Erdogan fiton zgjedhjet presidenciale në Turqi

para 4 muajve - Koha.mk

Ashtu siç ishte parashikuar, presidenti i Turqisë Recep Tayyip Erdogan ka fituar këtë të diel të 28 majit zgjedhjet presidenciale të vendit. Kjo pas një balotazhi me kundërshtarin e tij kryesor, kreun...

Erdogan iu shpërndau para dhe lodra fëmijëve në shkollën ku votoi në Stamboll (VIDEO)

para 4 muajve - TV21

Zgjedhjet presidenciale në Turqi po përcillen me vëmendje nga pothuajse çdo media botërore. Atje në garë janë presidenti aktual Recep Tayyip Erdogan dhe Kemal Kiliçdaroglu të cilët shkuan në raundin e...

LAJM I FUNDIT/ Erdogan fiton zgjedhjet presidenciale në Turqi

para 4 muajve - Tetova Sot

Ashtu siç ishte parashikuar, presidenti i Turqisë Recep Tayyip Erdogan ka fituar këtë të diel të 28 majit zgjedhjet presidenciale të vendit. Kjo pas një balotazhi me kundërshtarin e tij kryesor, kreun...

Erdogan iu dha fëmijëve para dhe lodra në shkollën ku votoi në Stamboll

para 4 muajve - RTV 21

(Lajm i përditësuar) Zgjedhjet presidenciale në Turqi po përcillen me vëmendje nga pothuajse çdo media botërore. Atje në garë janë presidenti aktual Recep Tayyip Erdogan dhe Kemal Kiliçdaroglu të cilët...

VIDEO: Erdogan shpërndan para për fëmijët në shkollën ku votoi

para 4 muajve - Gazeta Tema

Qytetarët turq votuan ditën e sotme për të zgjedhur presidentin e tyre për 5 vitet e ardhshme. Qendrat e votimit do të mbyllen në orën 17:00. Presidenti i Turqisë, Recep Tayip Erdogan ka përsëritur sot...

VIDEO/Erdogan u jep fëmijëve para dhe lodra në shkollën ku votoi në Stamboll

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Zgjedhjet presidenciale në Turqi po përcillen me vëmendje nga pothuajse çdo media botërore. Atje në garë janë presidenti aktual Recep Tayyip Erdogan dhe Kemal Kiliçdaroglu të cilët shkuan në raundin e...

LAJM I FUNDIT/ Erdogan fiton zgjedhjet presidenciale në Turqi

para 4 muajve - Fakti Ditor

Ashtu siç ishte parashikuar, presidenti i Turqisë Recep Tayyip Erdogan ka fituar këtë të diel të 28 majit zgjedhjet presidenciale të vendit. Kjo pas një balotazhi me kundërshtarin e tij kryesor, kreun...

Erdogan votoi në Stamboll

para 4 muajve - RTV 21

Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan votoi në Stamboll në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale. Erdogan doli nga banesa e tij në zonën Kısıklı në Uskudar së bashku me bashkëshorten e tij Emine...

Erdogan fiton zgjedhjet presidenciale në Turqi

para 4 muajve - Ekonomia Online

Ashtu siç ishte parashikuar, presidenti i Turqisë Recep Tayyip Erdogan ka fituar këtë të diel të 28 majit zgjedhjet presidenciale të vendit. Kjo pas një balotazhi me kundërshtarin e tij kryesor, kreun...

Erdogan fiton zgjedhjet presidenciale në Turqi

para 4 muajve - Almakos

Ashtu siç ishte parashikuar, presidenti i Turqisë Recep Tayyip Erdogan ka fituar këtë të diel të 28 majit zgjedhjet presidenciale të vendit. Kjo pas një balotazhi me kundërshtarin e tij kryesor, kreun...

Presidenti turk Erdogan voton në Stamboll

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Stamboll - Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan votoi në Stamboll në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale. Presidenti Erdoğan doli nga banesa e tij në zonën Kısıklı në Üsküdar së bashku me...

Erdogan votoi në Stamboll

para 4 muajve - TV21

Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan votoi në Stamboll në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale, raporton Anadolu. Presidenti Erdogan doli nga banesa e tij në zonën Kısıklı në Uskudar së bashku...

Erdogan e hedh votën në Stamboll

para 4 muajve - Koha.mk

Presidenti aktual i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, i shoqëruar nga gruaja e tij Emine, ka kryer obligimin e tij qytetar para pak çastesh. Ai është parë duke arritur në shkollën e mesme Uskudar Saffet Celebi,...

Presidenti i Turqisë Recep Tayyip Erdogan votoi në Stamboll

para 4 muajve - Tetova Sot

Presidenti i Türkiye-s, Recep Tayyip Erdoğan deklaroi se në demokracinë turke kjo ishte hera e parë që dëshmoi një votim të tillë në zgjedhjet presidenciale me një pjesëmarrje që arrin deri në 90 për qind,...

Erdogan e hedh votën në Stamboll

para 4 muajve - Bota Sot

Presidenti aktual i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, i shoqëruar nga gruaja e tij Emine, ka kryer obligimin e tij qytetar para pak çastesh. Ai është parë duke arritur në shkollën e mesme Uskudar Saffet Celebi,...

Presidenti turk Erdogan voton në Stamboll

para 4 muajve - Syri

Stamboll - Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan votoi në Stamboll në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale. Presidenti Erdoğan doli nga banesa e tij në zonën Kısıklı në Üsküdar së bashku me...

Erdogan e hedh votën në Stamboll

para 4 muajve - Klan Macedonia

Presidenti aktual i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, i shoqëruar nga gruaja e tij Emine, ka kryer obligimin e tij qytetar para pak çastesh. Ai është parë duke arritur në shkollën e mesme Uskudar Saffet Celebi,...

Raundi i dytë i zgjedhjeve në Turqi/ Voton Erdogan, shoqërohet nga bashkëshortja

para 4 muajve - ABC News

Erdogan sapo mbërriti në shkollën e mesme Uskudar Saffet Celebi për të votuar, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij. 🔴 #SONDAKİKA Cumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar’da oyunu kullandı. pic.twitter.com/sw5wuRR1NJ...

Erdogan u jep fëmijëve para dhe lodra në shkollën ku votoi në Stamboll

para 4 muajve - Bota Press

Zgjedhjet presidenciale në Turqi po përcillen me vëmendje nga pothuajse çdo media botërore. Atje në garë janë presidenti aktual Recep Tayyip Erdogan dhe Kemal Kiliçdaroglu të cilët shkuan në raundin e...

Zgjedhjet në Turqi/ Pjesëmarrja e votuesve më e madhe se në raundin e parë

para 4 muajve - GazetaBlic

Ndërsa turqit i janë drejtuar qendrave të votimit, pjesëmarrja e votuesve duket të jetë më e madhe se raundi i parë, sipas Sinem Koseoglu , një gazetare e Al Jazeera në Stamboll. Në votimin e 14 majit,...

Zgjedhjet në Turqi/ Pjesëmarrja e votuesve më e madhe se në raundin e parë

para 4 muajve - ABC News

Ndërsa turqit i janë drejtuar qendrave të votimit, pjesëmarrja e votuesve duket të jetë më e madhe se raundi i parë, sipas Sinem Koseoglu , një gazetare e Al Jazeera në Stamboll. Në votimin e 14 majit,...

Presidenti Erdoğan voton në Istanbul

para 4 muajve - Shenja

Presidenti i Türkiye-s, Recep Tayyip Erdoğan votoi në Istanbul në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale, raporton Anadolu. Presidenti Erdoğan doli nga banesa e tij në zonën Kısıklı në Üsküdar së bashku...

Erdogan votoi në Stamboll

para 4 muajve - Lajm

Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan votoi në Stamboll në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale, raporton Anadolu. Presidenti Erdogan doli nga banesa e tij në zonën Kısıklı në Uskudar së bashku...

Presidenti Erdoğan voton në Stamboll

para 4 muajve - Almakos

Presidenti i Türkiye-s, Recep Tayyip Erdoğan votoi në Istanbul në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale, raporton Anadolu. Presidenti Erdoğan doli nga banesa e tij në zonën Kısıklı në Üsküdar së bashku...

Raundi i dytë i zgjedhjeve në Turqi/ Voton Erdogan, ja kush e shoqëron

para 4 muajve - Zyrtare

Erdogan sapo mbërriti në shkollën e mesme Uskudar Saffet Celebi për të votuar, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij. Turmat u mblodhën për të mbështetur Erdogan, ndërsa ai hyri brenda qendrës së votimit...

Balotazhi presidencial në Turqi/ Erdogan i drejtohet kutisë së votimit, ja kush e shoqëron

para 4 muajve - FaxWeb

Erdogan sapo mbërriti në shkollën e mesme Uskudar Saffet Celebi për të votuar, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij. Turmat u mblodhën për të mbështetur Erdogan, ndërsa ai hyri brenda qendrës së votimit...

Erdogan pritet të votojë së shpejti, shëtit me makinë elektrike në Stamboll

para 4 muajve - FaxWeb

Erdogan pritet të votojë në dy orët e ardhshme në Stamboll, pas së cilës ai do të udhëtojë për në kryeqytetin e Ankarasë, sipas Sinem Koseoglu të Al Jazeera në Stamboll. Ai pritet të mbërrijë në qendrën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK