Videoja erotike në Bashkinë e Kukësit, SPAK nis procedimin penal për Safet Gjicin, saga e një skandali seksual

më 6.2023 - Albeu

Një skandal në bashkinë e Kukësit ishte kryelajmi i ditës së djeshme në vend, teksa ngjarja ka tronditur politikën. Një video e kryebashkiakut tashmë të dorëhequr, Safet Gjici, ku ai shihet duke kryer...

Kjo është pasuria e ‘skandalozit’ Gjici

më 6.2023 - Bota Sot

Pasojat e publikimit të një video, ku kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici, shfaqet duke kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë në zyrën e tij, janë të shumëfishta. Karriera politike e kryebashkiakut socialist...

Video e Gjicit, Çani: Fati i tij i keq, të gjithë bëjnë s*ks në zyrë dhe mirë bëjnë…

më 6.2023 - FaxWeb

Videoskandali me protagonist kryebashkiakun e shkarkuar të Kukësit, Safet Gjici, ka qenë tema më e komentuar e ditës së premte në çdo studio televizive dhe rrjetet sociale. Pas publikimit të videos ku...

Iu shkatërrua karriera, kush e filmoi Gjicin?

më 6.2023 - Syri.net Kosova

Video që çoi në dorëheqjen e Safet Gjicit në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit është filmuar në datën 6 qershor, siç tregon data në këndin e poshtëm të videos. Pamjet mund të jenë xhiruar nga një kamera...

Iu shkatërrua karriera, kush e filmoi Gjicin?

më 6.2023 - Ina

Video që çoi në dorëheqjen e Safet Gjicit në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit është filmuar në datën 6 qershor, siç tregon data në këndin e poshtëm të videos. Pamjet mund të jenë xhiruar nga një kamera...

Kjo është pasuria e ‘skandalozit’ Gjici

më 6.2023 - Reporteri

Pasojat e publikimit të një video, ku kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici, shfaqet duke kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë në zyrën e tij, janë të shumëfishta. Karriera politike e kryebashkiakut socialist...

Video që e “fundosi”, kush e filmoi Safet Gjicin në zyrë?

më 6.2023 - Reporteri

Video që çoi në dorëheqjen e Safet Gjicit në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit është filmuar në datën 6 qershor, siç tregon data në këndin e poshtëm të videos. Pamjet mund të jenë xhiruar nga një kamera...

Videoskandali i Gjicit, Çani: Fati i keq i tij, të gjithë bëjnë s*ks në zyrë

më 6.2023 - Albeu

Videoskandali me protagonist kryebashkiakun e shkarkuar të Kukësit, Safet Gjici, ka qenë tema më e komentuar e ditës së premte në çdo studio televizive dhe rrjetet sociale. Pas publikimit të videos ku...

Iu shkatërrua karriera, kush e filmoi Gjicin?

më 6.2023 - Gazeta Express

Video që çoi në dorëheqjen e Safet Gjicit në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit është filmuar në datën 6 qershor, siç tregon data në këndin e poshtëm të videos. Pamjet mund të jenë xhiruar nga një kamera...

Eksperti Karamuço zbulon skenën si është realizuar filmimi i videos erotike në zyrën e Safet Gjicit?

më 6.2023 - NOA

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço ka zbuluar se si është kryer filmimi i skandalit erotik në zyrën e kryebashkiakut socialist të Kukësit, Safet Gjicit. Karamuço tha në emisionin e Arian Çanit...

‘Të gjithë e bëjnë në zyra, ishte fati i keq i Gjicit’! Habit me deklaratën Arian Çani

më 6.2023 - NOA

Gazetari Arian Çani ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme, teksa ka folur për videon erotike të kryebashkiakut të Kukësit, Safet Gjicit. Çani tha se Gjici nuk është i vetmi person që ka kryer...

‘Skandalozi’ Gjici, ka 9 shtëpi e biznese, 1.5 milionë euro transaksione

më 6.2023 - Gazeta Express

Pasojat e publikimit të një video, ku kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici, shfaqet duke kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë në zyrën e tij, janë të shumëfishta. Karriera politike e kryebashkiakut socialist...

Skandali në zyrën e Safet Gjicit, interneti mbushet me MEME kundër qeverisë: “Vetëm përpara”!

më 6.2023 - Shekulli

Publikuar më 16.06.2023 nga shekulli_admin Një video-skandal bëri xhiron e rrjetit këtë të premte. Protagonisti kryesor ishte kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici i cili kryente marrëdhënie intime me një...

Cila është vajza në videon seksuale të kryebashkiakut të Kukësit

më 6.2023 - Aktuale

Ditën e sotme në rrjetet sociale qarkulloi një video intime e Safet Gjicit teksa kryente marrëdhënie seksuale me në zyrën e bashkisë. Marketing Sipas “BalkanWeb” vajza protagoniste në video, është shtetasja...

Detajet/ SPAK e merr në pyetje. Cila është vajza në videon seksuale të Safe...

më 6.2023 - BalkanWeb

Ditën e sotme u shpërnda masivisht në mediat sociale e në media një video skandal i kryetarit të bashkisë së Kukësit Safet Gjiti, ndërsa kryente marrëdhënie seksuale me një vajzë në ambientet e zyrës së...

Video erotike e Gjicit/ Arjan Çani: Të gjithë nëpër zyra e bëjnë! Eksperti Karamuço zbardh detaje për gruan

më 6.2023 - Bota Sot

Eksperti i Kriminalistikës Ervin Karamuço ka komentuar mbrëmjen e sotme videon e skandalit, ku kryebashkiaku i shkarkuar i Kukësit, Safet Gjici shfaqej duke kryer marrëdhënie seksuale me një grua në ambientet...

Iu shkatërrua karriera, kush e filmoi Gjicin?

më 6.2023 - Bota Sot

Video që çoi në dorëheqjen e Safet Gjicit në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit është filmuar në datën 6 qershor, siç tregon data në këndin e poshtëm të videos. Pamjet mund të jenë xhiruar nga një kamera...

Kush e filmoi Safet Gjicin në zyrë dhe sa kushton pajisja? Eksperti i kriminalistikës zbulon dinamikën

më 6.2023 - Albeu

Kryebashkiaku i shkarkuar i Kukësit, Safet Gjici, ka qenë tema e ditës së sotme në të gjitha mediat dhe rrjetet sociale pas videoskandalit të bërë publik. Në video shihet Gjici duke kryer marrdhënie seksuale...

SPAK e merr në pyetje, cila është vajza në videon seksuale të Safet Gjicit

më 6.2023 - Gazeta Express

Ditën e sotme u bë virale videoja e kryebashkiakut të Kukësit, Safet Gjicit, duke kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë në zyrën e tij. Mësohet se vajza protagoniste në video, është shtetasja me inicialet...

Detajet/ SPAK e merr në pyetje, cila është vajza në videon seksuale të Safet Gjicit?

më 6.2023 - Bota Sot

Ditën e sotme u shpërnda masivisht në mediat sociale e në media një video skandal i kryetarit të bashkisë së Kukësit Safet Gjiti, ndërsa kryente marrëdhënie seksuale me një vajzë në ambientet e zyrës së...

Video skandali seksual/ Kush është vajza që shfaqet me Safet Gjicin në zyrën e kryetarit të bashkisë? SPAK e merr në pyetje

më 6.2023 - Panorama

Safet Gjici dha dorëheqjen sot (16 qershor) nga posti i kryebashkiakut të Kukësit, pas publikimit të një video skandali seksual, ku ai shfaqej duke kryer marrëdhënie me një vajzë në zyrën e tij. Po kush...

Video që e “fundosi”, kush e filmoi Safet Gjicin në zyrë?!

më 6.2023 - GazetaBlic

Video që çoi në dorëheqjen e Safet Gjicit në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit është filmuar në datën 6 qershor, siç tregon data në këndin e poshtëm të planit. Pamjet mund të jenë xhiruar nga një kamera...

Me 9 shtëpi, biznese dhe 1.5 mln euro transaksione, Gjici një nga kryebashkiakët më të pasur

më 6.2023 - Zhurnal

Dita e sotme duket se ka shënuar “rrënimin” e firgurës së ish-kryebashkiakut të Kukësit, Safet Gjici, teksa video me përmbajtje seksuale shpejt është bërë virale në rrjet. Teksa pamjet ishin të qarta dhe...

Apartamente, biznese dhe miliona euro transaksione, sa është pasuria e ish-politikanit Safet Gjicit

më 6.2023 - Albeu

Videoja seksuale e Safet Gjicit brenda zyrës së tij në Bashkinë e Kukësit, ku ishte sëbashku me 40-vjeçaren Alma K. ishte tema e ditës në të gjitha rrjetet sociale dhe mediat gjatë ditës së sotme. Ky videoskandal...

U filmua duke bërë seks në zyrë, sa vite burg rrezikon Safet Gjici

më 6.2023 - News33

Video erotike e kryebashkiakut socialist të Kukësit, Safet Gjici, po bën xhiron e rrjetit. Në video duket Safet Gjici i cili kryen marrëdhënie seksuale me një grua në ambientet e zyrës së tij në Bashki....

Video-skandali i Gjicit/ Ja sa vite burg rerzikon ish-kryebashkiaku socialist?

më 6.2023 - NOA

I plasi sot skandali, kryebashkiaku socialist Safet Gjici rrezikon disa vite burg. Menjëherë pas publikimit të videos dhe të pamjeve që u bënë virale, ndaj Gjicit është hapur një proces hetimor nga SPAK....

I plasi sot skandali në zyrë, Safet Gjici një nga kryebashkiakët më të pasur me 9 shtëpi, biznese dhe 1.5 mln euro transaksione

më 6.2023 - NOA

Dita e sotme duket se ka shënuar “rrënimin” e firgurës së ish-kryebashkiakut të Kukësit, Safet Gjici, teksa video me përmbajtje seksuale shpejt është bërë virale në rrjet. Teksa pamjet ishin të qarta dhe...

Zbulohet identiteti i vajzës që po kryente marrëdhënie me kryebashkiakun e Kukësit

më 6.2023 - Indeks online

Në rrjetet sociale sot u bë virale një video që shfaqte kryetarin e Kukësit, Safet Gjicin, duke kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë. Prapaskena mëson se vajza që është parë duke bërë seks me Safet...

VIDEO/ Safet Gjici filmohet duke kryer se*s në zyrë, SPAK nis hetimet

më 6.2023 - Fakte

Burime jozyrtare nga SPAK konfirmojnë nisjen e veprimeve hetimore lidhur me një videoregjistrim ku kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici shihet duke kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë në ambientet...

Juristi Kreshnik Spahiu komenton skandalin e Safet Gjicit dhe tregon kur quhet krim marrëdhënia seksuale në zyrë

më 6.2023 - Bota Sot

Juristi Kreshnik Spahiu komentoi në një intervistë për Euronews Albania skandalin e Safet Gjicit duke theksuar se duhet kuptuar qartë në kemi të bëjmë me krim, shkelje administrative, shkelje etike apo...

“Më bënë kurth!”/ Safet Gjici jep dorëheqjen si kryetar bashkie pas videos së rëndë në zyrë, qeveria e shkarkon dhe rrezikon deri 7 vite burg

më 6.2023 - Shekulli

Publikuar më 16.06.2023 nga shekulli_admin Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen nga posti pas publikimit të një video-skandali ku shihet duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë. Postimi...

Detajet/ SPAK e merr në pyetje. Cila është vajza në videon seksuale të Safet Gjicit?

më 6.2023 - Flaka

Ditën e sotme u shpërnda masivisht në mediat sociale e në media një video skandal i kryetarit të bashkisë së Kukësit Safet Gjiti, ndërsa kryente marrëdhënie seksuale me një vajzë në ambientet e zyrës së...

“Beratase, mbrohet nga një grup kriminal në Durrës”, kush është vajza në videon e Safet Gjicit

më 6.2023 - Gazeta Express

Video-skandali i Safet Gjicit është kryetema tani në Shqipëri, teksa kryebashkiaku është shkarkuar dhe SPAK ka nisur një hetim për të. Ndërkohë që ndodh kjo, qeveria po kujdeset që të ndajë veprimin e...

Video që e “fundosi”, kush e filmoi Safet Gjicin në zyrë?!

më 6.2023 - Zyrtare

Video që çoi në dorëheqjen e Safet Gjicit në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit është filmuar në datën 6 qershor, siç tregon data në këndin e poshtëm të planit. Pamjet mund të jenë xhiruar nga një kamera...

SPAK merr në pyetje vajzën e video-skandalit, është nga Berati, ka biznes në Tiranë (përveçse "agjente e SHISH")

më 6.2023 - Gazeta Tema

SPAK ka identifikuar gruan që shfaqet në video skandalin me tashmë ish-kryetarin e Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici. Ajo është 40-vjeçaria Alma.K, e cila rezulton të jetë nga qyteti i Beratit, por e martuar...

Videoskandali i Gjicit, Çani: Fati i keq i tij, të gjithë bëjnë seks në zyrë

më 6.2023 - Pa censure

Videoskandali me protagonist kryebashkiakun e shkarkuar të Kukësit, Safet Gjici, ka qenë tema më e komentuar e ditës së premte në çdo studio televizive dhe rrjetet sociale. Pas publikimit të videos ku...

Skandali i Safet Gjicit, eksperti: Çanta është pozicionuar në atë pamje…

më 6.2023 - Zyrtare

Eksperti i Kriminalistikës Ervin Karamuço ka komentuar mbrëmjen e sotme videon e skandalit, ku kryebashkiaku i shkarkuar i Kukësit, Safet Gjici shfaqej duke kryer marrëdhënie seksuale me një grua në ambientet...

“Beratase, mbrohet nga një grup kriminal në Durrës”, kush është vajza në videon e Safet Gjicit

më 6.2023 - Albeu

Video-skandali i Safet Gjicit është kryetema tani në Shqipëri, teksa kryebashkiaku është shkarkuar dhe SPAK ka nisur një hetim për të. Ndërkohë që ndodh kjo, qeveria po kujdeset që të ndajë veprimin e...

Skandali seksual/ BIRN: Safet Gjici mund të përballet me akuzën e shpërdorimit të detyrës

më 6.2023 - Syri

Kryetari i Bashkisë së Kukësit Safet Gjici dha dorëheqjen të premten pasi në internet qarkulloi një video e tij duke kryer marrëdhënie seksuale me një grua në zyrën e kryetarit të bashkisë. Video që është...

Kjo është pasuria e ‘skandalozit’ Gjici

më 6.2023 - Zyrtare

Pasojat e publikimit të një video, ku kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici, shfaqet duke kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë në zyrën e tij, janë të shumëfishta. Karriera politike e kryebashkiakut socialist...

‘Të gjithë e bëjnë në zyra, ishte fati i keq i Gjicit’! Habit me deklaratën Arian Çani

më 6.2023 - Zyrtare

Gazetari Arian Çani ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme, teksa ka folur për videon erotike të kryebashkiakut të Kukësit, Safet Gjicit. Çani tha se Gjici nuk është i vetmi person që ka kryer...

Kjo është pasuria e ‘skandalozit’ Gjici

më 6.2023 - Top Shqip

Pasojat e publikimit të një video, ku kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici, shfaqet duke kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë në zyrën e tij, janë të shumëfishta. Karriera politike e kryebashkiakut socialist...

Video që e “fundosi”, kush e filmoi Safet Gjicin në zyrë?!

më 6.2023 - Epoka e Re

Video që çoi në dorëheqjen e Safet Gjicit në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit është filmuar në datën 6 qershor, siç tregon data në këndin e poshtëm të planit.Pamjet mund të jenë xhiruar nga një kamera...

Kjo është pasuria e ‘skandalozit’ Gjici

më 6.2023 - Insajderi.org

Pasojat e publikimit të një video, ku kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici, shfaqet duke kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë në zyrën e tij, janë të shumëfishta. Karriera politike e kryebashkiakut socialist...

FOTO/ Safet Gjici kthehet në gaztorin e rrjetit, memet perlë për kryebashkiakun

më 6.2023 - Albeu

Safet Gjici u dorëhoq dhe u shkarkua njëkohësisht nga detyra gjatë ditës së sotme pasi doli një video skandal teksa kryente seks oral me një vajzë brenda zyrës së tij në Bashkinë e Kukësit. Kaq ka mjaftuar...

“Me këtë ekip energjik do shkojmë vetëm përpara”, çfarë deklaronte Gjici pas fitores që nuk e shijoi dot

më 6.2023 - Albeu

Vetëm 31 ditë ka zgjatur mandati i dytë i Safet Gjicit në krye të Bashkisë së Kukësit, pasi sot ai ëhstë shkarkuar pas publikimit të videoskandalit. Një muaj më parë Safet Gjici, pikërisht në 17 maj, do...

Videoja erotike e Gjicit, Zëri i Amerikës: Edhe pse përballë një rasti flagrant, tentoi që t’i jepte ngjarjes ngjyrime politike

më 6.2023 - Ora news

Në Shqipëri kryetari i Bashkisë së Kukësit Safet Gjici, dha sot dorëheqjen nga detyra pas publikimit në rrjetet sociale të një videoje në të cilën ai shfaqej duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e...

Iu shkatërrua karriera, kush e filmoi Gjicin?

më 6.2023 - Bota Press

Video që çoi në dorëheqjen e Safet Gjicit në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit është filmuar në datën 6 qershor, siç tregon data në këndin e poshtëm të videos. Pamjet mund të jenë xhiruar nga një kamera...

Identifikohet vajza e videos seksuale me kryetarin e Kukësit

më 6.2023 - Bota Sot

Prokuroria e Posaçme ka identifikuar vazjën e cila shfaqet në videon seksuale të kryebashkiakut të Kukësit Safet Gjici. Ky i fundit është filmuar në skena intime në zyrë dhe sipas të dhënave që ka siguruar...

SPAK merr në pyetje vajzën e video-skandalit, zbardhet akuza për Gjicin

më 6.2023 - NOA

Janë zbardhur detaje të reja nga hetimet e SPAK, rreth video-skandalit të publikuar ditën e sotme ku shfaqej kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, teksa kryente marrëdhënie seksuale me një vajzë në zyrën...

Zëri i Amerikës: Tjetër kryebashkiak i Ramës në skandal seksual

më 6.2023 - Syri

Në Shqipëri kryetari i Bashkisë së Kukësit Safet Gjici, dha sot dorëheqjen nga detyra pas publikimit në rrjetet sociale të një videoje në të cilën ai shfaqej duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e...

Video-Skandali i Gjicit/ Kush është e reja në video me kryebashkiakun e Kukësit, SPAK e merr në pyetje

më 6.2023 - Dosja.al

TIRANË- Detaje të reja kanë dalë në lidhje me videon seksuale të kryebashkiakut të dorëhequr të Kukësit Safet Gjici. Mësohet se vajza në video është me iniciale A.K, banuese në Durrës. Pas bëries publike...

Video-skandali! Kush e filmoi Safet Gjicin në zyrë?

më 6.2023 - NOA

kukës- Video që çoi në dorëheqjen e Safet Gjicit në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit është filmuar në datën 6 qershor, siç tregon data në këndin e poshtëm të planit. Pamjet mund të jenë xhiruar nga një...

Safet Gjici dha dorëheqjen, VOA: Një tjetër kryebashkiak socialist përfshih...

më 6.2023 - BalkanWeb

Në Shqipëri kryetari i Bashkisë së Kukësit Safet Gjici, dha sot dorëheqjen nga detyra pas publikimit në rrjetet sociale të një videoje në të cilën ai shfaqej duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e...

Video që e “fundosi”, kush e filmoi Safet Gjicin në zyrë?!

më 6.2023 - Top Shqip

Video që çoi në dorëheqjen e Safet Gjicit në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit është filmuar në datën 6 qershor, siç tregon data në këndin e poshtëm të planit. Pamjet mund të jenë xhiruar nga një kamera...

Skandali me videon intime, Gjici shkarkohet dhe dorëhiqet

më 6.2023 - RTV 21

Kryetari i Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici, fillimisht ka njoftuar dorëheqjen nga kjo pozitë, e më pas është bërë e ditur se edhe është shkarkuar nga Këshilli i Ministrave, pas publikimit të një videoje...

Videoja erotike në zyrën e Gjicit, VOA: Një tjetër kryebashkiak socialist përfshihet në një skandal

më 6.2023 - Albeu

Në Shqipëri kryetari i Bashkisë së Kukësit Safet Gjici, dha sot dorëheqjen nga detyra pas publikimit në rrjetet sociale të një videoje në të cilën ai shfaqej duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e...

Video erotike që “fundosi” Safet Gjicin, veprimi i shëmtuar i kryebashkiakut

më 6.2023 - Albeu

Safet Gjici është kthyer sot në kryefjalën e titujve të lajmeve në Shqipëri. Video erotike tregon socialistin, Safet Gjici, duke bërë seks oral me një grua në zyrën e tij në bashkinë e Kukësit. Pas publikimit...

Gjici me “automatik” në dorë brenda zyrës së shtetit, anatomia e një video-skandali dhe një koment epik në Facebook

më 6.2023 - Albeu

Nga AlbEu.com E gjithë Shqipëria është mbërthyer nga skandali seksual i ish-kryebashkiakut Safet Gjici në zyrën e shtetit, i cili u filmua fshehurazi gjatë një raporti seksual me një vajzë. Nuk dihet ende...

U kërkoi falje të gjithëve, por jo më të rendësishmëve! Çfarë mungoi në reagimin e Safet Gjicit pas video-skandalit

më 6.2023 - Albeu

Pak orë pasi një video intime bëri xhiron e rrjetet e sociale, Safet Gjici dha dorëheqjen si kryetar i Bashkisë së Kukësit. Në video, Safet Gjici shfaqej në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit duke kryer...

SPAK identifikon vajzën e video-skandalit/ Është nga Berati, ka biznes në Tiranë, Safet Gjici rrezikon 7 vite burgim

më 6.2023 - Ora news

Është identifikuar nga prokuroria e posaçme SPAK, gruaja që shfaqet në videon seksiste me Kryetarin e Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici. Ajo është 40-vjeçaria Alma.K, e cila rezulton të jetë nga qyteti...

FOTOT: “S’e kam prekur fare mbrapa” – Humori i zi në rrjet, pas rastit të Safet Gjicit

më 6.2023 - Gazeta Tema

Që kur socialistët dolën në fushatë me sloganin “Përpara, kurrë më mbrapa”, në rrjet iu dha një konotacion seksual. Dhe tani që pak pas përfundimit të zgjedhjeve ndodhi rasti me Safet Gjicin, në rrjet...

SPAK identifikon vajzën e video-skandalit ku u përfshi kryebashkiaku i Kukësit

më 6.2023 - GazetaBlic

Është identifikuar nga prokuroria e posaçme SPAK, gruaja që shfaqet në videon seksiste me Kryetarin e Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici. Ajo është 40-vjeçaria Alma.K, e cila rezulton të jetë nga qyteti...

Video që e “fundosi”, kush e filmoi Safet Gjicin në zyrë?!

më 6.2023 - Insajderi.org

Video që çoi në dorëheqjen e Safet Gjicit në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit është filmuar në datën 6 qershor, siç tregon data në këndin e poshtëm të planit. Pamjet mund të jenë xhiruar nga një kamera...

Qeveria shkarkon Safet Gjicin nga posti i kryebashkiakut

më 6.2023 - Top Channel

Ministrja Delina Ibrahimaj pas mbledhjes së Këshillit të Ministrave bëka njoftuar se është marrë një vendim për shkarkimin e kryetarit të Bashkisë Kukës, Safet Gjici. “Këshilli i Ministrave mori një vendim...

Safet Gjici dha dorëheqjen pas publikimit të videos, VOA: Një tjetër kryebashkiak socialist, përfshihet në një skandal seksual

më 6.2023 - Panorama

Në Shqipëri kryetari i Bashkisë së Kukësit Safet Gjici, dha sot dorëheqjen nga detyra pas publikimit në rrjetet sociale të një videoje në të cilën ai shfaqej duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e...

Video-skandali: Kush e filmoi Safet Gjicin në zyrë?

më 6.2023 - Gazeta Tema

Video që çoi në dorëheqjen e Safet Gjicit në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit është filmuar në datën 6 qershor, siç tregon data në këndin e poshtëm të planit. Pamjet mund të jenë xhiruar nga një kamera...

SYRI TV/ Se*s në zyrën e tij pasi mori mandatin, Safet Gjici rrezikon arrestimin

më 6.2023 - Syri.net Kosova

Kryebashkiaku Safet Gjici filmohet duke kryer marrëdhënie sekusuale në zyrën e Bashkisë së Kukësit. Videoja skandaloze është shpërndarë në rrjete sociale e media dhe mban datën 6 qershor 2023 vetëm pak...

SPAK merr në pyetje vajzën e video-skandalit, është nga Berati, ka biznes në Tiranë (përveçse “agjente e SHISH”)

më 6.2023 - Tetova Sot

SPAK ka identifikuar gruan që shfaqet në video skandalin me tashmë ish-kryetarin e Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici. Ajo është 40-vjeçaria Alma.K, e cila rezulton të jetë nga qyteti i Beratit, por e martuar...

Zbulohet identiteti i vajzës që po kryente marrëdhënie me kryebashkiakun e Kukësit

më 6.2023 - Fakti Ditor

Në rrjetet sociale sot u bë virale një video që shfaqte kryetarin e Kukësit, Safet Gjicin, duke kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë. Prapaskena mëson se vajza që është parë duke bërë seks me Safet...

Zbulohet identiteti i vajzës që po kryente marrëdhënie me kryebashkiakun e Kukësit

më 6.2023 - Bota Press

Në rrjetet sociale sot u bë virale një video që shfaqte kryetarin e Kukësit, Safet Gjicin, duke kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë. Prapaskena mëson se vajza që është parë duke bërë seks me Safet...

“Prej kohësh kam marrëdhënie intime me vajzën”, Gjici njofton dorëheqjen

më 6.2023 - Top Shqip

Kryetari i Kukësit, Safet Gjici ka reaguar pas videos skandaloze që qarkulloi gjatë ditës së sotme në rrjetet sociale, ku Gjici shihet duke kryer mardhënie seksuale. Gjici ka pranuar fajësinë dhe deklaroi...

“Vetëm përpara…”, Stresi komenton videoskandalin e Gjicit: Çudia më e madhe 3 ditë zgjat

më 6.2023 - Albeu

Skandali i videos erotike të kryebashkiakut të shkarkuar tashmë të Kukësit, Safet Gjici, brenda në zyrat e bashkisë, ka sjellë reagime të shumta në rrjete sociale dhe jo vetëm. Kanë qenë të shumtë personazhet...

Publikimi i videos, shkarkohet kryetari i Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici

më 6.2023 - RTSH

Qeveria ka shkarkuar nga detyra kryetarin e Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici. Vendimi u mor këtë të premte (16 qershor), pas publikimit të një video në platformat e komunikimit online, ku Gjici shfaqej...

“O Zot i madh” plas gallata në rrjet, Stresi duke qeshur komenton videon erotike të Safet Gjicit

më 6.2023 - News33

Skandali i videos erotike të kryebashkiakut të shkarkuar tashmë të Kukësit, Safet Gjici, brenda në zyrat e bashkisë, ka sjellë reagime të shumta në rrjete sociale dhe jo vetëm. Kanë qenë të shumtë personazhet...

Marrëdhënie seksuale në zyrë, dorëhiqet kryebashkiaku i Kukësit

më 6.2023 - Zëri i Amerikës

Në Shqipëri kryetari i Bashkisë së Kukësit Safet Gjici, dha sot dorëheqjen nga detyra pas publikimit në rrjetet sociale të një videoje në të cilën ai shfaqej duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e...

FOTO/ VIDEO seksuale pushton rrjetin, Safet Gjici memja më e madhe në vend

më 6.2023 - Syri.net Kosova

Publikimi i videos seksuale të kryebashkiakut të Kukësit, Safet Gjici në zyrat e shtetit ka çmendur rrjetin. Safet Gjici është kthyer menjëherë në memen më të madhe në vend, duke pushtuar rrjetet sociale....

Qeveria shkarkon Safet Gjicin si kryebashkiak i Kukësit pas publikimit të v...

më 6.2023 - BalkanWeb

Ministrja Delina Ibrahimaj pas mbledhjes së Këshillit të Ministrave bëri me dije se Këshilli mori një vendim për shkarkimin e kryetarit të Bashkisë Kukës, Safet Gjici. “Këshilli i Ministrave mori një vendim...

“Prej kohësh kam marrëdhënie intime me vajzën”, Gjici njofton dorëheqjen

më 6.2023 - Zhurnal

Kryetari i Kukësit, Safet Gjici ka reaguar pas videos skandaloze që qarkulloi gjatë ditës së sotme në rrjetet sociale, ku Gjici shihet duke kryer mardhënie seksuale. Gjici ka pranuar fajësinë dhe deklaroi...

Video-skandali në zyrë, Rama shkarkon Safet Gjicin

më 6.2023 - Klan

Video-skandali në zyrë, Rama shkarkon Safet Gjicin Gjici jep dorëheqjen pas vendimit të Ramës: Kam marrëdhënie intime me vajzën Safet Gjici mundi ta gëzonte vetëm 1 muaj mandatin e dytë të kryebashkiakut...

Videoskandali erotik i Safet Gjicit, reagon qeveria

më 6.2023 - Gazeta Express

Qeveria shqiptare ka shkarkuar Safet Gjicin nga detyra e kryebashkiakut të Kukësit pas publikimit të videoskandalit erotik. “ Sot këshilli i ministrave mori një vendim për shkarkimin e menjëhershëm për...

Jep dorëheqjen Safet Gjici. U filmua duke kryer marrëdhënie intime në zyrë. SPAK nis hetimet

më 6.2023 - Klan

Jep dorëheqjen Safet Gjici. U filmua duke kryer marrëdhënie intime në zyrë. SPAK nis hetimet Pak orë pasi një video intime bëri xhiron në rrjetet e komunikimit elektronik, kryetari i Bashkisë së Kukësit,...

Përfundon mbledhja e qeverisë, ministrja komunikon shkarkimin e Safet Gjicit

më 6.2023 - Klan

Përfundon mbledhja e qeverisë, ministrja komunikon shkarkimin e Safet Gjicit Pas mbledhjes së qeverisë, ministrja e Financave, Delina Ibrahimaj, ka komunikuar shkarkimin e menjëhershëm të kryetarit të...

Dha dorëheqje kryetari i Bashkisë së Kukësit

më 6.2023 - Portalb

Kryetari i Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici, ka dhënë dorëheqje nga posti i kryebashkiakut, pas një videoje të publikuar në rrjetet sociale, ku pretendohet se ai kryen marrëdhënie seksuale në zyrën e tij...

Jep dorëheqje kryebashkiaku i Kuksit, u filmua duke kryer marrëdhënie intime në zyrë

më 6.2023 - Koha.net

Struktura e Posaçme Kundër Korrupsionit (SPAK) ka nisur hetimet ndaj kryebashkiakun e Kukësit Safet Gjici. Kjo ka ardhur pas shfaqjes së një video në rrjetet sociale, ku Gjici shfaqet duke kryer marrëdhënie...

Skandali seksual, jep dorëheqje kryebashkiaku shqiptar

më 6.2023 - TV21

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici ka reaguar pas publikimit të videos seksuale në zyrën e tij. Gjici i kërkon ndjesë çdokujt që ka parë atë material dhe ka dhënë dorëheqjen nga detyra. Ai shkruan në...

Jep dorëheqjen kryebashkiaku i Kukësit, iu postua video duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e tij

më 6.2023 - Reporteri

Kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici, pas shfaqjes së një video në rrjetet sociale, ku shfaqet duke kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit, ka dhënë dorëheqje. Postimi...

Kryebashkiakut socialist të Kukësit i publikohet video skandaloze duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë

më 6.2023 - Reporteri

Një video skandaloze po qarkullon në rrjete ku kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici është filmuar duke kryer akt seksual në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit. Video mban datën 06.06.2023 dhe rezulton të...

DETAJET/ SPAK merr në pyetje vajzën e videoskandalit, zbardhet akuza për Safet Gjicin

më 6.2023 - Java News

Janë zbardhur detaje të reja nga hetimet e SPAK, rreth video-skandalit të publikuar ditën e sotme ku shfaqej kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, teksa kryente marrëdhënie seksuale me një vajzë në zyrën...

Kryetari i Kukësit jep dorëheqje pas videos seksuale në zyrë

më 6.2023 - Kallxo

Kryetari i sapo zgjedhur i Bashkisë së Kukësit në Shqipëri, Safet Gjici dha dorëheqjen pas publikimit të një video që e tregon atë në një raport seksual në zyrë. SPAK tha se ka nisur një procedim penal,...

Qeveria shkarkon Safet Gjicin

më 6.2023 - Vizion Plus

Këshilli i Ministrave në mbledhjen e sotme ka shkarkuar Safet Gjicin nga posti i kryetarit të Bashkisë së Kukësit, pas publikimit të videos me përmbajtje intime në zyrë. Këtë gjë e bëri të ditur ministrja...

Pas seksit në zyrë, Kryetari i Kukësit Safet Gjici jep dorëheqje. Zoti ju bekoftë të gjithëve!

më 6.2023 - Zhurnal

“Ndjesë të thellë publike çdokujt që sot ka parë atë material të shëmtuar video. Pas një fushate dhe përballjeje jo të lehtë me kundërshtarët e mi, pas të cilës rezultova fitues, fatkeqësisht unë rash...

Publikohet videoja erotike e Safet Gjicit, momente intime në zyrë (Pamje +18)

më 6.2023 - Gazeta Express

Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen nga posti i kryetarit të Bashkisë së Kukësit pas publikimit të një videoje intime të tij duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e bashkisë. Pasi kërkoi një ndjesë të thellë...

Seks oral në zyrë, filmohet Safet Gjici

më 6.2023 - Klan

Seks oral në zyrë, filmohet Safet Gjici Skandali, SPAK nis hetimet: Xhirimi në 16 Qershor në bashkinë e Kukësit Nje video 2 minutëshe e shpërndarë në rrjetet sociale mëngjesin e së Premtes përfshin në...

“Rashë pre e një kurthi”/ Safet Gjici jep dorëheqjen: Kisha marrëdhënie intime me vajzën

më 6.2023 - Top Channel

Kryebashkiaku i Kukësit ka dhënë dorëheqjen nga detyra pas publikimit të një videoje intime të tij në zyrën e bashkisë. Me anë të një statusi në Facebook, Gjici ka bërë me dije se ka rënë pre e një kurthi,...

Videoja erotike e Safet Gjicit, reagon qeveria: U shkarkua menjëherë

më 6.2023 - Albeu

Pas publikimit të videos erotike të Safet Gjicit në zyrat e bashkisë Kukës, ka reaguar qeveria. Ministrja e Ekonomisë dhe Financave, pas mbledhjes së qeverisë, u pyet nga gazetarët për qëndrimin e qeverisë...

Skandal! Kryebashkiaku shqiptar kryen akte seksuale në zyre, Prokuroria nis hetimin

më 6.2023 - TV21

Nje video skandaloze po qarkullon në rrjete, ku kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici është filmuar duke kryer akt seksual në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit. Video mban datën 06.06.2023 dhe rezulton...

Video skandali në zyrë, Edi Rama shkarkon Safet Gjicin

më 6.2023 - Panorama

Kryeministri Edi Rama ka shkarkuar kryebashkiakun e Kukësit, Safet Gjicin pas video skandalin në zyrën e tij ku është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale me një grua në zyrën e tij. Video është xhiruar...

Qeveria shkarkon Safet Gjicin si kryebashkiak i Kukësit pas publikimit të videos skandaloze në zyrë

më 6.2023 - Ora news

Ministrja Delina Ibrahimaj pas mbledhjes së Këshillit të Ministrave bëri me dije se Këshilli mori një vendim për shkarkimin e kryetarit të Bashkisë Kukës, Safet Gjici. “Këshilli i Ministrave mori një vendim...

Nuk mjaftohet me dorëheqjen: Qeveria shkarkon Safet Gjicin si kryebashkiak!

më 6.2023 - Gazeta Tema

Kukësi do të zhvillojë zgjedhjet të reja pas dekretimit nga Presidenti i Republikës. Qeveria me një vendim në mbledhjen e sotme, ka shkarkuar Safet Gjicin, edhe pse ai dha dorëheqjen para një ore, si pasoje...

Përfundon mbledhja e qeverisë, shkarkohet kryetari i Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici

më 6.2023 - RTSH

Ministrja Delina Ibrahimaj pas mbledhjes së Këshillit të Ministrave bëri me dije se Këshilli mori një vendim për shkarkimin e kryetarit të Bashkisë Kukës, Safet Gjici. “ Këshilli i Ministrave mori një...

Video në zyrën e tij, qeveria shkarkon Safet Gjicin

më 6.2023 - ABC News

Këshilli i Ministrave ka vendosur shkarkimin e menjëhershëm të kryebashkiakut të Kukësit Safet Gjici, pas publikimit të videos ku ai kryente marrëdhënie seksuale në zyrën e bashkisë. Ministrja e Financave...

VIDEO seksuale/ Gjici jep dorëheqjen: Kam marrëdhënie intime me atë vajzë

më 6.2023 - Syri.net Kosova

Kryebashkiaku socialist i Kukësit Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen. Pas publikimit të videos skandaloze duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e bashkisë, Gjici ka reaguar në Facebook duke theksuar se...

Pas videos erotike, kryeministri Edi Rama shkarkon Safet Gjicin

më 6.2023 - Syri.net Kosova

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici është shkarkuar nga detyra nga kryeministri Rama. Vendimi është marrë nga Rama pas videos virale, ku kryebashkiaku i Kukësit shihet në zyrat e shtetit duke kryer marrëdhënie...

SYRI TV/ Se*s në zyrën e tij pasi mori mandatin, Safet Gjici rrezikon arrestimin

më 6.2023 - Syri

Kryebashkiaku Safet Gjici filmohet duke kryer marrëdhënie sekusuale në zyrën e Bashkisë së Kukësit. Videoja skandaloze është shpërndarë në rrjete sociale e media dhe mban datën 6 qershor 2023 vetëm pak...

Dyshohet se kreu marrëdhënie intime në zyrë, nisin hetimet ndaj kryebashkiakut të Kukësit

më 6.2023 - Reporteri

Struktura e Posaçme Kundër Korrupsionit (SPAK) ka nisur hetimet ndaj kryebashkiakun e Kukësit Safet Gjici. Kjo ka ardhur pas shfaqjes së një video në rrjetet sociale, ku Gjici shfaqet duke kryer marrëdhënie...

Video s*ksuale në zyrë, Safet Gjici është i martuar dhe babai i 4 fëmijëve

më 6.2023 - Tetova Sot

Një video erotike e filmuar në zyrën e kryetarit të Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici u bë publike, duke ‘pushtuar’ në pak minuta rrjetin. Ky i fundit shfaqet duke kryer marrëdhënie seksuale me një grua...

Spahiu: Marrëdhënia seksuale në zyrë quhet krim kur shpërdorohet detyra ose…

më 6.2023 - Euronews

Juristi Kreshnik Spahiu komentoi në një intervistë për Euronews Albania skandalin e Safet Gjicit duke theksuar se duhet kuptuar qartë në kemi të bëjmë me krim, shkelje administrative, shkelje etike apo...

I doli video intime në zyrë, Safet Gjici jep dorëheqjen si kryetar i Bashkisë Kukës

më 6.2023 - Koha.mk

Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen nga posti i kryetarit të Bashkisë së Kukësit. Vendimi i tij erdhi pas publikimit të një videoje intime të tij duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e bashkisë. “ Nuk...

Videoskandali erotik, Safet Gjici: Me vajzën kam marrëdhënie intime prej kohësh

më 6.2023 - Gazeta Express

Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen nga kreu i bashkisë së Kukësit pas videos erotike të publikuar së fundmi ku shfaqej duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e tij me një vajzë. Ndërsa ka kërkuar ndjesë,...

Pas skandalit seksual, dorëhiqet kryetari i Kukësit: S’kam asnjë justifikim, por rashë në kurth

më 6.2023 - Klan Kosova

Kryetari i Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici, ka dhënë dorëheqje pas skandalit seksual me një vajzë. Ai dorëheqjen e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Facebook, duke thënë se nuk nuk...

Këshilli i Ministrave shkarkon Safet Gjicin

më 6.2023 - Vizion Plus

Këshilli i Ministrave në mbledhjen e sotme ka shkarkuar Safet Gjicin nga posti i kryetarit të Bashkisë së Kukësit, pas publikimit të videos me përmbajtje intime në zyrë. Këtë gjë e bëri të ditur ministrja...

Videoja erotike që “i dogji” karrierën Safet Gjicit, kryebashkiaku socialist pretendon se “ia futën” kundërshtarët

më 6.2023 - Albeu

Një video e cila qarkulloi me shpejtësinë e erës, nuk e lejoni kryebashkiakun e zgjedhur të Kukësit që të shijonte fitoren. Kjo pasi, Safet Gjici tha dorëhqejen menjëherë pas publikimit të video-skandalit...

Video erotike që “fundosi” Safet Gjicin, ish-kryebashkiaku e pranon: Ndjesë për pamjet e shëmtuara, kisha lidhje intime me vajzën

më 6.2023 - Albeu

Safet Gjici është kthyer sot në kryefjalën e titujve të lajmeve në Shqipëri. Video erotike tregon socialistin, Safet Gjici, duke bërë seks oral me një grua në zyrën e tij në bashkinë e Kukësit. Pas publikimit...

Dyshohet se kreu marrëdhënie intime në zyrë, SPAK nis hetimet ndaj kryebashkiakut të Kuksit

më 6.2023 - Koha.net

Struktura e Posaçme Kundër Korrupsionit (SPAK) ka nisur hetimet ndaj kryebashkiakun e Kukësit Safet Gjici. Kjo ka ardhur pas shfaqjes së një video në rrjetet sociale, ku Gjici shfaqet duke kryer marrëdhënie...

Iu publikua video erotike në zyrën e bashkisë, kush është Safet Gjici, babai i 4 fëmijëve dhe gjysh

më 6.2023 - NOA

TIRANË- Safet Gjici është personazhi i ditës. Kryebashkiaku i Kukësit u bë viral në rrjetet sociale pasi u publikua një video e tij duke kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë (që sipas tij ka marrëdhënie...

VIDEO/ Safet Gjici filmohet duke kryer se*s në zyrë, SPAK nis hetimet

më 6.2023 - Syri.net Kosova

Burime jozyrtare nga SPAK konfirmojnë nisjen e veprimeve hetimore lidhur me një videoregjistrim ku kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici shihet duke kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë në ambientet...

FOTO/ VIDEO seksuale pushton rrjetin, Safet Gjici memja më e madhe në vend

më 6.2023 - Syri

Publikimi i videos seksuale të kryebashkiakut të Kukësit, Safet Gjici në zyrat e shtetit ka çmendur rrjetin. Safet Gjici është kthyer menjëherë në memen më të madhe në vend, duke pushtuar rrjetet sociale....

Kryebashkiakut socialist të Kukësit i publikohet video skandaloze duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë

më 6.2023 - Reporteri

Një video skandaloze po qarkullon në rrjete ku kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici është filmuar duke kryer akt seksual në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit. Video mban datën 06.06.2023 dhe rezulton të...

Skandali, dorëhiqet Safet Gjici/ “Videoja ishte në kurth i kundërshtarëve politikë”

më 6.2023 - Vizion Plus

Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen nga drejtimi i bashkisë së Kukësit, pas publikimit të videoskandalit që e tregonte atë duke kryer veprime të turpshme në ambientet e zyrës. Në reagimin e bërë publik në...

Skandali, dorëhiqet Safet Gjici/ “Videoja ishte një kurth i kundërshtarëve politikë”

më 6.2023 - Vizion Plus

Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen nga posti i kryetarit të Bashkisë së Kukësit, pas publikimit të një video, ku ai shihet duke kryer marrëdhënie intime në zyrë. Në një postim në Facebook, Gjici ka kërkuar...

U filmua duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë, Safet Gjici rrezikon kaq vite burg

më 6.2023 - Koha News

Safet Gjici kryebashkiaku i Kukësit i përfshirë në një skandal seksual rrezikon të dënohet deri në 3 vite burg. Akuza ndaj tij është marrëdhënie seksuale apo homoseksuale duke shpërdoruar detyrën dhe sipas...

Pas seks skandalit, Gjici jep dorëheqje: Zoti ju bekoftë të gjithëve!

më 6.2023 - Koha News

“Ndjesë të thellë publike çdokujt që sot ka parë atë material të shëmtuar video. Pas një fushate dhe përballjeje jo të lehtë me kundërshtarët e mi, pas të cilës rezultova fitues, fatkeqësisht unë rash...

Kush është vajza e videos në zyrën e Gjicit. SPAK drejt vendimit për arrest

më 6.2023 - Pa censure

Vajza e cila është pjesë e videoskandalit me kryetarin e bashkisë së Kukësit është A.K, 40 vjeçe nga Berati, e martuar në Durrës dhe ka një biznes këshillimi në Tiranë Inicialet dhe të dhënat u bënë të...

Pse ndryshon nga Shukri Xhelili/ Safet Gjici mund të akuzohet për shpërdorim detyre

më 6.2023 - Java News

Pasojat e publikimit të një video, ku kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici, shfaqet duke kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë në zyrën e tij, janë të shumëfishta. Karriera politike e kryebashkiakut socialist...

Videoskandali në zyrë, kryebashkiaku i Kukësit do të merret në pyetje nga S...

më 6.2023 - BalkanWeb

SPAK ka nisur hetimet për kreun e Bashkisë së Kukësit Safet Gjici, pas videos së publikuar në rrjete sociale në të cilën shihej Gjici në skena seksuale në ambientet e zyrës së tij në bashkinë e Kukësit....

Safet Gjici jep dorëheqjen pas videos seksuale: Ndjesë të gjithëve, ishte m...

më 6.2023 - BalkanWeb

Kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici ka reaguar pas publikimit të videos seksuale në zyrën e tij. Gjici i kërkon ndjesë çdokujt që ka parë atë material dhe ka dhënë dorëheqjen nga detyra. Ai shkruan në...

VIDEO/ Safet Gjici filmohet duke kryer se*s në zyrë, SPAK nis hetimet

më 6.2023 - Zhurnal

Burime jozyrtare nga SPAK konfirmojnë nisjen e veprimeve hetimore lidhur me një videoregjistrim ku kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici shihet duke kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë në ambientet...

I doli video intime në zyrë, Safet Gjici jep dorëheqjen si kryetar i Bashkisë Kukës

më 6.2023 - Klan

I doli video intime në zyrë, Safet Gjici jep dorëheqjen si kryetar i Bashkisë Kukës Safet Gjici ka dhënë dorëheqje nga posti i kryetarit të Bashkisë së Kukësit. Vendimi i tij erdhi pas publikimit të një...

Videoja me përmbajtje erotike në zyrë, Safet Gjici jep dorëheqjen

më 6.2023 - Gazeta Express

Kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen pas publikimit të videos ku shihej duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e tij. Gjici i kërkon ndjesë çdokujt që ka parë atë material. Safet Gjici...

Safet Gjici në skandal seksual/ Kryebashkiaku i Kukësit filmohet në zyrë, në marrëdhënie intime me një vajzë

më 6.2023 - Vizion Plus

Prokuroria e Posaçme ka çelur një hetim kryesisht për kryebashkiakun e Kukësit, Safet Gjici, pas publikimit të një videoskandali. Pamjet e përhapura me shpejtësi në rrjetet sociale tregojnë drejtuesin...

Kush e filmoi Safet Gjicin duke bërë seks në zyrë?

më 6.2023 - Tetova Sot

Pamjet mund të jenë xhiruar nga një kamera e fshehtë e vendosur në tryezën e dytë të kryebashkiakut, dhe jo në tryezën ku ai ka kompjuterin dhe dokumentat e tij. Video që çoi në dorëheqjen e Safet Gjicit...

Iu publikua video erotike, jep dorëheqjen Safet Gjici (Video)

më 6.2023 - Ina

Kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici ka reaguar pas publikimit të videos seksuale në zyrën e tij. Gjici i kërkon ndjesë çdokujt që ka parë atë material dhe ka dhënë dorëheqjen nga detyra. Ai shkruan në...

Video erotike që “fundosi” Safet Gjicin, ish-kryebashkiaku e pranon: Kisha lidhje intime me vajzën

më 6.2023 - Albeu

Safet Gjici është kthyer sot në kryefjalën e titujve të lajmeve në Shqipëri. Video erotike tregon socialistin, Safet Gjici, duke bërë seks oral me një grua në zyrën e tij në bashkinë e Kukësit. Pas publikimit...

Pas videos erotike, reagon Safet Gjici, njofton se ka dhënë dorëheqje: Kisha marrëdhënie intime me vajzën

më 6.2023 - Indeks online

Ka reaguar kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici pas publikimit të videos intime. Reagimi i plotë i Gjicit: Ndjesë të thellë publike çdokujt që sot ka parë atë material të shëmtuar video. Pas një fushate...

Publikohet videoja skandaloze: Kryetari i Kukësit kryen marrëdhënie brenda zyrës së tij

më 6.2023 - Zeri

Një video skandaloze ka dalë e kryetarit të Kukësit, Safet Gjici. I njëjti, është kapur teksa kryen marrëdhënie seksuale në zyrën e tij. Nuk dihet se kush është vajza me të cilën ai kryen marrëdhënie seksuale....

Publikimi i videos, Kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici jep dorëheqjen

më 6.2023 - RTSH

Kyetari i Bashkisë së Kukësit Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen nga ky post, pas qarkullimit në rrjetet sociale të një videoje, ndërsa SPAK lajmëroi nisjen e një procedimi penal. Me anë të një psotimi në...

Kryetari i Kukësit për videoskandalin erotik: Jap dorëheqje, rashë në kurth

më 6.2023 - Zeri

Kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen nga posti pas publikimit të videos, ki shfaqet duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e tij të Bashkisë së Kukësit. Në një reagim që ka bërë në...

‘Mir që e q… po në tavolinë pse e derdhe o kok dardhë’!Pas videos erotike të Safet Gjicit, plas gallata në rrjet

më 6.2023 - NOA

Kaq ishte! Ky popull ‘vdes’ për thashetheme. Pas publikimit të videos erotike të kryetarit të Bashkisë Kukës Safet Gjici, i cili shfaqet duke kryer një gojore në zyrën e shtetit, ka plas gallata në rrjet....

EMRI/ Ja kush është kreytari i Bashkisë që u filmua duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë

më 6.2023 - News33

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka nisur hetimet për kreun e Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici, pas publikimit të një video ku ky i fundit shihet teksa kryen marrëdhënie...

VIDEO SKANDALOZE/ Kryebashkiaku socialist, marrëdhënie seksuale në zyrë

më 6.2023 - Syri.net Kosova

Nje video skandaloze po qarkullon në rrjete ku kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici është filmuar duke kryer akt seksual në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit. Video mban datën 06.06.2023 dhe rezulton të...

VIDEO/ Safet Gjici filmohet duke kryer se*s në zyrë, SPAK nis hetimet

më 6.2023 - InFokus

Burime jozyrtare nga SPAK konfirmojnë nisjen e veprimeve hetimore lidhur me një videoregjistrim ku kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici shihet duke kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë në ambientet...

Kreu marrëdhënie intime në zyrë, SPAK nis hetimin ndaj Safet Gjicit

më 6.2023 - Koha.mk

Struktura e Posaçme kundër Korrupsionit ka regjistruar hetim penal kryesisht për kryebashkiakun e Kukësit, Safet Gjici. Nisja e hetimit për Gjicin pas publikimit të një videoje intime, e dyshuar e filmuar...

Marrëdhënie seksuale në zyrë, Safet Gjici rrezikon deri në 3 vite burg

më 6.2023 - Gazeta Express

Safet Gjici kryebashkiaku i Kukësit i përfshirë në një skandal seksual rrezikon të dënohet deri në 3 vite burg. Një nga akuzat për të cilën mund të akuzohet është marrëdhënie seksuale apo homoseksuale...

Pas videos erotike, jep dorëheqjen kryebashkuaku i Kukësit, Safet Gjici: Më bënë kurth kundërshtarët politikë!

më 6.2023 - NOA

Një video erotike u shpërnda me shpejtësi në rrjet sot ku dukej Kryetari i Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici, duke kryer marrdhënie seksuale (gojore) me një vajzë të re. Fill pas publikimit të videos e...

Pas publikimit të videos/ Safet Gjici jep dorëheqjen: Rashë pre e një kurthi!

më 6.2023 - Vizion Plus

Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen nga posti i kryetarit të Bashkisë së Kukësit, pas publikimit të një video, ku ai shihet duke kryer marrëdhënie intime në zyrë. Në një postim në Facebook, Gjici ka kërkuar...

“Rashë në kurth”, Safet Gjici jep dorëheqjen pas skandalit seksual në zyrën e tij

më 6.2023 - Albeu

Një video erotike e kryebashkiakut të zgjedhur më 14 maj për bashkinë e Kukësit qarkulloi me shpejtësi në rrjetet sociale. Safet Gjici shfaqej me një vajzë duke bërë seks oral në zyrën e tij. Pas këtij...

VIDEO +18/ U filmua duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë, Safet Gjici jep dorëheqjen: Ishte kurth

më 6.2023 - Panorama

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen nga posti pas publikimit të një video-skandali ku shihet duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë. “Ishte nderi i jetës time që u njollos nga një...

Videoskandali, Safet Gjici jep dorëheqjen: Rashë në kurth!

më 6.2023 - Gazeta Tema

Videoskandali erotik, reagon për herë të parë Gjici: Jap dorëheqjen, rash në kurth Reagimi: Ndjesë të thellë publike çdokujt që sot ka parë atë material të shëmtuar video. Pas një fushate dhe përballjeje...

Pas publikimit të videos në zyrën e tij/ Dorëhiqet kreu i Bashkisë Kukës, Safet Gjici

më 6.2023 - ABC News

Dorëhiqet kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici. “Ndjesë të thellë publike çdokujt që sot ka parë atë material të shëmtuar video. Pas një fushate dhe përballjeje jo të lehtë me kundërshtarët e mi, pas të...

Skandali në Shqipëri, kryetari i Kukësit kapet duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë

më 6.2023 - Zeri

Një video skandaloze po qarkullon në rrjete, ku kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit. Video e shpërndarë në rrjetet sociale...

Pas videos erotike, kryeministri Edi Rama shkarkon Safet Gjicin

më 6.2023 - Syri

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici është shkarkuar nga detyra nga kryeministri Rama. Vendimi është marrë nga Rama pas videos virale, ku kryebashkiaku i Kukësit shihet në zyrat e shtetit duke kryer marrëdhënie...

VIDEO SKANDALOZE/ Pas se*ksit në zyrë, Safet Gjici jep dorëheqjen

më 6.2023 - Syri

Kryebashkiaku socialist i Kukësit Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen. Pas publikimit të videos skandaloze duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e bashkisë, Gjici ka reaguar në Facebook duke theksuar se...

VIDEO/ Skandali, kryebashkiaku socialist, marrëdhënie seksuale në zyrë

më 6.2023 - Syri.net Kosova

Nje video skandaloze po qarkullon në rrjete ku kryebashkiaku i Kukesit Safet Gjici është filmuar duke kryer akt seksual ne zyrën e tij ne Bashkine e Kulësit. Video mban daten 06.06. 2023, e rezulton të...

Pas publikimt të videos/ Safet Gjici jep dorëheqjen: Rashë pre e një kurthi!

më 6.2023 - Vizion Plus

Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen nga posti i kryetarit të Bashkisë së Kukësit, pas publikimit të një video, ku ai shihet duke kryer marrëdhënie intime në zyrën e shtetit. Në një postim në Facebook, Gjici...

Skenderbeu pa gjithçka, si e përdhosi Safet Gjici zyrën e kryetarit të Bashkisë

më 6.2023 - Dosja.al

KUKËS- Veprimi seksual i Safet Gjicit, kryebashkiakut tashme të dorëhequr të Kukësit ka shokuar vendin ditën e sotme. Në videon e publikuar sot në rrjetet sociale, shihej Gjici duke kryer marrëdhënie seksuale...

Dhe paturpësia nuk ndalet. Safet Gjici thotë se e futi opozita në kurth për seksin oral në zyrë!

më 6.2023 - NOA

Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen si kryetar i bashkisë Kukës, pak minuta pasi doli video e tmerrshme ku shfaqet duke bërë seks oral me një femër në moshë të re në zyrën e tij. Por Safet Gjici duket se e...

SPAK identifikon vajzën e video-skandalit ku u përfshi kryebashkiaku i Kukësit

më 6.2023 - Epoka e Re

Është identifikuar nga prokuroria e posaçme SPAK, gruaja që shfaqet në videon seksiste me Kryetarin e Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici. Ajo është 40-vjeçaria Alma.K, e cila rezulton të jetë nga qyteti...

U filmua duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë, SPAK nis procedimin për k...

më 6.2023 - BalkanWeb

SPAK ka nisur procedimin penal për kryebashkiakun socialist të Kukësit, Safet Gjici. Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala. Veprimi i SPAK erdhi pas publikimit të një skandali seksual,...

U filmua duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë, Prokuroria nis hetimet për Safet Gjicin

më 6.2023 - Gazeta Express

Prokuroria e Posaçme ka nisur hetimet për kryebashkiakun e Kukësit, Safet Gjicin i cili është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e tij. Videoja po qarkullon me shpejtësi në whatsapp të shqiptarëve...

Seks dhe politikë, videoja e Safet Gjicit rikthen skandalin e famshëm të Shukri Xhelilit

më 6.2023 - Gazeta Express

Nje video skandaloze po qarkullon në rrjetet socile ku protagonist është kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici duke kryer marrëdhënie seksuale ne zyrën e tij ne Bashkinë e Kukësit. Video e shperndarë në...

Seks në zyrë, SPAK nis hetimet ndaj kryebashkiakut të Kukësit Safet Gjici

më 6.2023 - Klan

Seks në zyrë, SPAK nis hetimet ndaj Safet Gjicit Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka nisur hetim ndaj kryetarit të Bashkisë së Kukësit. Hetimet kanë nisur kryesisht pas...

Pamje plus 18, kjo është video e kryetarit të Kukësit duke kryer marrëdhënie seksuale në zyre

më 6.2023 - Bota Sot

Safet Gjici kryebashkiaku i Kukësit i përfshirë në një skandal seksual rrezikon të dënohet deri në 3 vite burg. Akuza ndaj tij është marrëdhënie seksuale apo homoseksuale duke shpërdoruar detyrën dhe sipas...

Seks dhe politikë, videoja erotike e Safet Gjicit rikthen skandalin e famshëm të Shukri Xhelilit

më 6.2023 - Albeu

Nje video skandaloze po qarkullon në rrjetet socile ku protagonist është kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici duke kryer marrëdhënie seksuale ne zyrën e tij ne Bashkinë e Kukësit. Video e shperndarë në...

U filmua duke bërë seks në zyrë, sa vite burg rrezikon kryebashkiaku Safet Gjici

më 6.2023 - Albeu

Video erotike e kryebashkiakut socialist të Kukësit, Safet Gjici, po bën xhiron e rrjetit. Në video duket Safet Gjici i cili kryen marrëdhënie seksuale me një grua në ambientet e zyrës së tij në Bashki....

SKANDALI/ Video erotike me kryebashkiakun e Kukësit, SPAK nis hetimet për kryebashkiakun

më 6.2023 - Shekulli

Publikuar më 16.06.2023 nga shekulli_admin SPAK ka nisur procedim penal kryesisht për kryebashkiakun e Kukësit, Safet Gjici, të përfshirë në skandalin seksual, sipas një videoje që qarkulloi me shpejtësi...

“Video intime u filmua në zyrë”- Gazetari zbulon detaje nga procedimi penal i Gjicit

më 6.2023 - Gazeta Tema

Gazetari Eni Ferhati ka zbuluar detaje në lidhje me nisjen e procedimit penal ndaj ish-kryebashkiakut Safet Gjici, në lidhje me qarkullimin e një videoje me natyrë erotike që është filmuar në zyrën e tij....

Video e publikuar/ SPAK regjistron procedim penal ndaj kryebashkiakut, Safet Gjici

më 6.2023 - Indeks online

SPAK regjistron procedim penal kryesisht ndaj kreut të Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici pas videos së publikuar në platformat e komunikimit. Veprimi i SPAK erdhi fill pas publikimit të pamjeve, ku Safet...

Dalin pamjet, kryebashkiaku shqiptar kryen marrëdhënie seksuale në zyre (+18)

më 6.2023 - Indeks online

Nje video skandaloze po qarkullon në rrjete ku kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici është filmuar duke kryer akt seksual në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit. Video mban datën 06.06.2023 dhe rezulton të...

Skandal! Safet Gjici filmohet duke bërë ‘gojore’ me një vajzë brenda në zyrë! SPAK nis hetimet

më 6.2023 - NOA

Skandal në zyrën e kryetarit të bashkisë. Safet Gjici filmohet duke bërë gojore me një vajzë. E gjithë skena është e filmuar dhe tashmë video është përhapur në rrjetet sociale. Menjëherë pas shfaqjes së...

Video e publikuar/ SPAK regjistron procedim penal ndaj kryebashkiakut, Safet Gjici

më 6.2023 - RTSH

SPAK regjistron procedim penal kryesisht ndaj kreut të Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici pas videos së publikuar në platformat e komunikimit. Veprimi i SPAK erdhi fill pas publikimit të pamjeve, ku Safet...

Qeveria shkarkon Safet Gjicin nga posti i kryebashkiakut

më 6.2023 - Lexo

Ministrja Delina Ibrahimaj pas mbledhjes së Këshillit të Ministrave bëka njoftuar se është marrë një vendim për shkarkimin e kryetarit të Bashkisë Kukës, Safet Gjici. “Këshilli i Ministrave mori një vendim...

Skandal, kryebashkiaku shqiptar filmohet duke bërë marrëdhënie seksuale në zyrë, rrezikon burgun

më 6.2023 - Gazeta Express

Nje video skandaloze po qarkullon në rrjete ku kryebashkiaku i Kukesit Safet Gjici është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale ne zyrën e tij ne Bashkine e Kukësit. Video e shperndarë në rrjetet sociale...

U filmua duke kryer marrëdhënie seksuale/ SPAK procedon penalisht Safet Gjicin

më 6.2023 - Vizion Plus

SPAK nis procedim penal për kryetarin e Bashkisë së Kukësit Safet Gjici. Prokuroria e Posaçme konfirmoi per Vizion Plus se ndaj Gjicit është regjistruar një procedim penal kryesisht pas publikimit të një...

Video në zyrën e tij, qeveria shkarkon Safet Gjicin

më 6.2023 - Tetova Sot

Këshilli i Ministrave ka vendosur shkarkimin e menjëhershëm të kryebashkiakut të Kukësit Safet Gjici, pas publikimit të videos ku ai kryente marrëdhënie seksuale në zyrën e bashkisë. Ministrja e Financave...

Se*s në zyrën e tij pasi mori mandatin, Safet Gjici rrezikon arrestimin

më 6.2023 - Tetova Sot

Kryebashkiaku Safet Gjici filmohet duke kryer marrëdhënie sekusuale në zyrën e Bashkisë së Kukësit. Videoja skandaloze është shpërndarë në rrjete sociale e media dhe mban datën 6 qershor 2023 vetëm pak...

U filmua duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e bashkisë/ SPAK nis hetimet për Safet Gjicin

më 6.2023 - Vizion Plus

SPAK ka nisur hetimet për kryebashkiakun e Kukësit Safet Gjici. Ky hetim  nisi pas publikimit të një video, ku kryebashkiaku duket duke kryer marrëdhënie seksuale brenda ambienteve të zyrës së shtetit....

Skandali seksual në zyrën e Safet Gjicit, SPAK nis hetimet për kryebashkiakun socialist

më 6.2023 - Albeu

Një video e një skandali seksual ku është i përfshirë kryebashkiaku socialist i PS-së, Safet Gjici qarkulloi me shpejtësi në rrjetet sociale ditën e sotme. Pas publikimit të videos, SAPK ka nisur procedimin...

Skandal seksual në bashkinë e Kukësit, del video e Safet Gjici duke kryer marrëdhënie në zyrë. SPAK nis hetimet

më 6.2023 - Panorama

Një skandal seksual ka ndodhur në ambientet e Bashkisë së Kukësit, ku kryebashkiaku Safet Gjici është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale me një grua në zyrën e tij. Video është xhiruar nga një person...

Video me përmbajtje erotike, SPAK nis procedim penal për Safet Gjicin

më 6.2023 - Gazeta Tema

SPAK ka nisur procedim penal për kryebashkiakun e Kukësit Safet Gjici. Kjo ka ardhur pas shfaqjes së një video në rrjetet sociale, ku Gjici shfaqet në momente erotike me një vajzë. Kodi Penal i Republikës...

“Video intime u filmua në zyrë”- Gazetari zbulon detaje nga procedimi penal i Gjicit

më 6.2023 - Indeks online

Gazetari Eni Ferhati ka zbuluar detaje në lidhje me nisjen e procedimit penal ndaj ish-kryebashkiakut Safet Gjici, në lidhje me qarkullimin e një videoje me natyrë erotike që është filmuar në zyrën e tij....

Politikanit shqiptar i publikohen pamje erotike në zyre

më 6.2023 - Indeks online

Një video e publikuar në rrjetet sociale është duke u përhapur me shpejtësi. Video është gati 3 minuta dhe në fokus është një kryetar bashkie në veri të vendit, i cili është duke kryer seks oral në zyrën...

Pamje të shëmtuara: Kryebashkiaku i Kukësit, seks oral me një femër në zyrë

më 6.2023 - NOA

Janë pamje skandaloze, të shëmtuara. Në zyrën e shtetit, në atë të kryetarit të bashkisë, ky njeri guxon të kryejë akte seksuale. Është Safet Gjici, kryetar i bashkisë Kukës, një socialist i thekur që...

Vendimi/ Qeveria shkarkon Safet Gjicin si kryebashkiak i Kukësit pas publikimit të videos seksuale në zyrë

më 6.2023 - Java News

Ministrja Delina Ibrahimaj pas mbledhjes së Këshillit të Ministrave bëri me dije se Këshilli mori një vendim për shkarkimin e kryetarit të Bashkisë Kukës, Safet Gjici. “Këshilli i Ministrave mori një vendim...

VIDEO/ Safet Gjici filmohet duke kryer se*s në zyrë, SPAK nis hetimet

më 6.2023 - Syri

Burime jozyrtare nga SPAK konfirmojnë nisjen e veprimeve hetimore lidhur me një videoregjistrim ku kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici shihet duke kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë në ambientet...

Del VIDEOJA, skandal seksual në zyrën e kryebashkiakut shqiptar

më 6.2023 - News33

Një video e një skandali seksual ku i përfshirë është një kryebashkiak shqiptar po qarkullon në rrjetet sociale. News33 e ka parë videon e cila është gati 3 minuta dhe në fokus ka kryetarin e bashkisë...

Safet Gjici jep dorëheqjen pas videos seksuale në zyrë, BIRN: SPAK ka nisur hetimet, por ende nuk dihet akuza

më 6.2023 - Dosja.al

KUKËS- Kryetari i Bashkisë së Kukësit Safet Gjici dha dorëheqjen të premten pasi në internet qarkulloi një video e tij duke kryer marrëdhënie seksuale me një grua në zyrën e kryetarit të bashkisë. Video...

Safet Gjici dha dorëheqjen pas publikimit të videos, VOA: Një tjetër kryebashkiak socialist, përfshihet në një skandal seksual

më 6.2023 - Dosja.al

Në Shqipëri kryetari i Bashkisë së Kukësit Safet Gjici, dha sot dorëheqjen nga detyra pas publikimit në rrjetet sociale të një videoje në të cilën ai shfaqej duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e...

“Prej kohësh kam marrëdhënie intime me vajzën”, Gjici njofton dorëheqjen

më 6.2023 - Tetova Sot

Kryetari i Kukësit, Safet Gjici ka reaguar pas videos skandaloze që qarkulloi gjatë ditës së sotme në rrjetet sociale, ku Gjici shihet duke kryer mardhënie seksuale. Gjici ka pranuar fajësinë dhe deklaroi...

Del videoja, skandal seksual në zyrën e kryebashkiakut shqiptar

më 6.2023 - Albeu

Një video e një skandali seksual ku i përfshirë është një kryebashkiak shqiptar po qarkullon në rrjetet sociale. Albeu.com e ka parë videon e cila është gati 3 minuta dhe në fokus ka kryetarin e bashkisë...

VIDEO SKANDALOZE/ Kryebashkiaku socialist, marrëdhënie seksuale në zyrë

më 6.2023 - Syri

Nje video skandaloze po qarkullon në rrjete ku kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici është filmuar duke kryer akt seksual në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit. Video mban datën 06.06.2023 dhe rezulton të...

Jep dorëheqje kryetari i Kukësit, Safet Gjici – pas publikimit të videos intime në zyre

më 6.2023 - Shenja

Ka dhënë dorëheqje kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, pas një video intime që iu publikua gjatë ditës së sotme. Gjici në reagimin e tij publik ka kërkuar falje për videon, dukë thënë se prapa saj qëndrojnë...

Publikohet videoja erotike e Safet Gjicit, momente intime në zyrë

më 6.2023 - Infokusi

Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen nga posti i kryetarit të Bashkisë së Kukësit pas publikimit të një videoje intime të tij duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e bashkisë. Pasi kërkoi një ndjesë të thellë...

Videoskandali seksual i Gjicit, reagon qeveria shqiptare: U shkarkua nga detyra

më 6.2023 - Gazeta Metro

Qeveria shqiptare ka shkarkuar Safet Gjicin nga detyra e kryebashkiakut të Kukësit pas publikimit të videoskandalit seksual. “Sot këshilli i ministrave mori një vendim për shkarkimin e menjëhershëm për...

Videoja erotike e Gjicit, Zëri i Amerikës: Edhe pse përballë një rasti flagrant, tentoi që t’i jepte ngjarjes ngjyrime politike

më 6.2023 - FaxWeb

Në Shqipëri kryetari i Bashkisë së Kukësit Safet Gjici, dha sot dorëheqjen nga detyra pas publikimit në rrjetet sociale të një videoje në të cilën ai shfaqej duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e...

Jep dorëheqje kryetari i Kukësit: Jam prej kohësh në marrëdhënie intime me vajzën në video

më 6.2023 - Lajmi.net

Kryetari i Kukësit, Safet Gjici, ka reaguar për videon skandaloze ku shihet duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë me një vajzë. Ai në një postim në Facebook ka njoftuar dorëheqjen duke thënë se me vajzën...

Pas publikimit të videos në zyrën e tij/ Dorëhiqet kreu i Bashkisë Kukës, Safet Gjici

më 6.2023 - Lexo

Dorëhiqet kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici. “Ndjesë të thellë publike çdokujt që sot ka parë atë material të shëmtuar video. Pas një fushate dhe përballjeje jo të lehtë me kundërshtarët e mi, pas të...

“Rashë pre e një kurthi”/ Safet Gjici jep dorëheqjen: Kisha marrëdhënie intime me vajzën

më 6.2023 - Infokusi

Kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen nga detyra, pas publikimit të një videoje intime të tij në zyrën e bashkisë. Me anë të një statusi në “Facebook”, Gjici ka bërë me dije se ka rënë...

Skandali me videon intime, Gjici shkarkohet dhe dorëhiqet

më 6.2023 - ATV Live

Kryetari i Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici, fillimisht ka njoftuar dorëheqjen nga kjo pozitë, e më pas është bërë e ditur se edhe është shkarkuar nga Këshilli i Ministrave, pas publikimit të një videoje...

Skandali, dorëhiqet Safet Gjici/ “Videoja ishte në kurth i kundërshtarëve politikë”

më 6.2023 - TvNews

Subscribe Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen nga drejtimi i bashkisë së Kukësit, pas publikimit të videoskandalit që e tregonte atë duke kryer veprime të turpshme në ambientet e zyrës. Në reagimin e bërë...

Jep dorëheqjen Safet Gjici: Ndjesë kujtdo që pa atë video të shëmtuar. Ishte kurth

më 6.2023 - Java News

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen nga posti pas publikimit të një video-skandali ku shihet duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë. Ai e ka cilesuar kurth nga kundershtaret e tij,...

U filmua në zyrë i dyshuar për marrëdhënie intime, kryebashkiaku i Kukësit do merret në pyetje nga SPAK, pritet dhe dëshmia e vajzës

më 6.2023 - Java News

SPAK ka nisur hetimet për kreun e Bashkisë së Kukësit Safet Gjici, pas videos së publikuar në rrjete sociale në të cilën dyshohet se shihet Gjici në skena seksuale në ambientet e zyrës së tij në bashkinë...

Videoskandali erotik i Safet Gjicit, reagon qeveria: U shkarkua nga detyra

më 6.2023 - Fakti Ditor

Qeveria shqiptare ka shkarkuar Safet Gjicin nga detyra e kryebashkiakut të Kukësit pas publikimit të videoskandalit erotik. “Sot këshilli i ministrave mori një vendim për shkarkimin e menjëhershëm për...

Pas seksit në zyrë, Kryetari i Kukësit Safet Gjici jep dorëheqje. Zoti ju bekoftë të gjithëve!

më 6.2023 - Tetova Sot

“Ndjesë të thellë publike çdokujt që sot ka parë atë material të shëmtuar video. Pas një fushate dhe përballjeje jo të lehtë me kundërshtarët e mi, pas të cilës rezultova fitues, fatkeqësisht unë rash...

Videoskandali erotik i Safet Gjicit, reagon qeveria

më 6.2023 - Insajderi.org

Qeveria shqiptare ka shkarkuar Safet Gjicin nga detyra e kryebashkiakut të Kukësit pas publikimit të videoskandalit erotik. “ Sot këshilli i ministrave mori një vendim për shkarkimin e menjëhershëm për...

Qeveria shkarkon Safet Gjicin – Vizion Plus

më 6.2023 - TvNews

Këshilli i Ministrave në mbledhjen e sotme ka shkarkuar Safet Gjicin nga posti i kryetarit të Bashkisë së Kukësit, pas publikimit të videos me përmbajtje intime në zyrë. Këtë gjë e bëri të ditur ministrja...

Edi Rama shkarkon Safet Gjicin pas Videoskandalit në zyrë

më 6.2023 - Publiktv

Kryeministri Edi Rama ka shkarkuar kryebashkiakun e Kukësit, Safet Gjicin pas video skandalin në zyrën e tij ku është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale me një grua në zyrën e tij. Video është xhiruar...

Videoskandali erotik i Safet Gjicit, reagon qeveria

më 6.2023 - Top Shqip

Qeveria shqiptare ka shkarkuar Safet Gjicin nga detyra e kryebashkiakut të Kukësit pas publikimit të videoskandalit erotik. “ Sot këshilli i ministrave mori një vendim për shkarkimin e menjëhershëm për...

U filmua duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë, Safet Gjici rrezikon kaq vite burg

më 6.2023 - Tetova Sot

Safet Gjici kryebashkiaku i Kukësit i përfshirë në një skandal seksual rrezikon të dënohet deri në 3 vite burg. Akuza ndaj tij është marrëdhënie seksuale apo homoseksuale duke shpërdoruar detyrën dhe sipas...

Marrëdhënie intime në zyrë, Safet Gjici rrezikon 3 vite burg

më 6.2023 - Infokusi

Safet Gjici kryebashkiaku i Kukësit i përfshirë në një skandal seksual rrezikon të dënohet deri në 3 vite burg. Akuza ndaj tij është marrëdhënie seksuale apo homoseksuale duke shpërdoruar detyrën dhe sipas...

VIDEO-DETAJET/ Kush e filmoi Safet Gjicin

më 6.2023 - Dosja.al

KUKËS- Videoja seksuale e kryebashkiakut tashmë të dorëhequr të Kukësit ka sjell shumë reagime në rrjet. Të shumë janë shqiptarët që e kanë parë dhe komentuar video-skandalin Safet Gjicit, ku shihet teksa...

Rama shkarkon Safet Gjicin

më 6.2023 - Dosja.al

Rama shkarkon Safet Gjicin “Sot Këshilli i Ministrave mori një vendim për shkarkimin e menjëhershëm të kryetarit të bashkisë së Kukësit,” – u shpreh Ibrahimaj. vijon...

Kryetari i Kukësit kapet duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë, ja çfarë stile bën

më 6.2023 - Tetova Sot

Video e një skandali seksual ku duket i përfshirë në zyrën e tij një kryebashkiak po qarkullon në rrjete. Ne videon disa minutëshe duket krybashkiaku që kryen seks oral në zyrë. Videoja që i përket fillimit...

Qeveria shkarkon Safet Gjicin, Ibrahimaj: Vendimi ishte i menjëhershëm

më 6.2023 - FaxWeb

Qeveria ka shkarkuar nga detyra kryebashkiakun e Kukësit Safet Gjici, pas publikimit të videos erotike nga ambientet e zyrës së tij. Lajmi është bërë i ditur nga ministrja e Financave Delina Ibrahimaj,...

Ibrahimaj: Qeveria ka shkarkuar Safet Gjicin

më 6.2023 - Euronews

Ministrja e Ekonomisë, Delina Ibrahimaj foli për mediat pas përfundimit të mbledhjes së qeverisë. E pyetur nga gazetarja e Euronews Albania nëse qeveria mban përgjegjësi për një kryetar bashkie qe përfaqëson...

I doli video intime në zyrë, Safet Gjici jep dorëheqjen si kryetar i Bashkisë Kukës

më 6.2023 - Gazeta10

Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen nga posti i kryetarit të Bashkisë së Kukësit. Vendimi i tij erdhi pas publikimit të një videoje intime të tij duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e bashkisë. “Nuk mund...

Këshilli i Ministrave shkarkon Safet Gjicin

më 6.2023 - TvNews

Këshilli i Ministrave në mbledhjen e sotme ka shkarkuar Safet Gjicin nga posti i kryetarit të Bashkisë së Kukësit, pas publikimit të videos me përmbajtje intime në zyrë. Këtë gjë e bëri të ditur ministrja...

“Vetëm përpara”, shpërthejnë talljet në rrjet për skandalin seksual të kryetarit të Kukësit

më 6.2023 - Top Shqip

Pas publikimit të pamjeve kur Safet Gjici kryen akt seksual në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit, në rrjetet sociale kanë nisur të qarkullojnë memet. Skandali-seksual është përcjellë me sarkazëm nga Genc...

“Video intime u filmua në zyrë”- Gazetari zbulon detaje nga procedimi penal i Gjicit

më 6.2023 - Tetova Sot

Gazetari Eni Ferhati ka zbuluar detaje në lidhje me nisjen e procedimit penal ndaj ish-kryebashkiakut Safet Gjici, në lidhje me qarkullimin e një videoje me natyrë erotike që është filmuar në zyrën e tij....

Skandal seksual në Bashkinë e Kukësit, publikohet video e kryetarit Safet Gjicit

më 6.2023 - Tetova Sot

Nje video skandaloze po qarkullon në rrjete sociale ku kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, është filmuar duke kryer akt seksual në zyrën e tij ne Bashkinë e Kulësit. Video mban datën 6 qershor 2023 dhe...

Publikohet videoja skandaloze: Kryetari i Kukësit kryen marrëdhënie brenda zyrës së tij

më 6.2023 - Lajmi.net

Një video skandaloze ka dalë e kryetarit të Kukësit, Safet Gjici. I njëjti, është kapur teksa kryen marrëdhënie seksuale në zyrën e tij. Nuk dihet se kush është vajza me të cilën ai kryen marrëdhënie seksuale....

“Prej kohësh kam marrëdhënie intime me vajzën”, Gjici njofton dorëheqjen

më 6.2023 - Almakos

Kryetari i Kukësit, Safet Gjici ka reaguar pas videos skandaloze që qarkulloi gjatë ditës së sotme në rrjetet sociale, ku Gjici shihet duke kryer mardhënie seksuale. Gjici ka pranuar fajësinë dhe deklaroi...

SPAK nis procedimin për Safet Gjicin, dyshohet se u filmua në zyrë duke kryer marrëdhënie intime

më 6.2023 - Java News

SPAK ka nisur procedimin penal për kryebashkiakun socialist të Kukësit, Safet Gjici. Lajmi konfirmohet nga gazetarja Klodiana Lala. Veprimi i SPAK erdhi pas publikimit të një video, ku shihet Gjici në...

Skandal seksual me një tjetër kryebashkiak

më 6.2023 - Tetova Sot

Video e një skandali seksual ku duket i përfshirë në zyrën e tij një kryebashkiak po qarkullon në rrjete. Ne videon disa minutëshe duket krybashkiaku që kryen seks oral në zyrë. Lapsi.al nuk po e jep të...

PROFIL/ Kush është Safet Gjici, babai i 4 fëmijëve dhe gjysh, i besuari i Ramës në Kukës

më 6.2023 - Dosja.al

TIRANË - Safet Gjici është personazhi i ditës. Kryebashkiaku i Kukësit u bë viral në rrjetet sociale pasi u publikua një video e tij duke kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë (që sipas tij ka marrëdhënie...

VIDEO SKANDALOZE / Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici marrëdhënie seksuale në zyrën e Bashkisë – pas publikimit të videos dha dorëheqje

më 6.2023 - Nistori

Ka dhënë dorëheqje kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, pas një video intime që iu publikua gjatë ditës së sotme. Gjici në reagimin e tij publik ka kërkuar falje për videon, dukë thënë se prapa saj qëndrojnë...

Kryetari i Kukësit ofron dorëheqjen pas skandalit seksual

më 6.2023 - Dukagjini

Kryetari i Bashkisë së Kukësit në Shqipëri, Safet Gjici, ka dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas publikimit të një videoje intime të tij në zyrën e godinës së bashkisë. Me anë të një postimi në rrjetin...

Pas videos erotike, Safet Gjici jep dorëheqje: Isha viktimë e kurthës

më 6.2023 - Gazeta10

Ka reaguar kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici pas publikimit të videos intime, raporton Gazeta10. Reagimi i plotë i Gjicit: Ndjesë të thellë publike çdokujt që sot ka parë atë material të shëmtuar video....

Skandali seksual, jep dorëheqje kryebashkiaku shqiptar

më 6.2023 - Top Shqip

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici ka reaguar pas publikimit të videos seksuale në zyrën e tij. Gjici i kërkon ndjesë çdokujt që ka parë atë material dhe ka dhënë dorëheqjen nga detyra. Në lidhje me:...

Safet Gjici jep dorëheqjen: Kisha marrëdhënie intime me vajzën

më 6.2023 - Lajm

Ndjesë të thellë publike çdokujt që sot ka parë atë material të shëmtuar video. Pas një fushate dhe përballjeje jo të lehtë me kundërshtarët e mi, pas të cilës rezultova fitues, fatkeqësisht unë rash pre...

Videoja erotike në zyrë, Safet Gjici jep dorëheqjen: Rashë pre e një kurthi

më 6.2023 - Fakti Ditor

Kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen pas publikimit të videos ku shihej duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e tij. Gjici i kërkon ndjesë çdokujt që ka parë atë material duke shktuar...

Videoja erotike në zyrë, Safet Gjici jep dorëheqjen: Rashë pre e një kurthi

më 6.2023 - Bota Press

Kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen pas publikimit të videos ku shihej duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e tij. Gjici i kërkon ndjesë çdokujt që ka parë atë material duke shktuar...

“Prej kohësh kam marrëdhënie intime me vajzën”, Gjici njofton dorëheqjen

më 6.2023 - Revista Kosovarja

Kryetari i Kukësit, Safet Gjici ka reaguar pas videos skandaloze që qarkulloi gjatë ditës së sotme në rrjetet sociale, ku Gjici shihet duke kryer mardhënie seksuale. Gjici ka pranuar fajësinë dhe deklaroi...

Safet Gjici jep dorëheqje nga posti i kryetarit, pas videos me përmbajtje erotike

më 6.2023 - Gazeta Metro

Kryetari i Kukësit, Safet Gjici, ka dhënë dorëheqje nga posti zyrtar pas publikimit të videos erotike me përmbajtje seksuale, shkruan Gazeta Metro. Gjici në një postim në Facebook ka kërkuar falje publike...

Zbulohen detaje të reja – Kur dhe si u xhirua Safet Gjici

më 6.2023 - Revista Kosovarja

Gazetari Eni Ferhati ka zbuluar detaje në lidhje me nisjen e procedimit penal ndaj ish-kryebashkiakut Safet Gjici, në lidhje me qarkullimin e një videoje me natyrë erotike që është filmuar në zyrën e tij....

U filmua duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e tij, kreu i bashkisë Kukës Safet Gjici jep dorëheqjen: Nuk kam asnjë justifikim për atë që ka ndodhur…

më 6.2023 - FaxWeb

Pas video skandalit ku u filmua duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e tij, Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen nga posti i tij si kreu i bashkisë së Kukësit. Teksa e konsideron si një kurth ndaj atyre...

“Vetëm përpara”, shpërthejnë talljet në rrjet për skandalin seksual të kryetarit të Kukësit

më 6.2023 - Insajderi.org

Pas publikimit të pamjeve kur Safet Gjici kryen akt seksual në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit, në rrjetet sociale kanë nisur të qarkullojnë memet. Skandali-seksual është përcjellë me sarkazëm nga Genc...

Pas videos erotike, reagon Safet Gjici, njofton se ka dhënë dorëheqje: Kisha marrëdhënie intime me vajzën

më 6.2023 - Ekonomia Online

Ka reaguar kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici pas publikimit të videos intime. Reagimi i plotë i Gjicit: Ndjesë të thellë publike çdokujt që sot ka parë atë material të shëmtuar video. Pas një fushate...

“Prej kohësh kam marrëdhënie intime me vajzën”, Gjici njofton dorëheqjen

më 6.2023 - Insajderi.org

Kryetari i Kukësit, Safet Gjici ka reaguar pas videos skandaloze që qarkulloi gjatë ditës së sotme në rrjetet sociale, ku Gjici shihet duke kryer mardhënie seksuale. Gjici ka pranuar fajësinë dhe deklaroi...

Videoja me përmbajtje erotike në zyrë, Safet Gjici jep dorëheqjen: Rashë pre e një kurthi

më 6.2023 - Shqip

Kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen pas publikimit të videos ku shihej duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e tij. Gjici i kërkon ndjesë çdokujt që ka parë atë material duke shktuar...

VIDEO SEKSUALE /Safet Gjici jep dorëheqjen: Ishte kurth!

më 6.2023 - Publiktv

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen nga posti pas publikimit të një video-skandali ku shihet duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë. “Ishte nderi i jetës time që u njollos nga një...

Videoskandali erotik, reagon për herë të parë Gjici: Jap dorëheqjen, rash në kurth

më 6.2023 - Euronews

Kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen nga posti publik, pas publikimit të një videoje ku ai shfaqet në momente intime me një vajzë në zyrën e tij në bashki. Në një reagim që ka bërë në...

Pas publikimit të videos/ Safet Gjici jep dorëheqjen: Rashë pre e një kurthi!

më 6.2023 - TvNews

Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen nga posti i kryetarit të Bashkisë së Kukësit, pas publikimit të një video, ku ai shihet duke kryer marrëdhënie intime në zyrë. Në një postim në Facebook, Gjici ka kërkuar...

Kryetari i Kukësit jep dorëheqje pas videos skandaloze

më 6.2023 - Epoka e Re

Kryetari i Kukësit, Safet Gjici ka reaguar pas videos skandaloze, e cila ka qarkulluar gjatë ditës së sotme në rrjetet sociale, ku ai i shihet duke kryer marrëdhënie seksuale. Gjici ka pranuar fajësinë...

Jep dorëheqje kryetari i Kukësit pas videos skandaloze: Rashë në kurth nga kundërshtarët

më 6.2023 - Arbresh

Kryetari i Kukësit, Safet Gjici, ka dhënë dorëheqje nga posti i kryetarit. Kjo pas publikimit të videos skandaloze ku Gjici shihet duke kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë në brendi të zyrës së tij...

Skandal seksual në Bashkinë e Kukësit, publikohet video e Safet Gjicit(VIDEO)

më 6.2023 - Almakos

Nje video skandaloze po qarkullon në rrjete sociale ku kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, është filmuar duke kryer akt seksual në zyrën e tij ne Bashkinë e Kulësit. Video mban datën 6 qershor 2023 dhe...

Skandal – Kryetari i Kukësit Safet Gjici filmohet duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë

më 6.2023 - Zyrtare

Nje video skandaloze po qarkullon në rrjetet sociale ku kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit. Gjici është rizgjedhur në...

Prokuroria nis hetimet për Safet Gjicin

më 6.2023 - Zyrtare

Prokuroria e Posaçme ka nisur hetimet për kryebashkiakun e Kukësit, Safet Gjicin i cili është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e tij. Videoja po qarkullon me shpejtësi në whatsapp të shqiptarëve...

Dalin pamjet, Safet Gjici kryen marrëdhënie seksuale në zyre

më 6.2023 - Revista Kosovarja

Nje video skandaloze po qarkullon në rrjetet sociale ku kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit. Gjici është rizgjedhur në...

MEMET: Safet Gjici kthehet në KRYEPERLËN e rrjetit

më 6.2023 - Dosja.al

TIRANË - Sot, u publikua një video erotike e filmuar në zyrën e kryetarit të Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici. Ky i fundit shfaqet duke kryer marrëdhënie seksuale me një grua në ambientet e zyrës së tij...

Safet Gjici jep dorëheqjen pas videos së fortë erotike: Më bënë kurth, kërkoj ndjesë, me vajzën kisha kohë që isha në lidhje intime

më 6.2023 - Dosja.al

REAGIMI I PLOTË I SAFET GJICIT: Ndjesë të thellë publike çdokujt që sot ka parë atë material të shëmtuar video. Pas një fushate dhe përballjeje jo të lehtë me kundërshtarët e mi, pas të cilës rezultova...

LAJM I FUNDIT/ U filmua duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e tij, Safet Gjici jep dorëheqjen

më 6.2023 - FaxWeb

LAJM I FUNDIT/ U filmua duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e tij, Safet Gjici jep dorëheqjen

Prokuroria nis hetimet për Safet Gjicin

më 6.2023 - Insajderi.org

Prokuroria e Posaçme ka nisur hetimet për kryebashkiakun e Kukësit, Safet Gjicin i cili është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e tij. Videoja po qarkullon me shpejtësi në whatsapp të shqiptarëve...

Zbulohen detaje të reja – Kur dhe si u xhirua Safet Kazanova i Kukësit

më 6.2023 - Insajderi.org

Gazetari Eni Ferhati ka zbuluar detaje në lidhje me nisjen e procedimit penal ndaj ish-kryebashkiakut Safet Gjici, në lidhje me qarkullimin e një videoje me natyrë erotike që është filmuar në zyrën e tij....

Pamje plus 18, kjo është video e kryetarit të Kukësit duke kryer marrëdhënie seksuale në zyre

më 6.2023 - Open-TV

Safet Gjici kryebashkiaku i Kukësit i përfshirë në një skandal seksual rrezikon të dënohet deri në 3 vite burg. Akuza ndaj tij është marrëdhënie seksuale apo homoseksuale duke shpërdoruar detyrën dhe sipas...

Safet Gjici filmohet duke kryer se*s në zyrë, SPAK nis hetimet(VIDEO)

më 6.2023 - Shqip

Burime jozyrtare nga SPAK konfirmojnë nisjen e veprimeve hetimore lidhur me një videoregjistrim ku kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici shihet duke kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë në ambientet...

Publikohet videoja skandaloze: Kryetari i Kukësit kryen marrëdhënie brenda zyrës së tij (+18)

më 6.2023 - Gazeta10

Një video skandaloze ka dalë e kryetarit të Kukësit, Safet Gjici. I njëjti, është kapur teksa kryen marrëdhënie seksuale në zyrën e tij. Nuk dihet se kush është vajza me të cilën ai kryen marrëdhënie seksuale....

Videoskandali erotik, reagon për herë të parë Gjici: Jap dorëheqjen, rashë në kurth

më 6.2023 - Euronews

Safet Gjici jep jep dorëheqjen

Prokuroria nis hetimet për Safet Gjicin

më 6.2023 - Top Shqip

Prokuroria e Posaçme ka nisur hetimet për kryebashkiakun e Kukësit, Safet Gjicin i cili është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e tij. Videoja po qarkullon me shpejtësi në whatsapp të shqiptarëve...

Kryetari i Kukësit kapet duke bërë seks në zyrë, SPAK nis hetimet

më 6.2023 - Epoka e Re

Një video skandaloze po qarkullon në rrjete ku kryebashkiaku i Kukesit Safet Gjici është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale ne zyrën e tij ne Bashkinë e Kukësit. Video e shpërndarë në rrjetet sociale...

Dalin pamjet, kryebashkiaku shqiptar kryen marrëdhënie seksuale në zyre (+18)

më 6.2023 - Fakti Ditor

Nje video skandaloze po qarkullon në rrjete ku kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici është filmuar duke kryer akt seksual në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit. Video mban datën 06.06.2023 dhe rezulton të...

SPAK nis procedim ndaj Safet Gjicit, pas publikimit të një videoje erotike

më 6.2023 - Pa censure

Prokuroria e Posaçme SPAK ka nisur një procedim penal ndaj kryetarit të Bashkisë Kukës, Safet Gjici, pas publikimit të një videoje erotike ku ai shfaqet së bashku me një vajzë në zyrën e tij. Megjithatë,...

U filmua duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë, Safet Gjici rrezikon kaq vite burg

më 6.2023 - Gazeta Metro

Safet Gjici kryebashkiaku i Kukësit i përfshirë në një skandal seksual rrezikon të dënohet deri në 3 vite burg. Akuza ndaj tij është marrëdhënie seksuale apo homoseksuale duke shpërdoruar detyrën dhe sipas...

U filmua duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë, Prokuroria nis hetimet për Safet Gjicin

më 6.2023 - Revista Kosovarja

Prokuroria e Posaçme ka nisur hetimet për kryebashkiakun e Kukësit, Safet Gjicin i cili është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e tij. Videoja po qarkullon me shpejtësi në whatsapp të shqiptarëve...

Dyshime për skandal seksual, Prokuroria nis hetimet për kryebashkiakun e Kukësit Safet Gjici

më 6.2023 - Arbresh

Struktura e Posaçme kundër Korrupsionit në Shqipëri (SPAK) ka regjistruar hetim penal kryesisht për kryebashkiakun e Kukësit, Safet Gjici. Nisja e hetimit për Gjicin pas publikimit të një videoje intime,...

Skandal – Kryetari i Kukësit Safet Gjici filmohet duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë

më 6.2023 - Insajderi.org

Nje video skandaloze po qarkullon në rrjetet sociale ku kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit. Gjici është rizgjedhur në...

U filmua duke kryer marrëdhënie seksuale/ SPAK procedon penalisht Safet Gjicin

më 6.2023 - TvNews

SPAK nis procedim penal për kryetarin e Bashkisë së Kukësit Safet Gjici. Prokuroria e Posaçme konfirmoi per Vizion Plus se ndaj Gjicit është regjistruar një procedim penal kryesisht pas publikimit të një...

U filmua duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e bashkisë/ SPAK nis hetimet për Safet Gjicin

më 6.2023 - TvNews

SPAK ka nisur hetimet për kryebashkiakun e Kukësit Safet Gjici. Ky hetim nisi pas publikimit të një video, ku kryebashkiaku duket duke kryer marrëdhënie seksuale brenda ambienteve të zyrës së shtetit....

Video erotike e Gjicit në zyrën e Bashkisë, Prençi: Rama ta shkarkojë

më 6.2023 - Euronews

Ish-drejtuesi i policisë Shemsi Prençi, ka reaguar në lidhje me publikimin e videos së kryebashkiakut Safet Gjici, duke kryer marrëdhënie intime në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit. Më tej ai theksoi...

Kryetari i Kukësit kryen marrëdhënie brenda zyrës së tij, del videoja skandaloze

më 6.2023 - Arbresh

Një video skandaloze ka dalë e kryetarit të Kukësit, Safet Gjici, duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e tij të punës. Identiteti i vajzës me të cilën ai ka kryer marrëdhënie seksuale nuk është bërë...

Publikohet videoja skandaloze: Kryetari i Kukësit kryen marrëdhënie brenda zyrës së tij

më 6.2023 - Lajm

I njëjti, është kapur teksa kryen marrëdhënie seksuale në zyrën e tij. Nuk dihet se kush është vajza me të cilën ai kryen marrëdhënie seksuale. Më poshtë mund t’i ndiqni pamjet +18. /Lajmi.net/

VIDEO +18: Kryetari i Kukësit kapet duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë

më 6.2023 - Bota Press

Një video skandaloze po qarkullon në rrjete ku kryebashkiaku i Kukesit Safet Gjici është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale ne zyrën e tij ne Bashkinë e Kukësit. Video e shpërndare në rrjetet sociale...

Skandal seksual në Bashkinë e Kukësit, publikohet video e Safet Gjicit(VIDEO)

më 6.2023 - Pa censure

Nje video skandaloze po qarkullon në rrjete sociale ku kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, është filmuar duke kryer akt seksual në zyrën e tij ne Bashkinë e Kulësit. Video mban datën 6 qershor 2023 dhe...

VIDEO +18: Kryetari i Kukësit kapet duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë

më 6.2023 - Gazeta Metro

Një video skandaloze po qarkullon në rrjete ku kryebashkiaku i Kukesit Safet Gjici është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale ne zyrën e tij ne Bashkinë e Kukësit. Video e shpërndare në rrjetet sociale...

VIDEO EROTIKE në zyrë/ SPAK nis procedim penal për kryebashkiakun e Kukësit, Safet Gjici

më 6.2023 - Dosja.al

SPAK nis procedim penal për kryebashkiakun e Kukësit, Safet Gjici. Kjo ka ardhur pas shfaqjes së një video në rrjetet sociale, ku Gjici shfaqet në momente erotike me një vajzë. vijon...

Video me përmbajtje erotike, SPAK nis procedim penal për Safet Gjicin

më 6.2023 - Euronews

SPAK ka nisur procedim penal për kryebashkiakun e Kukësit Safet Gjici. Kjo ka ardhur pas shfaqjes së një video në rrjetet sociale, ku Gjici shfaqet duke kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë në zyrën...

“Video intime u filmua në zyrë”- Gazetari zbulon detaje nga procedimi penal i Gjicit

më 6.2023 - Euronews

Gazetari Eni Ferhati ka zbuluar detaje në lidhje me nisjen e proicedimit penal ndaj ish-kryebashkiakut Safet Gjici, në lidhje me qarkullimin e një videoje me natyrë erotike që është filmuar në zyrën e...

Skandal seksual me një tjetër kryebashkiak të Shqipërisë

më 6.2023 - Pa censure

Video e një skandali seksual ku duket i përfshirë në zyrën e tij një kryebashkiak po qarkullon në rrjete. Ne videon disa minutëshe duket krybashkiaku që kryen seks oral në zyrë. Videoja që i përket fillimit...

SKANDAL/ Një video erotike me një tjetër kryetar bashkie publikohet në rrjetet sociale (FOTO)

më 6.2023 - Dosja.al

TIRANE- Një video e publikuar në rrjetet sociale është duke u përhapur me shpejtësi. Video është gati 3 minuta dhe në fokus është një kryetar bashkie në veri të vendit, i cili është duke kryer seks oral...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK