e huamarrjes së qeverisë federale amerikane,...

Arrihet në ‘parim’ marrëveshja për të rritur tavanin e borxhit të SHBA-së

para 4 muajve - Bota Sot

Presidenti amerikan Joe Biden dhe kryetari republikan i Dhomës së Përfaqësuesve, Kevin McCarthy kanë arritur në parim një marrëveshje për të rritur tavanin e borxhit prej 31.4 trilionë dollarësh, disa...

VOA: Negociatorët republikanë janë ‘më afër një marrëveshjeje’ për krizën e borxhit, por ende s’ka dakordësi me Biden

para 4 muajve - Ora news

Kryetari i Dhomës së Përfaqësuesve Kevin McCarthy tha të shtunën se negociatorët republikanë ishin “më afër një marrëveshjeje” që do të zgjidhte krizën e borxhit, por se ende nuk kishin arritur një marrëveshje...

Shpëton ekonomia amerikane dhe ajo globale, arrihet marrëveshja për tavanin e borxhit

para 4 muajve - Gazeta10

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët janë pajtuar në parim që të rrisin tavanin e borxhit të Shteteve të Bashkuara, duke shmangur kështu falimentimin pas javësh negociata. Marrëveshja tani duhet të miratohet...

McCarthy, negociatorët janë ‘më afër një marrëveshjeje’ për krizën e borxhit, por ende nuk ka marrëveshje

para 4 muajve - Java News

Kryetari i Dhomës së Përfaqësuesve Kevin McCarthy tha të shtunën se negociatorët republikanë ishin “më afër një marrëveshjeje” që do të zgjidhte krizën e borxhit, por se ende nuk kishin arritur një marrëveshje...

Biden dhe McCarthy arrijnë marrëveshjen për tavanin e borxhit

para 4 muajve - Shqip

Pas një ngërçi disa muajsh dhe shqetësimeve në rritje se ekonomia më e madhe në botë nuk mund të paguajë borxhet e saj, presidenti amerikan Joe Biden dhe kryetari i Dhomës së Përfaqësuesve, republikani...

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët arrijnë marrëveshje për tavanin e borxhit

para 4 muajve - TvNews

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët janë pajtuar në parim që të rrisin tavanin e borxhit të Shteteve të Bashkuara, duke shmangur kështu falimentimin pas javësh negociata. Marrëveshja tani duhet të miratohet...

Biden dhe McCarthy arrijnë marrëveshjen paraprake për rritjen e tavanit të borxhit

para 4 muajve - Euronews

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët kanë rënë dakord në parim për të rritur tavanin e borxhit të SHBA dhe për të shmangur një falimentim pas javësh negociatash të hidhura. Marrëveshja ende duhet të miratohet...

Kufiri i borxhit të SHBA: Biden i kënaqur me ‘kompromisin’

para 4 muajve - FaxWeb

Presidenti amerikan Joe Biden shprehu kënaqësinë e tij të shtunën mbrëma (në orët e para të ditës së sotme me orën greke) për arritjen e një “kompromisi” me republikanët që do të lejojë rritjen e kufirit...

ShBA-ja shmang falimentimin, Bideni arrin marrëveshje me republikanët

para 4 muajve - Epoka e Re

Kryetari republikan i Dhomës së Përfaqësuesve, Kevin McCarthy njoftoi se ka arritur një marrëveshje në parim me presidentin Joe Biden për të rritur kufirin e huamarrjes së qeverisë federale amerikane,...

McCarthy, negociatorët janë ‘më afër një marrëveshjeje’ për krizën e borxhit, por ende nuk ka marrëveshje

para 4 muajve - Klan

McCarthy, negociatorët janë ‘më afër një marrëveshjeje’ për krizën e borxhit, por ende nuk ka marrëveshje Kryetari i Dhomës së Përfaqësuesve Kevin McCarthy tha të shtunën se negociatorët republikanë ishin...

McCarthy: Negociatorët janë më afër një marrëveshjeje për krizën e borxhit

para 4 muajve - ABC News

Kryetari i Dhomës së Përfaqësuesve Kevin McCarthy tha të shtunën se negociatorët republikanë ishin “më afër një marrëveshjeje” që do të zgjidhte krizën e borxhit, por se ende nuk kishin arritur një marrëveshje...

VOA: Negociatorët republikanë janë ‘më afër një marrëveshjeje’ ...

para 4 muajve - BalkanWeb

Kryetari i Dhomës së Përfaqësuesve Kevin McCarthy tha të shtunën se negociatorët republikanë ishin “më afër një marrëveshjeje” që do të zgjidhte krizën e borxhit, por se ende nuk kishin arritur një marrëveshje...

McCarthy, negociatorët janë ‘më afër një marrëveshjeje’ për krizën e borxhit, por ende nuk ka marrëveshje

para 4 muajve - Panorama

Kryetari i Dhomës së Përfaqësuesve Kevin McCarthy tha të shtunën se negociatorët republikanë ishin “më afër një marrëveshjeje” që do të zgjidhte krizën e borxhit, por se ende nuk kishin arritur një marrëveshje...

McCarthy, negociatorët janë “më afër një marrëveshjeje” për krizën e borxhit, por ende nuk ka marrëveshje

para 4 muajve - Bota Sot

Kryetari i Dhomës së Përfaqësuesve Kevin McCarthy tha të shtunën se negociatorët republikanë ishin “më afër një marrëveshjeje” që do të zgjidhte krizën e borxhit, por se ende nuk kishin arritur një marrëveshje...

McCarthy, negociatorët janë 'më afër një marrëveshjeje' për krizën e borxhit, por ende nuk ka marrëveshje

para 4 muajve - Zëri i Amerikës

Kryetari i Dhomës së Përfaqësuesve Kevin McCarthy tha të shtunën se negociatorët republikanë ishin “më afër një marrëveshjeje” që do të zgjidhte krizën e borxhit, por se ende nuk kishin arritur një marrëveshje...

SHBA, palët optimiste për arritjen e marrëveshjes për tavanin e borxhit

para 4 muajve - Alsat-M

Negociatat për çështjen e tavanit të borxhit po vazhdojnë për të parandaluar një mospagim të borxheve nga qeveria federale, një gjë që do të kishte pasoja katastrofike. Afati për këtë çështje është shtyrë...

SHBA, palët optimiste për arritjen e marrëveshjes për tavanin e borxhit

para 4 muajve - Panorama

Negociatat për çështjen e tavanit të borxhit po vazhdojnë për të parandaluar një mospagim të borxheve nga qeveria federale, një gjë që do të kishte pasoja katastrofike. Afati për këtë çështje është shtyrë...

SHBA, palët optimiste për arritjen e marrëveshjes për tavanin e borxhit

para 4 muajve - ABC News

Negociatat për çështjen e tavanit të borxhit po vazhdojnë për të parandaluar një mospagim të borxheve nga qeveria federale, një gjë që do të kishte pasoja katastrofike. Afati për këtë çështje është shtyrë...

McCarthy: Negociatorët janë afër për krizën e borxhit, por ende nuk ka marrëveshje

para 4 muajve - Arbresh

Kryetari i Dhomës së Përfaqësuesve Kevin McCarthy tha të shtunën se negociatorët republikanë ishin “më afër një marrëveshjeje” që do të zgjidhte krizën e borxhit, por se ende nuk kishin arritur një marrëveshje...

SHBA, palët optimiste për arritjen e marrëveshjes për tavanin e borxhit

para 4 muajve - Zëri i Amerikës

Negociatat për çështjen e tavanit të borxhit po vazhdojnë për të parandaluar një mospagim të borxheve nga qeveria federale, një gjë që do të kishte pasoja katastrofike. Afati për këtë çështje është shtyrë...

SHBA, palët optimiste për arritjen e marrëveshjes për tavanin e borxhit

para 4 muajve - Lajm

Negociatat për çështjen e tavanit të borxhit po vazhdojnë për të parandaluar një mospagim të borxheve nga qeveria federale, një gjë që do të kishte pasoja katastrofike. Afati për këtë çështje është shtyrë...

SHBA, palët optimiste për arritjen e marrëveshjes për tavanin e borxhit

para 4 muajve - Arbresh

Negociatat për çështjen e tavanit të borxhit po vazhdojnë për të parandaluar një mospagim të borxheve nga qeveria federale, një gjë që do të kishte pasoja katastrofike. Afati për këtë çështje është shtyrë...

Paralajmëron Yellen: Kongresi duhet të adresojë tavanin e borxhit deri më 5 qershor

para 4 muajve - Klan Kosova

Sekretarja e Thesarit të SHBA-së, Janet Yellen, është shprehur se kongresi duhet të adresojë tavanin e borxhit deri më 5 qershor. Ajo ka thënë se nëse kjo nuk ndodh, atëherë Departamenti i Thesarit i ShBA-së...

Sekretarja e Thesarit: Afati i fundit për rritjen e tavanit të borxhit, 5 qershori

para 4 muajve - Gazeta Express

Sekretarja amerikane e Thesarit Janet Yellen tha të premten se qeveria nuk do të jetë më në gjendje të paguajë faturat e saj, duke filluar nga 5 qershori, dhe jo më 1 qershori, sikurse ishte thënë më parë....

Yellen: Afati i fundit për rritjen e tavanit të borxhit, 5 qershori

para 4 muajve - Bota Sot

Sekretarja amerikane e Thesarit Janet Yellen tha të premten se qeveria nuk do të jetë më në gjendje të paguajë faturat e saj, duke filluar nga 5 qershori, dhe jo më 1 qershori, sikurse ishte thënë më parë....

Paralajmëron Yellen: Kongresi duhet të adresojë tavanin e borxhit deri më 5 qershor

para 4 muajve - Infokusi

Sekretarja e Thesarit të SHBA-së, Janet Yellen, është shprehur se kongresi duhet të adresojë tavanin e borxhit deri më 5 qershor. Ajo ka thënë se nëse kjo nuk ndodh, atëherë Departamenti i Thesarit i ShBA-së...

Sekretarja e Thesarit: Afati i fundit për rritjen e tavanit të borxhit, 5 qershori

para 4 muajve - Gazeta Metro

Sekretarja amerikane e Thesarit Janet Yellen tha të premten se qeveria nuk do të jetë më në gjendje të paguajë faturat e saj, duke filluar nga 5 qershori, dhe jo më 1 qershori, sikurse ishte thënë më parë....

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët – më afër marrëveshjes për tavanin e borxhit

para 4 muajve - Gazeta Tema

Zyrtarët e lartë të Shtëpisë së Bardhë dhe ligjvënësit republikanë ishin afër një marrëveshjeje të enjten në mbrëmje për të rritur tavanin e borxhit për dy vjet, duke kufizuar gjithashtu shpenzimet federale...

Shtëpia e Bardhë dhe republikanët – më afër marrëveshjes për tavanin e borxhit

para 4 muajve - Lexo

Zyrtarët e lartë të Shtëpisë së Bardhë dhe ligjvënësit republikanë ishin afër një marrëveshjeje të enjten në mbrëmje për të rritur tavanin e borxhit për dy vjet, duke kufizuar gjithashtu shpenzimet federale...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK