Rinia e Besës ‘dridh’ Pallatin e Kulturës në Tetovë, themelon degën rajonale

para 4 muajve - Zhurnal

Shkup, 28 maj – Sonte Forumi Rinor i Lëvizjes BESA është duke mbajtur konventën themeluese të degës rajonale në Tetovë, ku do të zgjidhet kryetari dhe kuvendi i rinisë së Tetovës me rrethinë. Ajo që bie...

Rinia me BESËN në Tetovë, Nardi Etemi u zgjodh kreu i forumit rinor

para 4 muajve - Aktuale

Nardi Etemi u zgjodh kryetar i Forumit Rinor të Lëvizjes BESA në Tetovë. Marketing Ai mori përkrahjen unanime në konventën themeluese të degës rajonale në Tetovë, ku u zgjodh edhe kuvendi i rinisë së Tetovës...

Rinia e Besës ‘dridh’ Pallatin e Kulturës në Tetovë, themelon degën rajonale

para 4 muajve - ACTV

Sonte Forumi Rinor i Lëvizjes BESA është duke mbajtur konventën themeluese të degës rajonale në Tetovë, ku do të zgjidhet kryetari dhe kuvendi i rinisë së Tetovës me rrethinë. Ajo që bie në sy është pjesëmarrja...

Rinia e Besës ‘dridh’ Pallatin e Kulturës në Tetovë, themelon degën rajonale

para 4 muajve - Top Shqip

Sonte Forumi Rinor i Lëvizjes BESA është duke mbajtur konventën themeluese të degës rajonale në Tetovë, ku do të zgjidhet kryetari dhe kuvendi i rinisë së Tetovës me rrethinë. Ajo që bie në sy është pjesëmarrja...

Qamili: Nuk na mjafton vetëm Tetova, ndryshimin do ta sjellim edhe në nivel qëndror

para 4 muajve - Top24

Para një numri të madh të pranishmish, UD kryetari i forumit rinor të Lëvizjes BESA, Albi Qamili ka theksuar se rinia e BESËS me një përkushtim të jashtëzakonshëm ka qenë motori i ndryshimit në Tetovë....

Qamili: Nuk na mjafton vetëm Tetova, ndryshimin do ta sjellim edhe në nivel qëndror

para 4 muajve - Zyrtare

Para një numri të madh të pranishmish, UD kryetari i forumit rinor të Lëvizjes BESA, Albi Qamili ka theksuar se rinia e BESËS me një përkushtim të jashtëzakonshëm ka qenë motori i ndryshimit në Tetovë....

Rinia e Besës ‘dridh’ Pallatin e Kulturës në Tetovë, themelon degën rajonale

para 4 muajve - Zyrtare

Sonte Forumi Rinor i Lëvizjes BESA është duke mbajtur konventën themeluese të degës rajonale në Tetovë, ku do të zgjidhet kryetari dhe kuvendi i rinisë së Tetovës me rrethinë. Ajo që bie në sy është pjesëmarrja...

Nadi Etemi nga Tetova zgjidhet kryetarë i degës rajonale të Forumit Rinor të Lëvizjes Besa

para 4 muajve - Top24

Forumi rinor i Lëvizjes Besa, sonte në Tetovë ka mbajtur konvetën e degës rajonale të forumit rinor ku me shumicë votash është zgjedhur kryetar Nadi Etemi nga Tetova, shkruan Top24

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK