Ambasadori rus në Britaninë e Madhe: Ukraina nuk e fiton luftën

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Ambasadori rus në Britaninë e Madhe, në një intervistë për BBC, tha se Ukraina nuk ka asnjë mundësi për të fituar luftën. Andrei Kelin paralajmëroi gjithashtu se furnizimet perëndimore me armë rrezikojnë...

“Ukraina nuk e fiton luftën”, deklarata e fortë e ambasadorit rus në Britaninë e Madhe: Perëndimi me ndihmat e tij po agravon gjendjen

para 4 muajve - Java News

Ambasadori rus në Britaninë e Madhe, në një intervistë për BBC, tha se Ukraina nuk ka asnjë mundësi për të fituar luftën. Andrei Kelin paralajmëroi gjithashtu se furnizimet perëndimore me armë rrezikojnë...

Ambasadori rus në Britaninë e Madhe: Ukraina nuk e fiton luftën

para 4 muajve - Syri

Ambasadori rus në Britaninë e Madhe, në një intervistë për BBC, tha se Ukraina nuk ka asnjë mundësi për të fituar luftën. Andrei Kelin paralajmëroi gjithashtu se furnizimet perëndimore me armë rrezikojnë...

Ambasadori rus në Britaninë e Madhe: Ukraina nuk e fiton luftën, ndihmat e perëndimit agravojnë situatën

para 4 muajve - Arbresh

Ambasadori rus në Britaninë e Madhe, në një intervistë për BBC, tha se Ukraina nuk ka asnjë mundësi për të fituar luftën. Andrei Kelin paralajmëroi gjithashtu se furnizimet perëndimore me armë rrezikojnë...

Rusia nuk ka filluar të veprojë ende seriozisht në Ukrainë, thotë ambasadori rus

para 4 muajve - Bota Sot

Kur Kuenssberg përmend krimet e luftës, duke përfshirë një maternitet që u sulmua në Mariupol dhe pyet pse Kelin nuk do të jetë i sinqertë për atë që ka ndodhur, ai përgjigjet se lufta ka vazhduar që nga...

Rusia paralajmëron Britaninë për përshkallëzimin e luftës nëse furnizon Ukrainën me armë

para 4 muajve - GazetaBlic

Ambasadori i Rusisë në Britaninë e Madhe ka paralajmëruar përshkallëzimin e të luftës në Ukrainë nëse Britania dhe aleatët e tjerë perëndimorë vazhdojnë të furnizojnë me armë Ukrainën për të ndihmuar Volodymyr...

Rusia paralajmëron Britaninë për përshkallëzimin e luftës nëse furnizon Ukrainë me armë

para 4 muajve - ABC News

Ambasadori i Rusisë në Britaninë e Madhe ka paralajmëruar përshkallëzimin e të luftës në Ukrainë nëse Britania dhe aleatët e tjerë perëndimorë vazhdojnë të furnizojnë me armë Ukrainën për të ndihmuar Volodymyr...

Rusia paralajmëron Britaninë e Madhe për përshkallëzim lufte, nëse vazhdon të furnizojë Ukrainën me armë

para 4 muajve - Bota Sot

Ambasadori i Rusisë në Mbretërinë e Bashkuar ka paralajmëruar për një përshkallëzim të luftës në Ukrain, nëse Britania dhe aleatët e tjerë perëndimorë angazhojnë më shumë armë për të ndihmuar Volodymyr...

Butoni bërthamor apo grusht shteti në Rusi? Si përfundon lufta në Ukrainë

para 4 muajve - Tetova Sot

Në Rusi kanë nisur lëvizjet e para anti-regjim për të rrëzuar nga froni 70-vjecarin Vladimir Putin. Ata që kanë pritur fundin e shpejtë të kësaj marrëzie, sot po synojnë të lëvizin gurët në pushtet. Një...

Butoni bërthamor apo grusht shteti në Rusi? Si përfundon lufta në Ukrainë

para 4 muajve - Gazeta Tema

Në Rusi kanë nisur lëvizjet e para anti-regjim për të rrëzuar nga froni 70-vjecarin Vladimir Putin. Ata që kanë pritur fundin e shpejtë të kësaj marrëzie, sot po synojnë të lëvizin gurët në pushtet. Një...

Butoni bërthamor apo grusht shteti në Rusi? Si përfundon lufta në Ukrainë

para 4 muajve - Euronews

Në Rusi kanë nisur lëvizjet e para anti-regjim për të rrëzuar nga froni 70-vjecarin Vladimir Putin. Ata që kanë pritur fundin e shpejtë të kësaj marrëzie, sot po synojnë të lëvizin gurët në pushtet. Një...

Scholz: Armët e furnizuara nga Gjermania nuk do të përdoren për të sulmuar territorin rus

para 4 muajve - Zeri

Kancelari gjerman, Olaf Scholz tha dje në mbrëmje se armët e furnizuara nga Gjermania në Ukrainë nuk do të përdoren gjatë sulmeve në territorin rus. “Rusia sulmoi Ukrainën dhe kjo është arsyeja pse Ukraina...

Scholz: Armët e furnizuara nga Gjermania nuk do të përdoren për të sulmuar territorin rus

para 4 muajve - Ora news

Kancelari gjerman, Olaf Scholz tha dje në mbrëmje se armët e furnizuara nga Gjermania në Ukrainë nuk do të përdoren gjatë sulmeve në territorin rus. “Rusia sulmoi Ukrainën dhe kjo është arsyeja pse Ukraina...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK