Pa patentë dhe e dehur në timon, e reja nuk i ndalon policisë, makina del nga rruga, plagoset vetë dhe pasagjeri

para 4 muajve - Gazeta Express

Një 22-vjeçare ka mbetur e plagosur së bashku me një të ri pasi makina me të cilin lëviznin u aksidentua. Mësohet se 22-vjeçarja me iniciale S. D., banuese në Tiranë u arrestua pasi mbrëmjen e kaluar,...

Arrestohet shoferja “rebele” që nuk i bindet policisë, 22-vjeçarja e dehur dhe pa patentë përplas makinën, plagoset vetë bashkë me pasagjerin

para 4 muajve - Panorama

Një 22-vjeçare është arrestuar nga policia pasi në gjendje të dehur dhe pa patente drejtonte makinë. Vajza e re nuk i është bindur policisë për të ndaluar, por është larguar duke përplasur makinën. Për...

Pa patentë dhe e dehur në timon, 22-vjeçarja nuk i ndalon policisë. Makina ...

para 4 muajve - BalkanWeb

Një 22-vjeçare ka mbetur e plagosur së bashku me një të ri pasi makina me të cilin lëviznin u aksidentua. 22-vjeçarja me iniciale S. D., banuese në Tiranë u arrestua pasi mbrëmjen e kaluar, rreth orës...

Përplasi të miturin, arrestohet 64-vjeçari në Tiranë

para 4 muajve - Gazeta Express

Një fëmijë 12 vjeçar ka mbetur i plagosur, pasi një shofer ka hapur derën e makinës duke e përplasur atë. Policia bën me dije se 64-vjeçari, me inicialet A.XH., teksa ka qenë duke drejtuar mjetin e tij...

Plagosi të miturin pasi hapi derën e makinës, arrestohet 64 vjeçari pas largimit nga vendngjarja

para 4 muajve - Syri

Një fëmijë 12 vjeçar ka mbetur i plagosur, pasi një shofer ka hapur derën e makinës duke e përplasur atë. Policia bën me dije se 64-vjeçari, me inicialet A.XH., teksa ka qenë duke drejtuar mjetin e tij...

E dehur në timon dhe pa patentë, 22-vjeçarja nuk i ndalon policisë e përplaset, dy të plagosur

para 4 muajve - Syri

Policia e Tiranës ka zbuluar detaje nga një aksident i ndodhur mbrëmjen e djeshme në rrugën “Konferenca e Pezës”, ku automjeti i drejtuar nga një vajzë u përplas me bordurat anësore dhe një pemë. Sipas...

Hapi derën e makinës, 64-vjeçari plagos fëmijën e mitur në Tiranë, arrestoh...

para 4 muajve - BalkanWeb

Një fëmijë 12 vjeçar ka mbetur i plagosur, pasi një shofer ka hapur derën e makinës duke e përplasur atë. Policia bën me dije se 64-vjeçari, me inicialet A.XH., teksa ka qenë duke drejtuar mjetin e tij...

E rëndë në Tiranë, përplas të miturin me derën e makinës dhe largohen, e pëson keq 64-vjeçari

para 4 muajve - Bota Sot

Një fëmijë 12 vjeçar ka mbetur i plagosur, pasi një shofer ka hapur derën e makinës duke e përplasur atë. Policia bën me dije se 64-vjeçari, me inicialet A.XH., teksa ka qenë duke drejtuar mjetin e tij...

Hapi derën e makinës në mes të rrugës dhe aksidentoi të miturin, arrestohet shoferi në Tiranë

para 4 muajve - Albeu

Një fëmijë 12 vjeçar ka mbetur i plagosur, pasi një shofer duke drejtuar makinën e tij ka hapur derën e mjetit dhe për pasojë ka plagosur të miturin. 12-vjeçari i plagosur u transportua në spital dhe po...

Plagosi fëmijën e mitur pasi hapi derën e makinës, arrestohet 64 vjeçari pas largimit nga vendngjarja

para 4 muajve - Syri

Një fëmijë 12 vjeçar ka mbetur i plagosur, pasi një shofer ka hapur derën e makinës duke e përplasur atë. Policia bën me dije se 64-vjeçari, me inicialet A.XH., teksa ka qenë duke drejtuar mjetin e tij...

Përplasi të miturin, pranga 64-vjeçarit në Tiranë

para 4 muajve - ABC News

TIRANË – Një 64-vjeçar nga Tirana duke drejtuar makinën e tij ka hapur derën e mjetit dhe për pasojë ka plagosur një të mitur. Policia bën me dije se autori i dyshuar është laguar nga vendngjarja, por...

“Dru” në timon, 22-vjeçarja pa patentë çan postbllokun e policisë dhe shkakton kaos në rrugët e Tiranës

para 4 muajve - Albeu

Policia e Tiranës ka arrestuar një 22-vjeçare të dehur, e cila ka shkaktuar kaos në rrugët e kryeqytetit me makinën e saj. Mësohet se e reja nuk kishte as patentë për drejtimin e makinës, por kjo nuk e...

Aksident me dy të plagosur te “Misto Mame”, shoferja e dehur refuzoi t’i ndalojë policisë

para 4 muajve - Java News

Policia e Tiranës ka zbuluar detaje nga një aksident i ndodhur mbrëmjen e djeshme në rrugën “Konferenca e Pezës”, ku automjeti i drejtuar nga një vajzë u përplas me bordurat anësore dhe një pemë. Sipas...

Përplasi të miturin, pranga 64-vjeçarit në Tiranë

para 4 muajve - Arbresh

Një 64-vjeçar nga Tirana duke drejtuar makinën e tij ka hapur derën e mjetit dhe për pasojë ka plagosur një të mitur. Policia bën me dije se autori i dyshuar është laguar nga vendngjarja, por aventura...

‘Tapë’ në timon dhe pa leje drejtimi! 22-vjeçarja tenton t’i arratiset policisë së Tiranës, aksidentohet dhe plagos shokun e saj

para 4 muajve - FaxWeb

Një 22-vjeçare është bërë shkaktare e një aksidenti të rëndë ditën e djeshme në Tiranë, teksa ka qenë duke iu ikur forcave të policisë. Policia e kryeqytetit bënë me dije se kanë konstatuar S.D, 22-vjeçe...

Tiranë/ Hapi derën e makinës në mes të rrugës dhe aksidentoi të miturën, arrestohet shoferi

para 4 muajve - FaxWeb

Tiranë – A. Xh., 64 vjeç, banues në Tiranë, pasi duke drejtuar automjetin (ka hapur derën e automjetit) dhe ka aksidentuar një të mitur 12 vjeç, dhe më pas ëshrë larguar nga vendi i ngjarjes. 12-vjeçari...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK