CEO i brandit prestigjoz “Melia”, Escarrer: Shqipëria, një premtim i realizuar

para 4 muajve - Bota Sot

Prej pranverës së këtij viti turizmit shqiptar i është shtuar një oaz i vërtetë luksoz, “Melia Durrës” një hotel me 5 yje i vendosur në bregdetin e lakmuar të Gjirit të Lalzit, pjesë e San Pietro Resort”,...

CEO i “Concord Investment”, Dulaku: “Melia” një sukses, gati tre mega-projekte në turizëm

para 4 muajve - Vizion Plus

“Melia Durrës” në “San Pietro Resort”, pranë Gjirit të Lalzit është investimi i radhës prestigjoz i “Concord Investment” në sektorin e turizmit në Shqiperi. Bëhet fjalë në fakt për një bashkëpunim të rëndësishëm...

CEO i brandit prestigjoz “Melia”, Escarrer: Shqiperia, nje premtim i realizuar

para 4 muajve - Vizion Plus

Prej pranverës së këtij viti turizmit shqiptar i është shtuar një oaz i vërtetë luksoz, “Melia Durrës” një hotel me 5 yje i vendosur në bregdetin e lakmuar të Gjirit të Lalzit, pjesë  e San Pietro Resort”,...

CEO i “Concord Investment”, Dulaku: “Melia” një sukses, gati tre mega-projekte në turizëm

para 4 muajve - Debat

“Melia Durrës” në “San Pietro Resort”, pranë Gjirit të Lalzit është investimi i radhës prestigjoz i “Concord Investment” në sektorin e turizmit në Shqiperi. Bëhet fjalë në fakt për një bashkëpunim të rëndësishëm...

Inaugurohet hoteli “Meliá Durrës”

para 4 muajve - Klan

Inaugurohet hoteli “Meliá Durrës” Nis një epokë e re për turizmin shqiptar Hoteli më i madh në vend dhe rajon, ‘Meliá Durrës’ hapi zyrtarisht dyert më 26 Maj në ‘San Pietro Resort’, në Gjirin e Lalzit....

“Melia”, oazi me 5 yje në Gjirin e Lalzit/ Hoteli më i madh në Shqipëri mirëpret turistë nga e gjithë bota

para 4 muajve - Vizion Plus

Një etapë e re nis në sektorin e turizmit. Hoteli më i madh në vend ka hapur dyert për të sjellë një standard të ri në tregun turistik. Po flasim për brandin prestigjioz spanjoll, hotel “Melia” në “San...

Mirë se vini në “Melia”, oazën përrallore me 5 yje në Gjirin e Lalzit ku do të kaloni pushimet e ëndrrave

para 4 muajve - FaxWeb

Data 26 maj mblodhi bashkë investitorë shqiptarë e të huaj, politikanë dhe personazhë të njohur në hapjen e madhe të hotelit luksoz me pesë yje, Melia Durrës në resortin “San Pietro”. Melia Hotel bashkë...

Kumbaro falenderon familjen Dulaku/ “Melia nuk është thjesht një hotel, por një standard i ri

para 4 muajve - Debat

Subscribe Ministrja e Turizmit Mirela Kumbaro ka qenë pjesë e inaugurimit të Melia Hotel në Gjirin e Lalzit, ku ka falenderuar familjen Dulaku për zhvillimin e brendit ndërkombëtar në vendin tonë. Në fjalën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK