Rama falënderon Gjirokastrën! Mesazh “bajraktarëve”: Ka shumë gjëra për të mos qenë të kënaqur”

para 4 muajve - Top Channel

Turi i mirënjohës i kryeministrit Rama në Gjirokastër, nisi me fishkëllimat e simpatizantët e PS. Edi Rama tha se këto ishin zgjedhjet më kuptimplota për të si drejtues i PS, për sa i takon mbështetjes....

Rama në Gjirokastër: Mos i zhgënjeni njerëzit

para 4 muajve - Klan

Rama në Gjirokastër: Mos i zhgënjeni njerëzit “Në 14 Maj na votuan për të ecur përpara” Votbesimin që banorët e qarkut të Gjirokastrës i dhanë kryebashkiakëve dhe këshilltarëve e rinj në 14 maj, Edi Rama...

Rama vijon turin e falenderimeve në Gjirokastër/ Takim me banorët e Lazaratit

para 4 muajve - Top Channel

Kryeministri i vendit dhe kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama, ndodhet këtë të diel në Gjirokastër, ku vazhdon turin e falënderimeve për qytetarët që kanë votuar të majtën në zgjedhjet e 14 majit. Rama...

Rama i përgjigjet Berishës: U votuam edhe nga ata që deri dje mbështesnin PD

para 4 muajve - Bota Sot

Akuzave të ish-kryeministrit, Sali Berisha, se vota e 14 majit u vodh, kryesocialisti Edi Rama iu përgjigj nga Gjirokastra. Ai tha se Partia Socialiste u votëbesua për katër vitet e ardhshme në krye të...

Rama për minoritetin grek: Jo vetëm që trajtohet mirë, por pi nga dy nëna!

para 4 muajve - NOA

GJIROKASTËR- Kryeministri Edi Rama, i ktheu përgjigje akuzave të opozitës për manipulimin e votave në zgjedhjet e 14 majit. "Shpjegimi është ai që kemi dëgjuar qysh në humbjen e parë që votat ishin të...

Rama thirrje kryebashkiakëve: Mos fluturoni me barishte nga mbrapa

para 4 muajve - Gazeta Express

Kreu i qeverisë Edi Rama zhvilloi ditën e sotme një takim me qytetarët e Gjirokastrës në kuadër të turit falenderues, për fitoren e PS-së në zgjedhjet lokale të 14 majit. Partia Socialiste fitoi shumicën...

Rama: Pika e parë e programit duhet të jetë “njerëzillëku”, bashkitë akoma më të hapura

para 4 muajve - Klan

Rama: Pika e parë e programit duhet të jetë “njerëzillëku”, bashkitë akoma më të hapura Kryeministri i vendit, Edi Rama, është ndalur në Gjirokastër në kuadër të turit të falenderimeve për zgjedhjet e...

Rama i përgjigjet Berishës: U votuam edhe nga ata që deri dje mbështesnin PD

para 4 muajve - Vizion Plus

Akuzave të ish-kryeministrit, Sali Berisha, se vota e 14 majit u vodh, kryesocialisti Edi Rama iu përgjigj nga Gjirokastra. Ai tha se Partia Socialiste u votëbesua për katër vitet e ardhshme në krye të...

“Mos fluturoni me barishte nga mbrapa”, Rama nga Gjirokastra: Kemi ende dre...

para 4 muajve - BalkanWeb

Kryeministri Edi Rama është ndalur sot në një takim me banorët e Gjirokastrës, ku i ka falënderuar ata për votat në 14 maj. Gjatë fjalës së tij Rama tha se besimi që i është dhënë PS në zgjedhjet lokale,...

Rama: Njerëzit nuk kanë votuar sepse janë të kënaqur me ne, por besojnë se ne i bëjmë gjërat që presin

para 4 muajve - Klan

Rama: Njerëzit nuk kanë votuar sepse janë të kënaqur me ne, por besojnë se ne i bëjmë gjërat që presin Kryeministri i vendit, Edi Rama, është ndalur në Gjirokastër në kuadër të turit të falenderimeve për...

Rama: Ka zyra shteti që ua përplasin qytetarëve derën në fytyrë! Disa drejtues sillen si bajraktarë, rrezik i madh

para 4 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama vijoi edhe këtë të diel turin e falënderimeve, pas fitores bindëse në shumicën e bashkive në zgjedhjet e 14 majit. Sipas kryeministrit, vendimi për rritjen e pagave në sektorin publik...

Rama- drejtuesve në Gjirokastër: Mos fluturoni me barishte. Njerzit janë të pakënaqur me ne, por besojnë se ne i bëjmë gjërat që presin

para 4 muajve - Gazeta Tema

Nga Gjirokastra, ku po zhvillon turin e radhës së falenderimeve për fitoren në zgjedhjet e 14 majit, kryeministri Edi Rama u shpreh se besimi që i është dhënë PS në zgjedhjet lokale, është për faktin se...

Rama porosi të zgjedhurve në 14 maj: Kemi ende drejtues që sillen si bajraktarë

para 4 muajve - Bota Sot

Kryeministri Edi Rama nga Gjirokastra ku zhvilloi turin e falënderimeve për fitoren e 14 majit kishte një thirrje për të gjithë të zgjedhurit, por edhe për deputetët dhe ministrat. Sipas tij, në zgjedhjet...

“Ka ende drejtues që sillen si bajraktarë”, Rama thirrje kryebashkiakëve: Mos fluturoni me barishte nga mbrapa

para 4 muajve - Albeu

Kryeministri Edi Rama zhvilloi sot një takim me qytetarët e Gjirokastrës në kuadër të turit falenderues, për fitoren e PS-së në zgjedhjet lokale të 14 majit. Partia Soacialsite fitoi shumicën dërrmuese...

“Të mos fluturojmë me barishte nga prapa”- Rama porosi të zgjedhurve në 14 maj: Kemi ende drejtues që sillen si bajraktarë. Fitorja mund të na kthehet në goditje nëse…

para 4 muajve - Panorama

Kryeministri Edi Rama nga Gjirokastra ku zhvilloi turin e falënderimeve për fitoren e 14 majit kishte një thirrje për të gjithë të zgjedhurit, por edhe për deputetët dhe ministrat. Sipas tij, në zgjedhjet...

Rama nuk kursen opozitën: Kur morëm Gjirokastrën e gjetëm me një hotel e gjysmë

para 4 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar takimin falënderues në Gjirokastër ku ka falënderuar qytetarët për mbështetjen e tyre në zgjedhjet e 14 majit. Rama gjatë takimit me qytetarët është shprehur se kur PS...

Rama nga Gjirokastra: Qytetarët janë të pakënaqur, zyrtarët të mos sillen si bajraktarë

para 4 muajve - RTSH

Nga Gjirokastra ku kryeministri vijon turin e falënderimeve, Rama tha se bashkitë dhe zyrat janë të qytetarëve dhes e shërbimet ndaj tyre duhet të përcillen në mënyrën më dinjitoze. Ai pati një paralajmërime...

“Mos përbuzni njerëzit”, Rama thirrje kryebashkiakëve: Shërbejuni qytetarëve pa bërë dallime

para 4 muajve - ABC News

GJIROKASTËR- Kryeministri i vendit, Edi Rama vijoi edhe këtë të diel turin e falënderimeve, pas fitores bindëse në shumicën e bashkive në zgjedhjet e 14 majit. Ai tha se falë investimeve, shumë shqiptarë...

Fitorja e 14 majit, Rama vijon turin e falënderimeve në Gjirokastër

para 4 muajve - Ora news

Kryeministri, njëherësh kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama vijoi sot turin e falënderimeve për rezultatin e zgjedhjeve vendore në një takim me banorët e Gjirokastrës. Dhe siç është zhvilluar gjatë...

Fitorja në 54 bashki, Rama: Pika e parë e programit duhet të jetë “njerëzillëku”

para 4 muajve - Java News

Kryeministri i vendit, Edi Rama, është ndalur në Gjirokastër në kuadër të turit të falenderimeve për zgjedhjet e 14 Majit. Gjatë fjalës në takimin me qytetarët e Gjirokastrës, kryeministri i vendit Edi...

“Njerëzit s’kanë votuar sepse janë të kënaqur me ne, por besojnë se ne i bëjmë gjërat që presin”

para 4 muajve - Java News

Kryeministri i vendit, Edi Rama, është ndalur në Gjirokastër në kuadër të turit të falenderimeve për zgjedhjet e 14 Majit. Gjatë fjalës në takimin me qytetarët e Gjirokastrës, kryeministri i vendit, Edi...

Rama në Gjirokastër: Njerëzit s’na kanë votuar se janë të kënaqur me ne, por sepse besojnë se ne i bëjmë gjërat që presin

para 4 muajve - Lexo

Nga Gjirokastra, ku po zhvillon turin e radhës së falenderimeve për fitoren në zgjedhjet e 14 majit, kryeministri Edi Rama u shpreh se besimi që i është dhënë PS në zgjedhjet lokale, është për faktin s...

Rama i përgjigjet Berishës: U votuam edhe nga ata që deri dje mbështesnin PD

para 4 muajve - TvNews

Akuzave të ish-kryeministrit, Sali Berisha, se vota e 14 majit u vodh, kryesocialisti Edi Rama iu përgjigj nga Gjirokastra. Ai tha se Partia Socialiste u votëbesua për katër vitet e ardhshme në krye të...

Si veprohet kur zyra e shtetit i’a përplas derën njerëzve në fytyrë? Rama: Rrezik i madh! Disa drejtues sillen si bajraktarë

para 4 muajve - FaxWeb

Kryeministri Edi Rama gjatë turit të tij të falenderimeve për fitoren në zgjedhjet e 14 majit është ndalur ditën e sotme edhe në Gjirokastër. Ai ka falënderuar për votat në zgjedhjet e 14 majit gjirokastriotët,...

Rama nga Gjirokastra: 14 majin ta kthejmë në mbarësi, askush s’duhet përbuzur

para 4 muajve - Euronews

Kryeministri Edi Rama, ka vazhduar këtë të diel me turin e tij të falënderimeve, kësaj here në qytetin e Gjirokastrës. Duke i falënderuar qytetarët për besimin që i dhanë kandidatëve të tij, Rama tha se...

Rama në Sarandë: Njerëzit na votuan sepse presin më shumë nga ne

para 4 muajve - ABC News

Kryeministri Edi Rama, në kuadër të turit falenderues për besimin që i dhanë qytetarët me 14 Maj, është ndalur në Sarandë. Nga qyteti bregdetar, kreu i qeverisë tha se qytetarët votuan PS-në pasi presin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK