Mbështetësit e Erdoganit festojnë për të jashtë Pallatit Presidencial (VIDEO)

para 4 muajve - Klan Kosova

Rexhep Tajip Erdogan është shpallur fitues i Zgjedhjeve Presidenciale në Turqi, duke e mposhtur rivalin e tij, Kemal Kilicdaroglu. Teksa shpalli fitorën e tij, Erdogan iu drejtua qytetarëve duke iu thënë...

Pamjet/ Erdogan siguroi mandatin e radhës, rrugët e qyteteve turke ndizen n...

para 4 muajve - BalkanWeb

Mbështetësit e presidentit turk Rexhep Tajip Erdogan kanë mbushur rrugët e qyteteve kryesore turke duke festuar pas fitores së liderit të Turqisë në zgjedhjet presidenciale. Kryeqyteti i Ankarasë është...

Fitorja e Erdoganit/ Festë në Turqi por festë edhe në Kosovë e Maqedoni

para 4 muajve - Zhurnal

Shkup, 28 maj – Recep Taip Erdogan ka arritur fitore edhe në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale në Turqi, kështu duke u rizgjedhur edhe për 5 vite në krye të Turqisë. E për të festuar fitoren e...

Mbështetësit e Erdoganit festojnë për të jashtë Pallatit Presidencial (VIDEO)

para 4 muajve - Klan Macedonia

Rexhep Tajip Erdogan është shpallur fitues i Zgjedhjeve Presidenciale në Turqi, duke e mposhtur rivalin e tij, Kemal Kilicdaroglu. Teksa shpalli fitorën e tij, Erdogan iu drejtua qytetarëve duke iu thënë...

Fitorja e Erdoganit/ Festë në Turqi por festë edhe në Kosovë e Maqedoni

para 4 muajve - Aktuale

Recep Taip Erdogan ka arritur fitore edhe në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale në Turqi, kështu duke u rizgjedhur edhe për 5 vite në krye të Turqisë. Marketing E për të festuar fitoren e tij,...

Fitorja e Erdoganit/ Festë në Turqi por festë edhe në Kosovë e Maqedoni

para 4 muajve - Klan Macedonia

Recep Taip Erdogan ka arritur fitore edhe në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale në Turqi, kështu duke u rizgjedhur edhe për 5 vite në krye të Turqisë. E për të festuar fitoren e tij, në gjitha...

Fitorja e Erdoganit/ Festë në Turqi por festë edhe në Kosovë e Maqedoni

para 4 muajve - Almakos

Recep Taip Erdogan ka arritur fitore edhe në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale në Turqi, kështu duke u rizgjedhur edhe për 5 vite në krye të Turqisë. E për të festuar fitoren e tij, në gjitha...

Fitorja e Erdoganit/ Festë në Turqi por festë edhe në Kosovë e Maqedoni

para 4 muajve - Top24

Recep Taip Erdogan ka arritur fitore edhe në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale në Turqi, kështu duke u rizgjedhur edhe për 5 vite në krye të Turqisë. E për të festuar fitoren e tij, në gjitha...

Fitorja e Erdoganit/ Festë në Turqi por festë edhe në Kosovë e Maqedoni [Video]

para 4 muajve - Fakti Ditor

Recep Taip Erdogan ka arritur fitore edhe në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale në Turqi, kështu duke u rizgjedhur edhe për 5 vite në krye të Turqisë. E për të festuar fitoren e tij, në gjitha...

Fitorja e Erdoganit/ Festë në Turqi por festë edhe në Kosovë e Maqedoni

para 4 muajve - Lajm

Recep Taip Erdogan ka arritur fitore edhe në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale në Turqi, kështu duke u rizgjedhur edhe për 5 vite në krye të Turqisë. E për të festuar fitoren e tij, në gjitha...

Fitorja e Erdoganit/ Festë në Turqi por festë edhe në Kosovë e Maqedoni

para 4 muajve - Zyrtare

Recep Taip Erdogan ka arritur fitore edhe në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale në Turqi, kështu duke u rizgjedhur edhe për 5 vite në krye të Turqisë. E për të festuar fitoren e tij, në gjitha...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK