Plagosi me armë zjarri një person dhe tentoi të largohej nga vendngjarja, arrestohet 55-vjeçari

para 2 jave - Top Channel

Plagosi me armë zjarri një shtetas dhe tentoi të largohej nga vendi i ngjarjes, falë reagimit në kohë të shërbimeve të Policisë, kapet dhe vihet në pranga 55-vjeçari. Shërbimet e Policisë, pas njoftimit...

EMRI/ Plagosi me armë zjarri një 30-vjeçar dhe tentoi të largohej nga vendi...

para 2 jave - BalkanWeb

Një 55-vjeçar është arrestuar pasditen e sotme në Malësi të Madhe, pasi plagosi me armë zjarri një 30-vjeçar. Policia bën me dije se në pranga ka rënë shtetasi Gjergj Marku, ndërsa nisi procedimi në gjendje...

Plagosje me armë në Malësi të Madhe

para 2 jave - Klan

Plagosje me armë në Malësi të Madhe Një plagosje me armë ka ndodhur në fshatin Vermosh të Malësisë së Madhe, ku një 30-vjeçar me iniciale M.P. është qëlluar me armë. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur...

Plagosi me armë një person dhe tentoi të largohej nga vendi i ngjarjes, arrestohet 55-vjeçari në Malësinë e Madhe

para 2 jave - Ora news

Vihet në pranga një 55-vjeçar që plagosi me armë zjarri një shtetas dhe tentoi të largohej nga vendi i ngjarjes. Pas një konflikti për motive të dobëta, shtetasi Gj. M. ka plagosur me armë zjarri pistoletë,...

EMRI/ Plagoset me armë zjarri një person, autori tenton të largohet, por arrestohet pas disa minutash ndjekje. Detajet e ngjarjes

para 2 jave - Panorama

Një 30-vjeçar është plagosur me armë zjarri në Malësi të Madhe. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në fshatin Vermosh, ndërsa mësohet se autori është Gjergj Marku. Plagosja ka ndodhur pas një konflikti...

Plagosi me armë zjarri një 30-vjeçar dhe tentoi të largohej nga vendi i ngjarjes, arrestohet 55-vjeçari në Malësi të Madhe

para 2 jave - Gazeta Tema

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur këtë të hënë në Malësinë e Madhe. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Qafa e Bardelecit”, në fshatin Vermosh, Malësi e Madhe, ku është plagosur me armë zjarri...

Plagosi 30-vjeçarin me armë/ Arrestohet pas disa minutash autori, procedohet në gjendje të lirë bashkëshortja (EMRAT)

para 2 jave - Vizion Plus

Policia ka arrestuar Gjergj Marku, 55-vjeçari i cili plagosi në Malësinë e Madhe Mati Pemajn. Blutë njoftojnë se pas disa minutash ndjekjeje, është kapur dhe vënë në pranga autorin, ndërsa në gjendje të...

EMRI/ Plagosi me armë zjarri një 30-vjeçar dhe tentoi të largohej, pranga 55-vjeçarit në Malësi të Madhe

para 2 jave - Syri

Një 55-vjeçar është arrestuar pasditen e sotme në Malësi të Madhe, pasi plagosi me armë zjarri një 30-vjeçar. Policia bën me dije se në pranga ka rënë shtetasi Gjergj Marku, ndërsa nisi procedimi në gjendje...

Plagosi me armë 30-vjeçarin dhe kërcënoi një tjetër, arrestohet 55-vjeçari në Malësinë e Madhe

para 2 jave - Albeu

Policia ka arrestuar 55-vjeçarin Gj.M në Malësinë e Madhe, i cili pas një konfilkti banal ka plagosur me armë zjarri 30-vjeçarin M.P, i cili ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën. Gjithashtu Gj.M...

Plagosje me armë zjarri në Malësinë e Madhe

para 2 jave - NOA

Plagosje me armë zjarri në Malësi të Madhe. Poloicia thotë se ka arrestur autorin. Vijon…

Plagosje me armë zjarri në Malësinë e Madhe, arrestohet autori

para 2 jave - ABC News

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur këtë të hënë në Malësinë e Madhe. Sipas policisë mësohet se ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Qafa e Bardelecit”, në fshatin Vermosh, Malësi e Madhe, ku ishte...

Qëllohet me armë zjarri një person në Malësinë e Madhe

para 2 jave - Opinion

Një 55-vjeçar është arrestuar nga policia në Malësinë e Madhe pasi ka plagosur me armë zjarri një person gjatë një konflikti. Gj. M., 55 vjeç, banues në fshatin Vermosh ka qëlluar me pistoletë M. P., 30...

EMRI/ Plagoset me armë zjarri një 30 vjeçar, autori tenton të largohet, por arrestohet pas disa minutash ndjekje

para 2 jave - Java News

Një 30-vjeçar është plagosur me armë zjarri në Malësi të Madhe. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në fshatin Vermosh, ndërsa mësohet se autori është Gjergj Marku. Plagosja ka ndodhur pas një konflikti...

Plagosi me armë zjarri një 30-vjeçar dhe tentoi të largohej, arrestohet 55-vjeçarit në Malësi të Madhe

para 2 jave - Java News

Një 55-vjeçar është arrestuar pasditen e sotme në Malësi të Madhe, pasi plagosi me armë zjarri një 30-vjeçar. Policia bën me dije se në pranga ka rënë shtetasi Gjergj Marku, ndërsa nisi procedimi në gjendje...

Të shtëna me armë zjarri në Malësinë e Madhe, plagoset 30-vjeçari

para 2 jave - Euronews

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pasditen e kësaj të hëne në në vendin e quajtur “Qafa e Bardelecit”, në fshatin Vermosh, Malësi e Madhe. Nga informacionet paraprake bëhet me dije se një 55-vjeçar...

Plagosi me armë zjarri një person, arrestohet 55-vjeçari në Shqipëri

para 2 jave - Arbresh

Shërbimet e Policisë, pas njoftimit se në vendin e quajtur “Qafa e Bardelecit”, në fshatin Vermosh, Malësi e Madhe të Shqipërisë, ishte plagosur me armë zjarri një shtetas, kanë shkuar menjëherë në këtë...

Plagosje me armë në Malësi të Madhe

para 2 jave - Ekonomia Online

Një plagosje me armë ka ndodhur në fshatin Vermosh të Malësisë së Madhe, ku një 30-vjeçar me iniciale M.P. është qëlluar me armë. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Qafa e Bardelecit”. 30-vjeçari...

EMRAT/ Plagosje me armë zjarri në Malësi të Madhe, arrestohet 55-vjeçari

para 2 jave - Dosja.al

MALËSI E MADHE- Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në Malësi të Madhe. Mësohet se 55-vjeçari Gjergj Marku ka plagosur me pistoletë në dorë një 30-vjeçar, pas një konflikti me motive të dobëta. 30-vjeçari...

Plagosje me armë në Vermosh/ 30-vjeçari qëllohet në dorë, arrestohet autori, bashkëpunoi me gruan

para 2 jave - JOQ Albania

Një 55-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi ka qëlluar me armë një 30-vjeçar. Policia njofton se në fshatin Vermosh, Malësi e Madhe, ishte plagosur me armë zjarri një shtetas, kanë shkuar menjëherë...

Vermosh/ 30-vjeçari u qëllohet me armë, arrestohet autori

para 2 jave - Publiktv

55-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi ka qëlluar me armë një 30-vjeçar. Policia njofton se në fshatin Vermosh, Malësi e Madhe, ishte plagosur me armë zjarri një shtetas, kanë shkuar menjëherë në...

Plagosje me armë zjarri në Malësinë e Madhe, policia arreston 55-vjeçarin

para 2 jave - FaxWeb

Njoftimi i Policisë: Malësi e Madhe Plagosi me armë zjarri një shtetas dhe tentoi të largohej nga vendi i ngjarjes, falë reagimit në kohë të shërbimeve të Policisë, kapet dhe vihet në pranga 55-vjeçari....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK