Albin Kurti sillet si i penduar për Marrëveshjen e Ohrit

para 4 muajve - Lexo

Nga Mero Baze/ Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë vazhdimisht të njëjtin problem me Albin Kurtin. Ato nisen të jenë në krah të tij në çdo iniciativë dhe befas gjenden përballë tij. Kjo ka ndodhur dhe...

Spahiu: Nëse SHBA dhe BE tërhiqen, Kurti s’e mbron dot sovranitetin e Kosovës

para 4 muajve - Gazeta Tema

Jursiti Kreshnik Spahiu tha për Euronews Albania se ngjarja e ndodhur në Veri të Kosovës është një ngjarje e rëndë e cila nuk u menaxhua siç duhet nga qeveria e Albin Kurtit. Ai tha se pa mbështetjen e...

Sovranistët e Kosovës dhe Shqipërisë janë idiotë apo spiunë të Rusisë?

para 4 muajve - Gazeta Tema

Nëse SHBA dhe BE tërhiqen, Albin Kurti s’e mbron dot sovranitetin e Kosovës as 24 orë. Kush mendon ndryshe në rastin më të mirë është idiot dhe në rastin më të keq spiun i Serbisë ose Rusisë. Kosova sot...

Kimete Berisha: Kushdo që e mbështet Albin Kurtin në luftë kundër Amerikës është ekstremist fetar!

para 4 muajve - Bota Press

Ëndrra arabe e Albin Kurtit! 1. Politika amerikane, ashiqare, po anon kah Serbia. Po duket sikur do t’ia jepnin pak Kosovë- Serbisë, për t’ia marrë Serbinë – Rusisë. Është e frikshme që në krejt Evropën...

Sovranistët e Kosovës dhe Shqipërisë janë idiotë apo spiunë të Rusisë?

para 4 muajve - Lexo

Nga Kreshnik Spahiu/ Sovranistët e Kosovës dhe Shqipërisë janë idiotë apo spiunë të Rusisë? Kush mendon ndryshe në rastin më të mirë është idiot dhe në rastin më të keq spiun i Serbisë ose Rusisë. Kosova...

Ku është kufiri i Albin Kurtit?

para 4 muajve - Gazeta Tema

Vendosja e flamurit të Republikës së Kosovës në godinat e bashkive veriore shkaktoi reagime krejtësisht të ndryshme në opinionin e brendshëm krahasuar me qëndrimet e bashkësisë ndërkombëtare. Nga njëra...

“Sovranistët” e Kosovës kundër SHBA janë ose idiotë, ose spiunë të Rusisë?

para 4 muajve - Periskopi

“Sovranistët” e Kosovës kundër SHBA janë ose idiotë, ose spiunë të Rusisë? 28 May, 14:16 Nëse SHBA dhe BE tërhiqen, Kurti s’e mbron dot sovranitetin e Kosovës as 24 orë. Kush mendon ndryshe në rastin më...

Spahiu: Nëse SHBA dhe BE tërhiqen, Kurti s’e mbron dot sovranitetin e Kosovës

para 4 muajve - Euronews

Jursiti Kreshnik Spahiu tha për Euronews Albania se ngjarja e ndodhur në Veri të Kosovës është një ngjarje e rëndë e cila nuk u menaxhua siç duhet nga qeveria e Albin Kurtit. Ai tha se pa mbështetjen e...

Ku është kufiri i Albin Kurtit?

para 4 muajve - Lexo

Vendosja e flamurit të Republikës së Kosovës në godinat e bashkive veriore shkaktoi reagime krejtësisht të ndryshme në opinionin e brendshëm krahasuar me qëndrimet e bashkësisë ndërkombëtare. Nga njëra...

Albin Kurti sillet si i penduar për Marrëveshjen e Ohrit

para 4 muajve - Gazeta Tema

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë vazhdimisht të njëjtin problem me Albin Kurtin. Ato nisen të jenë në krah të tij në çdo iniciativë dhe befas gjenden përballë tij. Kjo ka ndodhur dhe me zgjedhjet e...

Albin Kurti sillet si i penduar për Marrëveshjen e Ohrit

para 4 muajve - Lexo

Nga Mero Baze/ Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë vazhdimisht të njëjtin problem me Albin Kurtin. Ato nisen të jenë në krah të tij në çdo iniciativë dhe befas gjenden përballë tij. Kjo ka ndodhur dhe...

Albin Kurti sillet si i penduar për Marrëveshjen e Ohrit

para 4 muajve - Java News

Nga Mero Baze Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë vazhdimisht të njëjtin problem me Albin Kurtin. Ato nisen të jenë në krah të tij në çdo iniciativë dhe befas gjenden përballë tij. Kjo ka ndodhur dhe...

Albin Kurti sillet si i penduar për Marrëveshjen e Ohrit

para 4 muajve - Lexo

Nga Mero Baze/ Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë vazhdimisht të njëjtin problem me Albin Kurtin. Ato nisen të jenë në krah të tij në çdo iniciativë dhe befas gjenden përballë tij. Kjo ka ndodhur dhe...

Ëndrra arabe e Albin Kurtit

para 4 muajve - Gazeta Tema

Nga Kimete Berisha Ëndrra arabe e Albin Kurtit: Ta përzë Amerikën nga Kosova! 1. Politika amerikane, ashiqare, po anon kah Serbia. Po duket sikur do t'ia jepnin pak Kosovë- Serbisë, për t'ia marrë Serbinë...

Ëndrra arabe e Albin Kurtit

para 4 muajve - Lexo

Nga Kimete Berisha/ Ëndrra arabe e Albin Kurtit: Ta përzë Amerikën nga Kosova! 1. Politika amerikane, ashiqare, po anon kah Serbia. Po duket sikur do t’ia jepnin pak Kosovë- Serbisë, për t’ia marrë Serbinë...

Analisti Spahiu: Serbia shumë lehtë mund ta sulmojë Kosovën

para 4 muajve - Bota Press

Analisti dhe publicisti, Nexhmedin Spahiu, për përshkallëzimin e situatës së sotme në veri thotë se kjo mund të jetë kurth për Serbinë. Spahiu, tha se shumë lehtë Serbia mund ta sulmojë Kosovën. “Kjo mund...

VUÇIQ, “BISEDË TË HAPUR” ME SENATORËT AMERIKANË PËR KOSOVËN DHE RAPORTET ME SHBA

para 4 muajve - KDPolitik

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq ka thënë se ka zhvilluar “një bisedë të hapur” me senatorët amerikanë Chris Murphy dhe Gary Peters në Beograd më 25 maj. Vuçiq tha gjithashtu se ka theksuar se prioritet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK