Vuçiç për veriun: S’ka pasur kurrë krizë më të madhe

para 4 muajve - Gazeta Tema

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç duke komentuar situatën e krijuar në veri të Kosovës, ka thënë se nuk ka pasur krizë më të madhe dhe më të rendë në atë pjesë të vendit. Këto Vuçiç i ka thënë gjatë...

Vuçiq për veriun: S’ka pasur kurrë krizë më të madh

para 4 muajve - RTV 21

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, duke komentuar situatën e krijuar në veri të Kosovës, ka thënë se nuk ka pasur krizë më të madhe dhe më të rendë në atë pjesë të vendit. Këto Vuçiq i ka thënë gjatë...

Tensionet në Kosovë, Vuçiç mbledh Këshillin e Sigurisë: Gjëra të këqija mund të vijnë

para 4 muajve - NOA

Beograd- Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, në tubimin e mbajtur sot nga partia e tij SNS-së në Beograd theksoi se e gjithë ngjarja e sotme ishin sikur me qëllim pritej një sulm nga qytetarët në ndërtesën...

“Jam i frikësuar!”/ Vuçiç nis veprimet pas tensioneve në veri të Kosovës, m...

para 4 muajve - BalkanWeb

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, në tubimin e mbajtur sot nga partia e tij SNS-së në Beograd theksoi se e gjithë ngjarja e sotme ishin sikur me qëllim pritej një sulm nga qytetarët në ndërtesën...

Vuçiq flet për Kosovën: Nuk ka pasur krizë më të madhe e më të rëndë

para 4 muajve - Klan Kosova

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq, ka mbajtur fjalim në tubimin e thirrur nga ai. Nuk kishte se si të mungonte as tema e Kosovës, në veçanti veriut të saj. Vuçiq tha se nuk ka pasur krizë më të madhe...

Vuçiq paralajmëron mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare

para 4 muajve - Zhurnal

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, ka thënë se në Kosovë nuk ka pasur krizë më të rëndë apo më të madhe. Në tubimin e ftuar, ai ka bërë thirrje për unitet të serbëve. Njëkohësisht Vuçiq paralajmëroi...

Tensionet në veri, Vuçiç: Asnjëherë nuk ka patur krizë më të rëndë dhe më të madhe

para 4 muajve - Albeu

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka thënë se asnjëherë nuk ka pasur krizë më të madhe dhe më të rëndë sesa të premten në veri të Kosovës. Për këtë, Vuçiç ka paralajmëruar se Serbia nuk do të rri...

Ankohet Vuçiç për veriun e Kosovës: S’ka pasur kurrë krizë më të madhe, nuk kemi bërë asgjë të keqe

para 4 muajve - Ora news

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, duke komentuar situatën e krijuar në veri të Kosovës, ka thënë se nuk ka pasur krizë më të madhe dhe më të rendë në atë pjesë të vendit. Këto Vuçiç i ka thënë gjatë...

Tensionet në veri të Kosovës, Vuçiç: S’ka pasur kurrë krizë më të madhe

para 4 muajve - ABC News

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka thënë se asnjëherë nuk ka pasur krizë më të madhe dhe më të rëndë sesa të premten në veri të Kosovës. Për këtë, Vuçiq ka paralajmëruar se Serbia nuk do të rri...

Aleksandar Vuçiq flet për Kosovën: Nuk ka pasur krizë më të madhe e më të rëndë

para 4 muajve - OraInfo

Vuçiq flet për Kosovën: Nuk ka pasur krizë më të madhe e më të rëndë. Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq, ka mbajtur fjalim në tubimin e thirrur nga ai. Nuk kishte se si të mungonte as tema e Kosovës,...

Tensionet në veri, deklarohet Vuçiq – paralajmëron edhe mbledhjen urgjente të Këshillit Kombëtar të Sigurisë

para 4 muajve - Flaka

Partia udhëheqëse e Serbisë, SNS ka mbajtur një tubim në kryeqytet Beograd. Aleksandar Vuçiq ka mbajtur një fjalim para mbështetësve gjersa ka folur edhe gjendjes në veri të Kosovës, raporton N1. “Sikur...

Vuçiq flet për Kosovën: Nuk ka pasur krizë më të madhe e më të rëndë

para 4 muajve - Lajm

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq, ka mbajtur fjalim në tubimin e thirrur nga ai. Nuk kishte se si të mungonte as tema e Kosovës, në veçanti veriut të saj. Vuçiq tha se nuk ka pasur krizë më të madhe...

Pas ngjarjeve në veri të Kosovës, reagon Vuçiq

para 4 muajve - Top Shqip

Partia udhëheqëse e Serbisë, SNS ka mbajtur një tubim në kryeqytet Beograd. Aleksandar Vuçiq ka mbajtur një fjalim para mbështetësve gjersa ka folur edhe gjendjes në veri të Kosovës, raporton N1 . “Sikur...

Vuçiç për veriun: S’ka pasur kurrë krizë më të madhe

para 4 muajve - Euronews

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, duke komentuar situatën e krijuar në veri të Kosovës, ka thënë se nuk ka pasur krizë më të madhe dhe më të rendë në atë pjesë të vendit. Këto Vuçiç i ka thënë gjatë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK