Familjarët mjaft të prekur për vdekjen e 19-vjeçarit shqiptar në Itali. Punonte në fundjavë pasi ëndërronte universitetin

para 4 muajve - NOA

Itali- Një aksident tragjik ndodhi në Itali. Kevin Murataj është 19-vjeçari shqiptar që u aksidentua për vdekje mbrëmjen e maturës në Udine, Itali. I riu kishte dalë me shokët dhe mësuesit për të festuar...

Itali, 19-vjeçari shqiptar përplaset për vdekje, mbrëmjen e maturës

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Udine - Nëntëmbëdhjetë vjeçari që humbi jetën teksa kalonte rrugën në Lignano quhej Kevin Murataj: u përplas nga një makinë pasi doli nga një piceri me shokët e klasës. Ishte menduar të ishte një mbrëmje...

Po shkonte në mbrëmjen e maturës, vdes 19 vjeçari në Itali, e përplasi vetura kur po i kalonte vijat e bardha

para 4 muajve - Reporteri

Kevin Murataj është 19-vjeçari shqiptar që ndërroi jetë në mënyrë tragjike në Itali mesnatën e 26 majit. I riu fatkeq u përplas për vdekje nga një makinë teksa po kalonte rrugën në zonën e Lignano Sabbiadoro...

Përplaset për vdekje i riu shqiptar në Itali, po festonte maturën

para 4 muajve - TV21

Identifikohet i riu shqiptar që humbi jetën në zonën e Udines ( Lignano Sabbiadoro). Ai është Kevin Murataj 19 vjeç. Sipas mediave italiane, Kevin doli nga një piceri ku ishte me mësuesit dhe shokët e...

Tragjike në Itali, sapo kishte përfunduar mbrëmjen e maturës, përplaset për...

para 4 muajve - BalkanWeb

Një 19-vjeçar shqiptar ka humbur tragjikisht jetën në Itali, pasi është përplasur nga një automjet. Sipas mediave italiane, Kevin Murataj ndërroi jetë në moshën 19-vjeçare mbrëmjen e së premtes pasi u...

Festa që u kthye në tragjedi, shqiptari aksidentohet për vdekje në mbrëmjen e maturës

para 4 muajve - Bota Sot

Një aksident i rëndë në Itali i ka marrë jetën një 19-vjeçari shqiptar. Sipas mediave italiane, i riu do të festonte mbrëmjen e maturës, natën që u përplas për vdekje nga një makinë momentin që po kalonte...

Festa që u kthye në tragjedi/ Shqiptari aksidentohet për vdekje në mbrëmjen e maturës, po kalonte rrugën kur u përplas nga një makinë

para 4 muajve - Panorama

Një aksident i rëndë në Itali i ka marrë jetën një 19-vjeçari shqiptar. Sipas mediave italiane, i riu do të festonte mbrëmjen e maturës, natën që u përplas për vdekje nga një makinë momentin që po kalonte...

EMRI/ Përplaset për vdekje i riu shqiptar në Itali, po festonte me klasën

para 4 muajve - Vizion Plus

Identifikohet i riu shqiptar që humbi jetën mbremjen vone në 26 maj në zonën e Udines ( Lignano Sabbiadoro). Ai eshte Kevin Murataj 19 vjec. Sipas mediave italiane, Kevin doli nga një piceri ku ishte me...

Po shkonte në mbrëmjen e maturës, humb jetën shqiptari në Itali, i riu u përplas te vijat e bardha (EMRI)

para 4 muajve - Gazeta Express

Kevin Murataj është 19-vjeçari shqiptar që ndërroi jetë në mënyrë tragjike në Itali mesnatën e 26 majit. I riu fatkeq u përplas për vdekje nga një makinë teksa po kalonte rrugën në zonën e Lignano Sabbiadoro...

19-vjeçari shqiptar përplaset për vdekje mbrëmjen e maturës në Itali

para 4 muajve - Klan

19-vjeçari shqiptar përplaset për vdekje mbrëmjen e maturës në Itali UDINE, ITALI “ Kevin kishte dalë i lumtur nga shtëpia, ëndërronte për maturën prej kohësh, që më pas të regjistrohej në universitet....

Po shkonte në mbrëmjen e maturës, vdes shqiptari në Itali, u përplas te vijat e bardha

para 4 muajve - ABC News

Kevin Murataj është 19-vjeçari shqiptar që ndërroi jetë në mënyrë tragjike në Itali mesnatën e 26 majit. I riu fatkequ përplas për vdekje nga një makinë teksa po kalonte rrugën në zonën e Lignano Sabbiadoro...

Itali, 19-vjeçari shqiptar përplaset për vdekje, mbrëmjen e maturës

para 4 muajve - Syri

Udine - Nëntëmbëdhjetë vjeçari që humbi jetën teksa kalonte rrugën në Lignano quhej Kevin Murataj: u përplas nga një makinë pasi doli nga një piceri me shokët e klasës. Ishte menduar të ishte një mbrëmje...

EMRI/ Po shkonte në mbrëmjen e maturës, vdes shqiptari në Itali, 19-vjeçari u përplas te vijat e bardha

para 4 muajve - News33

Kevin Murataj është 19-vjeçari shqiptar që ndërroi jetë në mënyrë tragjike në Itali mesnatën e 26 majit. I riu fatkequ përplas për vdekje nga një makinë teksa po kalonte rrugën në zonën e Lignano Sabbiadoro...

Tragjike, po shkonte në mbrëmjen e maturës, humb jetën i riu shqiptari në Itali

para 4 muajve - Flaka

Kevin Murataj është 19-vjeçari shqiptar që ndërroi jetë në mënyrë tragjike në Itali mesnatën e 26 majit. I riu fatkequ përplas për vdekje nga një makinë teksa po kalonte rrugën në zonën e Lignano Sabbiadoro...

E trishtë/ Humb jetën në aksident në mbrëmjen e maturës 19-vjeçari shqiptar në Itali

para 4 muajve - NOA

ITALI- Aksident tragjik në Itali. Kevin Murataj, 19-vjeç, nga Shqipëria, humbi jetën në Lignano Sabbiadoro, Udine rreth orës 23:30 të së premtes. Murataj, së bashku me shokët e klasës dhe mësuesit e tij,...

EMRI/ Po shkonte në mbrëmjen e maturës, vdes shqiptari në Itali, 19-vjeçari u përplas te vijat e bardha

para 4 muajve - Albeu

Kevin Murataj është 19-vjeçari shqiptar që ndërroi jetë në mënyrë tragjike në Itali mesnatën e 26 majit. I riu fatkequ përplas për vdekje nga një makinë teksa po kalonte rrugën në zonën e Lignano Sabbiadoro...

Po kthehej nga mbrëmja e maturës, vdes shqiptari në Itali, u përplas te vijat e bardha

para 4 muajve - Gazeta Tema

Kevin Murataj është 19-vjeçari shqiptar që ndërroi jetë në mënyrë tragjike në Itali mesnatën e 26 majit. I riu fatkeq u përplas për vdekje nga një makinë teksa po kalonte rrugën në zonën e Lignano Sabbiadoro...

Po shkonte në mbrëmjen e maturës, vdes shqiptari në Itali

para 4 muajve - Revista Kosovarja

Kevin Murataj është 19-vjeçari shqiptar që ndërroi jetë në mënyrë tragjike në Itali mesnatën e 26 majit. I riu u përplas për vdekje nga një makinë teksa po kalonte rrugën në zonën e Lignano Sabbiadoro...

Shqiptari përplaset për vdekje në vizat e bardha në Itali, sapo festoi maturën

para 4 muajve - Euronews

Kevin Murataj është 19-vjeçari shqiptar që ndërroi jetë në mënyrë tragjike në Itali mesnatën e 26 majit. I riu u përplas për vdekje nga një makinë teksa po kalonte rrugën në zonën e Lignano Sabbiadoro,...

Po shkonte në mbrëmjen e maturës, vdes 19 vjeçari, e përplasi vetura kur po i kalonte vijat e bardha

para 4 muajve - Bota Press

Kevin Murataj është 19-vjeçari shqiptar që ndërroi jetë në mënyrë tragjike në Itali mesnatën e 26 majit. I riu fatkeq u përplas për vdekje nga një makinë teksa po kalonte rrugën në zonën e Lignano Sabbiadoro...

E dhimbshme: Po shkonte në mbrëmjen e maturës, vdes 19 vjeçari…

para 4 muajve - Bota Press

Kevin Murataj është 19-vjeçari shqiptar që ndërroi jetë në mënyrë tragjike në Itali mesnatën e 26 majit. I riu fatkeq u përplas për vdekje nga një makinë teksa po kalonte rrugën në zonën e Lignano Sabbiadoro...

Po shkonte në mbrëmjen e maturës, vdes shqiptari në Itali, u përplas te vijat e bardha

para 4 muajve - Shenja

Kevin Murataj është 19-vjeçari shqiptar që ndërroi jetë në mënyrë tragjike në Itali mesnatën e 26 majit. I riu fatkequ përplas për vdekje nga një makinë teksa po kalonte rrugën në zonën e Lignano Sabbiadoro...

Tragjike në Itali, 19-vjeçari shqiptar përplaset për vdekje mbrëmjen e maturës

para 4 muajve - Java News

“ Kevin kishte dalë i lumtur nga shtëpia, ëndërronte për maturën prej kohësh, që më pas të regjistrohej në universitet. Një fat i pamëshirshëm, kaq i pamëshirshëm sa e mori nga kjo botë”. Është i tronditur...

Po shkonte në mbrëmjen e maturës, vdes shqiptari në Itali, u përplas te vijat e bardha

para 4 muajve - Pa censure

Kevin Murataj është 19-vjeçari shqiptar që ndërroi jetë në mënyrë tragjike në Itali mesnatën e 26 majit. I riu fatkequ përplas për vdekje nga një makinë teksa po kalonte rrugën në zonën e Lignano Sabbiadoro...

EMRI/ Po shkonte në mbrëmjen e maturës, 19-vjeçari humb jetën pasi u përplas në vijat e bardha

para 4 muajve - FaxWeb

Kevin Murataj është 19-vjeçari shqiptar që ndërroi jetë në mënyrë tragjike në Itali mesnatën e 26 majit. I riu fatkequ përplas për vdekje nga një makinë teksa po kalonte rrugën në zonën e Lignano Sabbiadoro...

Po shkonte në mbrëmjen e maturës, vdes shqiptari në Itali, u përplas te vijat e bardha

para 4 muajve - Insajderi.org

Kevin Murataj është 19-vjeçari shqiptar që ndërroi jetë në mënyrë tragjike në Itali mesnatën e 26 majit. I riu fatkequ përplas për vdekje nga një makinë teksa po kalonte rrugën në zonën e Lignano Sabbiadoro...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK