Arrestohet “korrieri” shqiptar i drogës në Itali, i gjendet 1 kg “miell”, ku e kishte fshehur

para 4 muajve - Albeu

Policia italiane ka arrestuar një të ri shqiptar të cilit iu gjet 1 kilogram kokainë. I riu ndodhej pranë qendrës tregtare Puntadiferro. Pasi doli nga makina e tij, policët e panë duke fshehur dy pako...

Interpol asgjëson grupin kriminal nga Ballkani Perëndimor, arreston 37 persona

para 4 muajve - Medial

Shkup, 27 maj – Në një operacion policor ndërkombëtar, u arrestuan 37 persona të lidhur me atë që thuhet se është një bandë kriminale shumë e dhunshme nga Ballkani Perëndimor, tha Europol. Operacioni,...

Europol godet bandën shqiptare/ 17 të arrestuar në Belgjikë e Gjermani, sekuestrohet drogë dhe armë

para 4 muajve - Debat

Europol së bashku me autoritetet gjermane dhe ato belge kanë vënë në pranga 17 anëtarë të një grupi kriminal shqiptarësh të përfshirë në trafikun e drogave të forta dhe pastrimin e parave në të gjithë...

Interpol asgjëson grupin kriminal nga Ballkani Perëndimor, arreston 37 persona

para 4 muajve - Zhurnal

Shkup, 27 maj – Në një operacion policor ndërkombëtar, u arrestuan 37 persona të lidhur me atë që thuhet se është një bandë kriminale shumë e dhunshme nga Ballkani Perëndimor, tha Europol. Operacioni,...

300 policë në aksion/ Si u godit organizata e shqiptarëve në Evropë, 17 të arrestuar

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Europol mbështeti autoritetet gjermane dhe belge për të goditur një grup të krimit të organizuar të përfshirë në trafikun në shkallë të gjerë të drogës dhe pastrimin e parave në të gjithë Evropën. Më 25...

300 policë në aksion/ Si u godit organizata e shqiptarëve në Evropë, 17 të arrestuar

para 4 muajve - Syri

Europol mbështeti autoritetet gjermane dhe belge për të goditur një grup të krimit të organizuar të përfshirë në trafikun në shkallë të gjerë të drogës dhe pastrimin e parave në të gjithë Evropën. Më 25...

Europol godet bandën shqiptare/ 17 të arrestuar në Belgjikë e Gjermani, sekuestrohet drogë dhe armë

para 4 muajve - Vizion Plus

Europol së bashku me autoritetet gjermane dhe ato belge kanë vënë në pranga 17 anëtarë të një grupi kriminal shqiptarësh të përfshirë në trafikun e drogave të forta dhe pastrimin e parave në të gjithë...

Kapen me kokainë dhe me mbi 22 mijë euro cash, arrestohen shqiptarët motër e vëlla në Itali

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Arrestohen dy shtetas shqiptar në Itali, pasi janë kapur me kokainë dhe mbi 22 mijë euro cash në banesë. Në pranga kanë rënë shqiptarët, motër dhe vëlla, të moshave 30 dhe 25 vjeç. Dy shqiptarët kryenin...

Kapen me kokainë dhe me mbi 22 mijë euro cash, arrestohen shqiptarët motër e vëlla në Itali

para 4 muajve - Syri

Arrestohen dy shtetas shqiptar në Itali, pasi janë kapur me kokainë dhe mbi 22 mijë euro cash në banesë. Në pranga kanë rënë shqiptarët, motër dhe vëlla, të moshave 30 dhe 25 vjeç. Dy shqiptarët kryenin...

Kapen me kokainë dhe me mbi 22 mijë euro cash, arrestohen shqiptarët motër ...

para 4 muajve - BalkanWeb

Arrestohen dy shtetas shqiptar në Itali, pasi janë kapur me kokainë dhe mbi 22 mijë euro cash në banesë. Në pranga kanë rënë shqiptarët, motër dhe vëlla, të moshave 30 dhe 25 vjeç. Dy shqiptarët kryenin...

Itali/ Vëlla e motër nga Shqipëria kapen me kokainë dhe mijëra euro cash

para 4 muajve - Gazeta Express

Motër dhe vëlla, të moshave 30 dhe 25 vjeç me origjinë nga Shqipëria janë arrestuar në Itali, pasi janë kapur me kokainë dhe mbi 22 mijë euro cash në banesë. Dy shqiptarët kryenin dërgesa droge në shtëpitë...

Arrestohen shqiptarët motër e vëlla në Itali, policia u gjen kokainë dhe 22 mijë euro

para 4 muajve - Albeu

Dy shqiptarë motër e vëlla janë arrestuar në Itali, pasi janë kapur me kokainë dhe mbi 22 mijë euro cash në banesë. Të arrestuarit, të moshave 30 dhe 25 vjeç, kryenin dërgesa droge në shtëpitë e blerësve,...

Me kokainë e me mbi 22 mijë euro cash, arrestohen dy shqiptarët motër e vëlla në Itali

para 4 muajve - Java News

Arrestohen dy shtetas shqiptar në Itali, pasi janë kapur me kokainë dhe mbi 22 mijë euro cash në banesë. Në pranga kanë rënë shqiptarët, motër dhe vëlla, të moshave 30 dhe 25 vjeç. Dy shqiptarët kryenin...

Shkatërrohet banda e drogës në Gjermani dhe Belgjikë, 17 shqiptarë të arrestuar

para 4 muajve - Reporteri

Pas një aksioni të Europol, 17 shqiptarë janë arrestuar, pasi dyshohet se janë të përfshirë në trafikun e lëndëve narkotike. Në operacionin e zhvilluar mes autoriteteve gjermane dhe atyre Belge ku morën...

Europol godet bandën shqiptare/ 17 të arrestuar në Belgjikë e Gjermani, sekuestrohet drogë dhe armë

para 4 muajve - TvNews

Europol së bashku me autoritetet gjermane dhe ato belge kanë vënë në pranga 17 anëtarë të një grupi kriminal shqiptarësh të përfshirë në trafikun e drogave të forta dhe pastrimin e parave në të gjithë...

Shkatërrohet banda e drogës në Gjermani dhe Belgjikë, 17 shqiptarë të arrestuar

para 4 muajve - Indeks online

Pas një aksioni të Europol, 17 shqiptarë janë arrestuar, pasi dyshohet se janë të përfshirë në trafikun e lëndëve narkotike. Në operacionin e zhvilluar mes autoriteteve gjermane dhe atyre Belge ku morën...

Europol shkatërron bandën e drogës në Gjermani dhe në Belgjikë, në pranga 17 shqiptarë

para 4 muajve - RTSH

Europol ka vënë në pranga 17 shqiptarë, pjesë e një organizate kriminale që merrej me trafikun e drogës dhe pastrimin e parave. Në njoftimin e Europl bëhet me dije se operacioni u zhvillua në Gjermani...

Shkatërrohet banda e drogës në Gjermani dhe Belgjikë, 17 shqiptarë të arrestuar

para 4 muajve - Gazeta Express

Pas një aksioni të Europol, 17 shqiptarë janë arrestuar, pasi dyshohet se janë të përfshirë në trafikun e lëndëve narkotike. Në operacionin e zhvilluar mes autoriteteve gjermane dhe atyre Belge ku morën...

Shkatërrohet banda e drogës në Gjermani dhe Belgjikë,17 shqiptarë të arrestuar

para 4 muajve - Gazeta Tema

Në një aksion të Europolit është shkatërruar një grup i organizuar kriminal që ishte përfshirë në trafikimin e sasive të mëdha të drogës dhe pastrimit të parave në Europë. Mësohet se më 25 Maj, mbi 300...

Shkatërrohet grupi kriminal shqiptar, arrestohen 17 persona. Sekuestrohet drogë dhe 700 mijë Euro

para 4 muajve - Klan

Shkatërrohet grupi kriminal shqiptar, arrestohen 17 persona. Sekuestrohet drogë dhe 700 mijë Euro Në një aksion të Europolit është shkatërruar një grup i organizuar kriminal që sipas tyre ishte përfshirë...

Shkatërrohet banda e drogës/ 17 shqiptarë të arrestuar, Europol sekuestron ...

para 4 muajve - BalkanWeb

17 shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë, pas një aksioni të Europol, ndërsa dyshohet se janë të përfshirë në trafikun e lëndëve narkotike. Në operacionin e zhvilluar mes autoriteteve gjermane dhe...

Shkatërrohet banda e drogës në Gjermani dhe Blegjikë,17 shqiptarë të arrestuar

para 4 muajve - Bota Sot

Shkatërrohet banda shqiptare e drogës në Gjermani dhe në Belgjikë vihen në pranga 17 persona. Në kuadër të një operacionin e zhvilluar mes autoriteteve gjermane dhe atyre belge ku morën pjesë rreth 300...

Aksion i Europol në Gjermani dhe Belgjikë, arrestohen 17 shqiptarë

para 4 muajve - Albeu

Europol mbështeti autoritetet gjermane dhe belge për të shkatërruar një grup të krimit të organizuar të përfshirë në trafikun në shkallë të gjerë të drogës dhe pastrimin e parave në të gjithë Evropën....

FOTO/ Bënin namin në Evropë, 17 shqiptarë të arrestuar, Europol sekuestron 700 mijë euro cash dhe 20 kg drogë

para 4 muajve - Ora news

17 shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë, pas një aksioni të Europol, ndërsa dyshohet se janë të përfshirë në trafikun e lëndëve narkotike. Në operacionin e zhvilluar mes autoriteteve gjermane dhe...

Mega-operacioni i EUROPOL/ Shkatërrohet organizata e trafikut të drogës, arrestohen 17 shqiptarë në Belgjikë e Gjermani

para 4 muajve - Panorama

17 shtetas shqiptarë janë arrestuar në Belgjikë e Gjermani, lidhur me trafikun e drogës. Lajmin e ka bërë të ditur vetë EUROPOL përmes një njoftimi, ku thuhet se grupi i strukturuar kriminal vepronte përmes...

Shkatërrohet banda e drogës/ 17 shqiptarë të arrestuar, Europol sekuestron 700 mijë euro cash dhe 20 kg drogë

para 4 muajve - Syri

17 shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë, pas një aksioni të Europol, ndërsa dyshohet se janë të përfshirë në trafikun e lëndëve narkotike. Në operacionin e zhvilluar mes autoriteteve gjermane dhe...

Shkatërrohet banda e drogës në Gjermani dhe Blegjikë,17 shqiptarë të arrestuar

para 4 muajve - ABC News

Shkatërrohet banda shqiptare e drogës në Gjermani dhe në Belgjikë vihen në pranga 17 persona. Në kuadër të një operacionin e zhvilluar mes autoriteteve gjermane dhe atyre belge ku morën pjesë rreth 300...

Europol shkatërron bandën e drogës në Gjermani dhe Blegjikë, arrestohen 17 persona, sekuestron 700 mijë euro

para 4 muajve - NOA

Europol mbështeti autoritetet gjermane dhe belge për të shuar një grup të krimit të organizuar të përfshirë në trafikun në shkallë të gjerë të drogës dhe pastrimin e parave në të gjithë Evropën. Më 25...

Shkatërrohet banda e drogës në Gjermani dhe Belgjikë, 17 shqiptarë të arrestuar

para 4 muajve - Gazeta Metro

Pas një aksioni të Europol, 17 shqiptarë janë arrestuar, pasi dyshohet se janë të përfshirë në trafikun e lëndëve narkotike. Në operacionin e zhvilluar mes autoriteteve gjermane dhe atyre Belge ku morën...

Sekuestrohen 700 mijë euro/ Shkatërrohet banda e drogës në Gjermani e Blegjikë,17 shqiptarë të arrestuar

para 4 muajve - Java News

Europol ka vënë në pranga 17 shqiptarë të cilët dyshohen si të përfshirë në një organizatë kriminale që merrej me trafikun e kokainës dhe heroinës në Gjermani dhe Belgjikë. Në operacionin e zhvilluar mes...

Shkatërrohet banda e drogës në Gjermani dhe Belgjikë, 17 shqiptarë të arrestuar

para 4 muajve - Bota Press

Pas një aksioni të Europol, 17 shqiptarë janë arrestuar, pasi dyshohet se janë të përfshirë në trafikun e lëndëve narkotike. Në operacionin e zhvilluar mes autoriteteve gjermane dhe atyre Belge ku morën...

17 shqiptarë në pranga! Europol shkatërron bandën e drogës në Gjermani dhe Blegjikë, sekuestron 700 mijë euro dhe…

para 4 muajve - FaxWeb

Europol mbështeti autoritetet gjermane dhe belge për të shuar një grup të krimit të organizuar të përfshirë në trafikun në shkallë të gjerë të drogës dhe pastrimin e parave në të gjithë Evropën. Më 25...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK