Mustafa: Kurti po i sjell në gisht analfabetët funksionalë

para 2 jave - RTV 21

Pas deklaratave të kryeministrit Albin Kurti se zgjedhjet tani do ta zhduknin opozitën, ka reaguar ish-kryeministri i Kosovës, njëherësh ish-kryetar i LDK-së, Isa Mustafa. Në një postim në Facebook, Mustafa...

Mustafa thotë se Prishtinën s’e fitoi me duar në xhepa: Para se të ndërrohet Albini, duhet të ndryshojë opinioni

para 2 jave - Syri.net Kosova

Ish-kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, u ka reaguar disa qëndrimeve kundër kryeministrit Albin Kurti, pas konferencës së sotme, kur foli për mundësinë e zgjedhjeve. Ai i është përgjigjur deputetes së PDK-së,...

Isë, Albini të dërgoi në pension, e mirë e ke se njëmend opozitën “po i sjell në gisht”

para 2 jave - Bota Sot

Nga pensionimi politik "del" herë pas here për të kritikuar kryeministrin Albin Kurti. Ndaj askujt nuk reagon më përjashtim të Kurtit, duket se ende nuk ia ka fal Kurtit që e dërgoi në pension. Isa Mustafa...

Mustafa: Kurti po i sjell në gisht analfabetët funksionalë dhe kopjuesit e tij politikë

para 2 jave - Koha.net

Ish-kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka thënë se para se “të ndërrohet kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, duhet të ndryshojë opinioni në Kosovë”. Mustafa në një postim në Facebook ka thënë se se...

“Zgjedhjet do ta zhduknin opozitën”, Mustafa reagon pas deklaratës së Kurtit

para 2 jave - Telegrafi

Ish-kryeministri i Kosovës, njëherësh ish-kryetar i LDK-së, Isa Mustafa, ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Albin Kurti se zgjedhjet tani do ta zhduknin opozitën. Ai tha se këto deklarata korrespondojnë...

Isa Mustafa për kryeministrin Kurti: “Nuk po lodhet shumë as për ekonominë, investimet, shkollat, spitalet...”

para 2 jave - Kallxo

Ish-kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa, ka reaguar ndaj deklaratës që e ka bërë sot kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, një konferencë për media, ku ka thënë se opozitës nuk...

Deklaratat e Kurtit se zgjedhjet do ta zhduknin e opozitën, Isa Mustafa reagon me një postim

para 2 jave - Gazeta Express

Ish-kryeministri i vendit, Isa Mustafa, është deklaruar sërish për deklaratën e tij të dhënë para 11 vitesh se “Prishtinën e fiton me duar në xhepa”, e cila thotë se u rikthye tani nga deklarata e kryeministrit...

Deklaratat e Kurtit se zgjedhjet do ta zhduknin e opozitën, reagon Isa Mustafa

para 2 jave - OraInfo

Ish-kryeministri i vendit, Isa Mustafa, është deklaruar sërish për deklaratën e tij të dhënë para 11 vitesh se “Prishtinën e fiton me duar në xhepa”, e cila thotë se u rikthye tani nga deklarata e kryeministrit...

Mustafa thotë se Prishtinën s’e fitoi me duar në xhepa: Para se të ndërrohet Albini, duhet të ndryshojë opinioni

para 2 jave - Klan Kosova

Ish-kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka reaguar disa qëndrimeve kundër kryeministrit Albin Kurti, pas konferencës së sotme, kur foli për mundësinë e zgjedhjeve. Ai i është përgjigjur deputetes së PDK-së,...

Mustafa: Kurti po i sjell në gisht analfabetët funksional, askush nuk pyet se çfarë po punon e ku po i mban duart

para 2 jave - Indeks online

Ish-kryeministri Isa Mustafa ka reaguar ndaj deklaratës së kryeministrit Albin Kurti i cili tha se zgjedhjet tani do ta zhduknin opozitën. Ai përmend deklaratën e tij të dhënë para 11 viteve se “zgjedhjet...

Mustafa reagon për deklaratën e Kurtit se nëse mbahen zgjedhjet e parakohshme zhduket opozita

para 2 jave - Zeri

Gjatë konferencës së sotme kryeministri i Kosovës, Albin Kurti foli edhe për zgjedhjet e parakohshme që po kërkon opozita, për çka u shpreh se nëse do të ndodhin do të zhduket tërësisht opozita dhe do...

Mustafa thotë se Prishtinën s’e fitoi me duar në xhepa: Para se të ndërrohet Albini, duhet të ndryshojë opinioni

para 2 jave - GazetaBlic

Ish-kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka reaguar disa qëndrimeve kundër kryeministrit Albin Kurti, pas konferencës së sotme, kur foli për mundësinë e zgjedhjeve. Ai i është përgjigjur deputetes së PDK-së,...

‘Zhdukja e opozitës’ – Mustafa: Pyesni çfarë pune po bën Albini

para 2 jave - Lajmi.net

Ish-kryeministri i vendit, Isa Mustafa, reagoi për mburrjen e kryeministrit Albin Kurti që në rast se përballet me opozitën në zgjedhje do t’i mposhtte keq deri në zhdukje. Mustafa në reagimin e tij iu...

Deputetja e PDK-së: Kurti s’po e mbron interesin e Kosovës

para 2 jave - Koha.net

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ariana Musliu-Shoshi, ka deklaruar se kryeministri Albin Kurti nuk është duke e mbrojtur interesin e Kosovës, e s’ka aq miq. Ajo ka shkruar në Facebook të hënën...

“Zhdukja e opozitës” – Albini me duar në xhepa drejt zgjedhjeve si Isa Mustafa dikur: Reagon ish-kryeministri

para 2 jave - Lajmi.net

Ish-kryeministri i vendit, Isa Mustafa, reagoi për mburrjen e kryeministrit Albin Kurti që në rast se përballet me opozitën në zgjedhje do t’i mposhtte keq deri në zhdukje. Mustafa në reagimin e tij iu...

Musliu-Shoshi i reagon Kurtit për deklaratat e sotme: As nuk je duke e mbrojte interesin dhe as miq tanimë nuk ke

para 2 jave - Syri.net Kosova

Deklarata e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti se opozitës nuk i konvenojnë zgjedhjet se i humb dhe qeverisë nuk i konvenojnë sepse zhduket opozita, ka nxitur reagime të mëdha në vend. Së fundi, përkitazi...

Zgjedhjet do ta zhduknin opozitën”, Mustafa reagon pas deklaratës së Kurtit

para 2 jave - ACTV

Ish-kryeministri i Kosovës, njëherësh ish-kryetar i LDK-së, Isa Mustafa, ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Albin Kurti se zgjedhjet tani do ta zhduknin opozitën. Ai tha se këto deklarata korrespondojnë...

Zgjedhjet do ta zhduknin opozitën”, Mustafa reagon pas deklaratës së Kurtit

para 2 jave - Top Shqip

Ish-kryeministri i Kosovës, njëherësh ish-kryetar i LDK-së, Isa Mustafa, ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Albin Kurti se zgjedhjet tani do ta zhduknin opozitën. Ai tha se këto deklarata korrespondojnë...

Musliu-Shoshi – Kurtit: Po i frikësohesh opozitës, s’e mbron interesin e Kosovës, e tash s’ke as miq

para 2 jave - Gazeta Express

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ariana Musliu-Shoshi tha se kryeministri Albin Kurti nuk është duke e mbrojtur interesin e Kosovës, e s’ka s’ka miq. Ajo ka shkruar në Facebook se Kurti po i...

Musliu – Shoshi: Kurti nuk po e mbron interesin e Kosovës

para 2 jave - Zeri

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ariana Musliu – Shoshi, ka deklaruar se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, po i frikësohet opozitës. Drejtuar kreut të ekzekutivit, deputetja e PDK-së ka thënë...

“Zhdukja e opozitës”, reagon Mustafa: Pyesni çfarë pune po bën Albini

para 2 jave - Lajmi.net

Ish-kryeministri i vendit, Isa Mustafa, reagoi për mburrjen e kryeministrit Albin Kurti që në rast se përballet me opozitën në zgjedhje do t’i mposhtte keq deri në zhdukje. Mustafa në reagimin e tij iu...

Isa Mustafa shkon një hap më larg se Ganimete Musliu: Ta ndërrojmë edhe opinionin edhe Albin Kurtin

para 2 jave - Lideri

Ish-kryeministri i vendit, Isa Mustafa, është deklaruar sërish për deklaratën e tij të dhënë para 11 vitesh se “Prishtinën e fiton me duar në xhepa”, të cilen e ka risjellur në vemendje deputetja e PDK-së,...

Musliu-Shoshi – Kurtit: Po i frikësohesh opozitës, s’e mbron interesin e Kosovës, e tash s’ke as miq

para 2 jave - GazetaBlic

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ariana Musliu-Shoshi tha se kryeministri Albin Kurti nuk është duke e mbrojtur interesin e Kosovës, e s’ka s’ka miq. Ajo ka shkruar në Facebook se Kurti po i...

Musliu-Shoshi i reagon Kurtit për deklaratat e sotme: As nuk je duke e mbrojte interesin dhe as miq tanimë nuk ke

para 2 jave - Bota Sot

Deklarata e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti se opozitës nuk i konvenojnë zgjedhjet se i humb dhe qeverisë nuk i konvenojnë sepse zhduket opozita, ka nxitur reagime të mëdha në vend. Së fundi, përkitazi...

Musliu-Shoshi i reagon Kurtit për deklaratat e sotme: As nuk je duke e mbrojte interesin dhe as miq tanimë nuk ke

para 2 jave - Indeks online

Deklarata e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti se opozitës nuk i konvenojnë zgjedhjet se i humb dhe qeverisë nuk i konvenojnë sepse zhduket opozita, ka nxitur reagime të mëdha në vend. Së fundi, përkitazi...

Deputetja e PDK-së: Se Albini i frikësohet opozitës fol vetëfakti që nuk po raporton në Kuvend

para 2 jave - OraInfo

Deputetja e PDK-së, Ariana Musliu-Shoshi ka reaguar pas deklaratës së Kurtit se zgjedhjet e parakohshme s’i konvenojnë opozitës, pasi ajo zhduket. Ajo në rrjetin social Facebook ka shkruar se Kurti i frikësohet...

“Zgjedhjet do ta zhduknin opozitën”, Mustafa reagon pas deklaratës së Kurtit

para 2 jave - TvNews

Ish-kryeministri i Kosovës, njëherësh ish-kryetar i LDK-së, Isa Mustafa, ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Albin Kurti se zgjedhjet tani do ta zhduknin opozitën. Ai tha se këto deklarata korrespondojnë...

Musliu i reagon Kurtit: Edhe Isa Mustafa ka thënë Prishtinën e fitoj me duar në xhepa

para 2 jave - Gazeta Express

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka reaguar pas deklaratës së Kryeministrit Kurti lidhur me kërkesën e opozitës për zgjedhje. Musliu në një postim të bërë në Facebook ka krahasur këtë deklaratë të Kurtit...

Maliqi komenton deklaratën për “zhdukjen e opozitës”: Më gjasë Kurti s’paska mësuar asgjë prej gabimeve të paraardhësve të tij

para 2 jave - Gazeta Express

Analisti Agon Maliqi ka komentuar deklaratën e kryeministrit Kurti, që sot tha se zgjedhjet e reja nuk i konvenojnë opozitës, pasi ajo “zhduket” . Maliqi tha se me këtë deklaratë Kurti po trego se nuk...

Maliqi: Më gjasë Kurti s’paska mësuar asgjë prej gabimeve të paraardhësve të tij

para 2 jave - OraInfo

Analisti Agon Maliqi ka komentuar deklaratën e kryeministrit Kurti, që sot tha se zgjedhjet e reja nuk i konvenojnë opozitës, pasi ajo “zhduket”. Maliqi tha se me këtë deklaratë Kurti po trego se nuk ka...

Maliqi komenton deklaratën për “zhdukjen e opozitës”: Më gjasë Kurti s’paska mësuar asgjë prej gabimeve të paraardhësve të tij

para 2 jave - GazetaBlic

Analisti Agon Maliqi ka komentuar deklaratën e kryeministrit Albin Kurti, që tha se zgjedhjet e reja nuk i konvenojnë opozitës, pasi ajo “zhduket”. Maliqi tha se me këtë deklaratë Kurti po trego se nuk...

Musliu i reagon Kurtit: Edhe Isa Mustafa thoshte “Prishtinën e fitoj me duar në xhepa”

para 2 jave - Syri.net Kosova

Ganimete Musliu, deputete nga PDK-ja, ka reaguar pasi kryeministri Kurti tha se opozitës nuk i konvenojnë zgjedhjet sepse zhduket. Musliu ka kujtuar kohën kur Isa Mustafa, ka thënë Prishtinën e fitoj me...

“Po i sjell në gisht”/ Isa Mustafa i reagon Ganimete Musliut që ia përmendi “fitoren me duar në xhepa” duke ironizuar me Kurtin

para 2 jave - Revista Kosovarja

Ish kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe ish kryeministri Isa Mustafa ka reaguar pas deklarataës së sotme të kryeministrit Albin Kurti se nëse do të mbaheshin zgjedhjet tani do ta “zhduknin” opozitën....

Musliu i reagon Kurtit: Edhe Isa Mustafa ka thënë Prishtinën e fitoj me duar në xhepa

para 2 jave - OraInfo

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka reaguar pas deklaratës së Kryeministrit Kurti lidhur me kërkesën e opozitës për zgjedhje. Musliu në një postim të bërë në Facebook ka krahasur këtë deklaratë të Kurtit...

Deklaratat e Kurtit se zgjedhjet do ta zhduknin e opozitën, Isa Mustafa reagon me një postim

para 2 jave - Fakti Ditor

Ish-kryeministri i vendit, Isa Mustafa, është deklaruar sërish për deklaratën e tij të dhënë para 11 vitesh se “Prishtinën e fiton me duar në xhepa”, e cila thotë se u rikthye tani nga deklarata e kryeministrit...

Mustafa: Kurti po i sjell në gisht analfabetët funksionalë, askush s’po pyet se çfarë po punon

para 2 jave - Ekonomia Online

Ish-kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka thënë se para se “të ndërrohet kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, duhet të ndryshojë opinioni në Kosovë”. Mustafa në një postim në Facebook ka thënë se se...

Isa Mustafa: Kurti po i sjell në gisht analfabetët funksional dhe kopjuesit e tij

para 2 jave - Epoka e Re

Ish-kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar pasi kryeqeveritari aktual Albin Kurti ka thënë gjatë një konference për media se zgjedhjet e parakohshme “do ta zhduknin opozitën”. Mustafës, deklarimi...

‘Zhdukja e opozitës’ – Mustafa: Pyesni çfarë pune po bën Albini

para 2 jave - Gazeta Metro

Ish-kryeministri i vendit, Isa Mustafa, reagoi për mburrjen e kryeministrit Albin Kurti që në rast se përballet me opozitën në zgjedhje do t’i mposhtte keq deri në zhdukje, transmeton Gazeta Metro. Mustafa...

“Fitore me duar në xhepa”, Mustafa: Para se të ndërrohet Albini, duhet të ndryshojë opinioni

para 2 jave - ATV Live

Ish-kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, duke reaguar ndaj deklaratës së kryeministrit Albin Kurti për kërkesën e opozitës për zgjedhje të reja parlamentare, i është kundërpërgjigjur edhe deputetes së...

Ganimete Musliu thotë se Albin Kurti nuk mund t’i fitojë zgjedhjet

para 2 jave - Lideri

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka reaguar pas deklaratës së Kryeministrit Kurti lidhur me kërkesën e opozitës për zgjedhje. Musliu në një postim të bërë në Facebook ka krahasur këtë deklaratë të Kurtit...

Mustafa: Para se të ndërrohet Albini, duhet të ndryshojë opinioni

para 2 jave - Dukagjini

Ish-kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka thënë se para se “të ndërrohet kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, duhet të ndryshojë opinioni në Kosovë”. Mustafa përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”...

“Zgjedhjet i fitoj me duar në xhepa” – A po shkon Kurti hapave të Isa Mustafës?

para 2 jave - Lajmi.net

11 vite më parë, ish-kryetari i Prishtinës, Isa Mustafa ishte kandidat për ta vazhduar pozitën e tij si i pari i kryeqytetit. Ai nuk i bënte ‘’hesap’’ kundërkanditatët e tij, madje në një intervistë atë...

“Zgjedhjet i fitoj me duar në xhepa” – A po shkon Kurti hapave të Isa Mustafës?

para 2 jave - Ekonomia Online

11 vite më parë, ish-kryetari i Prishtinës, Isa Mustafa ishte kandidat për ta vazhduar pozitën e tij si i pari i kryeqytetit. Ai nuk i bënte ‘’hesap’’ kundërkanditatët e tij, madje në një intervistë atë...

Mustafa: Albini ku po i mban duart, po i sjell në gisht analfabetët funksional

para 2 jave - Periskopi

Mustafa: Albini ku po i mban duart, po i sjell në gisht analfabetët funksional 18 Sep, 18:15 Ish-kryeministri Isa Mustafa, ka reaguar ndaj paraleleve që tërhiqen mes deklaratës së tij të dikurshme se ‘Prishtinën...

Isa Mustafa reagon me një postim për deklaratat e Kurtit se zgjedhjet do ta zhduknin opozitën

para 2 jave - Gazeta10

Ish-kryeministri i vendit, Isa Mustafa, është deklaruar sërish për deklaratën e tij të dhënë para 11 vitesh se “Prishtinën e fiton me duar në xhepa”, e cila thotë se u rikthye tani nga deklarata e kryeministrit...

Musliu-Shoshi – Kurtit: Po i frikësohesh opozitës, s’e mbron interesin e Kosovës, e tash s’ke as miq

para 2 jave - Infokusi

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ariana Musliu-Shoshi tha se kryeministri Albin Kurti nuk është duke e mbrojtur interesin e Kosovës, e s’ka s’ka miq. Ajo ka shkruar në Facebook se Kurti po i...

Musliu i reagon Kurtit: Edhe Isa Mustafa ka thënë Prishtinën e fitoj me duar në xhepa

para 2 jave - InfoShqip

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka reaguar pas deklaratës së Kryeministrit Kurti lidhur me kërkesën e opozitës për zgjedhje. Musliu në një postim të bërë në Facebook ka krahasur këtë deklaratë të Kurtit...

“Zgjedhjet i fitoj me duar në xhepa” – A po shkon Kurti hapave të Isa Mustafës?

para 2 jave - Fakti Ditor

11 vite më parë, ish-kryetari i Prishtinës, Isa Mustafa ishte kandidat për ta vazhduar pozitën e tij si i pari i kryeqytetit. Ai nuk i bënte ‘’hesap’’ kundërkanditatët e tij, madje në një intervistë atë...

Musliu i reagon Kurtit: Edhe Isa Mustafa ka thënë Prishtinën e fitoj me duar në xhepa

para 2 jave - Open-TV

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka reaguar pas deklaratës së Kryeministrit Kurti lidhur me kërkesën e opozitës për zgjedhje. Musliu në një postim të bërë në Facebook ka krahasur këtë deklaratë të Kurtit...

Musliu i reagon Kurtit: Edhe Isa Mustafa thoshte “Prishtinën e fitoj me duar në xhepa”

para 2 jave - GazetaBlic

Ganimete Musliu, deputete nga PDK-ja, ka reaguar pasi kryeministri Kurti tha se opozitës nuk i konvenojnë zgjedhjet sepse zhduket, raporton Gazeta Blic. Musliu ka kujtuar kohën kur Isa Mustafa, ka thënë...

Musliu i reagon Kurtit: Edhe Isa Mustafa ka thënë Prishtinën e fitoj me duar në xhepa

para 2 jave - Fakti Ditor

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka reaguar pas deklaratës së Kryeministrit Kurti lidhur me kërkesën e opozitës për zgjedhje. Musliu në një postim të bërë në Facebook ka krahasur këtë deklaratë të Kurtit...

Kurti nuk është duke e mbrojtur interesin e Kosovës

para 2 jave - Pressonline

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ariana Musliu-Shoshi, ka thënë se kryeministri i vendit, Albin Kurti nuk është duke e mbrojtur interesin e Kosovës, e s’ka aq miq. Musliu –Shoshi në Facebook...

Musliu – Shoshi: Kurti nuk po e mbron interesin e Kosovës

para 2 jave - Ekonomia Online

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ariana Musliu – Shoshi, ka deklaruar se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, po i frikësohet opozitës. Drejtuar kreut të ekzekutivit, deputetja e PDK-së ka thënë...

Musliu-Shoshi, Kurtit: As nuk po e mbron interesin e Kosovës, e as miq tanimë nuk ke

para 2 jave - Epoka e Re

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ariana Musliu-Shoshi, ka deklaruar se kryeministri Albin Kurti nuk është duke e mbrojtur interesin e Kosovës, e s’ka aq miq. Ajo ka shkruar në Facebook të hënën...

Musliu – Shoshi: Kurti nuk po e mbron interesin e Kosovës

para 2 jave - Bota Press

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ariana Musliu – Shoshi, ka deklaruar se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, po i frikësohet opozitës. Drejtuar kreut të ekzekutivit, deputetja e PDK-së ka thënë...

Deputetja e PDK-së: Se Albini i frikësohet opozitës fol vetëfakti që nuk po raporton në Kuvend

para 2 jave - Redaksia

Deputetja e PDK-së, Ariana Musliu-Shoshi ka reaguar pas deklaratës së Kurtit se zgjedhjet e parakohshme s’i konvenojnë opozitës, pasi ajo zhduket. Ajo në rrjetin social Facebook ka shkruar se Kurti i frikësohet...

Musliu – Shoshi: Kurti nuk po e mbron interesin e Kosovës

para 2 jave - Dukagjini

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ariana Musliu – Shoshi, ka deklaruar se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, po i frikësohet opozitës. Drejtuar kreut të ekzekutivit, deputetja e PDK-së ka thënë...

Musliu ia kujton Kurtit deklaratën e Isa Mustafës ‘me duar në xhepa’

para 2 jave - Epoka e Re

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, i ka reaguar kryeministrit, Albin Kurti, për deklaratën e tij për zgjedhje. Musliu e ka cituar se çfarë ka thënë Kurti për të vazhduar pastaj me rikujtimin e deklaratës...

Maliqi për deklaratën e kryeministrit rreth ‘zhdukjes’ së opozitës: Më gjasë Kurti s’paska mësuar asgjë prej gabimeve të paraardhësve të tij

para 2 jave - Gazeta Metro

Analisti Agon Maliqi ka komentuar deklaratën e kryeministrit Kurti, që sot tha se zgjedhjet e reja nuk i konvenojnë opozitës, pasi ajo “zhduket”. Maliqi tha se me këtë deklaratë Kurti po trego se nuk ka...

Musliu i reagon Kurtit: Edhe Isa Mustafa ka thënë Prishtinën e fitoj me duar në xhepa

para 2 jave - Periskopi

Musliu i reagon Kurtit: Edhe Isa Mustafa ka thënë Prishtinën e fitoj me duar në xhepa 18 Sep, 14:34 Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka reaguar pas deklaratës së Kryeministrit Kurti lidhur me kërkesën...

Maliqi pas deklaratës për “zhdukjen e opozitës”: Më gjasë Kurti s’paska mësuar asgjë prej gabimeve të paraardhësve të tij

para 2 jave - Periskopi

Maliqi pas deklaratës për “zhdukjen e opozitës”: Më gjasë Kurti s’paska mësuar asgjë prej gabimeve të paraardhësve të tij 18 Sep, 14:38 Analisti Agon Maliqi ka komentuar deklaratën e kryeministrit Kurti,...

Maliqi komenton deklaratën për “zhdukjen e opozitës”: Më gjasë Kurti s’paska mësuar asgjë prej gabimeve të paraardhësve të tij

para 2 jave - Ekonomia Online

Analisti Agon Maliqi ka komentuar deklaratën e kryeministrit Albin Kurti, që tha se zgjedhjet e reja nuk i konvenojnë opozitës, pasi ajo “zhduket”. Maliqi tha se me këtë deklaratë Kurti po trego se nuk...

Musliu i reagon Kurtit dhe ia kujton deklaratë e Isa Mustafës “me duar në xhepa”

para 2 jave - Ekonomia Online

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, i ka reaguar kryeministrit, Albin Kurti, për deklaratën e tij për zgjedhje. Musliu e ka cituar se çfarë ka thënë Kurti për të vazhduar pastaj me rikujtimin e deklaratës...

Musliu pas deklaratës së Kurtit: A ju kujtohet Isa Mustafa kur pat thënë Prishtinën e fitoj me duar në xhepa?

para 2 jave - Gazeta10

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka reaguar ndaj deklatatës së Kryeministrit Albin Kurti, ku Kurti tha se opozitës nuk i konvenojnë zgjedhjet sepse i humbë e qeverisë nuk i konvenojnë zgjedhjet sepse...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK