Gara ndërkombëtare “Tiranathlon” njeh fituesit

para 4 muajve - RTSH

Është zhvilluar gjatë ditës së sotme në Parkun Helen pranë Liqenit të Farkës, për të tretin vit radhazi, gara ndërkombëtare “Tiranathlon”, që erdhi për shikuesit në ekranin e RTSH. Ky event sportiv, që...

Edicioni i tretë i “Tiranathlon”, mbi 200 pjesëmarrës në tre disiplinat: Not, çiklizëm dhe vrap

para 4 muajve - Ora news

Për të tretin vit radhazi në kryeqytet është mbajtur eventi sportiv “Tiranathlon”, që zhvillohet në tre disiplina të ndryshme: not, çiklizëm dhe vrap. Aktiviteti përkoi edhe me vitin kur Tirana mban titullin...

FOTO/ Të huajt që ngritën sot trofeun në garën ndërkombëtare të Tiranës

para 4 muajve - Gazeta Tema

Përfundon edicioni i tretë i garës ndërkombëtare “Tiranathlon”, ku morën pjesë mbi 200 garues nga 18 vende të ndryshme të botës. Ky event i madh sportiv, u organizua në Parkun e Liqenit të Farkës. Aktiviteti...

Gara Ndërkombëtare ‘Tiranathlon’ në liqenin e Farkës, shpallen emrat e fituesve mes 200 garuesve nga 18 vende të ndryshme të botës

para 4 muajve - Panorama

Përfundon edicioni i tretë i garës ndërkombëtare “Tiranathlon”, ku morën pjesë mbi 200 garues nga 18 vende të ndryshme të botës. Ky event i madh sportiv, u organizua në Parkun e Liqenit të Farkës. Aktiviteti...

Njihuni me fituesit e garës ndërkombëtare “Tiranathlon”

para 4 muajve - ABC News

Përfundon edicioni i tretë i garës ndërkombëtare “Tiranathlon”, ku morën pjesë mbi 200 garues nga 18 vende të ndryshme të botës. Ky event i madh sportiv, u organizua në Parkun e Liqenit të Farkës. Aktiviteti...

Edicioni i tretë i “Tiranathlon”, garues nga 18 vende të botës i bashkohen aktivitetit sportiv

para 4 muajve - Opinion.mk

Subscribe ‘Tiranathlon’ u zhvillua sot në kryeqytet për të tretin vit radhazi. Ky event sportiv, që përkon edhe me titullin Tirana Qyteti Europian i Sportit, bashkon tre disiplinat më të njohura dhe të...

Edicioni i tretë i “Tiranathlon”, garues nga 18 vende të botës i bashkohen aktivitetit sportiv

para 4 muajve - Revista

Subscribe Përfundon edicioni i tretë i garës ndërkombëtare “Tiranathlon”, ku morën pjesë mbi 200 garues nga 18 vende të ndryshme të botës. Ky event i madh sportiv, u organizua në Parkun e Liqenit të Farkës....

Edicioni i tretë i “Tiranathlon”, garues nga 18 vende të botës i bashkohen aktivitetit sportiv

para 4 muajve - Vizion Plus

‘Tiranathlon’ u zhvillua sot në kryeqytet për të tretin vit radhazi. Ky event sportiv, që përkon edhe me titullin Tirana Qyteti Europian i Sportit, bashkon tre disiplinat më të njohura dhe të praktikuara...

Gara e Tiranathlon! Not, çiklizëm dhe vrap sot në kryeqytet

para 4 muajve - Top Channel

Për të tretin vit radhazi këtë të diel u zhvillua Tiranathlon, një garë me tre disiplina: not, ciklizëm dhe vrap, e cila filloi dhe përfundoi tek liqeni i Farkës. Këtë vit morën pjesë 300 garues nga 18...

Njihuni me fituesit e garës ndërkombëtare “Tiranathlon”

para 4 muajve - Lexo

Përfundon edicioni i tretë i garës ndërkombëtare “Tiranathlon”, ku morën pjesë mbi 200 garues nga 18 vende të ndryshme të botës. Ky event i madh sportiv, u organizua në Parkun e Liqenit të Farkës. Aktiviteti...

Mbi 200 garues nga 18 vende të ndryshme të botës, njihuni me fituesit e ‘Tiranathlon’

para 4 muajve - NOA

TIRANË- Për të tretin vit radhazi në kryeqytet është rikthyer "Tiranathlon". Eventi i madh sportiv bashkonte tre disiplinat më të njohura dhe të praktikuara në një garë të vetme: not, çiklizëm dhe vrap....

Përfundon edicioni i tretë i garës ndërkombëtare “Tiranathlon”, ja ku...

para 4 muajve - BalkanWeb

Përfundon edicioni i tretë i garës ndërkombëtare “Tiranathlon”, ku morën pjesë mbi 200 garues nga 18 vende të ndryshme të botës. Ky event i madh sportiv, u organizua në Parkun e Liqenit të Farkës. Aktiviteti...

Njihuni me fituesit e garës ndërkombëtare “Tiranathlon”

para 4 muajve - Klan

Njihuni me fituesit e garës ndërkombëtare “Tiranathlon” Përfundon edicioni i tretë i garës ndërkombëtare “Tiranathlon”, ku morën pjesë mbi 200 garues nga 18 vende të ndryshme të botës. Ky event sportiv,...

Shpallen fituesit e “Tiranathlon”, emrat e triumfuesve në tre disiplinat

para 4 muajve - Top Channel

Janë shpallur fituesit e garës “Tiranathlon”, eventit sportiv ky që bashkon tre disiplina në një garë të vetme, not, çiklizëm dhe vrap. Bëhet me dije se fitues janë shpallur emrat e renditur më poshtë,...

Njihuni me fituesit e garës ndërkombëtare “Tiranathlon”

para 4 muajve - ABC News

Përfundon edicioni i tretë i garës ndërkombëtare “Tiranathlon”, ku morën pjesë mbi 200 garues nga 18 vende të ndryshme të botës. Ky event i madh sportiv, u organizua në Parkun e Liqenit të Farkës. Aktiviteti...

Njihuni me fituesit e garës ndërkombëtare “Tiranathlon”

para 4 muajve - Java News

Përfundon edicioni i tretë i garës ndërkombëtare “Tiranathlon”, ku morën pjesë mbi 200 garues nga 18 vende të ndryshme të botës. Ky event i madh sportiv, u organizua në Parkun e Liqenit të Farkës. Aktiviteti...

Njihuni me fituesit e garës ndërkombëtare “Tiranathlon”

para 4 muajve - FaxWeb

Përfundon edicioni i tretë i garës ndërkombëtare “Tiranathlon”, ku morën pjesë mbi 200 garues nga 18 vende të ndryshme të botës. Ky event i madh sportiv, u organizua në Parkun e Liqenit të Farkës. Aktiviteti...

Edicioni i tretë i “Tiranathlon”, garues nga 18 vende të botës i bashkohen aktivitetit sportiv

para 4 muajve - TvNews

Subscribe ‘Tiranathlon’ u zhvillua sot në kryeqytet për të tretin vit radhazi. Ky event sportiv, që përkon edhe me titullin Tirana Qyteti Europian i Sportit, bashkon tre disiplinat më të njohura dhe të...

Sot mbahet gara ndërkombëtare “Tiranathlon”

para 4 muajve - Bota Sot

Gara ndërkombëtare “Tiranatlon” do të zhvillohet sot (28 maj) në Tiranë. Ky është eventi i treti i këtij lloji që do të zhvillohet në Tiranë si pjesë e Tirana Qyteti Europian i Sportit, duke bërë bashkë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK