Erdogani mposht Kilicdaroglun, zgjidhet prapë President i Turqisë

para 4 muajve - Klan Kosova

Rexhep Tajip Erdogan është shpallur edhe një herë fitues i Zgjedhjeve Presidenciale në Turqi, duke e mposhtur kështu rivalin e tij Kemal Kilicdaroglu. Erdogan tash e nëntë vjet e udhëheq vendin si president,...

Erdogani mposht Kilicdaroglun, zgjidhet prapë President i Turqisë

para 4 muajve - Klan Macedonia

Rexhep Tajip Erdogan është shpallur edhe një herë fitues i Zgjedhjeve Presidenciale në Turqi, duke e mposhtur kështu rivalin e tij Kemal Kilicdaroglu. Erdogan tash e nëntë vjet e udhëheq vendin si president,...

Erdogan “kokë më kokë” me kandidatin e opozitës, ja pse zgjedhjet presidenciale të Turqisë janë të rëndësishme për luftën në Ukrainë

para 4 muajve - Panorama

Teksa po vijon numërimi i votave në Turqi, ku Rexhep Tajip Erdogan dhe kandidati i opozitës Kemal Kilicdaroglu po garojnë “kokë më kokë”, mediat e huaja bëjnë të ditur se këto zgjedhje janë të rëndësishme...

Turqi: Zgjedhjet e para të balotazhit në historinë e vendit

para 4 muajve - Kallxo

Në Turqi po zhvillohen zgjedhjet e para të balotazhit në historinë e vendit. Përballë njëri-tjetrit janë Rexhep Tajip Erdogan dhe Kemal Kiliçdaroglu. Qendrat e votimit u hapën të dielën në mëngjes (ora...

“Do ketë surpriza në politikën turke”- Gazetari Sokol Brahaj në “Panorama TV”: Kemal Kiliçdaroglu do fitojë përballë Erdogan! Populli kërkon ndryshim

para 4 muajve - Panorama

Gazetari shqiptar që jeton dhe punon në Turqi, Sokol Brahaj tha në Panorama TV se pjesëmarrja në votim deri tani në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale në Turqi është e ulët. Ai parashikon se do...

Turqi: Zgjedhjet e para të balotazhit në historinë e vendit

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Në Turqi po zhvillohen zgjedhjet e para të balotazhit në historinë e vendit. Përballë njëri-tjetrit janë Rexhep Tajip Erdogan dhe Kemal Kiliçdaroglu. Nga Deutsche Welle Qendrat e votimit u hapën të dielën...

Turqi: Zgjedhjet e para të balotazhit në historinë e vendit

para 4 muajve - Syri

Në Turqi po zhvillohen zgjedhjet e para të balotazhit në historinë e vendit. Përballë njëri-tjetrit janë Rexhep Tajip Erdogan dhe Kemal Kiliçdaroglu. Nga Deutsche Welle Qendrat e votimit u hapën të dielën...

Turqi: Zgjedhjet e para të balotazhit në historinë e vendit

para 4 muajve - Flaka

Në Turqi po zhvillohen zgjedhjet e para të balotazhit në historinë e vendit. Përballë njëri-tjetrit janë Rexhep Tajip Erdogan dhe Kemal Kiliçdaroglu. Qendrat e votimit u hapën të dielën në mëngjes (ora...

Turqi: Zgjedhjet e para të balotazhit në historinë e vendit

para 4 muajve - Nistori

Në Turqi po zhvillohen zgjedhjet e para të balotazhit në historinë e vendit. Përballë njëri-tjetrit janë Rexhep Tajip Erdogan dhe Kemal Kiliçdaroglu. Qendrat e votimit u hapën të dielën në mëngjes (ora...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK