ASH: Nuk presim fjalë të mëdha prej Kasamit! Dinë të bëjnë vetëm vasalin dhe shërbëtorin

para 4 muajve - TV21

Nga Aleanca për Shqiptarët kanë reaguar ndaj ftesës së kryetarit të Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, për bashkëpunim opozitar, respektivisht për ftesën publike dërguar deputetëve të Aleancës për Shqiptarët...

Grupi parlamentar i ASH-së i reagon Bilall Kasamit: Nga ju dalin vetëm mesazhe përçarëse

para 4 muajve - Zhurnal

Shkup, 28 maj – Grupi parlamentar i ASH-së i përgjigjet ftesës së kreut të Besës Bilall Kasami për bashkëpunim dhe kyçjen e tyre dhe të gjithë anëtarësisë së ASH-së me orientin opozitar që t’i bashkohen...

Grupi parlamentar i ASH-së i reagon Bilall Kasamit: Nga ju dalin vetëm mesazhe përçarëse

para 4 muajve - Alsat-M

Grupi parlamentar i ASH-së i përgjigjet ftesës së kreut të Besës Bilall Kasami për bashkëpunim dhe kyçjen e tyre dhe të gjithë anëtarësisë së ASH-së me orientin opozitar që t’i bashkohen frontit opozitar....

ASH i përgjigjet Kasamit: Po i shërbeni VMRO-së dhe jo shqiptarëve

para 4 muajve - Klan Macedonia

Grupi parlamentar i Aleancës për Shqiptarët përmes një shkrimi publik i është përgjigjur ftesës së kreut të BESËS, Bilall Kasami i cili një ditë më parë i bëri thirrje grupit parlamentar të ASH me orientim...

Nevzat Bejta nga Grupi i Zjarrit: Nuk përjashtohet mundësia e bashkëpunimit

para 4 muajve - Zhurnal

Shkup, 28 maj – Kreu i Lëvizjes BESA Bilall Kasami thotë se me nënshkrimin e marrëveshjes së bashkëpunimit me Alternativën, është bërë hapi i parë në drejtim të krijimit të frontit opozitar në prag të...

ASH i përgjigjet Kasamit: Po i shërbeni VMRO-së dhe jo shqiptarëve

para 4 muajve - Tetova Sot

Grupi parlamentar i Aleancës për Shqiptarët përmes një shkrimi publik i është përgjigjur ftesës së kreut të BESËS, Bilall Kasami i cili një ditë më parë i bëri thirrje grupit parlamentar të ASH me orientim...

Kasami i fton për bashkëpunim deputetët e ASH-së! Mexhiti uron Kasamin dhe Gashin, thotë se do të vazhdojë në BDI

para 4 muajve - TV21

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami vazhdon me ftesat për bashkëpunim opozitar pas asaj me Alternativën. Një ftesë të tillë publikisht ia ka dërguar deputetëve të Aleancës për Shqiptarët dhe gjithë...

ASH i përgjigjet Kasamit: Po i shërbeni VMRO-së dhe jo shqiptarëve

para 4 muajve - Lajm

Grupi parlamentar i Aleancës për Shqiptarët përmes një shkrimi publik i është përgjigjur ftesës së kreut të BESËS, Bilall Kasami i cili një ditë më parë i bëri thirrje grupit parlamentar të ASH me orientim...

ASH i përgjigjet Kasamit: Po i shërbeni VMRO-së dhe jo shqiptarëve

para 4 muajve - Top24

Grupi parlamentar i Aleancës për Shqiptarët përmes një shkrimi publik i është përgjigjur ftesës së kreut të BESËS, Bilall Kasami i cili një ditë më parë i bëri thirrje grupit parlamentar të ASH me orientim...

ASH i përgjigjet Kasamit: Po i shërbeni VMRO-së dhe jo shqiptarëve

para 4 muajve - Zyrtare

Grupi parlamentar i Aleancës për Shqiptarët përmes një shkrimi publik i është përgjigjur ftesës së kreut të BESËS, Bilall Kasami i cili një ditë më parë i bëri thirrje grupit parlamentar të ASH me orientim...

Përplasen “Grupi i zjarrit”, Bejta pro, Mexhiti kundës bashkimit me LB

para 4 muajve - Top24

Kreu i Lëvizjes BESA Bilall Kasami thotë se me nënshkrimin e marrëveshjes së bashkëpunimit me Alternativën, është bërë hapi i parë në drejtim të krijimit të frontit opozitar në prag të zgjedhjeve parlamentare....

Mexhiti i përgjigjet ofertës së Kasamit: Ne e vazhdojmë betejën fuqishëm brenda BDI-së

para 4 muajve - TV21

Izet Mexhiti nga “Grupi i Zjarrit” për TV21 ka komentuar ofertën e kreut të Lëvizjes Besa, Bulall Kasami, që pas shkëputjes përfundimtare nga BDI, edhe ky grup t’i bashkëngjitet opozitës. Mexhiti thotë...

Fronti opozitar bën bashkë BESËN, AAA e “Zjarrin”?

para 4 muajve - Bota Sot

Kreu i Lëvizjes BESA Bilall Kasami thotë se me nënshkrimin e marrëveshjes së bashkëpunimit me Alternativën, është bërë hapi i parë në drejtim të krijimit të frontit opozitar në prag të zgjedhjeve parlamentare....

Mexhiti i përgjigjet ofertës së Kasamit: Ne e vazhdojmë betejën fuqishëm brenda BDI-së

para 4 muajve - Sharri

Izet Mexhiti nga “Grupi i Zjarrit” për TV21 ka komentuar ofertën e kreut të Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, që pas shkëputjes përfundimtare nga BDI, edhe ky grup t’i bashkëngjitet opozitës. Mexhiti thotë...

Fronti opozitar bën bashkë BESËN, AAA e “Zjarrin”?

para 4 muajve - Alsat-M

Gazetar: Bashkim Sulejmani Kreu i Lëvizjes BESA Bilall Kasami thotë se me nënshkrimin e marrëveshjes së bashkëpunimit me Alternativën, është bërë hapi i parë në drejtim të krijimit të frontit opozitar...

Mexhiti i përgjigjet ofertës së Kasamit: Ne e vazhdojmë betejën fuqishëm brenda BDI

para 4 muajve - Zhurnal

Shkup, 28 maj – Izet Mexhiti nga “Grupi i Zjarrit” për TV21 ka komentuar ofertën e kreut të Lëvizjes Besa, Bulall Kasami, që pas shkëputjes përfundimtare nga BDI, edhe ky grup t’i bashkëngjitet opozitës....

Mexhiti i përgjigjet Kasamit: Vazhdojmë betejën fuqishëm brenda BDI-së

para 4 muajve - Flaka

Izet Mexhiti nga “Grupi i Zjarrit” për TV21 ka komentuar ofertën e kreut të Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, që pas shkëputjes përfundimtare nga BDI, edhe ky grup t’i bashkëngjitet opozitës. Mexhiti thotë...

Mexhiti i përgjigjet ofertës së Kasamit: Ne e vazhdojmë betejën fuqishëm brenda BDI-së

para 4 muajve - Aktuale

Izet Mexhiti nga “Grupi i Zjarrit” për TV21 ka komentuar ofertën e kreut të Lëvizjes Besa, Bulall Kasami, që pas shkëputjes përfundimtare nga BDI, edhe ky grup t’i bashkëngjitet opozitës. Mexhiti thotë...

Bilall Kasami: Ta unifikojmë frontin opozitar shqiptar

para 4 muajve - Klan Macedonia

“HAPI I PARË ËSHTË BËRË – BASHKË PËR FITORE TË SHQIPTARËVE” Kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, pret që të mos jetë i fundit, hapi i parë i bashkëpunimit dhe unifikimit të opozitës shqiptare. Ai përmes...

Fronti opozitar bën bashkë BESËN, AAA e “Zjarrin”?

para 4 muajve - Lideri

Kreu i Lëvizjes BESA Bilall Kasami thotë se me nënshkrimin e marrëveshjes së bashkëpunimit me Alternativën, është bërë hapi i parë në drejtim të krijimit të frontit opozitar në prag të zgjedhjeve parlamentare....

Kasami: Do ti’a shtrij dorën e bashkëpunimit “Grupit të zjarrit” dhe anëtarësisë së ASH-së me orientim opozitar

para 4 muajve - News33

Kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka njoftuar se pas arritjes së marrëveshjes me Alternativën, në periudhën në vijim dorën e bashkëpunimit do tia shtrij edhe fraksionit të BDI-së i njohur në opinion...

Mexhiti refuzon Kasamin: Ne e vazhdojmë betejën fuqishëm brenda BDI-së

para 4 muajve - Tetova Sot

Izet Mexhiti nga “Grupi i Zjarrit” për TV21 ka komentuar ofertën e kreut të Lëvizjes Besa, Bulall Kasami, që pas shkëputjes përfundimtare nga BDI, edhe ky grup t’i bashkëngjitet opozitës. Mexhiti thotë...

Mexhiti i përgjigjet ofertës së Kasamit: Ne e vazhdojmë betejën fuqishëm brenda BDI-së

para 4 muajve - Almakos

Izet Mexhiti nga “Grupi i Zjarrit” për TV21 ka komentuar ofertën e kreut të Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, që pas shkëputjes përfundimtare nga BDI, edhe ky grup t’i bashkëngjitet opozitës. Mexhiti thotë...

Mexhiti i përgjigjet ofertës së Kasamit: Ne e vazhdojmë betejën fuqishëm brenda BDI-së

para 4 muajve - Lajm

Izet Mexhiti nga “Grupi i Zjarrit” për TV21 ka komentuar ofertën e kreut të Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, që pas shkëputjes përfundimtare nga BDI, edhe ky grup t’i bashkëngjitet opozitës. Mexhiti thotë...

Fronti opozitar bën bashkë BESËN, AAA e “Zjarrin”?

para 4 muajve - Nistori

Kreu i Lëvizjes BESA Bilall Kasami thotë se me nënshkrimin e marrëveshjes së bashkëpunimit me Alternativën, është bërë hapi i parë në drejtim të krijimit të frontit opozitar në prag të zgjedhjeve parlamentare....

Mexhiti i përgjigjet ofertës së Kasamit: Ne e vazhdojmë betejën fuqishëm brenda BDI-së

para 4 muajve - Pa censure

Izet Mexhiti nga “Grupi i Zjarrit” ka komentuar ofertën e kreut të Lëvizjes Besa, Bulall Kasami, që pas shkëputjes përfundimtare nga BDI, edhe ky grup t’i bashkëngjitet opozitës. Mexhiti thotë se betejën...

Mexhiti i përgjigjet ofertës së Kasamit: Ne e vazhdojmë betejën fuqishëm brenda BDI-së

para 4 muajve - Fakti Ditor

Izet Mexhiti nga “Grupi i Zjarrit” për TV21 ka komentuar ofertën e kreut të Lëvizjes Besa, Bulall Kasami, që pas shkëputjes përfundimtare nga BDI, edhe ky grup t’i bashkëngjitet opozitës. Mexhiti thotë...

Bilall Kasami fton ASH-në dhe “Grupin e Zjarrit” ti bashkohen frontit opozitar

para 4 muajve - Shqipmedia

“Dje u hodh hapi i parë i bashkëpunimit dhe unifikimit të opozitës shqiptare. Si kryetar i Lëvizjes BESA i shtriva dorën e bashkëpunimit Afrim Gashit dhe pas shkëputjes përfundimtare të fraksionit të BDI-së...

Kasami: Do ti’a shtrij dorën e bashkëpunimit “Grupit të zjarrit” dhe anëtarësisë së ASH-së me orientim opozitar

para 4 muajve - Aktuale

Kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka njoftuar se pas arritjes së marrëveshjes me Alternativën, në periudhën në vijim dorën e bashkëpunimit do tia shtrij edhe fraksionit të BDI-së i njohur në opinion...

Kasami fton ASH dhe “Grupin e Zjarrit” që të bashkohen për të rrëzuar BDI!

para 4 muajve - Flaka

“Dje u hodh hapi i parë i bashkëpunimit dhe unifikimit të opozitës shqiptare. Si kryetar i Lëvizjes BESA i shtriva dorën e bashkëpunimit Afrim Gashit dhe pas shkëputjes përfundimtare të fraksionit të BDI-së...

Kasami: Do ti’a shtrij dorën e bashkëpunimit “Grupit të zjarrit” dhe anëtarësisë së ASH-së me orientim opozitar

para 4 muajve - Klan Macedonia

Kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka njoftuar se pas arritjes së marrëveshjes me Alternativën, në periudhën në vijim dorën e bashkëpunimit do tia shtrij edhe fraksionit të BDI-së i njohur në opinion...

Bilall Kasami fton ASH-në dhe “Grupin e Zjarrit” ti bashkohen frontit opozitar

para 4 muajve - InfoShqip

“Dje u hodh hapi i parë i bashkëpunimit dhe unifikimit të opozitës shqiptare. Si kryetar i Lëvizjes BESA i shtriva dorën e bashkëpunimit Afrim Gashit dhe pas shkëputjes përfundimtare të fraksionit të BDI-së...

Pas Alternativës, Kasami njofton se do ti’a shtrij dorën e bashkëpunimit edhe “Grupit të Zjarrit”

para 4 muajve - Zyrtare

Kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka njoftuar se pas arritjes së marrëveshjes me Alternativën, në periudhën në vijim dorën e bashkëpunimit do tia shtrij edhe fraksionit të BDI-së i njohur në opinion...

Kasami fton ASH-në dhe “Grupin e Zjarrit”

para 4 muajve - Open-TV

Bilall Kasami: Dje u hodh hapi i parë i bashkëpunimit dhe unifikimit të opozitës shqiptare. Si kryetar i Lëvizjes BESA i shtriva dorën e bashkëpunimit Afrim Gashit dhe pas shkëputjes përfundimtare të fraksionit...

Kasami apel “Grupit të Zjarrit” për shkëputje nga BDI dhe forcim të frontit opozitar

para 4 muajve - TvNews

“Dje u hodh hapi i parë i bashkëpunimit dhe unifikimit të opozitës shqiptare. Si kryetar i Lëvizjes BESA i shtriva dorën e bashkëpunimit Afrim Gashit dhe pas shkëputjes përfundimtare të fraksionit të BDI-së...

Bilall Kasami fton ASH-në dhe “Grupin e Zjarrit” ti bashkohen frontit opozitar

para 4 muajve - Almakos

Bilall Kasami: Dje u hodh hapi i parë i bashkëpunimit dhe unifikimit të opozitës shqiptare. Si kryetar i Lëvizjes BESA i shtriva dorën e bashkëpunimit Afrim Gashit dhe pas shkëputjes përfundimtare të fraksionit...

Kasami fton ASH-në t’i bashkohet frontit opozitar

para 4 muajve - Populli

Bilall Kasami: Dje u hodh hapi i parë i bashkëpunimit dhe unifikimit të opozitës shqiptare. Si kryetar i Lëvizjes BESA i shtriva dorën e bashkëpunimit Afrim Gashit dhe pas shkëputjes përfundimtare të fraksionit...

Kasami apel “Grupit të Zjarrit” për shkëputje nga BDI dhe forcim të frontit opozitar

para 4 muajve - Lideri

“Dje u hodh hapi i parë i bashkëpunimit dhe unifikimit të opozitës shqiptare. Si kryetar i Lëvizjes BESA i shtriva dorën e bashkëpunimit Afrim Gashit dhe pas shkëputjes përfundimtare të fraksionit të BDI-së...

Bilall Kasami fton ASH-në ti bashkohet frontit opozitar

para 4 muajve - Pa censure

Bilall Kasami: Dje u hodh hapi i parë i bashkëpunimit dhe unifikimit të opozitës shqiptare. Si kryetar i Lëvizjes BESA i shtriva dorën e bashkëpunimit Afrim Gashit dhe pas shkëputjes përfundimtare të fraksionit...

Kasami: Me Gashin, sot hodhëm hapin e parë drejt bashkimit të opozitë shqiptare

para 4 muajve - Shqipmedia

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, pas firmosjes së deklaratës politike për bashkëpunim, ka thënë se ky është hapi i parë drejt bashkëimi të opozitës shqiptare. Në një prononcim për gazetën LAJM,...

Taravari “dëshiron” që Lëvizjes Besa të bëhet bashkë me BDI-ASH në zgjedhje të ardhshme parlamentare

para 4 muajve - Zhurnal

Shkup, 26 maj – Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ka qenë mysafir në ClickPlus. Ai duke folur për zgjedhjet parlamentare, ka shprehur qëndrimin se kjo parti është e gatshme që të shkojë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK