Çfarë e pret Aleksandar Vuçiqin pas dorëheqjes nga partia?

para 4 muajve - Gazeta Express

Dorëheqja e presidentit serb, Aleksandar Vuçiq nga pozita e kryetarit të partisë s’ka kaluar pa rënë në syrin e mediave të mëdha botërore. Associated Press e cilëson këtë lëvizje si një taktikë për të...

Çfarë e pret Aleksandar Vuçiqin pas dorëheqjes nga partia?

para 4 muajve - GazetaBlic

Dorëheqja e presidentit serb, Aleksandar Vuçiq nga pozita e kryetarit të partisë s’ka kaluar pa rënë në syrin e mediave të mëdha botërore. Associated Press e cilëson këtë lëvizje si një taktikë për të...

Çfarë e pret Aleksandër Vuçiç pas dorëheqjes nga partia? Ja plani i presidentit serb

para 4 muajve - Java News

Dorëheqja e presidentit serb, Aleksander Vuçiç nga pozita e kryetarit të partisë s’ka kaluar pa rënë në syrin e mediave të mëdha botërore. Associated Press e cilëson këtë lëvizje si një taktikë për të...

Çfarë fshihet pas dorëheqjes së Vuçiç nga partia?

para 4 muajve - Periskopi

Çfarë fshihet pas dorëheqjes së Vuçiç nga partia? 28 May, 15:36 Dorëheqja e presidentit serb, Aleksander Vuçiç nga pozita e kryetarit të partisë s’ka kaluar pa rënë në syrin e mediave të mëdha botërore....

Çfarë fshihet pas dorëheqjes së Vuçiç nga partia?

para 4 muajve - Gazeta Tema

Dorëheqja e presidentit serb, Aleksander Vuçiç nga pozita e kryetarit të partisë s’ka kaluar pa rënë në syrin e mediave të mëdha botërore. Associated Press e cilëson këtë lëvizje si një taktikë për të...

Çfarë fshihet pas dorëheqjes së Vuçiç-it nga partia? Mediat botërore raportojnë detajet

para 4 muajve - Ora news

Dorëheqja e presidentit serb, Aleksander Vuçiç, nga pozita e kryetarit të partisë s’ka kaluar pa rënë në llupën e mediave të mëdha botërore. Prestigjozja amerikane, Associated Press ka shkruar për një...

Çfarë fshihet pas dorëheqjes së Vuçiç nga partia?

para 4 muajve - NOA

SERBI- Dorëheqja e presidentit serb, Aleksander Vuçiç, nga pozita e kryetarit të partisë s’ka kaluar pa rënë në syrin e mediave të mëdha botërore. Associated Press e cilëson këtë lëvizje si një taktikë...

Protestuesit kundër Vuçiqit në Serbi rrethuan televizionin shtetëror dhe Kuvendin

para 4 muajve - Alsat-M

Turma të mëdha të protestuesve që janë kundër Qeverisë së Serbië të shtunën rrethuan ndërtesën e televizionit shtetëror serb në qendër të Beogradit për të nxitur kërkesën e tyre që presidenti i tyre Aleksandar...

Çfarë fshihet pas dorëheqjes së Vuçiç nga partia?

para 4 muajve - Bota Press

Dorëheqja e presidentit serb, Aleksander Vuçiç nga pozita e kryetarit të partisë s’ka kaluar pa rënë në syrin e mediave të mëdha botërore. Associated Press e cilëson këtë lëvizje si një taktikë për të...

Protestuesit kundër Vuçiqit në Serbi rrethuan televizionin shtetëror dhe Kuvendin

para 4 muajve - Klan Kosova

Turma të mëdha të protestuesve që janë kundër Qeverisë së Serbië të shtunën rrethuan ndërtesën e televizionit shtetëror serb në qendër të Beogradit për të nxitur kërkesën e tyre që presidenti i tyre Aleksandar...

Çfarë fshihet pas dorëheqjes së Vuçiç nga partia?

para 4 muajve - Lexo

Dorëheqja e presidentit serb, Aleksander Vuçiç nga pozita e kryetarit të partisë s’ka kaluar pa rënë në syrin e mediave të mëdha botërore. Associated Press e cilëson këtë lëvizje si një taktikë për të...

Vuçiç jep dorëheqjen nga drejtimi i partisë

para 4 muajve - Vizion Plus

:Kjo është mbrëmja e fundit që po ju flas si kryetar i SNS-së”, tha Aleksandar Vuçiç gjatë tubimit masiv të partisë nacionaliste SNS në kryeqytetin serb, Beograd. Në kongresin e Partisë Progresive Serbe...

Protestuesit kundër Vuçiqit në Serbi rrethuan televizionin shtetëror dhe Kuvendin

para 4 muajve - Bota Sot

Turma të mëdha të protestuesve që janë kundër Qeverisë së Serbië të shtunën rrethuan ndërtesën e televizionit shtetëror serb në qendër të Beogradit për të nxitur kërkesën e tyre që presidenti i tyre Aleksandar...

Serbi, Aleksandër Vuçiç jep dorëheqjen nga drejtimi i Partisë Progresive Serbe

para 4 muajve - Syri

Pas protestave masive antiqeveritare qeveria serbe organizoi në Beograd një tubim mbështetjeje. Aty presidenti Vuçiq u njoftoi pasuesve të tij dorëheqjen si kryetar i partisë SNS. "Kjo është mbrëmja e...

Protestuesit kundër Vuçiqit në Serbi rrethuan televizionin shtetëror dhe Kuvendin

para 4 muajve - Revista Kosovarja

Turma të mëdha të protestuesve që janë kundër Qeverisë së Serbië të shtunën rrethuan ndërtesën e televizionit shtetëror serb në qendër të Beogradit për të nxitur kërkesën e tyre që presidenti i tyre Aleksandar...

Zbulohet taktika e Vuçiqit pas dorëheqjes nga partia, çfarë raportojnë mediat botërore

para 4 muajve - Bota Sot

Dorëheqja e presidentit serb, Aleksandar Vuçiq, nga pozita e kryetarit të partisë s’ka kaluar pa rënë në llupën e mediave të mëdha botërore. Mediumi amerikan, Associated Press ka shkruar për një lëvizje...

Protestuesit kundër Vuçiqit në Serbi rrethuan televizionin shtetëror dhe Kuvendin

para 4 muajve - Lajmi.net

Turma të mëdha të protestuesve që janë kundër Qeverisë së Serbië të shtunën rrethuan ndërtesën e televizionit shtetëror serb në qendër të Beogradit për të nxitur kërkesën e tyre që presidenti i tyre Aleksandar...

Protestuesit në Beograd po ia ngushtojnë rrethin Vuçiqit

para 4 muajve - Lideri

Turma të mëdha të protestuesve që janë kundër Qeverisë së Serbië të shtunën rrethuan ndërtesën e televizionit shtetëror serb në qendër të Beogradit për të nxitur kërkesën e tyre që presidenti i tyre Aleksandar...

Vuçiqi jep dorëheqje nga kryetari i partisë

para 4 muajve - Epoka e Re

“Kjo është mbrëmja e fundit që po ju flas si kryetar i SNS-së”, tha Aleksandar Vuçiq gjatë tubimit masiv të partisë nacionaliste SNS në kryeqytetin serb, Beograd. Në kongresin e Partisë Progresive Serbe...

Protestuesit kundër Vuçiqit në Serbi rrethuan televizionin shtetëror dhe Kuvendin

para 4 muajve - Insajderi.org

Turma të mëdha të protestuesve që janë kundër Qeverisë së Serbië të shtunën rrethuan ndërtesën e televizionit shtetëror serb në qendër të Beogradit për të nxitur kërkesën e tyre që presidenti i tyre Aleksandar...

Vuçiç jep dorëheqjen nga drejtimi i partisë

para 4 muajve - TvNews

:Kjo është mbrëmja e fundit që po ju flas si kryetar i SNS-së”, tha Aleksandar Vuçiç gjatë tubimit masiv të partisë nacionaliste SNS në kryeqytetin serb, Beograd. Në kongresin e Partisë Progresive Serbe...

Protestuesit kundër Vuçiqit në Serbi rrethuan televizionin shtetëror dhe Kuvendin

para 4 muajve - Periskopi

Protestuesit kundër Vuçiqit në Serbi rrethuan televizionin shtetëror dhe Kuvendin 28 May, 8:18 Turma të mëdha të protestuesve që janë kundër Qeverisë së Serbië të shtunën rrethuan ndërtesën e televizionit...

A po bie Vucic?: Protestuesit në Serbi rrethuan televizionin shtetëror dhe Kuvendin

para 4 muajve - Gazeta Metro

Turma të mëdha të protestuesve që janë kundër Qeverisë së Serbië të shtunën rrethuan ndërtesën e televizionit shtetëror serb në qendër të Beogradit për të nxitur kërkesën e tyre që presidenti i tyre Aleksandar...

Protestuesit kundër Vuçiqit në Serbi rrethuan televizionin shtetëror dhe Kuvendin

para 4 muajve - Epoka e Re

Turma të mëdha të protestuesve që janë kundër Qeverisë së Serbië të shtunën rrethuan ndërtesën e televizionit shtetëror serb në qendër të Beogradit për të nxitur kërkesën e tyre që presidenti i tyre Aleksandar...

Çfarë fshihet pas dorëheqjes së Vuçiç-it nga partia? Mediat botërore raportojnë detajet

para 4 muajve - FaxWeb

Dorëheqja e presidentit serb, Aleksander Vuçiç, nga pozita e kryetarit të partisë s’ka kaluar pa rënë në llupën e mediave të mëdha botërore. Prestigjozja amerikane, Associated Press ka shkruar për një...

Zbulohet taktika e Vuçiqit pas dorëheqjes nga partia, ja çfarë raportojnë mediat botërore

para 4 muajve - Gazeta Express

Dorëheqja e presidentit serb, Aleksander Vucic, nga pozita e kryetarit të partisë s’ka kaluar pa rënë në llupën e mediave të mëdha botërore. Mediumi amerikan, Associated Press ka shkruar për një lëvizje...

Zbulohet taktika e Vuçiqit pas dorëheqjes nga partia, ja çfarë raportojnë mediat botërore

para 4 muajve - Syri

Dorëheqja e presidentit serb, Aleksander Vucic, nga pozita e kryetarit të partisë s’ka kaluar pa rënë në llupën e mediave të mëdha botërore. Mediumi amerikan, Associated Press ka shkruar për një lëvizje...

Presidenti i Serbisë largohet nga drejtimi i partisë në pushtet

para 4 muajve - Zëri i Amerikës

Presidenti serb Aleksandar Vuçiç dha dorëheqjen nga posti i kryetarit të Partisë Përparimtare Serbe në pushtet në një kongres të partisë të shtunën, por tha se do të mbetet president i shtetit. Në vend...

Zbulohet taktika e Vuçiqit pas dorëheqjes nga partia, ja çfarë raportojnë mediat botërore

para 4 muajve - Infokusi

Dorëheqja e presidentit serb, Aleksander Vucic, nga pozita e kryetarit të partisë s’ka kaluar pa rënë në llupën e mediave të mëdha botërore. Mediumi amerikan, Associated Press ka shkruar për një lëvizje...

Zbulohet taktika e Vucic pas dorëheqjes nga partia: Kërkon rigrupim sa më shumë të njerëzve

para 4 muajve - Gazeta Metro

Dorëheqja e presidentit serb, Aleksander Vucic, nga pozita e kryetarit të partisë s’ka kaluar pa rënë në llupën e mediave të mëdha botërore. Mediumi amerikan, Associated Press ka shkruar për një lëvizje...

Zbulohet taktika e Vuçiqit pas dorëheqjes nga partia, ja çfarë raportojnë mediat botërore

para 4 muajve - Epoka e Re

Dorëheqja e presidentit serb, Aleksander Vuçiq, nga pozita e kryetarit të partisë s’ka kaluar pa rënë në llupën e mediave të mëdha botërore. Mediumi amerikan, Associated Press ka shkruar për një lëvizje...

Zbulohet taktika e Vuçiqit pas dorëheqjes nga partia

para 4 muajve - Arbresh

Dorëheqja e presidentit serb, Aleksander Vucic, nga pozita e kryetarit të partisë s’ka kaluar pa rënë në llupën e mediave të mëdha botërore. Mediumi amerikan, Associated Press ka shkruar për një lëvizje...

Daçiç: Nuk do ta japim Kosovën dhe nuk do ta japim Serbinë

para 4 muajve - Alsat-M

Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiç ka thënë mbrëmjen e djeshme në tubimin “Serbia e Shpresës” në Beograd, se qeveria në Prishtinë po përpiqet të pushtojë komunat serbe me dhunë dhe të...

Zbulohet lëvizja e bujshme e Aleksandër Vuçiç pasi dha dorëheqjen nga kreu i partisë së tij

para 4 muajve - NOA

Beograd- Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, është larguar nga posti i kreut të Partisë Progresive Serbe. Vuçiç e bëri njoftimin në mitingun e së premtes të mbajtur në Beograd, ku i kërkoi vendit të tregojë...

U dorëhoq si drejtues i partisë SNS, zbulohet lëvizja e bujshme e Aleksandër Vuçiç: Nga nesër do të jem kryetar i…

para 4 muajve - Java News

Presidenti serb Aleksandër Vuçiç është larguar nga posti i kreut të Partisë Progresive Serbe. Vuçiç e bëri njoftimin në mitingun e së premtes të mbajtur në Beograd, ku i kërkoi vendit të tregojë unitet...

Pas tubimit të Vuçiqit, sot qytetarët sërish do të protestojnë në Beograd – kërkohet dorëheqja e presidentit serb

para 4 muajve - Bota Sot

Protesta e radhës “Serbia kundër dhunës” do të mbahet sot para Kuvendit të Serbisë, një ditë pas kundër tubimit të djeshëm të presidentit të Serbisë dhe liderit të SNS-së, Aleksandar Vuçiq. Arsyeja e protestës...

Daçiç: Nuk do ta japim Kosovën dhe nuk do ta japim Serbinë

para 4 muajve - Bota Sot

Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiç ka thënë mbrëmjen e djeshme në tubimin “Serbia e Shpresës” në Beograd, se qeveria në Prishtinë po përpiqet të pushtojë komunat serbe me dhunë dhe të...

A ia “fiki dritat” Albini? Vuçiqi jep dorëheqje nga partia e tij

para 4 muajve - Lideri

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka dhënë dorëheqje nga partia të cilën ai e udhëheq, SNS. Ai, në tubimin që mbajti sot tha se kjo është nata e tij e fundi që i drejtohet serbëve si kryetar i kësaj...

Daçiç: Nuk do ta japim Kosovën dhe nuk do ta japim Serbinë

para 4 muajve - ABC News

Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiç ka thënë mbrëmjen e djeshme në tubimin “Serbia e Shpresës” në Beograd, se qeveria në Prishtinë po përpiqet të pushtojë komunat serbe me dhunë dhe të...

‘Do të jem vetëm president i qytetarëve’! Vuçiç jep dorëheqjen nga kreu i partisë SNS

para 4 muajve - NOA

SERBI- Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka organizuar sot një miting në Beograd pasi firmosi urdhrin për gatishmërinë ushtarake të vendit duke përfituar kështu edhe nga tensionet në Kosovë. Ai ka...

Fati i Aleksandër Vuçiç pas largimit nga partia

para 4 muajve - Euronews

Presidenti serb Aleksandër Vuçiç është larguar nga posti i kreut të Partisë Progresive Serbe. Vuçiç e bëri njoftimin në mitingun e së premtes të mbajtur në Beograd, ku i kërkoi vendit të tregojë unitet...

Daçiç: Nuk do ta japim Kosovën dhe nuk do ta japim Serbinë

para 4 muajve - Tetova Sot

Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiç ka thënë mbrëmjen e djeshme në tubimin “Serbia e Shpresës” në Beograd, se qeveria në Prishtinë po përpiqet të pushtojë komunat serbe me dhunë dhe të...

Vuçiçi fton liderët e opozitës në dialog

para 4 muajve - Top Shqip

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç tha më 26 maj se politikanët e opozitës që organizuan protesta pas dy masakrave në Beograd dhe rrethinën e tij “meritojnë vetëm përbuzjen”. Vuçiq e tha këtë në një...

Vuçiqi me lëvizjen e re synon ta zgjatë pushtetin

para 4 muajve - Koha.net

Mijëra njerëz kanë marrë pjesë në tubimin në shenjë përkrahjeje për presidentin autoritar të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, i cili po përballet me revoltë shkaku i krizës pas vrasjeve në masë në fillim të...

Mijëra veta morën pjesë në tubimin e organizuar nga Vuçiçi në Beograd

para 4 muajve - TV21

Dhjetëra mijëra njerëz u mblodhën të premten në kryeqytetin serb në një tubim të madh në mbështetje të presidentit Aleksandar Vuçiç, i cili po përballet me një revoltë të pashembullt kundër sundimit të...

Vuçiç hoqi dorë nga drejtimi i partisë së tij

para 4 muajve - Portalb

Vuçiç tha se politikanët e opozitës që organizuan protesta pas dy masakrave në Beograd dhe rrethinën e tij “meritojnë vetëm përbuzjen”. Vuçiç e tha këtë në një tubim të organizuar nga partia e tij  teksa...

Vuçiç hoqi dorë nga drejtimi i partisë të tij

para 4 muajve - Portalb

Vuçiç tha se politikanët e opozitës që organizuan protesta pas dy masakrave në Beograd dhe rrethinën e tij “meritojnë vetëm përbuzjen”. Vuçiç e tha këtë në një tubim të organizuar nga partia e tij  teksa...

Mijëra veta morën pjesë në tubimin e organizuar nga presidenti serb Vuçiç

para 4 muajve - Zëri i Amerikës

Dhjetëra mijëra njerëz u mblodhën të premten në kryeqytetin serb n një tubim të madh në mbështetje të presidentit Aleksandar Vuçiç, i cili po përballet me një revoltë të pashembullt kundër sundimit të...

Vuçiqi jep dorëheqje nga partia e tij

para 4 muajve - Zeri

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka dhënë dorëheqje nga partia të cilën ai e udhëheq, SNS. Ai, në tubimin që mbajti sot tha se kjo është nata e tij e fundi që i drejtohet serbëve si kryetar i kësaj...

Vuçiç heq dorë nga drejtimi i partisë të tij

para 4 muajve - Aktuale

Vuçiç heq dorë nga drejtimi i partisë të tij, fton liderët e opozitës në dialog. Marketing Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, në tubimin e sotem të Partisë Përparimtare Serbe, para Kuvendit në Beograd,...

Vuçiq ftoi liderët e opozitës në dialog

para 4 muajve - Tetova Sot

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç tha më 26 maj se politikanët e opozitës që organizuan protesta pas dy masakrave në Beograd dhe rrethinën e tij “meritojnë vetëm përbuzjen”. Vuçiq e tha këtë në një...

Daçiq në tubimin e Vuçiqit: Kurrë nuk do ta japim Kosovën

para 4 muajve - Top Shqip

Shefi i diplomacisë serbe, Ivica Daçiq, ka folur në tubimin e sotëm të partisë së Aleksandar Vuçiqit në Beograd. Ai gjatë fjalimit ka përmendur edhe incidentet e sotme në veri të Kosovës, ku policia u...

Daçiq në tubimin e Vuçiqit: Kam një mesazh për ndërkombëtarët ‘Kurrë nuk do ta japim Kosovën’

para 4 muajve - Flaka

Shefi i diplomacisë serbe, Ivica Daçiq, ka folur në tubimin e sotëm të partisë së Aleksandar Vuçiqit në Beograd. Ai gjatë fjalimit ka përmendur edhe incidentet e sotme në veri të Kosovës, ku policia u...

Vuçiq jep dorëheqje, nuk do të jetë më kryetar i partisë SNS

para 4 muajve - Flaka

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka dhënë dorëheqje nga partia të cilën ai e udhëheq, SNS. Ai, në tubimin që mbajti sot tha se kjo është nata e tij e fundi që i drejtohet serbëve si kryetar i kësaj...

Vuçiç heq dorë nga drejtimi i partisë të tij

para 4 muajve - Epoka e Re

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, në tubimin e sonte të Partisë Përparimtare Serbe, para Kuvendit në Beograd, ka njoftuar se nga nesër nuk do të jetë më kryetar i asaj partie. Vuçiç e nisi tubimin...

MIJËRA VETA PRITEN NË BEOGRAD PËR TUBIMIN E ORGANIZUAR NGA PRESIDENTI SERB VUÇIÇ

para 4 muajve - KDPolitik

Dhjetëra mijëra njerëz pritet të mblidhen në kryeqytetin serb të premten për një tubim të madh në mbështetje të presidentit Aleksandar Vuçiç, i cili po përballet me një revoltë të pashembullt kundër sundimit...

Vuçiç jep dorëheqjen nga kreu i partisë së tij

para 4 muajve - Euronews

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka dhënë dorëheqje nga posti i kryetarit të partisë së tij. Gjatë fjalës që mbajti para mijëra mbështetësve të tij në tubimin e zhvilluar të premten në Beograd....

Mijëra veta morën pjesë në tubimin e organizuar nga Vuçiçi në Beograd

para 4 muajve - Top Shqip

Dhjetëra mijëra njerëz u mblodhën të premten në kryeqytetin serb në një tubim të madh në mbështetje të presidentit Aleksandar Vuçiç, i cili po përballet me një revoltë të pashembullt kundër sundimit të...

Vuçiq jep dorëheqje nga kreu i partisë

para 4 muajve - Dukagjini

Presidenti serb, Alekndaër Vuçiq, ka dhënë dorëheqje nga posti i kryetarit të partisë së tij, Partisë Progressive Serbe (SNS). Këtë e bëri të ditur në tubimin që mbajti në Beograd gjatë mbrëmjës të së...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK