LSDM: Korridori 8 dhe 10D – Hapen 8.000 vende të reja pune

para 4 muajve - Zhurnal

Shkup, 28 maj – Me miratimin e ndryshimeve ligjore, hapet rruga për ndërtimin më të shpejtë të Korridorit 8 dhe 10D – ka theksuar Zv/Kryetarja e LSDM-së, Sanja Lukarevska, në fushatën e socialdemokratëve...

LSDM: Korridori 8 dhe 10D – Hapen 8.000 vende të reja pune

para 4 muajve - Bota Sot

Me miratimin e ndryshimeve ligjore, hapet rruga për ndërtimin më të shpejtë të Korridorit 8 dhe 10D – ka theksuar Zv/Kryetarja e LSDM-së, Sanja Lukarevska, në fushatën e socialdemokratëve “Rezultatet që...

LSDM: Korridori 8 dhe 10D – Hapen 8.000 vende të reja pune

para 4 muajve - Klan Macedonia

LSDM DHE VMRO-DPMNE VAZHDOJNË AKTIVITETET NË TERREN Me miratimin e ndryshimeve ligjore, hapet rruga për ndërtimin më të shpejtë të Korridorit 8 dhe 10D – ka theksuar Zv/Kryetarja e LSDM-së, Sanja Lukarevska,...

LSDM: Korridori 8 dhe 10D – Hapen 8.000 vende të reja pune

para 4 muajve - Zyrtare

Me miratimin e ndryshimeve ligjore, hapet rruga për ndërtimin më të shpejtë të Korridorit 8 dhe 10D – ka theksuar Zv/Kryetarja e LSDM-së, Sanja Lukarevska, në fushatën e socialdemokratëve “Rezultatet që...

LSDM: Korridori 8 dhe 10D – Hapen 8.000 vende të reja pune

para 4 muajve - Almakos

LSDM DHE VMRO-DPMNE VAZHDOJNË AKTIVITETET NË TERREN Me miratimin e ndryshimeve ligjore, hapet rruga për ndërtimin më të shpejtë të Korridorit 8 dhe 10D – ka theksuar Zv/Kryetarja e LSDM-së, Sanja Lukarevska,...

LSDM: Korridori 8 dhe 10D – Hapen 8.000 vende të reja pune

para 4 muajve - Lajm

Me miratimin e ndryshimeve ligjore, hapet rruga për ndërtimin më të shpejtë të Korridorit 8 dhe 10D – ka theksuar Zv/Kryetarja e LSDM-së, Sanja Lukarevska, në fushatën e socialdemokratëve “Rezultatet që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK