Anketat, dëshmi për rrugën e drejtë euroatlantike të BDI-së

para 4 muajve - Derveni

Vetëm brenda një jave, u shpallën rezultatet e dy anketave bërë nga anketues të ndryshëm, por në të dyjat, shihet një gjë që nuk lë dyshime në asnjë moment, se kurdo që të bëhen zgjedhjet parlamentare,...

Anketa e IPIS, LSDM: Anketë me porosi të VMRO-DPMNE-së!

para 4 muajve - Koha.mk

Nëse javën e ardhshme mbahen zgjedhjet parlamentare, VMRO-DPMNE-ja do t`i fitonte këto zgjedhje, thotë anketa telefonike e IPIS -Institutit për hulumtime Politike Shkup. VMRO-DPMNE, sipas kësaj ankete...

Sondazh i ri, BDI e vetme përpara të gjitha partive të tjera shqiptare bashkë!

para 4 muajve - Flaka

Në anketën e fundit të realizuar nga Institutit për Hulumtime Politike “IPIS”, qytetarët janë pyetur se për cilën parti do të votonin nëse tani mbahen zgjedhjet parlamentare. Në taborin shqiptarë, Bashkimi...

Ringjallja e VMRO-së dhe bashkimi i dy “kryeneqëve”!

para 4 muajve - Flaka

Bilall Kasami dhe Afrim Gashi, pra Lëvizja BESA dhe Alternativa kanë nënshkruar marrëveshje nënën presionin e anketave publike, të cilat këto dy parti i renditin me besueshmëri të ulët te elektoratit shqiptar....

Anketë e IPIS: 6,6% Ali Ahmeti, 2,2% Bilall Kasami, 1,8% Arben Taravari, 1,3% Afrim Gashi, 1,1% Zijadin Sela

para 4 muajve - Zhurnal

Shkup, 28 maj – Numri më i madh i qytetarëve, ose rreth 40 për qind, nuk besojnë në asnjë politikan, tregon anketa telefonike e Institutit për hulumtime politike nga Shkupi (IPIS). Në pyetjen “Në cilin...

Ringjallja e VMRO-së dhe bashkimi i dy “kryeneqëve”!

para 4 muajve - Opinion.mk

Bilall Kasami dhe Afrim Gashi, pra Lëvizja BESA dhe Alternativa kanë nënshkruar marrëveshje nënën presionin e anketave publike, të cilat këto dy parti i renditin me besueshmëri të ulët te elektoratit shqiptar....

Anketa e “IPIS”: BDI vetë më e fortë se të gjitha partitë e tjera bashkë

para 4 muajve - Opinion.mk

Në anketën e fundit të realizuar nga Institutit për Hulumtime Politike “IPIS”, qytetarët janë pyetur se për cilën parti do të votonin nëse tani mbahen zgjedhjet parlamentare. Në taborin shqiptarë, Bashkimi...

Anketa e IPIS: LSDM – anketë me porosi të VMRO-DPMNE-së!

para 4 muajve - Klan Macedonia

ANKETA NXJERR FITUESE OPOZITËN Nëse javën e ardhshme mbahen zgjedhjet parlamentare, VMRO-DPMNE-ja do t`i fitonte këto zgjedhje, thotë anketa telefonike e IPIS -Institutit për hulumtime Politike Shkup,...

Ringjallja e VMRO-së dhe bashkimi i dy “kryeneqëve”!

para 4 muajve - Revista

Bilall Kasami dhe Afrim Gashi, pra Lëvizja BESA dhe Alternativa kanë nënshkruar marrëveshje nënën presionin e anketave publike, të cilat këto dy parti i renditin me besueshmëri të ulët te elektoratit shqiptar....

Ringjallja e VMRO-së dhe bashkimi i dy “kryeneqëve”!

para 4 muajve - Populli

Nga Destan JONUZI Ali Ahmeti ende mbanë primatin e të “fortit” në kampin politik shqiptar, ndërsa në atë maqedonas situata është krejt ndryshe dhe me shumë të panjohura. Ky konstatim del nga anketat e...

Anketa e IPIS: LSDM – anketë me porosi të VMRO-DPMNE-së!

para 4 muajve - Lajm

Nëse javën e ardhshme mbahen zgjedhjet parlamentare, VMRO-DPMNE-ja do t`i fitonte këto zgjedhje, thotë anketa telefonike e IPIS -Institutit për hulumtime Politike Shkup, njofton KlanM. VMRO-DPMNE, sipas...

Anketa e IPIS: BDI më e fortë se të gjithë partitë tjera bashkë

para 4 muajve - Aktuale

Në anketë, qytetarët shprehën qëndrimet e tyre për mbështetjen e tyre ndaj partive politike dhe politikanëve, si dhe për çështje të caktuara aktuale. Sipas rezultateve, VMRO-DPMNE është fituese bindëse...

Anketa e “IPIS”: BDI vetë më e fortë se të gjitha partitë e tjera bashkë

para 4 muajve - Revista

Në anketën e fundit të realizuar nga Institutit për Hulumtime Politike “IPIS”, qytetarët janë pyetur se për cilën parti do të votonin nëse tani mbahen zgjedhjet parlamentare. Në taborin shqiptarë, Bashkimi...

Ringjallja e VMRO-së dhe bashkimi i dy “kryeneqëve”!

para 4 muajve - Tetova Sot

Bilall Kasami dhe Afrim Gashi, pra Lëvizja BESA dhe Alternativa kanë nënshkruar marrëveshje nënën presionin e anketave publike, të cilat këto dy parti i renditin me besueshmëri të ulët te elektoratit shqiptar....

Anketa e IPIS: VMRO – 20 %, LSDM 12.9%, BDI 6.5 % dhe ASH 2.6 %, Besa -Alternativa 3.7 %

para 4 muajve - TvNews

Në anketë, qytetarët shprehën qëndrimet e tyre për mbështetjen e tyre ndaj partive politike dhe politikanëve, si dhe për çështje të caktuara aktuale. Sipas rezultateve, VMRO-DPMNE është fituese bindëse...

Anketa e IPIS: BDI më e fortë se të gjithë partitë tjera bashkë

para 4 muajve - Tetova Sot

Në anketë, qytetarët shprehën qëndrimet e tyre për mbështetjen e tyre ndaj partive politike dhe politikanëve, si dhe për çështje të caktuara aktuale. Sipas rezultateve, VMRO-DPMNE është fituese bindëse...

BDI vet më e fortë se të gjitha partitë tjera bashkë

para 4 muajve - Debat

Në anketë, qytetarët shprehën qëndrimet e tyre për mbështetjen e tyre ndaj partive politike dhe politikanëve, si dhe për çështje të caktuara aktuale. Sipas rezultateve, VMRO-DPMNE është fituese bindëse...

BDI e para në të gjitha anketat

para 4 muajve - Redaksia

Në anketë, qytetarët shprehën qëndrimet e tyre për mbështetjen e tyre ndaj partive politike dhe politikanëve, si dhe për çështje të caktuara aktuale. Sipas rezultateve, VMRO-DPMNE është fituese bindëse...

BDI vet më e fortë se të gjitha partitë tjera bashkë

para 4 muajve - Lapsi

Në anketë, qytetarët shprehën qëndrimet e tyre për mbështetjen e tyre ndaj partive politike dhe politikanëve, si dhe për çështje të caktuara aktuale. Sipas rezultateve, VMRO-DPMNE është fituese bindëse...

Anketa e IPIS/ BDI më e fortë se të gjithë partitë tjera bashkë

para 4 muajve - Desk.al

Në anketë, qytetarët shprehën qëndrimet e tyre për mbështetjen e tyre ndaj partive politike dhe politikanëve, si dhe për çështje të caktuara aktuale. Sipas rezultateve, VMRO-DPMNE është fituese bindëse...

(VIDEO) VMRO: U keqpërdor flamuri evropian, deputetët u bënë antievropianë

para 4 muajve - Shenja

Vazhdojnë përplasjet në mes pushtetit dhe opozitës. Nënkryetari i partisë opozitare, VMRO-DPMNE-, Vllado Misjalovski, ka folur sot për marrëveshjen me Behtel dhe Enka. Misjallovski theksoi se i vjen keq...

LSDM porosi Mickoskit: Ndaje mendjen, je me BE-në apo me Levicën?!

para 4 muajve - Klan Macedonia

Në vend që të ikë nga një përgjigje, Mickoski të tregojë nëse ka zgjedhur bllokun e BE-së apo bollkun e Levicës. Kështu fillon reagimi i LSDM-së drejt kreut të opozitare VMRO-DPMNE. Nga LSDM akuzojnë Mickoskin...

LSDM porosi Mickoskit: Ndaje mendjen, je me BE-në apo me Levicën?

para 4 muajve - Aktuale

Në vend që të ikë nga një përgjigje, Mickoski të tregojë nëse ka zgjedhur bllokun e BE-së apo bollkun e Levicës Marketing Kështu fillon reagimi i LSDM-së drejt kreut të opozitës. Nga LSDM akuzojnë Mickoskin...

LSDM porosi Mickoskit: Ndaje mendjen, je me BE-në apo me Levicën?

para 4 muajve - Opinion.mk

Në vend që të ikë nga një përgjigje, Mickoski të tregojë nëse ka zgjedhur bllokun e BE-së apo bollkun e Levicës. Kështu fillon reagimi i LSDM-së drejt kreut të opozitës. Nga LSDM akuzojnë Mickoskin se...

LSDM porosi Mickoskit: Ndaje mendjen, je me BE-në apo me Levicën?

para 4 muajve - Bota Sot

Në vend që të ikë nga një përgjigje, Mickoski të tregojë nëse ka zgjedhur bllokun e BE-së apo bollkun e Levicës. Kështu fillon reagimi i LSDM-së drejt kreut të opozitare OBRM-PDUKM. Nga LSDM akuzojnë Mickoskin...

Fakte, Mickovski vetë thoshte se duhet hequr “20-përqindëshin”, tash akuzon për shtet binacional!

para 4 muajve - Flaka

Lideri i opozitës Hristijan Mickoski, në një intervistë me gazetarin Destan Jonuzi në vitin 2020 për gazetën Koha , i pyetur për fshirjen e mundshme nga Kushtetuta të referencës së 20 përqindëshit të gjuhës...

Dikur vetë Mickovski thoshte se duhet hequr “20-përqindëshin”, tash akuzon koalicionin LSDM-BDI për shtet binacional!

para 4 muajve - Tetova Sot

Lideri i opozitës Hristijan Mickoski, në një intervistë me gazetarin Destan Jonuzi në vitin 2020 për gazetën Koha, i pyetur për fshirjen e mundshme nga Kushtetuta të referencës së 20 përqindëshit të gjuhës...

LSDM porosi Mickoskit: Ndaje mendjen, je me BE-në apo me Levicën?!

para 4 muajve - Tetova Sot

Në vend që të ikë nga një përgjigje, Mickoski të tregojë nëse ka zgjedhur bllokun e BE-së apo bollkun e Levicës. Kështu fillon reagimi i LSDM-së drejt kreut të opozitare VMRO-DPMNE. Nga LSDM akuzojnë Mickoskin...

LSDM i drejtohet Mickoskit: Je me BE-në apo me Levicën?!

para 4 muajve - Flaka

Në vend që të ikë nga një përgjigje, Mickoski të tregojë nëse ka zgjedhur bllokun e BE-së apo bollkun e Levicës. Kështu fillon reagimi i LSDM-së drejt kreut të opozitare VMRO-DPMNE. Nga LSDM akuzojnë Mickoskin...

LSDM pyet Mickoskin: Me BE-në apo me Levicën?

para 4 muajve - Zyrtare

Në vend që të ikë nga një përgjigje, Mickoski të tregojë nëse ka zgjedhur bllokun e BE-së apo bollkun e Levicës. Kështu fillon reagimi i LSDM-së drejt kreut të opozitare VMRO-DPMNE. Nga LSDM akuzojnë Mickoskin...

LSDM porosi Mickoskit: Ndaje mendjen, je me BE-në apo me Levicën?

para 4 muajve - Revista

Në vend që të ikë nga një përgjigje, Mickoski të tregojë nëse ka zgjedhur bllokun e BE-së apo bollkun e Levicës. Kështu fillon reagimi i LSDM-së drejt kreut të opozitës. Nga LSDM akuzojnë Mickoskin se...

(VIDEO) Dikur vetë Mickovski thoshte se duhet hequr “20-përqindëshin”, tash akuzon koalicionin LSDM-BDI për shtet binacional!

para 4 muajve - TvNews

Lideri i opozitës Hristijan Mickoski, në një intervistë me gazetarin Destan Jonuzi në vitin 2020 për gazetën Koha , i pyetur për fshirjen e mundshme nga Kushtetuta të referencës së 20 përqindëshit të gjuhës...

LSDM porosi Mickoskit: Ndaje mendjen, je me BE-në apo me Levicën?

para 4 muajve - Almakos

Në vend që të ikë nga një përgjigje, Mickoski të tregojë nëse ka zgjedhur bllokun e BE-së apo bollkun e Levicës. Kështu fillon reagimi i LSDM-së drejt kreut të opozitare OBRM-PDUKM. Nga LSDM akuzojnë Mickoskin...

LSDM pyet Mickoskin: Me BE-në apo me Levicën?

para 4 muajve - Lajm

Në vend që të ikë nga një përgjigje, Mickoski të tregojë nëse ka zgjedhur bllokun e BE-së apo bollkun e Levicës. Kështu fillon reagimi i LSDM-së drejt kreut të opozitare VMRO-DPMNE. Nga LSDM akuzojnë Mickoskin...

Taravari: Nuk je nacionalist nëse flet shqip, Mickoski: Demantoj Taravarin, asnjëherë nuk folëm për gjuhën shqipe

para 4 muajve - Almakos

Me hapjen e kushtetutës për futjen e bullgarëve në Kushtetutë, shqiptarët duan këtë mundësi ta shfrytëzojnë që të heqin termin 20% dhe të njëjtën ta zëvendësojnë me fjalët “gjuha shqipe”. Lideri i ASH-së...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK