5 muaj përgjime për një kamion me dru | Albanian Post

para 4 muajve - Gazeta Tema

Kaq kohë i është dashur Prokurorisë së Posaçme (SPAK) për të hetuar një kamion me dru zjarri me vlerë totale 30 mijë lekë. Fillimisht hetimet kishin nisur pasi informacionet e marra tregonin për një grup...

Korrupsioni, SPAK 5 muaj përgjime për një kamion me dru

para 4 muajve - Klan

Korrupsioni, SPAK 5 muaj përgjime për një kamion me dru Hetim për 2 OPGJ që dyshohet se morën 100 mijë Lekë dhe 1 qingj 5 të dyshuar për korrupsion dhe ushtrim ndikimi të paligjshëm, për një kamion me...

“S’ja ndjen shumë k*** atij o lale…”, dalin përgjimet e dy OPGJ-ve që u korruptuan me një viç dhe 1 milionë lekë

para 4 muajve - Albeu

Gjykata e Posaçme ka lënë në fuqi kërkesën e Prokurorisë për caktimin masave të sigurisë për Safer Shukën OPGJ, detyrim paraqitje, Çelnik Toskën OPGJ, arrest shtëpie, Lulzim Hasa sekser arrest me burg,...

‘S’ja ndjen k.. shumë atij o lale’/ Zbardhen përgjimet e SPAK-ut për dy OPGJ-të që u hetuan për korrupsionin me një qengj

para 4 muajve - Syri

Gjykata e Posaçme ka lënë në fuqi kërkesën e Prokurorisë për caktimin masave të sigurisë për Safer Shukën OPGJ, detyrim paraqitje, Çelnik Toskën OPGJ, arrest shtëpie, Lulzim Hasa sekser arrest me burg,...

Inspektorët e korruptuar në Elbasan/ Zbardhen përgjimet e Lirian dhe Zenel Taragjinit: Ai s'ngopet ndonjëherë

para 4 muajve - Syri

Operacioni për arrestimin e dy inspektorëve të policisë së Elbasanit dhe tre personave të tjerë, ka zbuluar se personat nuk kanë pasur për qëllim tu marrin qytetarëve vetëm shuma financiare por edhe të...

“S’ja ndjen k*** shumë atij o lale”, zbardhen përgjimet për dy inspektorët që u hetuan për korrupsionin me një viç të therur

para 4 muajve - Gazeta Tema

Gjykata e Posaçme ka lënë në fuqi kërkesën e Prokurorisë për caktimin masave të sigurisë për Safer Shukën OPGJ, detyrim paraqitje, Çelnik Toskën OPGJ, arrest shtëpie, Lulzim Hasa sekser arrest me burg,...

100 mijë lekë dhe 1 qingj për kamionin me dru, GJKKO liron dy oficerët në Elbasan, sekseri mbetet në burg

para 4 muajve - Gazeta Express

Gjykata e Posaçme kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit ka lënë në fuqi kërkesën e SPAK për caktimin e masave të sigurisë ndaj dy oficerëve të policise gjyqësore në Elbasan që merrnin ryshfet për...

“S’ja ndjen k.. shumë atij o lale”/ Zbardhen përgjimet e SPAK-ut për dy OPGJ-të që u hetuan për korrupsionin me një qengj

para 4 muajve - Ora news

Çelnik Toska Gjykata e Posaçme ka lënë në fuqi kërkesën e Prokurorisë për caktimin masave të sigurisë për Safer Shukën OPGJ, detyrim paraqitje, Çelnik Toskën OPGJ, arrest shtëpie, Lulzim Hasa sekser arrest...

100 mijë lekë dhe 1 qingj për kamionin me dru, GJKKO çon në shtëpi dy OPGJ-të, liron pronarët, sekseri mbetet në burg

para 4 muajve - Ora news

Gjykata e Posaçme ka lënë në fuqi kërkesën e Prokurorisë për caktimin masave të sigurisë për Safer Shukën OPGJ, detyrim paraqitje, Çelnik Toskën OPGJ, arrest shtëpie, Lulzim Hasa sekser arrest me burg,...

“S’ja ndjen ***i shumë atij o lale”/ Zbardhen përgjimet e SPAK për dy OPGJ-të që u hetuan për korrupsionin me një viç

para 4 muajve - Java News

Gjykata e Posaçme ka lënë në fuqi kërkesën e Prokurorisë për caktimin masave të sigurisë për Safer Shukën OPGJ, detyrim paraqitje, Çelnik Toskën OPGJ, arrest shtëpie, Lulzim Hasa sekser arrest me burg,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK