VIDEO/ “Ju jeni zoti Rama?” Kryeministri batuta me turistët e huaj në Gjirokastër: S’jam atraksion turistik

para 4 muajve - ABC News

Në kuadër të turit të falenderimeve për fitoren historike të “14 Maj”, kryeministri Edi Rama është ndalur ditën e sotme në qytetin e Gjirokastër. Kryeministri ishte duke inspektuar punimet në sheshin e...

SYRI TV/ Rama vijon me turin e falenderimeve: Patronazhistët dhe aktivistët mundësuan fitoren

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Kryeministri Edi Rama, në vijim të turit të falenderimeve, u ndal në Gjirokastër nga ku theksoi se fitorja e kandidatëve socialistë në 14 maj u arrit falë patronazhistëve dhe aktivistëve. Gjatë fjalës...

Rama në Gjirokastër: Mos i zhgënjeni njerëzit

para 4 muajve - Klan

Rama në Gjirokastër: Mos i zhgënjeni njerëzit “Në 14 Maj na votuan për të ecur përpara” Votbesimin që banorët e qarkut të Gjirokastrës i dhanë kryebashkiakëve dhe këshilltarëve e rinj në 14 maj, Edi Rama...

‘Jeni ju zoti Rama?’ Kryeministri batuta me turistët në Gjirokastër: S’jam atraksion turistik

para 4 muajve - Lexo

Kryeministri Edi Rama ndodhet ditën e sotme në Gjirokastër për turin e falenderimeve pas zgjedhjeve të 14 majit. Teksa ka inspektuar dhe punimet e parkimi nëntokësor në sheshin e Çerçizit, Rama është ‘përballur’...

SYRI TV/ Rama vijon me turin e falenderimeve: Patronazhistët dhe aktivistët mundësuan fitoren

para 4 muajve - Syri

Kryeministri Edi Rama, në vijim të turit të falenderimeve, u ndal në Gjirokastër nga ku theksoi se fitorja e kandidatëve socialistë në 14 maj u arrit falë patronazhistëve dhe aktivistëve. Gjatë fjalës...

VIDEO/ “Jeni ju zoti Rama?” Kryeministri batuta me turistët në Gjirokastër: S’jam atraksion turistik

para 4 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama ndodhet ditën e sotme në Gjirokastër për turin e falenderimeve pas zgjedhjeve të 14 majit. Teksa ka inspektuar dhe punimet e parkimi nëntokësor në sheshin e Çerçizit, Rama është 'përballur'...

Turistja ndalon Ramën në Gjirokastër, kryeministri: Nuk jam atraksion turistik

para 4 muajve - Albeu

Kryeministri Edi Rama vizitoi sot Gjirokastrën në kuadër të turit falenderues për fitoren e Partisë Socialiste në zgjedhjet lokale të 14 majit. I shoqëruar nga ministrja, Mirela Kumbaro, Rama ka parë nga...

Fitorja e 14 majit, Rama vijon turin e falënderimeve në Gjirokastër

para 4 muajve - Ora news

Kryeministri, njëherësh kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama vijoi sot turin e falënderimeve për rezultatin e zgjedhjeve vendore në një takim me banorët e Gjirokastrës. Dhe siç është zhvilluar gjatë...

VIDEO / “Ju jeni kryeministri?” Rama ndalohet nga turistët në Gjirokastër: S’jam atraksion turistik

para 4 muajve - Java News

Kryeministri Edi Rama ndodhet ditën e sotme në Gjirokastër për turin e falenderimeve pas zgjedhjeve të 14 majit. Teksa ka inspektuar dhe punimet e parkimi nëntokësor në sheshin e Çerçizit, Rama është ‘përballur’...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK