Thyen masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”, pranga 2 personave në Fier

para 4 muajve - Zhurnal

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier arrestuan në flagrancë Romario Çuko., 29 vjeç, banues në Vadhizë, Fier, pasi është kapur jashtë banesës, duke thyer kështu masën e sigurisë...

EMRAT/ Thyen masën e sigurisë “arrest në shtëpi”, 2 të arrestuar në Fier

para 4 muajve - Gazeta Express

Romario Çuko 29 vjeç, banues në Vadhizë dhe Mario Çukaj 41 vjeç janë vënë në pranga pasi kanë thyer masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”, të caktuara për veprimtari kriminale në fushën e narkotikëve dhe...

EMRAT/ Thyen masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”, pranga 2 pers...

para 4 muajve - BalkanWeb

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier arrestuan në flagrancë Romario Çuko., 29 vjeç, banues në Vadhizë, Fier, pasi është kapur jashtë banesës, duke thyer kështu masën e sigurisë...

Lëviznin në qytet pas thyerjes së masës së sigurisë, kapen 2 të rinjtë të dënuar për drogë e armë

para 4 muajve - Syri

Dy të rinj janë arrestuar në Fier, pasi kishin thyer masën e sigurisë ‘arrest në shtëpi’. Mësohet se shtetasi Romario Çuko i dënuar për drogë është kapur jashtë banesës ndërsa 41-vjeçari, Mario Çukaj i...

Thyen masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”, arrestohen 2 persona në Fier

para 4 muajve - Bota Sot

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier arrestuan në flagrancë Romario Çuko., 29 vjeç, banues në Vadhizë, Fier. Pasi është kapur jashtë banesës, duke thyer kështu masën e sigurisë...

Lëviznin lirshëm në qytet pas thyerjes së masës së sigurisë, kapen dy të rinjtë të dënuar për drogë e armë pa leje (EMRAT)

para 4 muajve - Panorama

Dy të rinj janë arrestuar në Fier, pasi kishin thyer masën e sigurisë ‘arrest në shtëpi’. Mësohet se shtetasi Romario Çuko i dënuar për drogë është kapur jashtë banesës ndërsa 41-vjeçari, Mario Çukaj i...

EMRAT/ Lëviznin në qytet pas thyerjes së masës së sigurisë, kapen 2 të rinjtë të dënuar për drogë e armë

para 4 muajve - Syri

Dy të rinj janë arrestuar në Fier, pasi kishin thyer masën e sigurisë ‘arrest në shtëpi’. Mësohet se shtetasi Romario Çuko i dënuar për drogë është kapur jashtë banesës ndërsa 41-vjeçari, Mario Çukaj i...

Fier/ Vihen në pranga 4 shtetas dhe procedohen penalisht 4 të tjerë

para 4 muajve - Syri

Në prangat e policisë kanë rënë 4 shtetas në Fier të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Njoftimi/ DVP Fier Vihen në pranga 4 shtetas dhe procedohen penalisht 4 të tjerë, për vepra të ndryshme penale....

Thyen masën e sigurisë “arrest në shtëpi”, 2 të arrestuar në Fier (EMRAT)

para 4 muajve - FaxWeb

Romario Çuko 29 vjeç, banues në Vadhizë dhe Mario Çukaj 41 vjeç janë vënë në pranga pasi kanë thyer masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”, të caktuara për veprimtari kriminale në fushën e narkotikëve dhe...

EMRAT/ Thyen masën e ‘arrestit të shtëpisë’ për shitje droge dhe armëmbajtje pa leje, në pranga dy persona në Fier

para 4 muajve - FaxWeb

Në Fier, thyen masat e sigurisë, arrestohen shtetasit Romario Çuko dhe Mario Çukaj. DVP Fier/Vihen në pranga 2 shtetas dhe procedohen penalisht 4 të tjerë, për vepra të ndryshme penale. Thyen masën e sigurisë...

Kallëzim të rremë, dhunë dhe shkelje e rregullave/ Katër të arrestuar në Vlorë

para 4 muajve - Top Channel

Katër persona janë arrestuar dhe dy të tjerë po ndiqen në gjendje të lirë nga Policia e Vlorës, për vepra të ndryshme penale. Në pranga ka rënë A. H., 45 vjeç, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj bashkëjetueses...

Dhunoi bashkëjetuesen arrestohet 45 vjeçari, procedohet penalisht dhe e reja

para 4 muajve - Bota Sot

Një 45 vjeçar është vënë në prangat e policisë së Vlorës. Kjo pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses së tij 23 vjeç. Sipas policisë është proceduar penalisht edhe e reja, e cila...

Dhunoi bashkëjetuesen arrestohet 45 vjeçari, procedohet penalisht dhe e reja

para 4 muajve - ABC News

Një 45 vjeçar është vënë në prangat e policisë së Vlorës pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses së tij 23 vjeç. Sipas policisë është proceduar penalisht edhe e reja, e cila dyshohet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK